Tajemnicze stworzenia zostały zaobserwowane przez rolników w Argentynie

Kategorie: 

Źródło:

Argentyńscy rolnicy już od dawna ścierali się z wieloma niewyjaśnionymi stworzeniami, włączając w to słynną chupacabrę. Tym razem kolejne tego typu zdarzenie miało miejsce w północnej Patagonii. Rolnicy napotkali dwójkę dziwnych stworzeń, podczas powrotu z wypasu zwierząt.

Stworzenia miały wyglądać tak okropnie, że rolnicy zaczęli strzelać do nich z karabinów. Istoty szybko zniknęły i uciekły przed ostrzałem. Ten dziwny incydent miał miejsce 35 km od Rio Colorado i miasta La Adela w prowincji La Pampa. Według świadków, istoty miały różny wzrost, szary kolor skóry i były pokryte łuskami.

Po zdarzeniu zadzwonili oni na policję. Rolnicy odmówili wykonywania swoich obowiązków, w strachu przed wyjściem na zewnątrz gospodarstwa. Badając miejsce zdarzenia, policja znalazła dziwne ślady, które znajdowały się około 10 metrów od siebie co sugerowałoby, że istoty pokonywały ogromne odległości  w ucieczce przed rolnikami. Niestety w pewnym momencie trop sie urwał a istoty pozostały nieodnalezione.

Co ciekawe, mniej więcej w tym rejonie w 2002 roku miała miejsce bardzo znane zjawisko w którym to ofiarami padło całe stado bydła. Odnalezione zwłoki szacowano na blisko 40 sztuk a każde z nich były pozbawione oczu, języków i organów wewnętrznych. Wtedy, sugerowano, że odpowiedzialnym za to była słynna Chupacabra.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika albarash89

Pan Jezus zapowiada, że

Pan Jezus zapowiada, że będzie jak przed potopem. Śmieszy mnie to, że ludzie twierdzą iż piramidy zbudowali kosmici. Skoro osoby opętane potrafią mieć nadludzką siłę to i dawniej osoby opętane mogły także budować. Skoro osoby opętane potrafią pluć gwoźdzmi, łańcuszakim to i demony mogą się materializować do naszego świada w postaci statków kosmicznych. Pan Jezus zapowiada silne trzęsienia ziemi i znaki na niebie. Od 113 lat geolodzy notują bardzo silne trzęsienia ziemi jak i jesteśmy światkami dziwnych znaków na niebie. Jednak wolicie wierzyć w to co ludzie mówią i w to co wam demony pokazują. Adminie nie cenzuruj moich komentarzy, żyjemy w wolnym kraju i obowiązuje wolność słowa. Nikogo nie obrażam przecież tutaj.

Portret użytkownika Homo sapiens

Jeżeli to nie są efekty

Jeżeli to nie są efekty działania ufo genetyków, to te istoty mogą być pozostałością świata przedpotopowego ! A wiemy że działy się wtedy rzeczy dziwne !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika baca

tak cytam i cytam to co

tak cytam i cytam to co napisalo pejsate dziecko i dosedłem do wniosku że uno ma ploblem typowa dla kocowników - strasnie sepleni w boze narodzenie, dostaje wysypki i ma gigantycny ploblem z kasdom spółgłosko...

pocytaj zamiast bacy "chrząszcze brzmiące w trzcinie" i inne takie... bo tak prawdę mówiąc parodiując dorosłych: gronkiewicz walc lub tuska robisz siarę w kibucu...

twój logopeda nigdy ci tego nie wybaczy - prędzej zrobi to twój pedofil, drogie dziecko...

Strony

Skomentuj