Tajemnicze światła widziano nad Sao Paulo

Kategorie: 

Źródło: Internet

Wszystko rozegrało się 9 września. Coś niezwykłego pojawiło się nad miastem Sao Paulo w Brazylii. Świadkowie twierdzą, że widzieli kilkanaście obiektów pozostających w formacji. Ich światła zdawały się migotać.

 

Według innych przekazów obiekty nie tyle migały, co raz się pojawiały, a raz znikały. Biorąc pod uwagę fakt, że Sao Paulo jest największą aglomeracją półkuli południowej i to właśnie tam znajduje się na przykład fabryka Embraera, nie można, więc wykluczyć, że to, co widziano to jakieś nowoczesne drony.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika POUL WALKER

BOŻEEEE!!!! co za kaleka to

BOŻEEEE!!!! co za kaleka to filmowała? 5 razy ostrosc złapala i dalej mieliła i obraz psuła.rece opadaja.druga sprawa ktos to wypatrzył z kilometra ,a na miejscu niebyło zywego człowieka i nikt nie nagrywał z bliska pod z boku.jesli to niejest jakies faker mader sraker to juz wam mówie co to jest .statek obcej cywilizacji. swiatła jedynie sa widoczne a caly statek nie.zwyczjne zakłucenia tam powstały(migajace swiatła) bo statek zblizył cie do budynków i instalacji elektrycznych,przwodów.itd

ban do 2033 roku 

Portret użytkownika baca

ile "moderator" masz lat? bo

ile "moderator" masz lat?
bo nie słyszałem tak ostrego słowa jak "jejciu" odkąd opuściłem piakownicę...
chyba nie jesteś starszy niż gadu gadu... skoro w przeciwieństwie do modów-starszaków nadal to masz?

Portret użytkownika Kruczysko

Totez tak długo jak długo

Totez tak długo jak długo beda sie takie bzdury pojawiac, proponuje wszystkim uzywanie addblocka jako swoistego protestu. Admin prosi o wspieranie swoich portali ale w dupie ma czytelników, coś za coś
Pozdrawiam
Kruk

Portret użytkownika b@ron

Kruczysko...nie siej

Kruczysko...nie siej zamętu... źródłem artykułu jest film który ktoś udostępnił w sieci twierdząc że widział ufo a admin sugeruje w artykule, że być może to drony...a więc nie pisze że to jest ufo...prawda ? fajnie że już na wstępie udało się rozwiązać zagadkę, ale wydaje mi się, że o to chodzi, na tym portalu między innymi...zawsze taki komentarz jak ten, możesz umieścić pod tym filmem na YT .
nie rozumiem dlaczego co niektórych artykułów, nie traktować z przymróżeniem oka, jeśli ktoś jest znawcą w danej dziedzinie i widzi mistyfikację, obala teorię że to ufo i możemy czekać na następny artykuł który z chirurgiczną precyzją, poddamy ekspertyzie Smile , celem zbadania, co to takiego, jak nie ufo...
 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Kruczysko

Moze masz racje, ale tak czy

Moze masz racje, ale tak czy inaczej czy nie lepiej i przyjemniej byloby czytac o czyms co faktycznie jest zastanawiajace? Takie wrzutki to tylko nabijanie odwiedzin a chyba cel byl inny na poczatku istnienia strony.
Zamętu nie sieje, mówie jak jest. 
Pozdrawiam
Kruk

Portret użytkownika pako1205

Tak.To "dzieło" przykurcza

Tak.To "dzieło" przykurcza umysłowego.Źródła światła,np jakieś oświetlenie choinkowe,czy inna badziew w głębi,są zasłaniane,co widać na poszczególnych klatkach,na silniej świecących punktach,że w pewnych momentach tworzą "półkule",a nie gasną,czy zanikają równomiernie.Szkoda słów,jednak muszę przyznać,że to zrobiłem... .

Skomentuj