Tajemnicze trójkątne UFO zauważone na niebie nad Bratysławą

Kategorie: 

Źródło: ufoslovakia

14 marca 2024 r. na nocnym niebie nad Rużinowem, tętniącą życiem dzielnicą Bratysławy na Słowacji, doszło do obserwacji UFO, która zachwyciła zarówno entuzjastów UFO, jak i zaniepokoiła sceptyków tego tematu.

 

Do obserwacji doszło w okolicach godziny 23:00. Ufolog amator, znany w Internecie jako "ufoslovakia", dostrzegł na niebie trójkątny statek zbliżający się w jego kierunku. Dla "ufoslovakia", znanego ze swojego zaangażowania w dokumentowanie i udostępnianie anomalii lotniczych, spotkanie to nie było niczym niezwykłym. Dzięki zachowaniu spokoju, zdołał on wykonać całkiem dobre nagranie całego incydentu, które następnie udostępnił w sieci.

Zgodnie z opisami świadka, był to masywny obiekt, który nie wydawał żadnego dźwięku, miał stałą trajektorię lotu i niezmienne rozmieszczenie świateł . Bazując na materiale filmowym, obiekt musiał być niesamowicie masywny i zdecydowanie nie można jej wytłumaczyć obserwacją drona lub balona meteorologicznego. Sceptycy chylą się ku wyjaśnieniu iż jest to zaawansowany samolot wojskowy lub nawet nietypowe złudzenie optyczne. 

 

Nagranie z tego zdarzenia możecie zobaczyć na poniższym filmie.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Skomentuj