Tajemnicze UFO siedziało na ogonie samolotów odrzutowych znajdujących się nad Uljanowskiem

Kategorie: 

W regionie Uljanowska badają incydent związany z nagłym pojawieniem się nieznanego obiektu na niebie nad lotniskiem lokalnego aeroklubu. Oficjalnie lokalne władze podają, że był to ciężki bezzałogowy dron wykorzystywany do celów wojskowych, pisze gazeta Kommiersant.

 

Zdaniem gazety, 17 lutego w godzinach między 10.00 a 11.00 w Uljanowsku, niedaleko od Archangielksa, w  obszarze operacji lotniczych (strefa C) lotniska Baratewka pojawił się nagle niezidentyfikowany samolot i „siadł” na ogonie dwóch maszyn szkoleniowych typu L -29 w trakcie szkolenia w zakresie nauki  latania.

Tajemniczy obiekt poruszał się z prędkością 500 km/h na wysokości 2100 metrów, tuż za dwoma samolotami L - 29. Niebezpieczną bliskość obiektu w stosunku do samolotów zauważył operator radaru i wydał pilotom polecenie zmiany kursu i wysokości. Tajemniczy „dron” zniknął jednak tak szybko, jak się pojawił. Do zbadania incydentu powołano specjalną komisję. Efekty jej pracy maja być opublikowane w ciągu najbliższych dziesięciu dni. Wojsko nie udziela informacji na temat zdarzenia.

Przypomnijmy, że niedawno minister obrony Siergiej Szojgu poinformował, że w ciągu najbliższych siedmiu lat na zakup dronów dla rosyjskiej armii przeznaczone zostanie 320 miliardów rubli do 2020 roku. Obecnie Rosjanie dysponują  ilością około 500 bezzałogowych statków powietrznych, które wykonują zadania poszukiwawcze i komunikacyjne. Wiadomo, że urządzenia te były aktywnie wykorzystywane podczas trwania Igrzysk Olimpijskich w Soczi np. patrolowały wody przybrzeżne.

Nie wiadomo jednak naprawdę, co za obiekt wywołał zamieszenie, pojawiając się nad Uljanowskiem. Czekamy na wyjaśnienia ekspertów.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika SlavPower

 Tak, mhm, swietny material

 Tak, mhm, swietny material Tanin. Ja tez mam super material: wczoraj z sasiadem widzielismy Zibiego Idoli jak posuwali nad irlandzkim niebem tak ok 9tej wieczorkiem, super vimana, mowie Ci, a i sasiad moze poswiadczyc, Niestety zydowska optyka jest zaprojektowana na niewidzenie po ciemku, wiec foty nie mamy ale sasiad jest powazany na wiosce, wiec w miare wiarygodny. I co Tanin? Nada sie? Moge sasiada poprosic zeby jakis szkic wykonal, ale generalnie to taka biala kula szybsza i wieksza od chinskich ufolampionow. :D:D:D

Portret użytkownika Juszka

No w końcu, nasz Tallin w

No w końcu, nasz Tallin w pełnej formie i już admin nie ma szans :D.
A tak na poważnie Smile to poszperałem w necie i nie uwierzycie mi, ale świadkowie dodają że to UFO (w sumie ufoludki) wyciągneły ze swojego ufo komplet wypoczynkowy i nie siadzieli oni na skrzydle ale na kanapie popijając Żubra.

Portret użytkownika b@ron

a to dziwne juszku żeś taki

a to dziwne juszku żeś taki inteligentny ,a nie wiesz co w przestrzeni powietrznej znaczy określenie "siedzieć komuś na ogonie" ale to ci wybaczam...lepiej podaj źródło twych "szperań"...bo wyjdziesz na ętoidi

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Kapella

Ile jeszcze głupich spraw

Ile jeszcze głupich spraw nagłośnicie. Weź Admin ogarnij i rozkręć to forum tematem który aż się będzie prosił o dyskusję. " Tajemnicze UFO siedziało na ogonie samolotów odrzutowych " ODPALAM FILM A TAM WYCIECZKA KRAJOZNAWCZA Z LOTU PTAKA. BRAWO Sam opis nie wystarczy Wink i brak źródła. Admin ogarnij się. 
 

Portret użytkownika b@ron

Kapella...hehehe...jak chcesz

Kapella...hehehe...jak chcesz nawtykać adminowi to się do tego dobrze przygotuj .bo zabawny tekst ci wyszedł...
1-nie zwracasz uwagi na autora ...a ganisz admina
2- nie czytasz artykułu ...bo jakbyś czytał/a to źródło jest podane w tekście
3- sugerujesz temat który rozkręci forum...nawet nie wspominając co by to miało być 
4- nie bierzesz pod uwagę faktu ,że jeśli coś cię nie interesuje ...może interesować innych
5- wystepujesz jako niezarejestrowany...a krytykujesz forum...
...no dajże spokój ...
 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj