Tajemnicze UFO z Ohio pozostaje niewyjaśnione, zdaniem organizacji MUFON

Kategorie: 

Źródło: MUFON

Wieczorem 10 czerwca 2017 roku, świadek z hrabstwa Mahoning w Ohio zaobserwował i sfotografował świecący obiekt na niebie. Sprawa ta otrzymała numer seryjny 84308 w bazie danych Mutual UFO Network (MUFON).

Mężczyzna zeznał:

„Wyszedłem na zewnątrz po ładowarkę, kiedy zobaczyłem ten obiekt unoszący się na niebie. Miałem tylko chwilę na to, żeby zrobić zdjęcie i nagrać film, ponieważ po chwili straciłem go z pola widzenia.”

Świadek zdarzenia dodał, że pracował wcześniej jako pilot samolotu F-16 oraz że zaobserwowane przez niego zjawisko z pewnością nie było samolotem lub dronem. Sprawa jest o tyle ciekawa, że w niektórych sytuacjach, organizacja MUFON bada szczególnie interesujące przypadki i stwierdza, czy obserwacja była mistyfikacją, zjawiskiem naturalnym czy może czymś innym? W tym wypadku, sprawa pozostaje tajemnicą co oznacza, że wysłannik organizacji MUFON – Joseph Pavlansky nie odnalazł żadnych śladów które mogłyby wskazywać na jakiekolwiek logiczne wyjaśnienie tej obserwacji. Tym samym, sprawa została oznaczona jako „niewyjaśniona”. .

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj