Tajemnicze UFO zostało zarejestrowane nad jeziorem Winnipesaukee

Kategorie: 

Źródło: Youtube/Andrew Richard

Niezidentyfikowany obiekt latający został zarejestrowany na nocnym niebie nad jeziorem Winnipesaukee w USA. Świadek zdarzenia, albo raczej twórca niezwykłego nagrania, Andrew Richard uchwycił obiekt przypadkiem, podczas tworzenia timelapse’a nocnego nieba.

 

Zgodnie z informacją wysłaną do portalu midnightinthedesert.com:

„Mój dobry przyjaciel fotografował niebo nad jeziorem Winnipesaukee, aby stworzyć timelapse. Przypadkiem udało mu się uchwycić jasny obiekt na niebie, który pozostawiał za sobą świetlistą smugę. Obiekt poruszał się w niewielkim obszarze nieba przez około 14 minut. Timelapse został ustawiony tak, aby wyświetlić pojedynczą klatkę w odstępie 30 sekund. Materiał został zbierany przez około 2 godziny i 30 minut. Przy odtwarzaniu przy 15 klatek na sekundę, czas nagrania wynosi około 10 sekund. Jeśli NOL pojawił się w 28 klatkach, oznacza to, że był tam przez około 14 minut w czasie rzeczywistym.” – napisał w wiadomości anonimowy mężczyzna, który podzielił się nagraniem z portalem Midnight in the Desert.

Mężczyzna dodał również, że sam film został nakręcony przy czułości ISO równej 1600, co oznacza dużą wrażliwość na jakiekolwiek światło. Oznacza to tyle, że gdyby było to światło z telefonu lub latarki, świecące nieopodal, byłoby zdecydowanie bardziej widoczne na ekranie aparatu. Na nagraniu można zobaczyć jasny rozbłysk światła pojawiający się w lewym górnym rogu. Obiekt pozostaje przez chwilę w miejscu, po czym zatacza krąg i znika z pola widzenia. Pochodzenie tego tajemniczego NOLa pozostaje zagadką.

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika wesley

ja rozumiem co to znaczy

ja rozumiem co to znaczy tajemniczy obiekt  . jest tych obiektow tysiace i co wszystkie sprawdziliscie [nie  ]wszystkie sa tajemnicze.ok ale do rzeczy ja mieszkam w usa a dokladnie w kansas  city missouri,i tajemnicze  obiekty widuje prawie zawsze jak jest bezchmurne niebo , w noce,malo tego widac nrmalnie jak parkuja sobie gdzies tam w gorze i nie trzeba zadnej lornetki widac golym okiem ,trzeba  tylko uzbrolic sie w cierpliwosc  bo oni rozkladu lotow mi nie nie przyslali.jesli ktos chce zobaczyc jakis obiekt trzeba obserwowac jeden punkt na niebie .pqzdrawiam nie wypisujcie bzdur tylko sprawdzone,sprawy.

Portret użytkownika Homo sapiens

UFO to bardzo tajemnicze

UFO to bardzo tajemnicze zjawisko, jeżeli starać się je jakoś wyjaśnić, to może pochodzić z wymiaru "Technologicznej Osobliwości", mogą to być istoty duchowe "ubrane w inny rodzaj" ciał, w inne "mieszkania". Elity starają się naśladować byty które im podpowiadają co mają robić ! Jak sami zobaczycie elity są z ufonautami "splątani" ! Tu jest trochę o tym:

Technologia bogów "Czwartego Królestwa" - Hoggard

https://www.youtube.com/watch?v=Td7Uk-0NDz4

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj