Tajemnicze zwierze wyrzucone na brytyjskiej plaży... Czy potwory morskie istnieją naprawdę?

Kategorie: 

Zdjęcie za dailymail.co.uk

Potwory przez wieki były obecne w morskich legendach. Inspirują w równym stopniu ciekawość i przerażenie. Czają się w głębinach oceanów, szokują rozmiarami i wyglądem, gigantyczne węże i prehistoryczne potwory są źródłem fascynacji, jak zawsze, zwłaszcza w Hollywood.

 

Czy istnieje jakikolwiek dowód na to, że niektóre z tych potworów z głębin istnieją? Od gigantycznych kałamarnic Juliusza Verne'a z Dwudziestu tysięcy mil podmorskiej żeglugi do legendarnego Krakena, lewiatana czyhającego na żeglarzy ich los, może naprawdę istnieją?

 

W tym tygodniu, Margaret Flippence natknęła się na to ciało nieznanego zwierzęcia spacerując po plaży w pobliżu Aberdeen. Eksperci próbują ustalić, co tak naprawdę pojawiło się na plaży.

 

Badanie możliwości istnienia morskich potworów i innych stworzeń z legend określa się mianem kryptozoologii. Pozostaje to obszarem, który oddziałuje na wyobraźnię naukowców i laików.

[ibimage==9044==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Fotografie pokazują duże niezidentyfikowane morskie stworzenie wyrzucone na plaży w pobliżu Aberdeen. Jest ono przedmiotem gorączkowych spekulacji, jedni twierdzą, że jest to potwór morski i inni mówią, że to zwykły stary wieloryb.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Skomentuj