Tajemniczy artefakt znaleziony w kopalni węgla w Kuzbasie

Kategorie: 

Źródło: vkontakcie.ru

W kopalni w położonym w centralnej Rosji zagłębiu węglowym Kuzbasie, górnicy odkryli niezwykły artefakt.  Eksperci uważają, że to, co znaleziono w pokładach węgla to "kamienna tarcza" z jakiegoś urządzenia stosowanego w przeszłości. Niektórzy twierdzą, że na pierwszy rzut oka wygląda to jak replika latającego spodka.

 

Średnica głazu to 1,2 metra, a jego waga około 200 kg. Dziwny obiekt odnaleziony w odkrywkowej kopalni węgla kamiennego "Karakanski". Tarcza znajdowała się na głębokości 40 metrów.

[ibimage==23873==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródło: vkontakcie.ru

To dwa razy głębiej niż wcześniej znajdowane kły mamutów. Jak twierdzą górnicy, w tej samej okolicy odkrywki znaleziono jeszcze jeden taki dysk, ale tamten obiekt został uszkodzony przez koparkę.

[ibimage==23874==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródło: vkontakcie.ru

Tajemnicze odkrycie zainteresowało też ufologów. W środowisku naukowym nie ma zbyt wielu chętnych do komentowania pochodzenia i przeznaczenia odnalezionego przedmiotu. Geologowie sugerują, że artefakt to argilit i jest tak idealnie okrągły z przyczyn naturalnych. Ich zdaniem powstał on ze skamieniałych skał składających się z glinokrzemianów.

[ibimage==23875==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródło: vkontakcie.ru

[ibimage==23876==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Źródło: vkontakcie.ru

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Popiół z feniksa

Obok artykułu jest

Obok artykułu jest kolumna"podobne tematy"i nic tam podobnego nie zamieszczono.A szkoda, bo podobne tematy były pokazywane na tym portalu.To znaczy że nie rozumiecie "z czym się to je".Jeden z nich to wykopane kamienne dyski na terenie Chin ,znacznie wieksze.Inne to filmiki z nagranymi atakami tych sond bojowch,całkiem niedawno.Czym to w rzeczwistości jest i jak powstało?.To łożyska ośrodków ciągu które odzyskały w gruncie swoją masę materii(pisałem o tym na innych tematach),gdyż wcześniej były wydobytymi z niej modelami rzeczywistości,jako ośrodeki ciagu.Cała sonda która została uszkodzona i strącona na ziemie,została z czasem przykryta osadami.Jej metalowe poszycie rozstrzelniło się i zostało pożarte przez korozję.Natomist niemateialny model rzeczywistości pochłaniał z gruntu minerały i tak odbudował swój dawny wygląd,jak wyglądał zanim został rozdzielony z masą materii.Koncentryczne koła na więrzchniej i spodniej stonie wskazują,że nie jest to pozostałość po procesie uzysku ośrodka ciągu,gdyż by ich tam nie było.Te koncentryczne pieścienie to ślad po metalicznm poszyciu tej sondy.

Portret użytkownika KoFiPL

ja właśnie pomyślałem że

ja właśnie pomyślałem że naturalne coś bo:
 
1. okrągłe
2. z kamienia
3. nie ze stali lub czegoś innego
4. nie ma żadnych wzorków-malunków itp.
pewnie jakaś kropla wody w jakiejś niszy kapała i zwyczajnie jak ze stalaktytów kapie i zasycha tworząc jakieś coś tam - rozlewało się na spodzie i zasychało i tworzyło okrąg - trwało to np. milion lat albo lepiej miliard lat i mamy tego owoc.

Strony

Skomentuj