Tajemniczy cylindryczny obiekt przeleciał przez Słońce

Kategorie: 

Źródło: Paranormal Crucible

Obserwacje dziwnych obiektów w okolicach Słońca nie są czymś niezwykłym dla osób, które interesują się tematyką UFO. Co jakiś czas pojawia się dziwny kształt lub zagadkowa formacja gazu która zostaje okrzyknięta mianem statku matki i staje się tematem do rozmów na kilka nadchodzących dni. Jeśli dyskusja trwa zbyt długo NASA przebąkuje coś o artefaktach obrazu i błędach w odczycie ucinając wszelkie debaty. To co wydarzyło się ostatnio nie będzie jednak tak proste do wyjaśnienia.

 

Zdarzenie zarejestrowane i udostępnione przez kanał Paranormal Crucible prezentuje niewyobrażalnych rozmiarów obiekt, który wlatuje w naszą gwiazdę i wylatuje po drugiej stronie wywołując przy tym rozbłysk słoneczny. Całość tego zjawiska staje się o tyle interesująca, że zgodnie z niektórymi obliczeniami obiekt ten musiałby mierzyć niemalże 1/5 wielkości Słońca co czyni z niego niewyobrażalnego kolosa.

Trudno powiedzieć czy na pewno jest to prawdziwe zdarzenie. Równie dobrze możemy mieć doczynienia z błędnie zinterpretowaną asteroidą, która przeleciała przed okularem teleskopu SOHO czy może czymś jeszcze innym. Co ciekawe, nikt tak naprawde nie wie skąd wzięło się to nagranie, a twórcy kanału Paranormal Crucible wydają się być jedynymi osobami posiadającymi materiał z tego zdarzeniem. Strona Helioviewer zajmująca się między innymi udostępnianiem nagrań z większość satelit słonecznych, uniemożliwia pobranie nagrań z ubiegłego tygodnia czyniąc całą sprawę dość zagadkową. W obecnej sytuacji nie ma gwarancji, że nagranie jest autentyczne, ani skąd pochodzi. Najbezpieczniej byłoby chyba uznać je za fałszerstwo, ale czy taka jest prawda?

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
loading...

Komentarze

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika zibi1973

To tak wychodzą nocne

To tak wychodzą nocne szukanie duchów w inter,z 20-stu centymetrów nie widzę dobrze liter ,zamazane ,jestem przecież produktem,może jakąś kopią stworzoną do roboty , a co ty chciałaś zrobić Einsteina ,jakiegoś nad człowieka , jestem zwykłym zjadaczem chleba,stołującym się w sklepach społem, słyszałaś o takich sklepach,z 10 minut zajęły mi te twarze , te ramki i kreski , jest dobry pozytyw w tych znanych obrazach , robię ramkę i zawsze trafiam twarz , weź jakiegoś innego produkta może co stołuje się w biedronce i zobaczymy ile mu to zajmie

Portret użytkownika sandrax

To w sklepach sie można

To w sklepach sie można stołować?Rozkładasz tam swój bajzel i wyjadasz bułki?Nie Eisteina,raczej lokalnego picasso.Produkty z biedronki to raczej jedno komórkowce.Sklep społem,a może wespół,zespół z ery prlu.

Portret użytkownika mariusx78

Kurcze przeszła mi przez

Kurcze przeszła mi przez głowę wizja, że może rzeczywiście za słońcem zbliża się jakaś planeta X i to co przelatuje przez słońce to może jakieś potężne meteoryty które lecą wokół niej lub też razem z nią jak taka fala uderzeniowa.

Portret użytkownika Homo sapiens

Pozdrawiam pana @Solarmana.

Pozdrawiam pana @Solarmana. Sprawa jest niezwykle interesująca i jednocześnie bardzo duchowa ! Duchowa bo te istoty mogą mieć naturę duchową, jednocześnie z możliwością materializacji, przenikając przez Słońca i planety, o czym piszę w kilku artykułach, choćby tu

 

Dodatkowo tam może trwać jakieś zmaganie się o ludzkość, a mianowicie do kogo mamy należeć, czy do cywilizacji określonego anioła, dowodzącego swoimi pomocnikami, czy do Boga YHWH. W tym wszystkim dużą rolę odgrywa Maryja, jako wysłanniczka prawdziwego Boga Jezusa. "W drugim wieku naszej ery, poglądy chrześcijańskich mędrców, uznanych dzisiaj za świętych i określonych mianem doktorów interpretacji oraz świętej mądrości, odbiegały często od głoszonych obecnie schematów materialistycznego tłumaczenia rzeczywistości, zwłaszcza jeśli chodzi o stronę anielską !" - "Czy istnieją potężne cywilizacje anielskie ? Byty posiadające niezwykłą inteligencję i moce, a na ich zebraniach pojawia się osobowy Bóg ? Pojazdami bogów i panów mogły by być "statki kosmiczne" wielkości planet, lub wielkością znacznie je przekraczających..."

 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Anioł

Tak UFO i obce cywilizacje

Tak UFO i obce cywilizacje istnieją musicie znać prawde.. Sam ich widziałem jak wiellu przedemną.. widziałem tak niezwykłe zjawiska że aż trudno w to uwierzyć, i to jest Piękne Smile

ps. nie tylko UFO i cywilizacje poza ziemskie, jesteście gotowi na prawde ?

Strony

Skomentuj