Tajemniczy czarny obiekt w okolicach księżyca

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Grupa ufologów, badająca powierzchnię Księżyca, przypadkowo sfilmowała coś niezwykłego, choć nie miała tego w planach. Na nagraniu, opublikowanym 11 sierpnia br., widać ogromnych rozmiarów czarny dysk UFO.

 

 

 

Obiekt osiągnął imponującą prędkość i poruszał się z odchyleniami zygzakiem, wybierając najdogodniejszą dla siebie trasę.

 

Po opublikowaniu filmu, jak to zwykle bywa, opinie widzów są podzielone. Nikt nie jest w stanie dokładnie określić, jaki rodzaj obiektu pojawił się nad księżycem. Niektórzy spekulują, że mógł to być balon meteorologiczny, widziany pod nietypowym kątem. Inni uważają, że na pewno był to statek UFO, przeznaczony do kolonizacji obcych księżyców.

Ocena: 

4
Średnio: 4 (2 votes)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika ZGG

Też mam takie samo zdanie.

Też mam takie samo zdanie. Chciałem napisać że to na monitorze sobie łaził, i ktoś to zfilmował. koledzie wlazł nawet  w środek monitora pomiędzy płytki, i żadnym sposobem nie dało się go namówić żeby wylazł. Monitor poszedł do wymiany . Naszczęście był na gwarancji.

Strony

Skomentuj