Tajemniczy duch wypatrzony podczas meczu piłki nożnej w Boliwii

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Transmisja meczu piłkarskiego odbywającego się w największym mieście w Boliwii, La Paz z pewnością zostanie długo zapamiętana. Na trybunach, które przez chwile pokazywały kamery pojawił się duch.

 

Cały piłkarski świat roztrząsa dzisiaj dziwne zdarzenie, do którego doszło podczas jednego ze spotkań cyklu Copa Libertadores 2014. Miało to miejsce na stadionie Hernando Siles de La Paz.

 

Duch pojawił się nagle i przebiegł przez dużą część trybun, po czym rozpłynął się w powietrzu. Zdumiewające jest to, że ów duch przebiega przez siedzących ludzi, co świadczy o tym, że jest to postać niematerialna.

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Andrzej Piotrowski

Trzeba być już ostatnim

Trzeba być już ostatnim osłem, żeby łyknąć taką sensację. Licząc od góry - co piąty rząd siedzeń jest PRZECHODNI - co znaczy, że między jednym rzędem a drugim jest +/_ jakieś 1,5m. odstępu. Widać to wyraźnie - bo rząd, którym przemieszcza się "duch" jest ciemniejszy od tych poniżej i powyżej - a tak samo ciemny jest 5 rzędów niżej. Jakiś gówniarz leci po frytki i zaraz z niego "ducha" robią Smile - no gratuluję wszystki spostrzegawczości Smile

Portret użytkownika Homo sapiens

Z duchami związane jest inne

Z duchami związane jest inne postrzeganie rzeczywistości, wiele też jest poszlak, iż świat duchów ma związek z ufo.
Istnieją podejścia, które próbują tłumaczyć unikalną naturę ludzką, inną od zwierzęcej, lub nie wynikającą z biologii (tak jak geometria nieuklidesowa albo inna nie wydaje się, że jest produktem biologicznym, ale nadprzyrodzonym, pochodzącym od Istoty Wyższej)
 

[...]Możliwe, żę same istoty ufo wywołały taką histerię wsród społeczeństwa, lub społeczeństwo jest podłączone do ich innowymiarowych "urządzeń" sterowniczych, możliwe że technologia jaką dysponują jest w stanie "hipnotyzować" całe narody. Jak już wspominałem jakaś kontrola ogólno społecznego umysłu wywołuje panikę u tych, którzy są zatopieni w stanie wykonywania codziennej porcji zadań narzuconych nam przez te istoty, a zwanej przez nas "systemem społecznym". Co to by miały być za zadania ? Codzienne wykonywanie pracy, "wewnętrzny" przymus codziennego udawania się do firmy, instytucji czyli wykonywanie poleceń mechanizmu cywilizacyjnego by "zrobić" to co należy.[...]
więcej tutaj:
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj