Tajemniczy duch wypatrzony podczas meczu piłki nożnej w Boliwii

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Transmisja meczu piłkarskiego odbywającego się w największym mieście w Boliwii, La Paz z pewnością zostanie długo zapamiętana. Na trybunach, które przez chwile pokazywały kamery pojawił się duch.

 

Cały piłkarski świat roztrząsa dzisiaj dziwne zdarzenie, do którego doszło podczas jednego ze spotkań cyklu Copa Libertadores 2014. Miało to miejsce na stadionie Hernando Siles de La Paz.

 

Duch pojawił się nagle i przebiegł przez dużą część trybun, po czym rozpłynął się w powietrzu. Zdumiewające jest to, że ów duch przebiega przez siedzących ludzi, co świadczy o tym, że jest to postać niematerialna.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Andrzej Piotrowski

Trzeba być już ostatnim

Trzeba być już ostatnim osłem, żeby łyknąć taką sensację. Licząc od góry - co piąty rząd siedzeń jest PRZECHODNI - co znaczy, że między jednym rzędem a drugim jest +/_ jakieś 1,5m. odstępu. Widać to wyraźnie - bo rząd, którym przemieszcza się "duch" jest ciemniejszy od tych poniżej i powyżej - a tak samo ciemny jest 5 rzędów niżej. Jakiś gówniarz leci po frytki i zaraz z niego "ducha" robią Smile - no gratuluję wszystki spostrzegawczości Smile

Portret użytkownika Homo sapiens

Z duchami związane jest inne

Z duchami związane jest inne postrzeganie rzeczywistości, wiele też jest poszlak, iż świat duchów ma związek z ufo.
Istnieją podejścia, które próbują tłumaczyć unikalną naturę ludzką, inną od zwierzęcej, lub nie wynikającą z biologii (tak jak geometria nieuklidesowa albo inna nie wydaje się, że jest produktem biologicznym, ale nadprzyrodzonym, pochodzącym od Istoty Wyższej)
 

[...]Możliwe, żę same istoty ufo wywołały taką histerię wsród społeczeństwa, lub społeczeństwo jest podłączone do ich innowymiarowych "urządzeń" sterowniczych, możliwe że technologia jaką dysponują jest w stanie "hipnotyzować" całe narody. Jak już wspominałem jakaś kontrola ogólno społecznego umysłu wywołuje panikę u tych, którzy są zatopieni w stanie wykonywania codziennej porcji zadań narzuconych nam przez te istoty, a zwanej przez nas "systemem społecznym". Co to by miały być za zadania ? Codzienne wykonywanie pracy, "wewnętrzny" przymus codziennego udawania się do firmy, instytucji czyli wykonywanie poleceń mechanizmu cywilizacyjnego by "zrobić" to co należy.[...]
więcej tutaj:
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Victim

Ja jestem w stanie stwierdzić

Ja jestem w stanie stwierdzić że to co przebiegło jest realne, co więcej mnie tez takie coś  bardzo często obserwuje, aby osiągnąć taką postać jakby z ciemnej mgiełki (potrafi się skompresować do różnych kształtów), lub białej migotającej postaci ok 120cm stymulują się czestotliwościami HAARP ale w miniaturowej wersji, lub radiacją elektromagnetyczną,.. to wszystko potrafią w sobie ludzie wywoływać, jednak tym nikt nie będzie się chwalił a udawał że każdy kto o tym powie to wariat (na pewno wariat!), bo mało kto z poza tych psychopatów może o tym wiedzieć.. Ofiary kontroli umysłu być może wiedzą że ktoś w jakiś sposób ich obserwuje, przełazi przez ściany, obserwuje tak żeby nie został zauwarzony lub pokazują się żeby wzbudzać strach, jeszcze większy powód do uznania za osobę psychicznie chorą..  więc milczą.
 
Pewnie zminusujecie, mam to w d., dotrze do tych prawdziwych a nie szumowin tających przed uśpionymi prawdę. To zadna teoria spiskowa. To się na całym świecie dzieje.

Portret użytkownika MEJTRIXX

Duch to antymateria którą

Duch to antymateria którą podobno posiada każde żywe stworzenie miałem okazję raz się przkonać w trakcie zgonu nad zmarłym umieściliśmy mierniki K2 i Ghost Meter 58 sekund po ustaniu odechu mierniki poszły na maxa do oporu przez 16 sekund potem nagle wszystko zamilkło ,przez nastepne 2 tygodnie prowadziłem monitoring pomieszczeń a wszelki próby z EVP kończyły się niczym ,dopiero miesiąc po śmierci tej osoby na zadawane pytania miernik zaczął reagować pierwszy raz w życiu wtedy spotkałem się z taką sytuacją nagrałem wszystko kamerą ,co zapytanie to odrazu była reakcja miernika wszystko trwało do około 13 minut na rejestrator nagrał się wyrazny głos jedno słowo bełkot którego nie idzie zrozumieć , żałuje bardzo że w Polsce brak jest sprzętu róznych wykrywaczy duchów produkowanych już dziś na dużą skale wszelkiego rodzaju urządzenia nawet specjalne kamery i aparaty Full Spectrum skonstruowane tak aby wyłapywać całe spektróm widzialności której ludzkie oko nie jest wstanie przechwycić , gdyby w Polsce był dostępny taki sprzęt dużo osób mgłoby robić eksperymenty i uzyskiwać coraz więcej wyników a sprowadzanie sprzętu z USA jest drogie ale możliwe .

Portret użytkownika Fanka1

Też myślę, że duchy to dusze

Też myślę, że duchy to dusze osób zmarłych, jak to opisałeś. I nie jest to, to samo, co tzw. obcy w latającym statku. Obcy to dla jednych będą demony a dla innych zadomowieni na Ziemi kosmici, i to zarówno z powodu różnych światopoglądów jak i dlatego, że nie ma metody by to rozpoznać. Ale moim zdaniem na pewno duchy to nie ufoki.

Portret użytkownika luciddream

Mam taką teorię,  stadion

Mam taką teorię,  stadion oświetlony jest od góry, tam też znajdują się platformy techniczne służące np do wymiany żarówki, przypadek sprawił że po jednej z takich platform biegł pracownik i rzycał cień na trybuny..
 
Pozdrawiam

Portret użytkownika marekkkkk

ciekawe jak to widac na calym

ciekawe jak to widac na calym meczu i na innych kamerach??? na pewno sa inne nagrania tej mulinuty z tych kamer ale ja osobiscie noe mam do tego dostepu :(moze sie ktos zna i poszukal by czegos z tego meczu???

Skomentuj