Tajemniczy eliksir "Gwiezdny Pył" może przedłużyć ludzkie życie do 120 lat

Kategorie: 

Źródło: sxc.hu

Człowiek może emitować fotony. Taki jest wniosek badań prowadzonych przez rosyjskich naukowców. To odkrycie otwiera nowe możliwości dla ludzkości, w tym perspektywę znacznego przedłużenia życia. Naukowcy odkryli, że zdolność do "świecenia” każda osoba dostaje od pierwszego dnia życia i przez całe życie codziennie emituje to promieniowanie, niektórzy nazywają to tez aurą. Ponadto, ustalono, że z wiekiem to promieniowanie zmniejsza intensywność emisji.

 

To skłoniło naukowców do sformułowania wniosku, że emisja światła nie jest konsekwencją życia, a jej przyczyną. Naukowcy badali też teoretyczne źródło promieniowania gamma w organizmie człowieka.  W organizmach ludzi zachodzą niskie reakcje jądrowe z udziałem naturalnie występujących radionuklidów.  Wraz z wiekiem, ich liczba zmniejsza się, a gdy osiągnie masę krytyczną, proces biologicznego starzenia się przyspiesza.  Bardziej szczegółowe badania tych emisji miały pomóc w opracowaniu całkowicie nowych zasad hamowania starzenia.

 

Dzięki badaniom rosyjskich naukowców powstała nowa grupa leków, których stosowanie może pomóc zachować zdolność blasku w celu zwiększenia okresu aktywności ludzkiego życia do 120 lat.  Na potrzeby badań naukowych powstał unikalny produkt, znany, jako "Gwiezdny Pył" (SSH & H).  Jego produkcja rozpoczęła się w listopadzie 2008 roku, w ilościach ściśle ograniczonych, tylko 2160 gramów rocznie.

 

Ten wyjątkowy produkt został sklasyfikowany, jako nowy rodzaj leków fotonicznych, które mają z czasem zmniejszyć średnią temperaturę ciała i przywrócić biochemiczny skład krwi, co może skutecznie radzić sobie z chorobami oraz spowolnić proces starzenia się.  Do tej pory, nie ma odpowiednika dla tej substancji w świecie. "Gwiezdny Pył" raczej nie będzie masowo produkowany w ciągu najbliższych 10-12 lat, produkcja takich leków, pomimo imponujących wyników badań nie będzie powszechna z powodu zbyt wysokich kosztów produkcji.

 

Lek przeszedł już badania w Instytucie Kurczatowa, który potwierdził poprzednie doświadczenia.  Dodatkowe badania wykazały, że spożycie "Gwiezdnego Pyłu" daje silny efekt antyrakowy powodując spowolnienie wzrostu guzów, zmniejsza też częstość przerzutów i daje wyraźny efekt spowolnienia starzenia komórek.  Produkt nie zawiera w strukturze substancji toksycznych i jest całkowicie bezpieczny, ponieważ jest naturalny.  W związku z tym i z powodu braku składnika aktywnego lek został zarejestrowany, jako suplementy diety.

 

Według naukowców wyniki potwierdzają istnienie cząstki o mniejszej masie niż elektron, co z kolei pozwala nam przewidzieć ewolucję technologii. Cząstki te są obecnie zaangażowane w procesach energetycznych i grawitacyjnych. Taka kontrolowana reakcja jądrowa może pomóc w opracowaniu i zastosowaniu nowych metod komunikacji i przechowywania informacji oraz energii.  Jednakże do tej pory nie jest jasne, czy naukowcy właściwie rozumieją tę reakcję.  Jeśli wyniki dalszych prac będą udane, technologia będzie w stanie zrobić ogromny krok naprzód, dając ludziom nowe możliwości.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika nowoczesny

nareszcie coś ciekawego

nareszcie coś ciekawego zamiast wierzyc w życie wieczne to każdy wie że lepiej jest przedłużyć życie sobie na ziemi, ponieważ nawet jeśli istnieje życie w niebie to na 100% jest tam nudno.  chciałbym żyć nawet 300 lat ale w zdrowiu. żeby ten pył aby nie szkodził ze kiedys będzie sie chorować i będzie to gorsza choroba niż te co są, bo jeśli to bedzie działać na zasadzie że ludzie będą chorować to lepiej umrzeć niz żyć kilkadziesiąt lat w chorobie. Być moze dusza ludzka to nic innego jak światło, o ile duszą istnieje. 

Portret użytkownika from above

najprostrzy ze sposobow

najprostrzy ze sposobow przedluzania sobie zycia i samoleczenia jest kontrola wlasnych  mysli!sterujemy calym cialem nie tylko nogami i recami na zewnatrz!ludzie sa slepi, ida jak osiol za marchewka...(cytuje)We wspólczesnych czasach jestesmy od dziecka uczeni…
jak myslec racjonalnie i intencjonalnie.
Jest to lewo-pólkulowa metoda edukacji czyniaca wiecej szkody niz sie wydaje.
Lewa pólkula odpowiada za: logike, detale, fakty, wzory…
praktycznosc, nauke i matematyke.
Prawa pólkula odpowiada za: uczucia, intuicje, symbole, obrazy,
podejmowanie ryzyka, filozofie i religie...)zamknijcie wiec oczy i sie obudzcie ludzie!:)to sa wasze ciala,choc podatne w wiekszym stopniu na czynniki zewnetrzne..przyjmowanie do organizmu roznoitych sobstancji chamujacych procesy starzenia,moga okazac sie  przyczyna niosaca za soba tragiczne konsekwencje ..

Portret użytkownika Tato

Skoro natura sama korzysta z

Skoro natura sama korzysta z tego Bialego Zlota i udalo sie go odkryc na nowo ludzkiej nauce to czemu by go nie spozytkowac do samouzdrowienia,transformacji czy czesciowego wzniesienia samoswiadomosci na wyzszy poziom. Gdyz specyfik ten wyrownuje prace polkol mozgowych oraz powoduje w narzadach dokrewnych wytworzenie ilosc hormonow jak u szesnastolatka poprzez wytworzenie przeplywu powstalych mikroelementow od postawy kregoslupa(czakra podstawy) az do szyszynki gdzie nastepuje powstanie endorfiny czyli hormonu szczescia i radosci a po za tym daje to tak zwanego "kopa fotonowego dla DNA",czyli czesciowego zjawiska "prawdziwej Iluminacji".Obecne zanieczyszczenie smogiem elektromagnetycznym czy szkodliwa chemia jest tak duze ze skraca zywotnosc organizmu ludzkiego o 25-30%.Co z koleji powoduje ze wydluza sie okres osiagniecia stanu Oswiecenia dane Istoty o kolejne wcielenia,czyli opoznia osiagniecia stanu "Swiadomosci Chrystusowej ",ktora to dopiero daje absolutnie wieczna mlodosc fizyczna do czasu tzw.:"Wlasnego Wniebowstapienia".Wedlug Mnie spozywanie tego specyfiku sie oplaca ale kazdy oczywiscie ma swoja droge i ponosi konsekwencje wlasnych decyzji(wyborow).

Dalajlama zapytany o to, co najbardziej zadziwia go w ludzkości odpowiedział: "Człowiek, ponieważ poświęca swoje zdrowie by zarabiać pieniądze. Następnie poświęca swoje pieniądze by odzyskać zdrowie. Oprócz tego jest tak zaniepokojony swoją przyszłości

Portret użytkownika Tato

Jak by co to polecam WHITE

Jak by co to polecam WHITE POWER GOLD ,moze nie jest to idealny srodek taki ktory spozywal hrabia Saint Germain ,czy Katarzy wytworzony w procesie precypitacji ale co sie nie robi dla wiecznej mlodosci ,pozdrawiam tato.

Strony

Skomentuj