Tajemniczy film sprzed dwóch lat - media zainteresował dziwny obiekt nad jeziorem w stanie Utah

Kategorie: 

Duże anglojęzyczne media, takie jak The Weather Channel i Mirror Online, zwróciły uwagę na film, nakręcony rzekomo w amerykańskim stanie Utah. Uwieczniono na nim dziwny obiekt na zamarzniętej tafli jeziora.

 

Ciemne koło z dużą liczbą otworów zawierało kilka substancji. Wśród wielu wersji wyjaśniających dziwaczny wygląd obiektu na lodzie jeziora, pojawiły się informacje na temat rzadkiego grzyba, rybiej krwi, o UFO (jajko obcych) lub jakiejś nieokreślonej bliżej kampanii marketingowej.

 

Film opublikowano w Internecie we wrześniu 2013 roku na kanale Jason Nilson w YB z licencją Creative Commons - Attribution (ponowne wykorzystanie dozwolone). Potem przerabiano więc i powielano jego kopię. I choć wielu ludzi przychyla się do hipotezy ingerencji obcych, rozważyć trzeba też wersję o żarcie i celowym działaniu autorów nagrania.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika pasjonat

rzekomo   no wiadomo ze

rzekomo
 
no wiadomo ze rzekomo... BZDURY PISZESZ
Nie dziwie sie ze Polski narod jest ociemnialy skoro proste zjawiska fizyczne stanowia zagadke i utozsamiane sa z UFO ... nie dziwie sie ze rzadzi PIS...nie dziwie sie ze Polacy biora zidiociale pozyczki i laduja pod mostem..
 
"I tried to post on this yesterday but I just realized I had to subscribe to comment. Nothing alien going on here. This phenomena is caused by water softener pellet's that someone used on the lake to melt thru the ice, much in the same way road salt would work. Someone put it down to eat thru the ice so they could do some ice fishing which also explains the reason for the circular shape. They either intend on going back (after it's eaten thru the ice) or it didn't melt fast enough so they chalked it up to a no go. These pellet's get gooey/slimy when they get wet & begin to break down....I really enjoyed the clip. Let me know any time if I can be of help."
 
patrz baron tak wlasnie wyglada kosmos Smile http://www.iflscience.com/space/first-image-predicted-supernova

Myślę, więc jestem...

Skomentuj