Tajemniczy kraj na planecie Ziemia

Kategorie: 

://www.eao.ru/eng/?p=343

O tym tajemniczym kraju prawie nikt z ludzi nie wie. Nawet w chwili obecnej znacznie więcej mieszkańców tej planety lepiej zna szczegóły geograficzne Marsa lub Księżyca niż tego kraju! 

 

(Świadczy o tym również krótka lecz bolesna sonda na ten temat zapuszczona przeze mnie dzisiaj rano. Nikt niestety nie odgadł co przedstawia obrazek. A obrazek ten to...  flaga tego tajemniczego kraju, i stawiam browar, jeśli ktoś ją w dalszym ciągu rozpoznaje a nie jest dajmy na to pederastą lub innym dewiantem seksualnym.)

Dlaczego kraju tego na próżno szukać na globusach, atlasach lub podręcznikach go geografii?

Jest tak bowiem kraj ten nosi nazwę Żydowski Region Autonomiczny i... ukryty jest przed światem pomiędzy Mandżurią i byłym Związkiem Radzieckim.

Stolica - Birobidżan

Powierzchnia 36 tys. km2

Ludność - 200 tys. mieszkańców

Połączenie ze światem - kolej transsyberyjska

Historia - przed I wojną światową Japończycy walczyli z carską Rosją w ramach sporów granicznych od roku 1904. Japonia niemal przegrała ale przed klęską uratowała ją rodzina bardzo bogatych żydów amerykańskich która zaczęła finansować japońskie działania wojenne, ponieważ straciła wielu swoich członków podczas antyżydowskich pogromów w Rosji. Dzięki temu wsparciu Japończycy ostatecznie wygrali tamtą wojnę. Potem byli "gotowi do spłaty długu" wobec ludności żydowskiej. Osiedlili ich olbrzymią liczbę w Północnej Mandżurii. Adolf Hitler uznał pomysł Japończyków za wspaniały a że postanowił sobie jeszcze w Mein Kampf pozbyć się z Europy tylu żydów ilu mu się uda, bardzo gorliwie i... bezinteresownie pomógł Japończykom ewakuować ogromną liczbę żydowskiej ludności do północnej Mandżurii oraz Palestyny. Finansował całe statki pełne żydowskich uchodźców, repatriantów i pielgrzymów. Skąd aż tyle u niego sympatii i bezinteresownych działań na rzecz społeczności żydowskiej? Otóż jako że on sam był wnukiem wiedeńskiego Rothschilda czyli ćwierć żydem, współpracował wówczas bardzo ściśle z finansjerą  żydowską przy ratowaniu ludności żydowskiej z Europy przed przesladowaniami w ramach porozumienia pomiędzy niemieckim SS i żydowskim Haganah – paramilitarną, syjonistyczną organizacją terrorystyczną powstałą w 1920 roku w kibucu Kinneret w Palestynie tuż po upadku żydowskiej osady rolniczej Tel Hai w marcu 1920 roku.

Na foto okolicznościowy medal „EIN NAZI FAHRT NACH PALASTINA” wybity w hitlerowskiej III Rzeszy upamiętniający tę właśnie współpracę oraz braterskie stosunki faszystów i syjonistów - faszyzm i syjonizm to tak samo jak współcześnie hmm... tak, to perfekcyjne określenie... dwie strony tego samego medalu.

Ten naród i ten kraj istnieje do dzisiaj. Ale na próżno go szukać w podręcznikach do geografii.

Dlaczego?

Izraelczycy nie chcą po prostu aby ktokolwiek dowiedział się o tym narodzie i tym kraju, ponieważ bardzo obawiają się żeby Palestyńczycy oraz reszta świata nie powiedziała na przykład: "Skoro ten azjatycki Izrael istniał na długo przed tym na Bliskim Wschodzie to dlaczego wy wszyscy żydzi się tam nie przeniesiecie z ziemi należącej od pradziejów do Palestyńczyków?"

Istnienie Żydowskiego Regionu Autonomicznego jest wielkim i brudnym sekretem współczesnego świata. Jest on bowiem jeszcze jednym nieudanym przykładem dążenia przez żydów do posiadania swojego kraju i jeszcze jednym oprócz Izraela dowodem na totalną nieudolność żydowskiej społeczności do samodzielnego lub pokojowego egzystowania na arenie politycznej w formie własnej państwowości. Żydowski Region Autonomiczny tak samo jak Izrael jest oczywistym dowodem na podręcznikową wręcz niezdolność do życia żydów z... jakimkolwiek sąsiadem. Obydwa te kraje żydowskie, tak samo jak niegdyś żydowska Chazaria są korowodem niekończących się problemów rasowych, czystek etnicznych, ludobójstwa, zorganizowanej przestępczości i niezdolności do samoistnienia w charakterze niepodległego państwa. Żydowski Region Autonomiczny utworzyli bowiem nie kto inni tylko żydzi mający pełnię nieskrępowanej władzy w Rosji po przewrocie bolszewickim. Żyd Lenin po rewolucji październikowej sponsorowanej przez żydowską rodzinę bankierską Rothschild prześladował w Rosji i mordował wszystkie narody z wyjątkiem... żydowskiego. Żydowski otrzymał autonomię ale... nikomu o tym nie wolno wiedzieć... zwłaszcza w Palestynie...

 

Chcesz się dowiedzieć więcej o tym kraju?

Oto jego strona oficjalna: http://www.eao.ru/eng/?p=343

Inne źródła: http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBydowski_Obw%C3%B3d_Autonomiczny

A może chcesz kupić jego monety?

http://www.supermonety.pl/shoper5/pl/p/ROSJA-10-rubli-Zydowski-Okreg-Aut...

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Janko

Dziwię się że osoby chore

Dziwię się że osoby chore psychicznie, reprezentujące sobą skrajne postawy takie jak autor tego czegoś
są akceptowane przez właściceli tego portalu ale widać nienawiść zatacza coraz szersze kręgi.
Obligatoryjnie to z urzędu nienawidzę rasizmu i ksenofobii a komentarze w których chory z nienawiści, paranoiczny autor poniża inne niż własna grupy etniczne wysnuwając tezy i wnioski tych samych eugenicznych towarzystw praktykujących w swoich kręgach czarną magię i krwawe rytuały.
Fanatyzm operujący domysłami i pół-prawdami na potrzeby odwiecznych kręgów władzy
która wywodzi się z okultystycznych kręgów arystokracjii.
 
 
 

Portret użytkownika żołnierz WP-Formoza

Dziwisz się,chorego

Dziwisz się,chorego psychicznie widzisz i nie nawidzisz rasizmu? Glupiś lub żyd jesteś-znam te teksty o miłości żydów do calego świata Wink To wiedz,że jako był żołnierz Wojska Polskiego byłem szkolony przez rok czasu w jednej z placówek Mosad w Izraelu. Jestem rodowitym oryginalnym 100% krwi Polakiem i nie czulem do Żydów urazy,ale doszedłem do wniosku,że tam prawo ustalone jest tak jak w III Rzeszy-Rasistowskie. Z urzędu za nic praktycznie można deportować,aresztować i przetrzymywać w areszcie/więzieniu i przesłuchiwać obcokrajowców-nie pochodzenia żydowskiego-tam dopiero jest rasizm "przyjacielu". Popytaj tych,ktorzy byli,widzieli i na własnej skórze się o tym przekonali-wiele by pisać,to co napisałem najbardziej rzuca się w oczy. aaaa jeszcze jedno-tam publiczne wystąpienia politykow,media-prasa,tv ciągle zagrzewają do walki o "wyplemienie Palestyńczyków,ktorzy są terrorystami z ziemi im należnej-obiecanej"-to tak jakby w Polsce Rumun ,których u nas dużo wywalczyli autonomiczny rejon jako mniejszość narodowa i zaczęła by ta mniejszość zbroić się i kąsać zabierając nam ziemie z roku na rok po kawaleczku-znajdź mapę Palestyny przed 1945 rokiem i sam popatrz późniejsze etapy rozszerzania rejonu Izrael,a Palestyna do dziś-nie ma jej praktycznie-są rejony autonomiczne Palestyńskie w stylu Getto żydowskie za III Rzeszy. Kraj znika-co by było,gdyby tym krajem byla Polska? Zastanow się kogo nazywasz psychicznie chorym. Zachód na to nie reaguje... Tam jest terror-nie tam gdzie ropa,gaz,diament,pluton. Denerwują mnie takie podchody w stylu wyzwisk-chory jesteś,antysemita jesteś itp. To prawda niewygodna dla żydów,ale prawda-sposobem żydów na sukces jest-Kłamstwo/oszustwo, pieniądze ,władza i na końcu etap-dominacja na szczeblach władzy-u nas też już siedzą dawno,ale da się to naprawić-potrzeba drugiego takiego jak Pan Piłsudski-pod ścianę i odzyskał-podniusł kraj siłą zabierając władzę.
 
POZDRAWIAM.

Portret użytkownika Stewie

Rozumiem, że twój komentaż,

Rozumiem, że twój komentaż, miał na celu zaślepienie ludzi nieznających faktów !!!

A co do samego artykułu, to TAKI KRAJ jak IZRAEL   nie powinien nigdy powstać... i nie chodzi o to, czy jestem antysemitą, lecz o prawdę historyczną !!!

Portret użytkownika żołnierz WP

no i zablokowali Ci konto na

no i zablokowali Ci konto na youtube Beee Działa? Działa ta cala organizacja-kochający caly swiat "naród wybrany" to czemu boją się tak komentaży i filmów? Przecież to ich przedstawiciel władzy mówi...

Portret użytkownika pasjonat

u huhuh a hahaha "niestety

u huhuh a hahaha "niestety nikt nie wiedzial" a po co to wiedziec ? dzieki za fascynujaca lekcje geografii
Faktycznie ktos kto odpisuje pod kazdym artykulem moze poczuc sie niedowartosciowany ze nie wiedzial...  - artykul na miare innego medium Wink
 
Adminie ?? moge napisac o swoim kocie ? tez nikt go nie widzial jeszcze ROFL

Myślę, więc jestem...

Strony

Skomentuj