Tajemniczy kraj na planecie Ziemia

Kategorie: 

://www.eao.ru/eng/?p=343

O tym tajemniczym kraju prawie nikt z ludzi nie wie. Nawet w chwili obecnej znacznie więcej mieszkańców tej planety lepiej zna szczegóły geograficzne Marsa lub Księżyca niż tego kraju! 

 

(Świadczy o tym również krótka lecz bolesna sonda na ten temat zapuszczona przeze mnie dzisiaj rano. Nikt niestety nie odgadł co przedstawia obrazek. A obrazek ten to...  flaga tego tajemniczego kraju, i stawiam browar, jeśli ktoś ją w dalszym ciągu rozpoznaje a nie jest dajmy na to pederastą lub innym dewiantem seksualnym.)

Dlaczego kraju tego na próżno szukać na globusach, atlasach lub podręcznikach go geografii?

Jest tak bowiem kraj ten nosi nazwę Żydowski Region Autonomiczny i... ukryty jest przed światem pomiędzy Mandżurią i byłym Związkiem Radzieckim.

Stolica - Birobidżan

Powierzchnia 36 tys. km2

Ludność - 200 tys. mieszkańców

Połączenie ze światem - kolej transsyberyjska

Historia - przed I wojną światową Japończycy walczyli z carską Rosją w ramach sporów granicznych od roku 1904. Japonia niemal przegrała ale przed klęską uratowała ją rodzina bardzo bogatych żydów amerykańskich która zaczęła finansować japońskie działania wojenne, ponieważ straciła wielu swoich członków podczas antyżydowskich pogromów w Rosji. Dzięki temu wsparciu Japończycy ostatecznie wygrali tamtą wojnę. Potem byli "gotowi do spłaty długu" wobec ludności żydowskiej. Osiedlili ich olbrzymią liczbę w Północnej Mandżurii. Adolf Hitler uznał pomysł Japończyków za wspaniały a że postanowił sobie jeszcze w Mein Kampf pozbyć się z Europy tylu żydów ilu mu się uda, bardzo gorliwie i... bezinteresownie pomógł Japończykom ewakuować ogromną liczbę żydowskiej ludności do północnej Mandżurii oraz Palestyny. Finansował całe statki pełne żydowskich uchodźców, repatriantów i pielgrzymów. Skąd aż tyle u niego sympatii i bezinteresownych działań na rzecz społeczności żydowskiej? Otóż jako że on sam był wnukiem wiedeńskiego Rothschilda czyli ćwierć żydem, współpracował wówczas bardzo ściśle z finansjerą  żydowską przy ratowaniu ludności żydowskiej z Europy przed przesladowaniami w ramach porozumienia pomiędzy niemieckim SS i żydowskim Haganah – paramilitarną, syjonistyczną organizacją terrorystyczną powstałą w 1920 roku w kibucu Kinneret w Palestynie tuż po upadku żydowskiej osady rolniczej Tel Hai w marcu 1920 roku.

Na foto okolicznościowy medal „EIN NAZI FAHRT NACH PALASTINA” wybity w hitlerowskiej III Rzeszy upamiętniający tę właśnie współpracę oraz braterskie stosunki faszystów i syjonistów - faszyzm i syjonizm to tak samo jak współcześnie hmm... tak, to perfekcyjne określenie... dwie strony tego samego medalu.

Ten naród i ten kraj istnieje do dzisiaj. Ale na próżno go szukać w podręcznikach do geografii.

Dlaczego?

Izraelczycy nie chcą po prostu aby ktokolwiek dowiedział się o tym narodzie i tym kraju, ponieważ bardzo obawiają się żeby Palestyńczycy oraz reszta świata nie powiedziała na przykład: "Skoro ten azjatycki Izrael istniał na długo przed tym na Bliskim Wschodzie to dlaczego wy wszyscy żydzi się tam nie przeniesiecie z ziemi należącej od pradziejów do Palestyńczyków?"

Istnienie Żydowskiego Regionu Autonomicznego jest wielkim i brudnym sekretem współczesnego świata. Jest on bowiem jeszcze jednym nieudanym przykładem dążenia przez żydów do posiadania swojego kraju i jeszcze jednym oprócz Izraela dowodem na totalną nieudolność żydowskiej społeczności do samodzielnego lub pokojowego egzystowania na arenie politycznej w formie własnej państwowości. Żydowski Region Autonomiczny tak samo jak Izrael jest oczywistym dowodem na podręcznikową wręcz niezdolność do życia żydów z... jakimkolwiek sąsiadem. Obydwa te kraje żydowskie, tak samo jak niegdyś żydowska Chazaria są korowodem niekończących się problemów rasowych, czystek etnicznych, ludobójstwa, zorganizowanej przestępczości i niezdolności do samoistnienia w charakterze niepodległego państwa. Żydowski Region Autonomiczny utworzyli bowiem nie kto inni tylko żydzi mający pełnię nieskrępowanej władzy w Rosji po przewrocie bolszewickim. Żyd Lenin po rewolucji październikowej sponsorowanej przez żydowską rodzinę bankierską Rothschild prześladował w Rosji i mordował wszystkie narody z wyjątkiem... żydowskiego. Żydowski otrzymał autonomię ale... nikomu o tym nie wolno wiedzieć... zwłaszcza w Palestynie...

 

Chcesz się dowiedzieć więcej o tym kraju?

Oto jego strona oficjalna: http://www.eao.ru/eng/?p=343

Inne źródła: http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBydowski_Obw%C3%B3d_Autonomiczny

A może chcesz kupić jego monety?

http://www.supermonety.pl/shoper5/pl/p/ROSJA-10-rubli-Zydowski-Okreg-Aut...

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)Komentarze

Portret użytkownika Janko

Dziwię się że osoby chore

Dziwię się że osoby chore psychicznie, reprezentujące sobą skrajne postawy takie jak autor tego czegoś
są akceptowane przez właściceli tego portalu ale widać nienawiść zatacza coraz szersze kręgi.
Obligatoryjnie to z urzędu nienawidzę rasizmu i ksenofobii a komentarze w których chory z nienawiści, paranoiczny autor poniża inne niż własna grupy etniczne wysnuwając tezy i wnioski tych samych eugenicznych towarzystw praktykujących w swoich kręgach czarną magię i krwawe rytuały.
Fanatyzm operujący domysłami i pół-prawdami na potrzeby odwiecznych kręgów władzy
która wywodzi się z okultystycznych kręgów arystokracjii.
 
 
 

Portret użytkownika żołnierz WP-Formoza

Dziwisz się,chorego

Dziwisz się,chorego psychicznie widzisz i nie nawidzisz rasizmu? Glupiś lub żyd jesteś-znam te teksty o miłości żydów do calego świata Wink To wiedz,że jako był żołnierz Wojska Polskiego byłem szkolony przez rok czasu w jednej z placówek Mosad w Izraelu. Jestem rodowitym oryginalnym 100% krwi Polakiem i nie czulem do Żydów urazy,ale doszedłem do wniosku,że tam prawo ustalone jest tak jak w III Rzeszy-Rasistowskie. Z urzędu za nic praktycznie można deportować,aresztować i przetrzymywać w areszcie/więzieniu i przesłuchiwać obcokrajowców-nie pochodzenia żydowskiego-tam dopiero jest rasizm "przyjacielu". Popytaj tych,ktorzy byli,widzieli i na własnej skórze się o tym przekonali-wiele by pisać,to co napisałem najbardziej rzuca się w oczy. aaaa jeszcze jedno-tam publiczne wystąpienia politykow,media-prasa,tv ciągle zagrzewają do walki o "wyplemienie Palestyńczyków,ktorzy są terrorystami z ziemi im należnej-obiecanej"-to tak jakby w Polsce Rumun ,których u nas dużo wywalczyli autonomiczny rejon jako mniejszość narodowa i zaczęła by ta mniejszość zbroić się i kąsać zabierając nam ziemie z roku na rok po kawaleczku-znajdź mapę Palestyny przed 1945 rokiem i sam popatrz późniejsze etapy rozszerzania rejonu Izrael,a Palestyna do dziś-nie ma jej praktycznie-są rejony autonomiczne Palestyńskie w stylu Getto żydowskie za III Rzeszy. Kraj znika-co by było,gdyby tym krajem byla Polska? Zastanow się kogo nazywasz psychicznie chorym. Zachód na to nie reaguje... Tam jest terror-nie tam gdzie ropa,gaz,diament,pluton. Denerwują mnie takie podchody w stylu wyzwisk-chory jesteś,antysemita jesteś itp. To prawda niewygodna dla żydów,ale prawda-sposobem żydów na sukces jest-Kłamstwo/oszustwo, pieniądze ,władza i na końcu etap-dominacja na szczeblach władzy-u nas też już siedzą dawno,ale da się to naprawić-potrzeba drugiego takiego jak Pan Piłsudski-pod ścianę i odzyskał-podniusł kraj siłą zabierając władzę.
 
POZDRAWIAM.

Portret użytkownika Stewie

Rozumiem, że twój komentaż,

Rozumiem, że twój komentaż, miał na celu zaślepienie ludzi nieznających faktów !!!

A co do samego artykułu, to TAKI KRAJ jak IZRAEL   nie powinien nigdy powstać... i nie chodzi o to, czy jestem antysemitą, lecz o prawdę historyczną !!!

Portret użytkownika żołnierz WP

no i zablokowali Ci konto na

no i zablokowali Ci konto na youtube Beee Działa? Działa ta cala organizacja-kochający caly swiat "naród wybrany" to czemu boją się tak komentaży i filmów? Przecież to ich przedstawiciel władzy mówi...

Portret użytkownika pasjonat

u huhuh a hahaha "niestety

u huhuh a hahaha "niestety nikt nie wiedzial" a po co to wiedziec ? dzieki za fascynujaca lekcje geografii
Faktycznie ktos kto odpisuje pod kazdym artykulem moze poczuc sie niedowartosciowany ze nie wiedzial...  - artykul na miare innego medium Wink
 
Adminie ?? moge napisac o swoim kocie ? tez nikt go nie widzial jeszcze ROFL

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika fakir

bardzo interesujący artykuł i

bardzo interesujący artykuł i otwierający oczy... podobnie jak spora część komentarzy pod nim! przyznam że w szoku jestem i nie miałem pojęcia, że taki twór istnieje... nazwa też zakamuflowana bo w praktyce "okręg autonomiczny" to przecież nic innego jak po prostu PAŃSTWO... w tym przypadku żydowskie... to jest po prostu nie do wiary, że jest sobie państwo z własną flagą i pieniądzem o którym nie mówi się w świecie... normalnie jaja czy co?

jak chory musi być cały ten układ geopolityczny skoro maskuje się takie rzeczy? wszyscy siedzą cicho, nikt nawet nie piśnie... trzeba pogodzić się więc z faktem, że wszystkie państwa i ich rządy to w tym układzie jakaś fikcja i podział polityczny świata wygląda zupełnie inaczej... i nawet japońce są w ten brud umoczeni i to jeszcze jak...

Krew, daje znak by przerwać pęd,
bezsensownej walki słów,
która toczy się od lat!
Spójrz, ginie dzisiaj polskość twa
obcy prąd zagarnia ją,
więc dlaczego milczysz wciąż?!

Portret użytkownika JackBB

Tu jest błąd i wypadało by go

Tu jest błąd i wypadało by go poprawić:
baca, pon., 2012-12-24 17:22
"...(Świadczy o tym również krótka lecz bolesna sonda na ten temat zapuszczona przeze mnie dzisiaj rano. Nikt niestety nie odgadł co przedstawia obrazek. A obrazek ten to...  flaga tego tajemniczego kraju, i stawiam browar, jeśli ktoś ją w dalszym ciągu rozpoznaje a nie jest dajmy na to pederastą lub innym dewiantem seksualnym.)..."
 
"Elen(nie zarejestrowany), pon., 2012-12-24 13:58

Vote up!

Vote down!

Ocena: 0

Flaga Żydowskiego Obwodu Autonomicznego
Liczba pasów - kolorów tęczy symbolizuje siedem świec menory.
 
Wujek Góógle wie wszystko :p"

 

Krew, daje znak by przerwać pęd,
bezsensownej walki słów,
która toczy się od lat!
Spójrz, ginie dzisiaj polskość twa
obcy prąd zagarnia ją,
więc dlaczego milczysz wciąż?!

Portret użytkownika baca

kiedy to pisalem o 17 tej

kiedy to pisalem o 17 tej jeszcze nie bylo ani jednej poprawnej odpowiedzi, to znaczy nie bylo WIDOCZNEJ zadnej odpowiedzi w komentarzach - no wiec nie ma co poprawiac. gdyby osoba ktora ją podala zarejestrowala sie - jej komentarze bylyby natychmiast widoczne, a tak mimo iż byla prawidlowa czekala sobie gdzies kilka dobrych godzin na moderacje a potem umieszczenie - to byla wigilia wiec w praktyce zeszlo od rana do wieczora - no wiec chyba lepiej sie zarejestrowac jesli komus zalezy na szybkosci - zreszta juz pod ta odpowiedzia dwa dni temu napisalem ze ta wlasnie odpowiedz jest dobra - to co tu jeszcze dodawac.

Krew, daje znak by przerwać pęd,
bezsensownej walki słów,
która toczy się od lat!
Spójrz, ginie dzisiaj polskość twa
obcy prąd zagarnia ją,
więc dlaczego milczysz wciąż?!

Portret użytkownika MonaLisa von Rembrand

Baca, a mi ta flaga

Baca, a mi ta flaga skojarzyła się od razu z homoseksualistami, o ni mają podobną flagę, oglądałam w Kolonii paradę homoseksualną, i te właśnie farby.

Krew, daje znak by przerwać pęd,
bezsensownej walki słów,
która toczy się od lat!
Spójrz, ginie dzisiaj polskość twa
obcy prąd zagarnia ją,
więc dlaczego milczysz wciąż?!

Portret użytkownika Raffi5000

Miotacie się coniektórzy, jak

Miotacie się coniektórzy, jak ćmy przy żarówce. Nie potraficie zaakceptować nawet faktów wyłożonych na tacy, szydzicie i wyśmiewacie, a nawet się złościcie wyzywając od antysemitów. Używacie słowa wymyślonego na potrzeby własne tych diabłów, aby stało się orężem w ustach takich ciemnych idiotów, jakich nie mało tutaj się udziela. Robicie "dobrą" robotę używając tego słowa przeciw tym, którzy widzą ich i wiedzą o ich naturze tudzież niecnych planach. Tym słowem jest "antysemityzm". Jako bagnet do tej broni nachodzi słowo "holokaust". Niestety wciąż słowa owe działają z zamierzonym skutkiem, czego dowodem są niektóre posty osób, którzy próbują w niezrozumiały sposób wypowiadać się złowrogo do tych, którzy przedstawią jakiekolwiek fakty ujawniające żydowską agendę. Nie mówię tu nawet o jakichś artykułach szkalujący ich, lecz o suchych faktach, rozprawach naukowych, oraz dokumentach. Pikanterii dodaje fakt, że większość z tychże materiałów wywodzi się od samych żydów, którzy uszczkną to, czy owo. Kto, jak kto, ale żyd o żydzie będzie wiedział więcej, niż kto inny. I jak tu mysleć pozytywnie o ludziach, którzy pieprzą bez sensu i podnoszą rwetes, gdy tylko cokolwiek się o nich powie...nie tyle złego, co PRAWDĘ. Ci o których mówię są nieświadomymi Agentami pracującymi na rzecz utrzymania status quo.
 Jako kolejną próbę udowodnienia powyższej tezy zamieszczam pewien artykuł, który wykwintnie się odnosi do tej kwestji. Miłej lektury:
 

Bejamin Freedman o prawdziwych przyczynach wojen światowych

download as a pdf file Download this page in PDF format
Przypominam jedno z ważniejszych przemówień, jakie kiedykolwiek wygłoszono ujawniając największą w historii międzynarodową konspirację, o której nie ma nawet słowa w podręcznikach historii. Konspiracja ta trwa do dzisiaj i nosi obecnie nazwę New World Order (NWO).
Autor przemówienia, Benjamin Freedman, był w samym jej środku, był więc najlepszym świadkiem, co więcej, zgromadził niepodważalne dowody na spisek, którego ofiarą miał być cały świat. I faktycznie jest.
Freedman przeszedł konwersję z judaizmu na katolicyzm. W swoim czasie był bohaterem dla Polonii amerykańskiej – w Wikipedii przedstawiono zdjęcie Freemana jako laureata polskiej nagrody Muchy Antykomunistycznej Federacji Polskich Wojowników o Wolność (Anti-Communist Federation of Polish Freedom Fighters) w Salem, Massachusetts (link).
Freedman osobiście znał m.in. Bernarda Barucha, Samuela Untermyera, prezydentów Woodrowa Wilsona, Franklina Roosevelta i Johna F. Kennedy’ego. Przeklęty przez środowiska syjonistyczne, do końca życia próbował ostrzec Amerykę i świat przed horrorem syjonizmu, zagrażającemu całej ludzkości. W syjonistycznej Wikipedii jest określany jako antysemita, choć przecież był tzw. żydem.
Dla syjonistów świadectwa Freedmana są straszliwym ciosem – jeden z nich odważył się ujawnić wielką tajemnicę spisku i robił to publicznie przed wielotysięcznymi audiencjami. Poświęcił na to cała swoją wielomilionową fortunę pochodzącą z jego fabryki mydła Woodbury Soap Company. Obok Myrona Fagana jest wielkim bohaterem pochodzenia żydowskiego, który zrobił wszystko by ocalić ludzkość przed satanistycznym pogromem.
 
1974 roku Benjamin Freedman wygłosił poniższe przemówienie przed organizacją militarną w Waszyngtonie D.C. Został przedstawiony przez Pułkownika Dall.
PŁK. CURTIS B.DALL:
Krótko, dodam kilka słów o moim przyjacielu, Benie Freedman, co uważam za wielki zaszczyt.
Początkowo byliśmy sobie przedstawieni, cóż jako kolejni znajomi, lecz bez pewności, czy nie jest to przypadkiem kolejny z t.z. koni trojańskich, jednak postanowiłem sam się o tym przekonać. Przez lata przekonałem się więc, spędzając wiele radosnych wieczorów ugoszczony przez niego i jego żonę, Rose, której nie ma już wśród nas.
Kiedy Ben miał 25 lat, jak też oświadczam tutaj, pochodzi on z bardzo zamożnej rodziny żydowskiej z Nowego Jorku, kiedy to Ben, wraz z żoną Rose, przeszli w sferę Chrześcijaństwa, wiązało się to z ogromną odwagą. Wymagało to `guts` /silnych trzewi/, jak to się zwykło mówić w jednostkach marynarki wojennej. Ben był atakowany przez wielu swoich przyjaciół za wiarę, że nasz kraj zarzucał obywatelom obcych krajów idee, które nigdy nie miały miejsca.
Tak wiec, z wielkim szacunkiem i honorem powiem – ten gentleman jest światowym uczonym w dziedzinie, w której będzie się wypowiadał. Jestem zaszczycony, jako członek tej dostojnej organizacji militarnej, przedstawić zasłużonego Benjamina Freedman z Nowego Jorku.
BEN FREEDMAN:
Jestem zaszczycony zaproszeniem. Nie wiem jak dziękować pułkownikowi Dall za umożliwienie mi dzisiejszego spotkania z Wami. Ale mam nadzieję, że w obrocie sprawy Wy również będziecie mu za to wdzięczni. I jeżeli postaracie się użyć informacje, które Wam przedstawię, możecie stać się bardzo pomocni w uchronieniu tego kraju przed losem jaki spotkał Wlk. Brytanię a nawet być może Związek Sowiecki (Rosję Carską).
Znajdujemy się obecnie w bardzo poważnym stanie. Właśnie powróciłem, w ostatnich czterech tygodniach, z przedłużającej się podróży, ze znanego pod nazwą, Bliskiego Wschodu.
Jestem zaprzyjaźniony z głowami tamtejszych państw, rządzącymi, którzy znają mnie już przeszło 25-30 lat, którzy przemawiają do mnie i traktują mnie jak swojego brata. Zatrzymuję się w ich domach i wszyscy mówimy sobie po imionach.
Teraz, co mogę Wam powiedzieć to, że cokolwiek się dziś dowiecie może być dla Was bardzo niekomfortowe. Jednak im bardziej niekomfortowo będziecie się czuć po wysłuchaniu tego co mam do powiedzenia, tym większa szansa, że zwiększycie swoje wpływy by uchronić ten kraj przed losem, na który nie zasługuje.
Po tym jak wybitni mężowie stanu, których tu widzę, wyciągnęli nas z dołu raz, może dwa razy /wojny światowe/, nie sądzę by było sprawiedliwe dla nich oglądać jak idziemy na dno historii, gdzie bezsprzecznie będziemy zdążać, jeżeli obecne sprawy potoczą się – to nie jest to słowo – jeżeli sprawy pogrążą się!
W bardziej naglącym tempie niż w ostatnich dziesięciu czy piętnastu latach miało to miejsce.
Teraz, zanim przejdę do faktów, chciałbym zwrócić uwagę na jedną sprawę. Będę używał słowa, słowo które słyszycie, które czytacie, którego używacie – JEW \Żyd\ , jako coś co mogłoby być rozważane i podparte przeszłością. Użyję tego słowa, jakkolwiek nigdy nie używam go w relacjach z ludźmi i w prywatnym otoczeniu. Teraz, chcę wytłumaczyć, że Dr Samuel Johnson napisał pierwszy Słownik Angielski w 1797 roku. To tylko kilka lat do 1800, co nie jest tak dawno temu! Zajmuje on dwa grube tomy, zawierające możliwy każdy zwrot i słowo, które było wtedy w użyciu w języku angielskim.
Pokazałem go wielu ważnym osobistościom w wielu okresach mojego życia i byli oni zszokowani, ponieważ kiedy mówiłem im, co Wam chcę powiedzieć teraz, nie wierzyli mi. Tak więc nabyłem te książki – kosztowały nie małe pieniądze. Ich pierwsza edycja jest niezwykłą rzadkością!
W tej książce, w tych dwóch tomach pierwszego kiedykolwiek Słownika Angielskiego, opublikowanego przez Dr Samuela Johnsona (o którym wielu z Was tutaj wie), słowo JEW (ŻYD) nie występuje! Słowo JEW nie występuje! To słowo zostało wymyślone, wymuszone na Was, wepchnięte w wasze gardła przez kontrolujące media i ludzi zainteresowanych w doprowadzeniu Was na rzeź. Słowo JEW nie miało miejsca. Oni mówią – Shakespeare go użył. Oni cytują wszystkich ludzi, którzy je użyli, ale słowo to nie istniało!
Nie chcę się teraz nad tym rozwodzić. Nie jest moim zamiarem wygłaszanie Wam wywodu z filologii. Mamy coś dalece ważniejszego. Ale wspominam to słowo, używajcie go, lecz wiedzcie że ja nigdy go nie zaakceptuję. I więcej, powiedzmy, ludzie którzy referują do sztucznego jedwabiu.
Cóż, słowo sztuczny jedwab posiada pewną przeszkodę. Importowałem je, gdy początkowo powstało. Było zrobione w Niemczech i nazwano je „artificial silk” /sztuczny jedwab/. I miało to swoje reperkusje. Ludzie nie chcieli kupować nic co miało związek ze sztucznością. Tak więc producenci wspólnie wystawili cenę $25.000 nagrody dla kogokolwiek kto mógłby znaleźć dobre słowo do użytku zamiast słowa „artificial silk”. Ta nagroda została przyznana osobie, która wymyśliła słowo „rayon”. W dzisiejszych czasach ludzie mówią o „rayon” jako czymś co istniało od początku świata, jakby istniało zawsze. „Rayon” jest słowem modernistycznym i człowiek który je wymyślił dostał 25 tyś dolarów.  Słowo „jew” było wymyślone przez ludzi, którzy wciągnęli nas w dwie wojny światowe, którzy zastawili pułapkę by wpędzić nas w trzecią, i którzy praktycznie objęli kontrolę nad całym światem, zwłaszcza kontrolę nad tym krajem, według Senatora Fulbright’a i innych.
I jest już najwyższy czas by nauczyć się podstaw i coś z tym zrobić. Jestem przekonany, że dopóki coś nie będzie zrobione by zmienić myślenie 200.000.000 Amerykańskich Chrześcijan, to ten kraj jest skierowany ku katastrofie.  Jest tu w kraju 200 mln Chrześcijan, którym radio, prasa, telewizja, obrazy ruchome, każde inne formy mediów, zrobiły pranie mózgów, od rana do wieczora – przez masową informację, która zwiodła Was wszystkich do wierzenia w rzeczy, o których oni wiedzą, że są częścią planu by Was oszukać.
Jednym z nich jest słowo `jew`!
Teraz, na Bliskim Wschodzie, znacie sytuację. Stany Zjednoczone kontynuowały zaopatrywanie od końca II Wojny Światowej, 32 miliardy dolarów wpłacone przez podatników. 95% z tych 32 miliardów dolarów było użyte przez Kongres Stanów Zjednoczonych, po tym jak wpłaciliście je do Skarbu Państwa, by stworzyć USA wspólnikiem i aliantem złodziei i morderców, by pomóc im w utrzymaniu skradzionego terytorium, które zdobyto przez inwazję na Palestynę, wypędzając wzburzonych ludzi z kraju zamieszkiwanego przez nich 2 000 lat!
Teraz Wy byliście uczeni przez Chrześcijan, jesteście pouczani przez duchowieństwo, przez swoich księży ( i Dr Ellson, Boże błogosław mu, wie jak zawsze walczyłem, i on robił co tylko mógł, przez wiele lat, bym możliwie osiągnął cel). …Byliście pouczani, że Waszym chrześcijańskim obowiązkiem jest pomóc repatriować Naród Wybrany do Ziemi Świętej. Byliście pouczani przez wszystkie media masowej informacji, włącznie z wszelkimi możliwymi środkami, którymi kształtują Wasze myślenie, że waszym chrześcijańskim obowiązkiem jest pomoc w repatriacji Wybranego Narodu Bożego do ich Ziemi Obiecanej!
Teraz, powiem Wam co to jest za kłamstwo!
Mogę zacytować i przytoczyć tutaj źródła które konsultowałem, około 234 oficjalnych dokumentów, map, książek i innych materiałów lecz najlepszym jest ten znaleziony w ostatnich latach, The Encyclopedia Britannica, edycja z 1911, tom 15, trzy strony, określające słowo „Khazar” /Chazar/. Trzy strony!
Ta książka była opublikowana w 1911 roku w Londynie, i zajęło to prawie dwadzieścia pięć lat by tą informację skompletować. To wynik badania wielu ludzi. Wiele źródeł tej informacji jest zamieszczonych na końcu opisu. I tam znajdziecie, że Chazarowie byli narodem Azjatyckim, byli Mongoloidami, Turecko-Fińskim plemieniem w Azji. Mieli oni tyle kłopotów z innymi narodami, którym w końcu udało się wyprzeć ich z Azji do, co jest dzisiaj nazwane, Rosją i do ziem zwanych Ukrainą. Znaleźli tam liczną pokojową, agrokulturową ludność, w większości Słowian, i pokonali ich. Zrobili to samo co robili do tej pory i co robią teraz na Bliskim Wschodzie. Zajęli ich ziemie bez żadnego powodu, poza tym miejscowi ludzie nie byli wyszkoleni w walkach!
Tam ustanowiono Królestwo Chazarskie /Khazar Kingdom/.
Teraz. Te trzy strony w Encyklopedii Britannica, tom 15, 1911 roczna edycja , mówi o tym kim oni są, jak bestialscy i barbarzyńscy byli i jak udało im się zmieść w poprzek Europę, aż po bramy Paryża i po Finlandię. Kontrolowali oni całą Europę – ci Mongołowie znani jako Chazarowie! Robili to około IV do IX wieku. I byli najbardziej brutalnymi z ludzi. Niewolili innych i uciskali przez co utrzymywali pod kontrolą praktycznie całą Europę. Aż w końcu w VIII wieku, przybył zza morza, co dziś jest zwane jako Szwecja, człowiek o imieniu Rurik /Varengian/ i zorganizował ludzi. Ludzi tych interesowała tylko agrokultura. Nie chcieli żadnej polityki, nie chcieli tworzyć narodu czy rządów. Ale wiedział jakiego traktowania obiektem byli i ustanowił regulację Rokh, która później stała się podłożem Rosyjskiego Imperium.
Zorganizował on ludzi i rozpoczął odpieranie Chazarów i w ostateczności udało mu się odeprzeć ich do początkowej strefy, gdzie z początku dotarli, strefy Ukrainy, i tam kontynuowali swoje Królestwo Chazarów.
Kultywowali oni religię Fallika /Phallic Worshipers/. Ktokolwiek, kto nie wie co to oznacza, nie będę teraz wdawał się w szczegóły, ale byli oni tak zdegenerowani, że sam król, ich władca, słysząc o monoteistycznych formach religijnej wiary – Chrześcijaństwo, Islam i Judaizm – wysłał po reprezentantów tych trzech religii i jak dziecko grające „ene dułe” wybrał jedną z nich. Słuchał ich poczym rzekł, że chce zostać Żydem i zaadoptować religię zwaną dziś Judaizmem. I tak wymusił on na całym narodzie (który wtedy liczył być może nawet 18-20 milionów ludzi, z przedłużeniem do samego serca Europy) i musieli oni stać się członkami tej wiary religijnej. Wysłał on swoich ludzi do Centrów Talmudycznych do Ziemi Świętej i wykształcił religijnych liderów (czy nazwiemy ich Rabbinami czy jakkolwiek inaczej). Wyznaczył on 4.000 szlachty (posiadali oni system feudalny), aby zaadoptować tę wiarę i Judaizm oficjalnie został ich wiarą. Wybudowali oni tysiące szkół i tak zwanych świątyń czy miejsc kultu. Tą drogą ludzie Wschodniej Europy zostali Żydami (znanymi dziś pod tą nazwą).
Mam dziś ze sobą ulotkę, którą otrzymałem w poczcie ostatninego tygodnia, The March of Dimes zamieścił ją, w asyście Fundacji Rockefellera, i zacytowali oni całość, ponieważ odkryli w ostatnich latach, że Chazarowie są nosicielami choroby, której żadni ludzie na świecie nie posiadają. Tutaj jest ta ulotka, którą wysłali. Jest zatytułowana: „Kasak Disease” /The Jewish Disease – Tay- Sachs/.
Ja znałem ją od lat. Gazeta The New York News zamieściła całą sprawę, więc zaangażowałem się i zbadałem ją, dając dotacje do jednej lub dwóch klinik, w których próbowano coś z tym zrobić. Wschodnioeuropejscy potomkowie Chazarów, zwani dziś Żydami, są nosicielami tej choroby. Gdy jeden Chazar poślubi kolejnego Chazara (to nie ja mówię lecz Mt.Sinai Szpital, Szpital Pamięci Żydowskiej – The Jewish Memorial Hospital, Fundacja Rockefeller, oni wszyscy zrobili mnóstwo badań na ten temat. Opublikowali również te dane i statystyki…), że jedno z czterech dzieci, gdy jeden Chazar poślubi drugiego Chazara, lub tego pochodzenia, to dziecko nie może żyć dłużej niż trzy lata. A koniec, który to dziecko cierpi jest zbyt przytłaczający by go teraz tu opisywać. Dwoje z pozostałych zostaje nosicielami a jedno jest czyste.
Twierdzę, po słuchaniu przez 26 lat na każdym spotkaniu Narodów Zjednoczonych….(uczestniczę, posiadam miejsce i słyszę przemowienia tych przedstawicieli tak zwanego Państwa Izraelskiego)… mówiłem od wielu lat, zanim jeszcze o tym wszystkim wiedziałem – oni muszą być niespełna rozumu! Jak oni mogą mówić takie rzeczy w obecności 131 przedstawicieli narodowych? Jak oni mogą tak mówić­? Czy nie mają wstydu?
I odkryłem, że oni cierpią z powodu tej choroby. Więc siedząc tam, mówią całemu światu, oficjalnie, w Narodach Zjednoczonych, że są Wybranym Narodem Boga, i że jest chrześcijańskim obowiązkiem repatriować ich do ojczyzny, kiedy oni wiedzą kim są.
Teraz, są ludzie którzy ponownie wystąpili na ścieżkę wojny, znów realizują swoje stare sposoby, i realizowali od dawna, ponieważ po ekspansji Imperium Rosyjskiego i podbiciu Królestwa Chazarskiego, zespolono tych ludzi i Imperium Rosyjskie, tych tak zwanych Żydów w Rosji, którzy stali się ortodoksyjnymi Żydami, tak ich nazywamy… Rosja stała się krajem katolickim, pod Vladimirem III, w 986… i nie mogli oni położyć na niczym swoich rąk. Teraz co się stało?
Byli oni w stanie wojny bez przerwy od tamtych czasów. Po XI wieku, kiedy to zostali pokonani, zawzięli się wtedy że nigdy nie zaakceptują tej przegranej, że będą oni nieustannie organizować się i buntować aż do deklaracji niepodległości i do założenia Królestwa Chazarskiego. To było w XI wieku! Walczyli oni z reżimem Cara, od tamtej pory, i nie chcę się tu rozwodzić, ale mogę podać mnóstwo na ten temat, i nikt nie może tego zaprzeczyć, ponieważ mogę dać Wam rozdział i wers w setkach książek, mapy które sfotografowałem, z różnych krańców świata, w publicznych bibliotekach i muzeach.
Teraz, mamy tych ludzi, zorganizowanych i, ni stąd ni zowąd, coś się rozwinęło. Ostatnia rewolta jaką rozpoczęli w 1905 roku. Według Encyklopedii Britannica, pod słowem `Bolshevism`, jedną z ich pięciu zasad było: nigdy nie atakować dopóki armia kraju nie jest zaangażowana w inny sposób. I w 1905 roku Rosja była w konflikcie z Japonią, na dalekim wschodzie, wtedy oni rozpoczęli swoją ostatnią rewoltę, i zostali stłumieni jak zawsze od czasów II wieku.
Tutaj ja pojawiam się na widoku – nie żyłem przecież II wieku, ale co staram się Wam powiedzieć, że w 1905 dostali oni solidne lanie, jak i tutaj.
I tak, mieliśmy Prezydenta w Waszyngtonie, Mr.Taft, Mr.Jacob Schiff z Kuhn, Loeb & Co., bankierów w Nowym Yorku, którzy są prawą ręką w Stanach Zjednoczonych, międzynarodowej, obejmującej cały świat plutokracji Rothszylda.
Mr.Schiff, z dwoma młodymi mężczyznami, poszedl zobaczyć się z Mr.Taft , i powiedział „ Mr.Taft,… (mówię wam to z pamięci. Znam to prawie na pamięć, gdyż książki są tutaj, w Bibliotece Kongresowej. Ludzie, którzy byli w pokoju z Prezydentem Taft w tym czasie, oraz Prezydent Taft słyszeli Mr. Jacob`a H.Schiff)
… chcemy, abyś anulował Faworyzowaną Umowę Narodową z Rosją Carską, i abyś odwołał stamtąd naszych Ambasadorów.” Prezydent odpowiedział im „Mr.Schiff, to wszystko nie wygląda tak jak przedstawiasz. Mój ambasador zdał sprawozdanie inaczej”.
Tak więc Mr.Schiff powiedział mu w innych słowach „Masz zamiar, czy nine masz zamiaru to zrobić?”
Kiedy Prezydent odpowiedział, że nie ma zamiaru, Mr.Schiff odrzekł „Stworzymy partię polityczną i ustanowimy prezydenta w Waszyngtonie, do którego będziemy dyktować warunki i co ma robić”.
Jacob Schiff wrócił do Nowego Jorku (był on wtedy głową Amerykańskiego Komitetu Żydowskiego, /American Jewish Committee/) i w domu mojego ojca (byłem wtedy małym chłopcem) w obecności wielu ważnych osobistości, niektórych imiona słyszeliście, opowiedział on tą historię; sprawdziłem w książkach w Bibliotece Publicznej, we wspomnieniach człowieka, który był wtedy w tym pokoju, imiona, które są Wam znajome. To jest fakt.
Teraz, co się stało? Zebrali się w Nowym Jorku, aby pozbyć się prezydenta Taft. Byłem protegowanym Mr.Bernarda Baruch – z imieniem, którego na pewno jesteście zaznajomieni. Jego ojciec był doktorem, Dr.Simon Baruch, który nauczył mnie świata, i Bernard Baruch był ciągłym wizytorem w naszym domu. Zalecał się on do mojej siostry, jednej z sióstr.
Tak i scena, aby pozbyć się Republikańskiej Partii i Republikańskiego Prezydenta, została rozstawiona. Ale było bardzo trudno, ponieważ po depresji Clevelanda (Prezydent Cleveland był Demokratą, mieliśmy Wolny Rynek), mieliśmy najgorszą depresję kiedykolwiek przez nas widzianą. I to przysporzyło Partii Republikańskiej władzy, ponieważ oni wynegocjowali taryfę, protekcyjną taryfę, by chronić pracujących ludzi przed tanią siłą roboczą z Europy i by chronić początkujące przedsiębiorstwa w USA przeciw obcym firmom.
Mr. Schiff przeprowadził rozmowy, wrócił do Nowego Jorku i scena została wystawiona. I ja, jako młody człowiek, dostałem swoją rolę. Co Wam teraz mówię to jest to, co widziałem na własne oczy, słyszałem na własne uszy, ale Wam tylko streszczę.
Scenę założono: „jak możemy pozbyć się Tafta” – i Mr.Baruch został wybrany jako goniec \the leg man\. To był inteligentny człowiek! Założyli oni siedzibę Narodowych Demokratów pod numerem 200, 5 Alei, będące stroną Starego Fifth Avenue Hotel, teraz budynek biurowy, i Mr.Henry Morgenthau.Sr, stary człowiek, ojciec jednego, którego wszyscy tu znają, został kanclerzem Komisji Finansowej. Ja byłem postawiony jako jego zaufany, asystent skarbnika, którym był Mr Rollo Wells z St.Louis. A ja byłem w samym środku! Widziałem wszystko co się stało, ponieważ przetrzymywałem wszystkie książki zawierające gotówkowe datki. Mr.Jacob Schiff, Żyd (używam tego słowa, jak powiedziałem, z rezerwą) wyłożył pieniądze by rozpocząć działalność Partii, i rozpoczęto poszukiwania człowieka, którego mogliby wystawić jako prezydenta. Skracając długą historię, ponieważ detale te nie są zbyt interesujące, znaleźli Woodrowa Wilson, łotra który nie był wart funta kłaków!
Znaleźli Woodrowa Wilsona, człowieka który miał więcej ego niż jakikolwiek człowiek o którym czytałem, mieli go jako głowę Partii Demokratycznej. I zaczęli mieć problemy! Ponieważ Demokraci zdobyli głosy elektoralne tylko na Południu, gdzie ludzie zajmujący się agrokulturą chcieli tanich dóbr z Europy. Lecz Północ chciała Republikanów. Zrozumieli wtedy, że nie mogą zdobyć elektoratu Prezydenta w Stanach Zjednoczonych. Cóż więc, zaniosłem pieniądze, byłem tzw. chłopcem na posyłki (byłem wtedy tylko chłopakiem). Z biegu wydobyto Theodorea Roosevelta z politycznego ścieku (był on wtedy edytorem magazynu). Powiedziano mu „jesteś niezastąpionym człowiekiem. Tylko ty możesz uchronić Stany Zjednoczone”. I z jego egocentryzmem ustanowili „Bull Moos Party” i Mr.Jacob H.Schiff i Żydzi z różnych krańców świata, zdobyli niezliczone ilości pieniędzy z Anglii, i uformowali Bull Moose Party. W ten sposób rozerwali głosy na Republikanów między Roosevelta i Tafta i Mr.Wilson wstąpił z większością głosu – najgorszy człowiek (a znam wewnętrzne sprawy z jego życia, których nie chcę tu przytaczać), ale nigdy nie było podlejszego łotra w Białym Domu niż ten, a znałem ich wielu od tamtych czasów!
I tak. Mr.Wilson nie miał o niczym zielonego pojęcia! Nie mogę zrozumieć jak się dostał na to stanowisko, poza tym że oni mieli na niego rzeczy do szantażu. Znajdziecie w polityce, za każdym razem kiedy upatrzą sobie kandydata i ustawią go na froncie, muszą mieć coś na niego.
Wiecie, że \Wilson\ sypiał z żoną profesora o nazwisku Peck, który mieszkał naprzeciwko w Princeton. Wilson był nazwany przez mieszkańców Princeton „ogierem Pecks’a”. Kiedy \Mrs Peck\ rozwiodła się i przeprowadziła do Waszyngtonu, wyszła ponownie za mężczyznę, który miał syna. Ten syn pożyczył z banku 40.000 dolarów bez zgody rodziców. Nie miał ich jak spłacić i na chłopaku wzrastała coraz bardziej presja. Więc ta kobieta usłyszała o Samuelu Untermeyer (z ogromnej firmy, Googenheim, Untermeyer & Marshall) prominentny Demokrata; zaopatrzył partię w ogromne sumy. Poszła więc do niego z dużą paczką listów, które czytałem (Wilson był świetny w pisaniu listów. Miał zasób słów, co do tego nie ma wątpliwości, Wilson znał się na słownictwie, zwłaszcza jeśli chodziło o miłostki, w każdym razie). Tak więc, zgotowali wszystko i kobieta wpadła na pomysł szantażowania. Ustaliła z Samuelem Untermeyer by poszedł do niego jako adwokat. \Samuel\ był wielkim sponsorem Partii i znał Wilsona. Skracając długą historię, Wilson nie posiadał takich pieniędzy. Untermeyer zapłacił za niego i chłopak spłacił dług.
Teraz. Mr.Untermeyer powiedział do Prezydenta Wilsona „zapłaciłem za ciebie te pieniądze, ale ty musisz coś dla mnie zrobić. W kolejnym otwarciu na pozycję Sędziego Sądu Najwyższego chcę wybrać człowieka”, powiedział „nigdy nie mieliśmy naszego w Sądzie Najwyższym i myślę, że powinniśmy mieć Żyda w Sądzie Najwyższym”. Wilson odrzekł „umowa stoi” i 40.000 dolarów zapłacono.
Kiedy pojawiła się posada w Sądzie Najwyższym Mr.Untermeyer zarekomendował Mr.Brandeis. Mr.Brandeis był syjonistą numer jeden w Stanach Zjednoczonych; głową ich wszystkich i on był bardzo przyjazny do Wilsona. Kiedy przełamała się wojna z Niemcami, między Anglią, Francją, Rosją a Niemcami i Austrią, Stany Zjednoczone nie miały z tym nic wspólnego. Oni wszyscy myśleli, że Anglia, Francja i Rosja zgniotą Niemcy w 60 dni. Pojawiły się wielkie nagłówki we wszystkich gazetach. Byłem wtedy bardzo zainteresowany polityką: „Chłopcy wracają do domu na Boże Narodzenie”, „Chłopcy wracają z okopów na święta”, ale święta przyszły a wojna ciągle trwała!
Niemcy wprowadzili statki podwodne a Irlandczycy poddali im dwie bazy na wybrzeżach Irlandii i (Niemcy) zatapiali wszystko co przywoziło zapasy jedzenia i amunicji do Anglii, co było wtedy zgodne z Prawem Międzynarodowym. Teraz, gdy wszyscy widzieli że Anglia przegra wojnę, Żydzi byli bardzo podekscytowani, do tego czasu to Niemcy były ich najlepszym sprzymierzeńcem. W 1822, Niemcy zatwierdziły Akt Emancypacji w którym nadano wszystkim równe prawa w Niemczech, koniec z religijną dyskryminacją. Do tego czasu wszystkie kraje w Europie miały ograniczenia 1%, 2%, 3% na ilość doktorów, dentystów, prawników, bankierów, nauczycieli i resztę. Niemcy w 1822 zatwierdziły Akt i wszyscy Żydzi z całej Europy pospieszyli do Niemiec, ponieważ tam mogli się kształcić i zostać doktorami, prawnikami, dentystami i aptekarzami. I tak, kiedy byłem w Niemczech, 50% uczniów w niemieckich szkołach było Żydami z całej Europy. Oni wszyscy przybiegli do Niemiec. Uwielbiali Niemców.
Baline, Żyd, był głową Hambursko-Amerykańskiej, Północno Niemieckiej – Lloyd linii. Nawet prywatni bankierzy Hohenzollerns byli Żydami. Głową Niemieckiej Generalnej Firmy Elektrycznej był Żyd. Największe firmy – nie było żadnej dyskryminacji w Niemczech. I Żydzi mieli tam piknik, ale to nie byli Chazarowie! To byli tak zwani Żydzi, którzy przybyli do Zachodniej Europy wraz z Rzymską Armią, którzy przybyli z Judei kiedy Rzymianie okupowali Zachodnią Europę, i tam istniały dwa domy kultowe, jeden w Speyer i jeden w Lyons, małe domy kamienne, w II wieku, co było 600 lat przed tym jak Chazarowie przyjęli nową wiarę.
I tak, Niemieccy Żydzi byli tak odseparowani jak Arabowie z Chazarami, mówiąc szczerze, w tamtejszych czasach było powiedzenie, nie wiem czy mogę je tutaj przytoczyć w tym gronie, ale kiedy mieszkałem w Niemczech, oni mówili o Pollocks (nazywano tak wschodnio-europejskich Żydów- The Pollocks) „Gdzie Pollock leje, tam trawa nie rośnie”. Oni ich nie znosili! Oni nigdy nie zezwolili na małżeństwa z nimi.
I tak Niemcy wygrywały wojnę, a Żydzi byli bardzo szczęśliwi, ponieważ nie chcieli żeby Rosja została zwycięzcą, z Anglią i Francją, ponieważ myśleli oni że byłoby to na korzyść Żydów w Rosji – Chazarów. Więc, oni wszyscy byli pro-niemieccy.
Co się wtedy stało? Kiedy Niemcy wysupłały statki podwodne – Anglia, w sierpniu czy wrześniu, nie pamiętam tylko dokładnego tygodnia, jednak Generał Haig w Londynie ostrzegł Anglików „mamy mniej niż dwutygodniowe zaopatrzenie w żywność i amunicję dla całego narodu 55.000.000 ludzi”. Łodzie z zasobami żywności i amunicją topione były tak szybko, że nie mogli oni tego odrobić.
Teraz Anglia dostała ofertę Pokojowego Układu od Niemiec. Zaoferowano im układ dwa razy! Papier leżał na biurku Brytyjskiego Gabinetu Wojny, gotowy do podpisu. Potrzebny był tylko podpis. I co się stało? Chazarscy Żydzi z Nowego Jorku, Waszyngtonu, przewodzeni przez Brandeis’a złożyli obietnicę przez Fleischman & Sockloff w Londynie. Udali się oni do Brytyjskiego Gabinetu Wojny i powiedzieli: „nie musicie podpisywać pokoju, który jest zaakceptowaniem przegranej. Możemy wam pokazać jak wygrać wojnę i kiedy pokonacie Niemców, okroicie Imperium Ottomańskie (Turcję) i dacie nam Palestynę”. I ubili interes. Był spisany. To nie ja to mówię, nie inni ludzie to mówią, ale syjoniści, w książkach które piszą przedstawiają całą sprawę, jak to uzyskali obietnicę Palestyny, w zamian za zapewnienie użycia swoich wpływów i uwikłania USA w wojnę.
I tak Żydzi odwracają się przeciw Stanom Zjednoczonym; w ten sam sposób odwracają się przeciw Niemcom, po tym wszystkim co Niemcy zrobili dla nich po 1822 roku. Ubili interes by przyciągnąć Stany Zjednoczone do wojny, co oznaczało oczywistą klęskę dla Niemiec, co z kolei przynosiło triumf i Angielskie warunki zawarcia pokoju.
I tak, gdy interes został ubity, syjoniści w Londynie poszli do Brytyjskiego Gabinetu Wojny, według ich własnych archiwalnych dokumentów w Muzeum Brytyjskim. Rozprowadzałem tysiące kopii 12 stronicowego memorandum, napisanego przez człowieka który negocjował układ. Kiedy bombardowano Londyn w 1945, myślał on że umrze, I napisał prawdę i oddał do archiwum Muzeum Brytyjskiego. Jest do wypożyczenia. Ktokolwiek może mieć jego kopię. Sam rozesłałem tysiące – być może dziesięć tysięcy.
Tak więc, Stany Zjednoczone idą na I wojnę światową. Jak zostali uwikłani? Oni nie wiedzieli jak to zrobić, ponieważ Niemcy powiedzieli „nie zrobimy nic, na lądzie czy na morzu, czy na niebie by sprowokować lub usprawiedliwić deklarację wojny przez Stany Zjednoczone, ponieważ zostaniemy pokonani! Teraz przecież wygraliśmy wojnę!”. Którą faktycznie wygrali. Rosyjskie wojska były w odwrocie, we Francji wojsko zbuntowało się i odmówiło walki. Nic nie zostało z ducha walki po stronie aliantów. Co się wtedy stało?
Poszli do Wielkiej Brytanii, złożyli ofertę, Wielka Brytania zaakceptowała. Teraz pojawiło się pytanie jak zaplątać U.S w wojnę? Nie mogli nas przecież wplątać, gdyż Niemcy nie chcieli dać nam żadnego pretekstu czy prowokacji. Więc co zrobili? Wysłano wiadomość do Waszyngtonu, że S.S.Sussex, prom z Dover do Calais został storpedowany w Kanale i 38 Amerykanów straciło życie!
Nie będę tego przedłużał, ponieważ jest wiele innych rzeczy do opowiedzenia!
Na podstawie zestrzelenia promu i straty życia przez 38 Amerykanów, Kongres zadeklarował wojnę przeciw Niemcom. Teraz, po tym jak Generał Pershing ćwiczył 4.000.000 ludzi i byli oni już w drodze, a niektórzy z nich już walczyli w Europie (wielu z Was tutaj obecnych było tam, walczyło podczas gdy u nas również trwała walka) członkowie Parlamentu i inni, którzy nie mogli znieść tego dłużej, wyszli z wyjaśnieniem sekretu, że Sussex nie został zatopiony i nikt z Amerykanów tam nie zginął. A my byliśmy na wojnie!
Tak właśnie Żydzi zaplątali nas w I wojnę światową, i wtedy wszystko się zaczęło, ponieważ Wilson został wybrany. Mieliśmy narodowy dług równający się 1 miliardowi dolarów, który wzrósł do – jeśli się nie mylę wynosi teraz 465 miliardów, po dwóch wojnach – i tak Żydzi zaplątali nas w I wojnę światową.
Znałem sędziego Samuela Rosen, który był mentorem Mr.Roosevelt’a. Mówiono, że nie wyszedł do toalety bez konsultacji z Sędzią Rosen. Byłem w stosunku do niego bardzo przyjazny (oto ktoś kto mógłby poprzeć wszystko zeznaniami). Teraz kiedy doszło do II wojny światowej, nie mogliśmy przystąpić do niej, ponieważ Niemcy powiedzieli „kiedy Amerykanie dołączyli do I wojny światowej, patrzcie co się z nami stało”. I tak była kolejna wojna w Europie, Niemcy i europejskie kraje, i nie było szansy by nas do niej dołączyć. I presja żydowska w Nowym Jorku i w Waszyngtonie byśmy dołączyli się była zatrważająca!
Ale oni nie wiedzieli jak to zrobić. I tak jak Mr.Tanzell napisał w swojej książce „Back Door to War” /„Do wojny tylnymi drzwiami”/ (był on profesorem historii na Uniwersytecie Georgetown) – widziałem, w Bibliotece Yale papiery z Sekretariatu Obrony z tego czasu – byliśmy pchnięci do II wojny światowej przez Mr.Roosevelt’a przez drzwi kuchenne!
Niemcy nie dałyby nam powodu ani usprawiedliwienia. Ale Żydzi kładli tutaj taką presję na Roosevelt’a „ musimy przystąpić do wojny! Nie możemy pozwolić by on [Hitler] nam to robił”.
Musieliśmy się zdecydować co robić, więc Stany Zjednoczone wysłały ludzi do Japonii z informacją : „nie możemy już dłużej sprzedawać wam stali i ropy”. Japonia walczyła wtedy z Chinami; bez stali i ropy, którą nabywali w całości ze Stanów Zjednoczonych, musieliby wycofać się z konfliktu. I tak wysłali tutaj dziewięciu różnych ambasadorów i próbowali wpływać na Mr.Roosevelt’a by zmienił zdanie. Ten powiedział „nie możemy już wam sprzedawać, wykluczone”. Więc, wtedy w tym czasie, Niemcy i Japonia miały podpisany traktat; jakiekolwiek państwo które zadeklaruje wojnę, na któreś z obojga krajów, natychmiast dla obydwóch oznaczało to deklarację wojny! I wtedy Mr.Roosevelt wpadł na pomysł „sprowokujemy Japonię do wojny”. I to dlatego odciął ich od zasobu ropy i stali. I Japończycy przysłali swoich 9 ambasadorów i w rezultacie nie mogli nic wskórać, i wiecie co potem się stało w Pearl Harbor!
Teraz, Mr.Roosevelt zrozumiał, i jest to w pamiętniku Mr.Stimson’a, jego własnym pismem, który znajduje się w pokoju Biblioteki w Yale, zawierający wszystkie dokumenty należące do Mr.Henry’ego L. Stimsona – był on Sekretarzem Obrony. Opisał on w swoim pamiętniku bardzo ważne rzeczy, które wtedy się działy (swoim własnym pismem) i pod datą 25 Listopad, dwa tygodnie przed Pearl Harbour napisał:
„Prezydent wysłał po nas byśmy stawili się w Białym Domu. Myślałem, że będziemy dyskutować wojnę w Europie, lecz on nam powiedział że musimy być w stanie wojny z Japonią, ale nie chcę żeby to wyglądało jak my wypaliliśmy pierwszy strzał”.
To jest prawie słowo w słowo! Henry Stimson, Sekretarz Obrony opisał to w swoim pamiętniku. I tak zostaliśmy zagmatwani w wojnę światową, ponieważ Roosevelt powiedział „Musimy być w stanie wojny z Japonią, ale to nie może wyglądać jak my wypaliliśmy pierwszy pocisk!”. Więc dostaliśmy pierwszy pocisk, czyż nie?!, w Pearl Harbour! Ale jedyną drogą by być w konflikcie z Niemcami była wojna z Japonią. Wtedy, automatycznie, w ramach traktatu, mieliśmy wojnę z Niemcami. Tak zostaliśmy wciągnięci w II wojnę światową.
Jesteśmy teraz na drodze do III wojny światowej. Z ogromną szansą, że tym razem wojny nuklearnej. Jest taka szansa i ja walczyłem o to (poświęcając czas i pieniądze) by warunki nie zostały na to przygotowane.
Zobaczcie co się dzieje. Kanclerz Senackiego Komitetu do Spraw Zagranicznych, Mr.Fulbright, oświadczył w niedzielę w porannym programie telewizyjnym, który według serwisu reklamowego miał oglądalność 28 milionów; powiedział w odpowiedzi na pytanie o Bliski Wschód:
„Nic nie możemy zrobić w sprawie Bliskiego Wschodu!” i dodał: „Senat jest kontrolowany przez Żydów: 90% Senatu Stanów Zjednoczonych znajduje się pod wpływami i nic nie możemy zrobić”- w takich mniej więcej słowach.  Kanclerz Komitetu Spraw Zagranicznych Stanów Zjednoczonych wyrzuca otwarcie, mówiąc że 90% Senatu jest kontrolowane przez Żydów, znaczy się syjonistów. Więc możemy oczekiwać najgorszego!
Jedyną drogą by to odmienić, to być czujnym i poznać fakty. Te wszystkie kłamstwa, które powiedziano „ że chrześcijańskim obowiązkiem jest repatriacja Wybranego Ludu Bożego do ich ziemi obiecanej ” jest tylko wierutną bzdurą. I znajdziemy się w kolejnej wojnie dopóki ludzie i tacy jak wy nie obudzą 200 mln Chrześcijan w tym kraju, którzy są tak ogłupieni, że nie wiedzą skąd idą i dokąd zmierzają! Biegają goniąc w koło, wszystko co słyszysz to że „Jezus był Żydem!” Ja już Wam mówiłem, że to słowo nie istniało kiedy Dr.Johnson pisał słownik, i zbadałem całą tą kwestię. Pontiusz Piłat napisał na krzyżu, na którym został ukrzyżowany nasz Pan i Zbawiciel: ‘Jesu Nasarenus Rex Judoreum’ co oznacza, ktokolwiek miał choćby jeden rok Łaciny to wie, że to oznacza „Jezus, Nazaretańczyk Król Judejczyków”, liczba mnoga od słowa „Rex” to „‘rego”- „władać, królować”.
Próbowali oni oczernić naszego Pana i Zbawiciela, mówiąc że namawiał ludzi aby nie płacili podatków Cezarowi. I to ukonstytuowało rebelię. To dlatego sąd doszedł do skutku, i dlatego Pontius Piłat umieścił napis na krzyżu „Król Judejczyków”, który podburzył przeciw Rzymowi. Teraz my wszyscy wiemy i słyszymy o tym, tysiące razy, że na swym sądzie Jezus powiedział „oddajcie Cezarowi co Cezara a Bogu co Boskie”. On nigdy nie doradzał ludziom aby wycofać się ze spłacania podatków dla Rzymu. I tak widzicie, jako reprezentanci, wysocy reprezentanci 200 mln Chrześcijan w Stanach Zjednoczonych, musimy uczyć się faktów.
Jak już mówiłem tutaj do jednego z Waszych członków, to w porządku interesować się piłką nożną, koszykówką, siatkówką, golfem i krzyżówkami – nie wiem ile setek, milionów godzin rocznie było roztrwonione przez kobiety przy krzyżówkach!!! Zaspokaja ich stwierdzenie „o, mam wszystkie słowa poza dwoma od wczoraj!” I robią zawody o to między sobą. Spędzają godziny, kupują słowniki, ale nie znają chosiazby podstawowych faktów dotyczących ich egzystencji.
I tak, nie prosimy się o to by przyjść na ten świat, ani nasze dzieci, ale mamy wobec nich dług. Mamy dług wobec ludzi, którzy poświęcili swoje życie by zachować ten kraj, wiec zobaczmy co możemy zrobić.

Wszystkim jest energia, nawet masą...a nawet przede wszystkim...

Portret użytkownika promień

Poczytajcie sobie historię

Poczytajcie sobie historię żydów w Polsce. Żydów zapraszali do Polski często nasi władcy. A głównie chodziło między innymi o rozwój rzemiosła i przemysłu w Polsce. Żydzi często w Polsce znajdywali schronienie. Mieszkały u nas pokolenia żydów i czuli się jak u siebie. Czuli się Polakami. Ja się im nie dziwię. Czyż i Polacy z Ameryki, którzy mieszkają tam za dziada pradziada nie czują się amerykanami? To samo dotyczy innych narodowości. Żydzi tak samo mogą czuć się Polakami, jeżeli oni tu chcieli mieszkać i podobał się im nasz kraj to powinni mieszkać. Oni wtopili się w nasze społeczeństwo. Ludzie dzielą się na dobrych i złych tak jest wszędzie. Bóg obiecał im błogosławieństwo. Gdziekolwiek byli żydzi kraje kwitły. Jak ktoś chciał pożyczyć pieniądze to szedł do żyda / gorzej było jak trzeba było je oddać/. Uważam, że trochę przesadzacie z tym syjonizmem. Naród ten walczył o przetrwanie tak jak i Polska niejednokrotnie. O nas też różnie mówią za granicą. A kto nam zabrania być zaradnym? Pracą dochodzi się do majątku. Oni mieli odpowiedni fach w ręku. Ja myślę, że jeżeli jakiś żyd zgrzeszy to zostanie tak samo ukarany jak każdy inny. Nienawiść rodzi nienawiść.  
Ja myślę, że Pan Bóg czuwa nad wszystkim i każdego chce doprowadzić do opamientania. Jeżeli będą niewłaściwie postępować to Bóg ich sam ukarze. Mimo wszystko jest to Naród wybrany i ja bym była ostrożna w osądzaniu ich. Jezus pochodził od żydów - przyniósł zabawienie zbolałej ludzkości. Nastał czas zbawienia. Zbawienie przyszło od żydów. Kiedyś i oni uwierzą w Jezusa. Tak mówią proroctwa. Wszyscy będą pielgrzymować do Jerozolimy aby oddać hołd jedynemu Bogu i obchodzić święto namiotów. Nie będzie końca świata dopóki wszystko co powiedział Bóg się nie wypełni. To w dużym skrócie. Jak ktoś chce wiedzieć więcej nich czyta Pismo Święte.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

No to promien polałeś... i to

No to promien polałeś... i to solidnie...  Nasz kraj jest sczególnie kwitnący, bo mieszka w nim 5 milionów żydów, żydopochodnych i mamy co mamy... Nie pierdol tu promoień dyrdymałów...
Zabierali domy, majatki wszystko! Chełpili sie "Nasze kamienice - wasze ulice"... Co ty tutaj zydoprpoagande czynicz człowieku!!
 Żydowska zaradność w zdobywaniu majatku... dobre...

Portret użytkownika korela

Nie stoję po żadnej ze stron;

Nie stoję po żadnej ze stron; zydzi, katolicy, czarni, muzułmanie, syjoniści, antysyjonisci, biali i tak by dlugo wymieniac to zwyczajnie ludzie, tak jak ja czy ty. Tylko dali się straszliwie wkręcić. Dla pokazania drugiej strony medalu, przy czym mowa o faktach historycznych, warto zapoznac sie z trescia tej strony
http://www.eioba.pl/a/1hxq/o-czym-90-katolikow-nie-wie
Oto kilka z nich, dla trzymania sie tematu swiadomie wybranych przeze mnie:
 
"694 r. - Siedemnasty sobór toledański uznaje wszystkich Żydów za niewolników. Ich kapitały ulegają konfiskacie, zostają im też odebrane dzieci od siódmego roku życia wzwyż.
1099 r. - Masakra Muzułmanów i Żydów w Jerozolimie (w tym ok. 70 000 Saracenów). Kronikarz Rajmund d'Aguilers pisał: "Na ulicach leżały sterty głów, rąk i stóp. Jedni zginęli od strzał lub zrzucono ich z wież; inni torturowani przez kilka dni zostali w końcu żywcem spaleni. To był prawdziwy, zdumiewający wyrok Boga nakazujący, aby miejsce to wypełnione było krwią niewiernych" ("Historia Francorum qui ceperunt Jeruzalem.")
 
XIV w. - Wybucha epidemia czarnej śmierci. Kościół wyjaśniał, że winę za ten stan rzeczy ponoszą Żydzi, zachęcając przy tym do napaści na nich.
 
1313 r. - Sobór w Zamorze ponownie zarządza zniewolenie Żydów i pod groźbą ekskomuniki żąda wykonania postanowienia przez władze świeckie. Antysemickie dekrety kościelne będą pojawiać się aż do XIX w.
 
1349 r. - W ponad 350 niemieckich miastach i wsiach giną niemalże wszyscy Żydzi, na ogół paleni żywcem. W ciągu jednego roku chrześcijanie wymordowali więcej Żydów niż niegdyś, w ciągu dwustu lat prześladowań, poganie wymordowali chrześcijan. To tylko jeden z wielu epizodów pogromów Żydów, gdyż podobne zdarzenia miały miejsce przez cały okres panowania chrześcijaństwa.
 
1648 r. - Na fali antysemityzmu, wymordowano w Polsce ok. 200 000 Żydów.
 
początek XX w. - Pius X oświadczył dosłownie: "Religia żydowska była podstawą naszej religii, została jednak zastąpiona nauką Chrystusa i nie możemy uznać dalszej racji istnienia tamtej"
Lista jest dluga, a ofiary to nie tylko zydzi, ale heretycy, czarownice, poganie, innowiercy, indianie i wielu innych. Zainteresowanych odsylam do podanego wyzej zrodla. I tez, mam wrazenie, nie chodzi o to, ze tu akurat mowa o poczynaniach kosciola rzymskokatolickiego (sa to, podkreslam, li tylko suche fakty historyczne). To cos wiecej, chodzi o nas ludzi. Dajemy sie jakos emocjonalnie wkrecac, oszukiwac i omamiac i dajemy sie dzielic. Choc jestesmy tak naprawde sobie bliscy i podobni (zapytajcie siebie, ilu tak naprawde ludzi chce wojen na swiecie i calego tego gowna). Moze ktos nad tym tez sie czasem zastanawia, nie wiem.

Portret użytkownika syzyf

korela ! w swojej wyliczance

korela ! w swojej wyliczance zapomniales o ostatnich 6 ooo ooo !!! hm... i to wszystko za ukrzyzowanie JEDNEGO ??? cos mi sie wydaje ze powody takiegoz ich traktowania sa calkiem inne... pokrzepiajace jest jednak to ze ich Bog Sam zapoczatkowal tepienie tegoz wezowego plemienia... a On sie chyba nie myli?! tak samo postepowali z nimi juz starozytni, gdziekolwiek sie pojawili po pewnym czasie byli tepieni i przeganiani-znaczy to,ze wszyscy od starozytnosci z ich Bogiem na czele uwzieli sie na te niewinne stworzonka ? ... cos tu jest chyba nie tak.....

Portret użytkownika Andor

Syzyf, jak nie wiesz co

Syzyf, jak nie wiesz co to tak naprawdę jest "plemię wężowe" (dokładniej; żmijowe), to się w ten sposób nie wypowiadaj.
Mogę Ci tylko powiedzieć, że podlegasz jego wpływom, nie będąc tego świadomym.

Portret użytkownika mirand

Baca jest przykładem tego jak

Baca jest przykładem tego jak nienawiść do innych potrafi zaslepić. Palestyńczycy to arabowie, którzy napłynęli na miejsce zydów wypędzonych z tych ziem przez Rzymian po 70 r.ne. Natomiast ziemie te wcześniej zamieszkiwali; Filistyni, Kananejczycy itp. lepiej znani z historii jako Fenicjanie. To z tymi ludami walczyli Izraelici gdy obejmowali ziemię obiecaną, a nie z palestyńczykami. Resztę fenicjan zniszczyli Aleksander Wielki i Rzymianie w walkach z Kartaginą. dzisiejsi Plestyńczycy to ludność napływowa nie mająca nic wspólnego z ludami zamieszkującymi ziemie Palestyńską [Filisteę] z czasów starożytnego Izraela.

Portret użytkownika esteta

Bzdury koles piszesz,

Bzdury koles piszesz, dzisejszy Palestynczycy sa w prostej linii, potomkami starozytnych Zydow, wiedza ta jest bardzo niewydogna, a naukowca ktory to udowodnil i propaguje swiadomie sie pomija milczeniem
 
Żydowski naród nie istnieje!" Szokujące odkrycie?
I jeszcze jedno: "powstanie Izraela było aktem gwałtu". Tak uważa żydowski historyk.

Ze Szlomem Sandem, profesorem historii z prestiżowego Uniwersytetu Telawiwskiego, ciekawą rozmowę przeprowadziła "Rzeczpospolita". Autor bestsellerowej książki zatytułowanej "Wymyślenie narodu żydowskiego" przedstawił swoje spojrzenie na historię Żydów.

Kto, zdaniem profesora, wymyślił naród żydowski?
Historycy żydowscy żyjący w Niemczech w drugiej połowie XIX wieku - czyli w dobie kształtowania się europejskich nacjonalizmów. Wówczas rodziły się narody: polski, niemiecki, francuski.

Żydowscy intelektualiści poszli tym śladem. Wzorując się na nacjonalistach państw europejskich, głównie Niemcach, stworzyli syjonizm. A wraz z nim - naród żydowski, który wcześniej nie istniał.

Nie pasuje to do powszechnie przyjętej teorii o tym, iż Żydzi mieszkali w Europie od dwóch tysiącleci. Odkąd, jako cały naród, wygnani zostali przez Rzymian z Palestyny. Wygnani? Szlomo Sand ma inne zdanie:Nic takiego się nie stało. To mit. Rzymianie wcale nie wypędzili Żydów z Palestyny, a Żydzi wcale nie przybyli do Europy. System kar, jaki Rzymianie stosowali wobec ujarzmionych nacji, nie przewidywał masowych wysiedleń.

Mimo to o wypędzeniu przeczytać możemy w deklaracji niepodległości Izraela z 1948 roku, a także na izraelskich banknotach. Dlaczego? By zbudować naród, trzeba spreparować jego pamięć - stwierdza otwarcie historyk.

Skąd jednak w Europie, Afryce i Azji wzięły się żydowskie skupiska?
To wynik nawracania, ci ludzie nie są wcale potomkami Żydów wypędzonych przez Rzymian, lecz przedstawicielami różnych ludów. Ale skoro nie było żadnego wypędzenia, to gdzie podziali się Żydzi mieszkający w Palestynie w czasach starożytnych? Sand odpowiada:

Nigdzie. Nadal mieszkają na swojej ziemi w Palestynie. Potomkowie starożytnych Żydów to dzisiejsi Palestyńczycy. Ludzie ci zostali bowiem zarabizowani po tym, gdy w VII wieku Palestyna została podbita przez Arabów.

Zarabizowani zresztą bardzo szybką i bezkrwawą metodą. Wystarczyło ogłosić, że każdy, kto uzna Mahometa za proroka, nie będzie musiał płacić podatku. Gdyby ktoś dziś miał możliwość przeprowadzenia podobnej akcji nawracania, z pewnością okazałaby się równie skuteczna.

A wiecie, jaki jest tego najciekawszy efekt? Oto okazuje się, podkreśla profesor, że członek Hamasu z Hebronu jest bliżej spokrewniony z antycznymi Żydami niż izraelski żołnierz, z którym walczy. Mocne.

W temacie konfliktu Żydów z Palestyńczykami Sand powiedział kiedyś jeszcze jedną rzecz, która silnie wstrząsnęła żydowskim światem. Otóż przyznał, że powstanie Izraela było aktem gwałtu. Jednakże, podkreślić należy, iż dodał od razu, że nawet dziecko urodzone w wyniku gwałtu ma prawo do życia.

Historyk jest więc zwolennikiem istnienia państwa Izrael. Życzyłby sobie jednak, by zmieniło ono swą politykę, porzuciło żydowski charakter i stało się świeckim państwem Żydów i Arabów.

Wyobrażacie to sobie? Bo nam jakoś przychodzi to z trudem. Izrael bez gwiazdy Dawida na fladze, bez syjonizmu jako państwowej ideologii. Żydowscy politycy przyznający, że z tym całym wypędzeniem i powrotem do domu to jedynie taka bajka. Ładna wizja. Szkoda tylko, że nigdy się nie spełni.

Dopełnieniem tej publikacji są dwa inne artykuły :

Portret użytkownika pixi-dixi

Hy , musze przyznac bacus ze

Hy , musze przyznac bacus ze obrzydliwe i bezczelne zydy sa , se panstewko zalozyli , no paczta sie
komentami syjonistow sie nie martw , ile tej gadziny jest widac ponizej . Dobrze piszesz trzymaj 
styl i fason POLSKA TO POLSKA a zydy.....

Portret użytkownika Endor

Gdyby traktować każdą krytykę

Gdyby traktować każdą krytykę Izraelitów jako antysemityzm - jak to się w chwili obecnej uważa, Bóg był i jest jaskrawym antysemitą - Słowo Boże jest pełnym tego potwierdzeniem. Do takich absurdalnych wniosków można łatwo dojść stosując dzisiejszy nonsensowny język zakłamanego świata polityki, czyli szatańskiej propagandy.
Ponieważ Bóg w swoim Słowie, Biblii nie jest zachwycony postępowaniem synów Izraela, dzisiejsi promotorzy Izraela, jako "Narodu Wybranego" przez Boga chcą za wszelką cenę zapobiec temu, abyś poznał rzeczywistą opinię Boga o Izraelu.
Jest to kolejna przyczyna zniechęcenia nas do czytania Biblii.
Wróćmy jednak do czasów Abrahama.
Księga Rodzaju 17:1 A gdy Abram miał dziewięćdziesiąt dziewięć lat, ukazał mu się Pan i rzekł do niego: «Jam jest Bóg Wszechmogący. Służ Mi i bądź nieskazitelny, 2 chcę bowiem zawrzeć moje przymierze pomiędzy Mną a tobą i dać ci niezmiernie liczne potomstwo».
Bóg jednak postawił warunek!
9 Potem Bóg rzekł do Abrahama: «Ty zaś, a po tobie twoje potomstwo przez wszystkie pokolenia, zachowujcie przymierze ze Mną ».
Obietnica była więc dana pod warunkiem zachowywania przymierza - nie tylko przez Abrahama ale także przez wszystkie jego pokolenia. Zanim Mojżesz wyprowadził Izraelitów z niewoli egipskiej, sam miał on do czynienia z charakterem Izraela, znanym z biblijnego określenia jako lud twardego karku. Tak określił Izraela sam Stwórca.
Zanim Mojżesz został powołany na przywódcę Izraelitów, stanął on w obronie bitego Hebrajczyka i zabił katującego go Egipcjanina. Na drugi dzień Mojżesz został zrugany przez dwóch innych Hebrajczyków, którzy najwidoczniej zgłosili owo zabójstwo do faraona. Mojżesz z obawy o własne życie został zmuszony do ucieczki do ziemi Midianitów.( Wyjścia 2:11-15.)
Natychmiast po cudownym wyprowadzeniu z Egiptu, podczas którego Izraelici byli naocznymi świadkami 10 plag Bożych, rozpoczęli oni nieustanny ciąg narzekań i utyskiwań, które oczywiście Bogu się nie podobały.
Wyjścia 14:(10) A gdy faraon się zbliżył, synowie izraelscy podnieśli oczy swoje i ujrzeli, że Egipcjanie ciągną za nimi, i zlękli się bardzo. Wołali tedy synowie izraelscy do Pana, (11) a do Mojżesza rzekli: Czy dlatego, że w Egipcie nie było grobów, wyciągnąłeś nas, abyśmy pomarli na pustyni? Cóżeś nam to uczynił, wyprowadzając nas z Egiptu? (12) Czy nie powiedzieliśmy ci tego już w Egipcie, mówiąc: Zostaw nas w spokoju, będziemy służyli Egipcjanom, gdyż lepiej nam służyć Egipcjanom, niż umierać na pustyni.
Brak  wiary w zademonstrowaną nadzwyczaj wyraźnie niezwykłą moc Boga był co najmniej uwłaczający Stwórcy. Oczywiście Bóg zadbał o bezpieczeństwo Izraelitów i pod wodzą Mojżesza przeszli oni suchą nogą na drugi brzeg Morza Czerwonego a podążająca ich śladem armia egipska z faraonem na czele, została na oczach Izraela zatopiona.
Na górze Synaj Bóg powtórzył podobne obietnice Mojżeszowi. Pan zaoferował "Przymierze". (Wyjścia 19:5;)
5 Teraz jeśli pilnie słuchać będziecie głosu mego i strzec mojego przymierza, będziecie szczególną moją własnością pośród wszystkich narodów, gdyż do Mnie należy cała ziemia.
Na Górze Synaj Bóg podał Mojżeszowi dokładnie to samo Przymierze i podał takie same warunki. Pokolenia Izraela musiały także przestrzegać tego Przymierza.
Powtórzonego Prawa 28:1 Jeśli więc pilnie będziesz słuchał głosu Pana, Boga swego, wiernie wypełniając wszystkie Jego polecenia, które ja ci dziś daję, wywyższy cię Pan, Bóg twój, ponad wszystkie narody ziemi. 2 Spłyną na ciebie i spoczną wszystkie te błogosławieństwa, jeśli będziesz słuchał głosu Pana, Boga swego. 3 Będziesz błogosławiony w mieście, błogosławiony na polu. 4 Błogosławiony będzie owoc twego łona, plon twej roli, przychówek twych zwierząt, przyrost twego większego bydła i pomiot bydła mniejszego. 5 Błogosławiony będzie twój kosz i dzieża. 6 Błogosławione będzie twoje wejście i wyjście. 7 Pan sprawi, że twoi wrogowie, którzy powstaną przeciw tobie, zostaną pobici przez ciebie. Jedną szli drogą przeciw tobie, a siedmioma drogami uciekać będą przed tobą. 8 Pan rozkaże, by z tobą było błogosławieństwo w spichrzach, we wszystkim, do czego rękę wyciągniesz. On będzie ci błogosławił w kraju, który ci daje Pan, Bóg twój. 9 Pan uczyni cię swoim świętym ludem, jak ci poprzysiągł, jeśli będziesz zachowywał polecenia Pana, Boga swego, i chodził Jego drogami. 10 Wtedy zobaczą wszystkie narody ziemi, że imię Pana zostało wezwane nad wami, i będą się ciebie lękały. 11 Napełni cię Pan w obfitości dobrami z owocu twego łona, przychówkiem twego bydła, plonami pola, w kraju, o którym poprzysiągł przodkom twoim, że da go tobie. 12 Pan otworzy dla ciebie bogate swoje skarby nieba, dając w swoim czasie deszcz, który spadnie na twoją ziemię, i błogosławiąc każdej pracy twoich rąk. Ty będziesz pożyczał wielu narodom, a sam u nikogo nie zaciągniesz pożyczki. 13 Pan umieści cię zawsze na czele, a nie na końcu; zawsze będziesz górą, a nigdy ostatni, bylebyś tylko słuchał poleceń Pana, Boga swego, które ja ci dziś nakazuję pilnie wypełniać. 14 Nie zbaczaj od słów, które ja ci dzisiaj obwieszczam, ani na prawo, ani na lewo, po to, by iść za bogami obcymi i służyć im.
Widać wyraźnie, przymierze Izraela z Bogiem miało jeden zasadniczy warunek - posłuszeństwo wobec Jego przykazań i wierność w wielbieniu. Nagroda za posłuszeństwo była bardzo wysoka, ale kara za złamanie owego przymierza była bardzo sroga.
 

 

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika Zenek

Napisz słowa prawdy a

Napisz słowa prawdy a robactwo zaraz wyłazi z nor odwracać .....
Zupełnie jak w tym cytacie
(http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/pozegnanie-z-izraelem/)
 
"
Wyzwanie
Spodziewam się, że niniejsza książka wywoła ostrą reakcję ze strony syjonistycznych Żydów.
Zdaję sobie sprawę z tego, że wy, moi syjonistyczni bracia, zwykle uciszacie każdego, kto próbuje ujawnić waszą wywrotową działalność.
Jeśli tym człowiekiem jest Goj, krzyczycie “jesteś antysemitą,” co jest niczym więcej niż zasłoną dymną ukrywającą wasze działania.
Ale jeśli tym człowiekiem jest Żyd, stosujecie inne taktyki:


  • najpierw ignorujecie zarzuty, mając nadzieję, że przekazana informacja nie przedostanie się do wielkiej liczby osób

  • jeśli informacja zacznie się rozprzestrzeniać, wyśmiewacie ją i jej autorów

  • jeśli to nie przyniesie skutków, następnym waszym krokiem jest zniesławianie autora. Jeżeli to nie wywoła żadnego znaczącego skandalu, jesteście mistrzami w zorganizowaniu go

  • jeśli to nie wystarczy, rozpoczynacie akcję ataków fizycznych

  • ale, NIGDY nie próbujecie udowodnić, że przekazywana informacja jest fałszywa.

Dlatego, zanim podejmiecie próby uciszenia mnie, STAWIAM PRZED WAMI TAKIE WYZWANIE:
Wy, syjoniści, gromadzicie w swoich szeregach syjonistycznych Żydów i świadków, którzy wspierają wasze stanowisko; ja zgromadzę podobną liczbę antysyjonnistów, pro-amerykańskich Żydów i świadków. Następnie, syjoniści i antysyjoniści wyjaśnią swoje stanowiska i przedyskutują treści zawarte w niniejszej książce, jak również w innych źródłach. Dyskusja odbędzie się w publicznej telewizji.
Zbadajmy te informacje i pozwólmy amerykańskiemu narodowi by sam zdecydował, czy informacje te są prawdziwe, czy fałszywe.
Czy to nie jest sprawiedliwe wyzwanie?
Z pewnością przyjmiecie to wyzwanie, jeśli uważacie, że to co napisałem jest kłamstwem. Ale jeśli zaczniecie krzyczeć, że “to kłamstwa, wszystko kłamstwa,” i odmówicie dyskusji na temat tego materiału, faktycznie powiecie Amerykanom, że wszystko co napisałem jest prawdą.
Jack Bernstein"

Portret użytkownika tetris

zdecydowanie wolałbym nadal

zdecydowanie wolałbym nadal użerać się z krzyżakami niż patrzeć na pomór jaki fundują polsko-juzraelscy politycy. A poza tym z każdego punktu widzenia dziecioofiarcy są źli! tak było i jest. No i skoro mają tą swoją ziemie obiecaną dlaczego tam nie wyjadą?? czyż nie tego pragną...to w takim razie czego szukają poza granicami izraela ?

Portret użytkownika Login

I jedną z najbardziej

I jedną z najbardziej wkur.... mnie opinii u ludzi jest ich rzekome prawo do posiadania czegokolwiek. Przecież wszystko, co masz posiadasz tylko dlatego, że nikt nie chce, bądź nie może Ci tego odebrać, a tak naprawdę NIC nie jest twoje.
Wszystko, co kupiłeś, kupiłeś od sprzedawców, którzy zakupili od producentów, którzy wytworzyli z surowców, które wydobyli z terenów, które zajmują dzięki temu, że się dogadali z innymi. Nikt z nas nie stworzył żadnej, dosłownie żadnej materii, co najwyżej ją przerabiamy i nazywamy swoją, na podstawie naszych własnych umów.
I tak mówienie nasze ziemie, ich ziemie... Są nasze dlatego, że nikt silniejszy nie chce, a nikt słabszy nie może nam ich odebrać, my tylko tu przebywamy. Chcesz wyrzucić kogoś z cudzego podwórka, nie zdając sobie sprawy, że właściciel(Bóg, natura, dowolnie wg wyznania)może wcale tego nie chcieć.
Mamy tylko prawo tu przebywać, ale nie wyrzucać innych i nazywać tego swoim. Samo prawo też tylko odnosi się między nami, wobec tych, którzy tworzą umowy i je akceptują, nic więcej. Jeśli pojawią się silniejsi, odbiorą to wszystko i nazwą swoim. Więc jaka to własność, która tak naprawdę należy do najsilniejszego aktualnie stworzenia, która może przechodzić z rąk do rąk?
Bo w moim rozumieniu prawdziwa własność to posiadanie czegoś, czego nikt i nic, choćby nie wim jaką siłą próbował, nie jest w stanie mi tego odebrać.
 
TO WSZYSTKO JEST DLA NAS, ALE NIE JEST NASZE!
 
Jak ktoś lubi pomyśleć, to zapraszam także:
 
http://prolog-homo.blogspot.com/

Portret użytkownika BRUTAL

ja myśle że oni sobie polske

ja myśle że oni sobie polske upatrzyli na swoją ojczyzne bo jak patrze to od zawsze jest tu wszystko odwrotnie inne kraje się rozwijają ludziom żyje się dobrze a unas tak aby od 1 do 1-go, niedają nam się wybić do przodu ani zdechnąć ,czekają aż wyemigrujemy do końca i zrobią tak żeby nam się nie opłacało wracać. Nasz rząd oddaje im kamienice ziemie bo niby im sie zwrot nalerzy ilu ich już tu jest! i ilu w tą strone przybywa ,mają strategię niesamowitą "pieniądz żądzi światem" zastanawiam się czy żydów nie jest więcej niż chinczyków oni podobnie rozprzestrzenili się po całej kuli ziemskiej ,jak by wszyscy chinole mieli wrucić do ojczyzny to na granicy czekaliby 3tygodie żeby się upchać jeden koło drugiego ,w polsce coraz mniej ludzi decyduje się na dziecko bo niestać nas ,tak nas wysterował nasz rząd ,poprostu więcej miejsca dla ŻYDÓW  sami widzicie że coś tu nie tak, ale co robić ? bo jak nic nie robić to trzeba się do nich przyzwyczaić .pozdrawiam wszystkich prucz żydów

Portret użytkownika Homo sapiens

Baca pisząc ten tekst chce

Baca pisząc ten tekst chce wzbudzić nienawiść do Izraela oraz "udowodnić" tezę, że Izrael to "zło" tego świata, ale jest to bzdura po prostu, bzdura historyczna i teoretyczna, takimi tekstami zaciemnia obraz świata jako zbiorowości ludzi a nie "kilku" politycznych fanatyków ! Ludzie zwani palestyńczykami są z  pochodzenia ludzmi, kochają odczówają tak jak inni ludzie na ziemi: Żydzi, Polacy, Anglicy, Rosjanie są tylko ludzmi i chcą żyć tak jak ludzie, to że politycy serwują nam wojny spowodowane przez wypadkową ludzkiej słabości oraz Złego Anioła to co innego ! Jako Ziemianie powinniśmy się skupić na Stworzeniu i Stwórcy jako wszechwładnym ! Nienawiść to jest właśnie to zło które nas odwodzi od tajemnicy ! Tajemnicy naszego stworzenia i tajemnicy Stwórcy oraz istnienia Ducha i ciała jako jedno !
Ludzie zamieszkujący Palestynę przywędrowali na te tereny a nie byli tam od zawsze i to nie ich tereny !
Problem Żydów w Polsce to osobna sprawa, Żydzi posiadający banki, firmy międzynarodowe i działający na rzecz państwa Izrael to osobna sprawa, sprawa dla ludzi szukających związku pomiędzy biedą w Polsce a działaniami tych wielkich organizacji żydowskich, które przejmują  całe gospodarki państw by w ten sposób kontrolować świat oraz dostarczać Izraelowi pieniądze... co innego sprawa ludzi którzy są biedni i chcą żyć oraz poznawać tajemnice tewgo świata pędzącego przez kosmiczną pustkę ! "Nasza" planeta pędzi przez kosmos z prędkością 100 tyś km/godzinę ! Nasz układ planet zwany Słonecznym mknie przez kosmos a z nim cała galaktyka, ale to nie wszystko ! Galaktyka jest w grupie galaktyk i te też mkną w kosmosie ! Wszystko gdzieś leci ! A my istoty mające ciała zwierzęce które posiadają w sobie Duszę i Ducha chą się dowiedzieć jaki jest nasz cel do którego zmierzamy ! Takie rozpatrywanie emocjonalne polityki nie prowadzi do rozwikłania tajemnicy życia na tej stworzonej planecie w stworzonym układzie Słonecznym !
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/naukowcy-twierdza-ze-predkosc-ukladu-slonecznego-znacznie-sie-zmniejszyla
 
Arabowie czyli Palestyńczycy to też naród koczowniczy przybyły na te tereny i nie jest to ich ziemia...!
Arabowie (arab.: عرب `Arab, w pierwotnym znaczeniu: "koczownicy") – grupa ludów pochodzenia semickiego zamieszkująca od czasów starożytnych Półwysep Arabski. Większość Arabów to ludzie biali, choć w Afryce spotkać też można Arabów o negroidalnym wyglądzie.
Pierwsze wzmianki o Arabach pojawiają się w Biblii już ok. 1000 r. p.n.e., a w kronikach asyryjskich ok. VII wieku p.n.e. – przez ok. 1600 lat zamieszkiwali głównie rejon Półwyspu Arabskiego, aby w VII wieku n.e. rozpocząć ekspansję i zmieszać się z ludnością mieszkającą na zajętych przez nich terenach, która uległa w znacznej części arabizacji. Najczęstszym wyznaniem wśród Arabów jest islam sunnicki, ale jest również wielu szyitów (głównie w Iraku, Jemenie, Syrii i Libanie) oraz chrześcijan (głównie w Libanie, Syrii i Egipcie).
Często uznaje się Arabów nie za jeden naród, ale za wspólnotę kulturową. Pogląd ten jest spowodowany tym, że większość Arabów jest potomkami ludów podbitych w trakcie arabskich podbojów (m.in. Aramejczyków, Egipcjan, Wandalów, Berberów, zhellenizowanych mieszkańców Bliskiego Wschodu i zromanizowanych mieszkańców północnej Afryki).
 
trudno zdefiniować pojęcie "Palestyńczyk". Było to zawsze trudne. Jaka jest treść tego pojęcia? Kto jest Palestyńczykiem? Czy jest nim ktoś, kto przybył do Palestyny w poszukiwaniu pracy w związku z możliwościami, stwarzanymi przez rozwijającą się gospodarkę? Czy może ktoś, kto mieszkał w tym regionie przez dwa lata? Pięć lat? Dziesięć lat? Czy jest nim ktoś, kto raz odwiedził ten region? Czy jest nim każdy Arab, który chce tu zamieszkać?
    Na Bliskim Wschodzie Arabowie przewyższają liczebnie Żydów w stosunku 100:1. Ale jak wielu spośród tych setek milionów Arabów jest Palestyńczykami? Niewielu.
    Aż do czasu odnowionego zainteresowania Żydów tym terenem na początku XIX wieku arabska ludność Palestyny była historycznie rzecz biorąc bardzo nieliczna.
    Z wydanego w 1906 roku przez Karla Baedekera przewodnika turystycznego po Palestynie i Syrii wynika na przykład, że kiedy na tym terenie panowało muzułmańskie Imperium Ottomańskie, liczba muzułmańskiej ludności Jerozolimy była tu znikoma. Książka ta podaje, że liczba ludności miasta wynosiła wówczas 60 tys., z czego 7 tys. stanowili muzułmanie, 13 tys. chrześcijanie, a 40 tys. Żydzi. "Liczba Żydów ogromnie wzrosła w ciągu ostatnich dziesięcioleci, mimo, że nie wolno im imigrować ani posiadać własności ziemskiej", czytamy w przewodniku.
    Mimo iż Żydzi byli prześladowani, przybywali oni do Jerozolimy i już w 1906 r. stanowili tu przeważającą większość jej mieszkańców.
    Dlaczego liczba ludności muzułmańskiej była tak niska? Przecież mówi się nam, że Jerozolima jest trzecim najświętszym miejscem islamu. Gdyby takie przekonanie było szeroko rozpowszechnione w 1906 r., z pewnością znacznie więcej muzułmanów byłoby się tu osiedliło.
Prawda jest taka, że Żydzi zawsze byli obecni w Jerozolimie i w całej Ziemi Świętej, na przestrzeni całej ich krwawej historii. Znakomicie udokumentowała to Joan Peters w swej przełomowej pracy "From Time Immemorial" omawiającej początki konfliktu arabsko-żydowskiego w tym regionie.
    Prawdą jest i to, że liczba ludności arabskiej rosła w następstwie imigracji Żydów do tego regionu. Arabowie przybywali z powodu rozwoju ekonomicznego. I czy się w to wierzy czy nie, przybywali do Izraela, ponieważ tu znajdowali wolność i możliwości, jakich nie mieli w swoich własnych krajach.
    Kim zatem jest Palestyńczyk? Jeśli jakikolwiek Arab może mieć uzasadnione roszczenia do własności w Izraelu, to tylko ten, który został nielegalnie pozbawiony ziemi czy domu po roku 1948. Arafat nie ma podstaw do takich roszczeń. Może je mieć bardzo niewielu, jeśli w ogóle ktokolwiek spośród tych, którzy dzisiaj strzelają, podkładają bomby i terroryzują Izraelczyków.  Ci, którzy mówią, że Palestyńczycy są ludem bez ziemi i winią o to Izrael powinni pamiętać, że takie właśnie państwo palestyńskie, dzisiejsza Jordania, powstało w 1922r. na 77% terenu objętego wcześniej Deklaracją Balfour`a. W 1948 r. państwo Izrael powstało już tylko na 22% obiecanej mu ziemi.
    Jest wiele przykładów oficjalnych wypowiedzi deklarujących, że Jordańczycy i Palestyńczycy są jednym narodem. Na przykład z wypowiedzi dla telewizji egipskiej z dnia 10 października 1977 roku, król Jordanii, Husajn, powiedział: "Te dwa narody są w rzeczywistości jednym narodem. To dowiedziony fakt."
 
 

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika baca

Jesli artykuł zawierajacy

Jesli artykuł zawierajacy tylko i wylacznie dostepne do weryfikacji suche fakty z dziedziny geograficzno historycznej (oraz oczywiście niezależne od bacy źródła) odbierasz jako chęć wzbudzenia nienawiści do Izraela to mogę cie Homo uspokoić - nikt nie robi tej nienawiści lepiej od samego Izraela (np wczoraj jego płatne, najemne psy użyły broni biologicznej w Syrii przeciwko żołnierzom legalnego prezydenta dusząc gazem siedmiu z nich) i baca nie nie ma nawet jak tu przykładac swojej ręki.
a oprocz tego oficjalne stanowisko bacy jako głowy kościoła Solarium KGB jest takie aby kochać i wypełniac Słońcem serca wszystkich ludzi.
ps jesli chcesz się już nawrócić na prawdziwą wiarę to zgodnie z Solariańskim obrzędem możesz mnie w każdej chwili rytualnie pocałowac w dupę.

Portret użytkownika Endor

  W Biblii pustynia jest


 
W Biblii pustynia jest przedstawiana jako etap drogi ku Bogu, miejsce oczyszczenia, przygotowania. Mojżesz staje przed Bogiem w krzaku gorejącym na pustyni; Naród Wybrany, zanim wejdzie do Ziemi Obiecanej, prowadzony jest przez Boga przez pustynię; Eliasz ratuje się ucieczką na pustynię, a tam Bóg objawia mu się w ciszy przyrody i ciszy serca; kuszenie Jezusa również ma miejsce na pustyni. Sens doświadczenia pustyni, wyrażony wprost, odnajdujemy w Księdze Ozeasza, gdzie Bóg mówi o Izraelu jako o swojej oblubienicy, którą z miłości wyprowadza na pustynię: chcę ją przynęcić, na pustynię ją wyprowadzić i mówić do jej serca (Oz 2, 16).

W tym sensie pustynia, chociaż jest trudnym, nieraz wręcz dramatycznym doświadczeniem, może być jednocześnie Bożym darem. Pustynią rozumianą jako miejsce próby, okazją do umocnienia wiary, może być każda trudna sytuacja, a takich przecież nie brakuje w naszym życiu. Doświadczenie to może być nieraz wyborem człowieka i wtedy mówimy o praktykach ascetycznych czy umartwieniach. Wielu świętych dobrowolnie wybierało się na pustynię, by doświadczyć bliskości Boga. Nie zawsze jednak musi to być pustynia w sensie dosłownym, geograficznym. Np. św. Filip Neri, żyjący w Rzymie w XVI w., nocami samotnie wychodził do katakumb, które wówczas znajdowały się poza miastem. Te nieodkryte do końca systemy podziemnych korytarzy, będące równocześnie cmentarzyskiem pierwszych chrześcijan, w sposób naturalny mogły budzić lęk potęgowany zupełnie realnym zagrożeniem ze strony podmiejskich rzezimieszków. Tam św. Filip trwał na modlitwie, tam doświadczał bliskości Boga, tam został naznaczony stygmatem Ducha Świętego.
Właśnie w takich sytuacjach człowiek staje sam na sam z sobą, własną słabością i Panem Bogiem.  Bóg staje się dla człowieka wędrującego przez pustynię (rozumianą dosłownie bądź metaforycznie) wszystkim. Pustynia zmusza do dokonywania wyborów, pozwala przezwyciężyć letniość.
 Sytuacja pustyni pozwala odkryć człowiekowi to, co jest w nim głęboko ukryte. Ujawnia pokłady ludzkich namiętności i zła, ukazujące się najpełniej dopiero w sytuacjach trudnych. Na pustyni człowiek widzi, do czego zdolna jest jego niemoc, grzeszność, zatwardziałość, poczucie zagrożenia i lęk o siebie.
 
Ten sam człowiek w sytuacji optymalnej, gdy jest bezpieczny, zadowolony i syty, nieraz zupełnie nie zdaje sobie sprawy, do czego byłby zdolny, gdyby nagle sytuacja się odwróciła i znalazł się w stanie zagrożenia czy głodu.

Człowiek nie chce być niczym zaskakiwany, raczej dąży do tego, by dni upływały zgodnie z jego planem i oczekiwaniami. Gdy nam się to (przynajmniej w jakimś zakresie) udaje, łatwo ulec pokusie z raju: „będziecie tak jak Bóg”. Człowiek ma poczucie, że jest samowystarczalny i może być panem swego życia. Wówczas łatwo zamknąć się na Boga i Jego plany, można zaniedbać wówczas wiele dobra i sprzeciwiać się woli Bożej, karłowacieć w wierze. Bóg stają się niewiele znaczącym dodatkiem. Dlatego doświadczenie pustyni może być ważnym miejscem umacniania wiary. Zanurzając się w to doświadczenie, człowiek na nowo odkrywa swoją kruchość i małość. Odkrywa, że nie jest samowystarczalny i jego życie nie tylko od niego zależy. Zdobywa mądrość, której nie można nauczyć się z książek. To trzeba przeżyć.

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika ave shiwasu

baca najwyraźniej ma kompleks

baca najwyraźniej ma kompleks niższości wobec żydów.
Pewnie mu jakiś z pejsami vyroochał matkę lub coś podobnego.
Ogarnij się człowieku. Uznaj żydowstwo w sobie, a będzie ci lżej.
To będzie twoje prywatne catharsis, i w końcu przestaniesz zatruwać ludziom dupy na tym portalu swoimi nieciekawymi i monotematycznymi opiniami.

Portret użytkownika Login

Widzisz naród Żydowski, jako

Widzisz naród Żydowski, jako źródło wszelkiego zła, próbujesz popierać swój punkt widzenia "okrucieństwem Żydów", ich "przebiegłością" i "szacunkiem tylko do własnego narodu". Ale... przecież Ty pisząc takie artykuły właśnie zachowujesz się jak znienawidzony przez Ciebie Żyd. Tylko obrałeś sobie za cel właśnie tych, którzy wg Ciebie "obierają sobie innych za cel", bądź według Twojego systemu wartości są "szujami i najgorszym plemieniem". Myślisz, że wykonujesz dobrą robotę, propagując nienawiść do nienawistnych"? Zachowujesz się, jakbyś chciał zalać ogień benzyną, aby go zdusić.
Przecież obierając sobie kogokolwiek za cel, stajesz się katem. A kto dał Ci prawo sądzenia? Myślisz, że Twój system wartości jest najlepszy, bo chcesz wyplenić wszelkie zło tego świata, które widzisz w Żydach? Chcesz, aby świat był dla nas? Chyba widzę tu jakieś podobieństwo do nich(wg. Twojego opisu).
Niezdolni do istnienia na arenie politycznej. A co Ciebie to obchodzi? Mało jest państw, również uważanych za niezdolne do pokojowego egzystowania na arenie międzynarodowej? Tylko, że ich obywatele nie "zatruwają" w takim stopniu swoim przebywaniem tam danego narodu? Wielu, naprawdę wielu Żydów jest lepszych, niż wielu ludzi innych narodowości. Żydzi nie przeprowadzają ataków terrorystycznych, Żydzi nie wkraczają militarnie do innego kraju...
Z tego, co piszesz, Ty też nie jesteś zdolny do pokojowego egzystowania wśród ludzi. Bo pokojowe życie nie oznacza szanować tych, których chcę szanować(bądź z tymi, z którymi chcesz żyć w pokoju), ale pokojow współistnieć ze wszystkimi. Bo oni mogą nie chcieć żyć pokojowo z kimś, kto tak nienawidzi Żydów. Nienawiść rodzi tylko nienawiść, przenosi się jak wirus, a im głębsza, tym trudniej ją opanować.
A Żydzi(nawiązuje tylko do artykułu, nie zagłębiałem się w te sprawy, ale to też bez sensu, bo każda ze stron konfliktu zawsze jest tą dobrą i ma rację, a przeciwnicy to zło, które trzeba wyplenić)widzą to zło w innych(z tego, co piszesz), więc też chą się ich pozbyć, aby ich kraj był lepszy, był dla nich.
I argument, że nie chcą, aby reszta świata się dowiedziała o tym, bo każą Żydom się tam przeniść... Tylko mnie to śmieszy? A mało ludzi współcześnie emigruje po całym świecie? Za pracą, pieniędzmi czy z wielu innych powodów, mając dość własnego państwa, szukając leszego domu?. Że nie w takich ilościach? A może to dlatego, że żyją w lepiej rozwiniętych, pokojowych krajach. Że Żydzi sami sobie zbudowali taki kraj? No właśnie Ci, którzy uciekli z niego, bądź nie chcą tam jechać chyba właśnie sobie takiego kraju nie zbudowali, a nie chcą żyć w bagnie. Przecież też, podobnie jak każdy, mają prawo do pokoju. A czy da się zaprowadzić pokój tępiąc tych, których MY uważamy za wartych wytępienia? Może właśnie oni pragną prawdziwego pokoju, nie wojny.
Po prostu Ty widzisz Żydów jako coś poniżej Twojego poziomu(tak wynika z tego artykułu), coś niegodnego mieszkać wśród innych ludzi.
A przez niektórych Ty będziesz postrzegany jako niegodny do życia z nimi, ze względu na Twoje poglądy.
Możesz ich nie lubić, to Twoje zdanie. Być może w jakiś sposób je uzasadniasz, historycznie, subiektywnie, ale starać się narzucić innym nienawiść do kogokolwiek lub czegokolwiek to czyste skur......syństwo.
Jeśli chcesz coś napisać o innych, napisz obiektywnie, aby każdy mógł sobie wyrobić zdanie, aby każdy mógł zabadać, poznać sprawę taką, jaka jest, a nie taką, jak Ty chcesz przekazać
Powinieneś się urodzić Żydem.
 
Jak ktoś lubi pomyśleć, to zapraszam także:
 
http://prolog-homo.blogspot.com/

Strony

Skomentuj