Tajemniczy NOL w kształcie kuli pojawił się na niebie nad Los Angeles

Kategorie: 

Źródło: YouTube

Metaliczny obiekt w kształcie kuli został zauważony na niebie nad Los Angeles w Kalifornii, 28 sierpnia 2017 roku. Obiekt przez dłuższy czas unosił się nad ziemią, dlatego helikopter wojskowy został wysłany, aby sprawdzić pochodzenie obiektu.

Julian Lopez sfilmował całą akcję i umieścił nagranie na swojej stronie na YouTube. Opisał on latający obiekt jako „ogromny balon, który dryfował na niebie bez żadnego sznura”. Po kilku minutach filmowania, niedaleko dryfującej kuli pojawił się helikopter, który zataczał koła, jakby chciał dostrzec czym faktycznie jest ten obiekt.

UFO Over Los Angeles California

Wiele osób twierdzi, że jest to najprawdopodobniej balon, jednak większość chciałaby zobaczyć materiał nagrany z helikoptera. Kalifornia jest jednym z najczęstszych miejsc, w których obserwuje się NOLe. Świadkowie twierdzą, że tego samego dnia, niedaleko miejsca zdarzenia miała miejsce inna obserwacja tajemniczego obiektu na niebie.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika A to ci heca

Ciekaw jestem o co tu chodzi

Ciekaw jestem o co tu chodzi bo podobny obiekt zobaczyłem około roku temu kilkadziesiąt kilometrów od Warszawy (koniec lata 2017) szkoda tylko że nim zatrzymałem się na rowerze i przebiło mi się do głowy że widziałem coś niespotykanego tego już nie było ... ktoś nas odwiedza żeby było ciekawiej ojciec również też kiedyś przyznał się do tego że miał okazję będąc w wojsku na poligonie widzieć na nocnym niebie "bezszelestne światła" a było to już ponad 30 lat temu... 

Portret użytkownika Toxik

Dokladnie taki obiekt

Dokladnie taki obiekt widzialem w sierpniu 2013r we wroclawiu. "Metalowa" matowa kula wiszaca bez ruchu w powietrzu. Jechalismy rowerami po walach wzdluz odry. Pogoda idealna, zero chmur. Katem oka ja dostrzeglem, przygladalem sie z 4 sek. Potem odwrocilem sie aby zawolac kuzyna, ktory jechal nieco z przodu juz. Gdy odwrocilem sie znowu w strone kuli- juz jej nie bylo... Widzialem ja bardzo ale to bardzo wyraznie. Ciemnoszara, matowa, moglbym porownac ja do wykonanej ze szczotkowanej stali.

Skomentuj