Tajemniczy NOL w kształcie rakiety został sfotografowany w stanie Kolorado w USA

Kategorie: 

Źródło: MUFON

Mężczyzna, który wybrał się na przejażdżkę zabytkowym pociągiem w stanie Kolorado, sfotografował przypadkiem NOLa na niebie. Osobliwa obserwacja została przekazana organizacji MUFON.

Zdarzenie miało miejsce 8 maja 2017 r., w godzinach porannych. Świadek zdarzenia wybrał się na wycieczkę XIX-wieczną, zabytkową koleją w Silverton Narrow Gauge Railroad w Kolorado, która prowadziła góry i kaniony. Gdy mężczyzna podróżował pociągiem, fotografował piękną scenerię, dopóki nie dotarł do stacji końcowej w Silverton.

Wieczorem tego samego dnia, kiedy mężczyzna dotarł do motelu, postanowił obejrzeć zdjęcia, które wykonał rano. Zauważył on na jednym z nich tajemniczy obiekt na niebie, który nie wyglądał jak ptak, ani samolot. Obiekt przypominał NOLa w kształcie cygara lub rakiety. Zdjęcia nie były edytowane w żadnym programie graficznym a świadek twierdzi, że nie był to również błąd powstały przy robieniu zdjęcia, czy kompresji.

Istnieje tylko jedna fotografia, na której można dostrzec NOLa. Mężczyzna twierdzi, że podczas przejażdżki nie zauważył nic nadzwyczajnego oraz, że nie słyszał żadnego dźwięku, który mógłby wydawać NOL. Sprawa została przekazana organizacji MUFON, jednak nie została jeszcze wyjaśniona.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj