Tajemniczy obiekt latający na tle Księżyca podczas zaćmienia

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Niezwykłe zjawisko udało się zarejestrować mieszkańcowi Stawropola, które nagrywał zaćmienie Księżyca 08 sierpnia br. Młody człowiek o imieniu Władimir obserwował zjawisko przez teleskop, kiedy na tle nieba błysnął niezidentyfikowany obiekt. Jego pojawienie się w kadrze, jak i pochodzenie, pozostaje tajemnicą. Niektórzy twierdzą, że może to być kometa, a nawet UFO.

 

 

Na ogół mieszkańcy Stawropola byli zawiedzeni zaćmieniem związanym z „czerwonym Księżycem”. Objęło ono tylko niewielką cześć tarczy.  „To zaćmienie nie było imponujące”, „wszyscy daliśmy się nabrać”, „ktoś w Stawropol widzi pomarańczowy halo w kręgu księżyca”, „czerwony Księżyc będzie czerwony po zmianach w photoshopie” – piszą mieszkańcy Stawropola w sieciach społecznościowych, ale czy wszyscy dokładnie się temu przyglądali?

 

Wielu ludzi położyło się spać późno, aby podziwiać zaćmienie i zrobić efektowne zdjęcia. Na większości publikowanych obrazów Księżyc jest biały, bądź żółty. Przeważnie fotografowano go telefonami. Na nagranym przez Władimira filmie ewidentnie widać ruch niezidentyfikowanego obiektu, który rzuca nowe światło na to, co działo się 08 sierpnia br.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj