Tajemniczy obiekt latający pojawił się w chmurach nad São Paulo

Kategorie: 

Źródło: Lu Casemiro

Autor kanału La Casemiro zdołał zarejestrować bardzo interesujące zjawisko UFO. Widać na nim błyskawicznie poruszający się obiekt który znika z kadru aparatu w zaledwie kilka sekund.

 

To niezwykłe zjawisko miało mieć miejsce w Brazylii, a konkretnie w dzielnicy São Paulo. Zdarzenie jest stosunkowo stare bo pochodzi jeszcze z 11 stycznia br.  Jego publikacja miała miejsce jeszcze w lutym jednak samo wideo nie zyskało sobie zainteresowania wielu ludzi. Nie zmienia to jednak faktu, że przedstawiane na nim zdarzenie jest dość interesujące.

Jest to już kolejna obserwacja niezidentyfikowanego obiektu latającego mająca miejsce w pobliżu chmur burzowych. Zgodnie z niektórymi teoriami, pozaziemskie pojazdy mają korzystać z nich jako dobrej przykrywki dla ich aktywności na naszej planecie oraz czerpać energię z błyskawic.

Narazie, trudno ocenić z czym tak naprawdę mamy tu doczynienia. Może to być zarówno myśliwiec jak i inny pojazd powietrzny zdolny do tak drastycznego przyspieszenia. Jego ruch na początku filmu wydaje się dość nienaturalny jednakże może tak być ze względu na fakt iż częściowo skrywał się on za chmurami. Jednak na ten moment obserwacja z São Paulo pozostaje tajemnicą, a co za tym idzie powinna być klasyfikowana jako UFO.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika mar

Odbicjające sie efekty

Odbicjające sie efekty śweitlne w szybie za kamerującym, ktoś imituje UFO i powstał taki fake. Widać jak obiekt nei trzyma się linni i znika i pojawaia się przesuwając w dół i góre.

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Skomentuj