Tajemniczy obiekt, przypominający płaszczkę, został zauważony na niebie w Pensylwanii

Kategorie: 

Źródło: MUFON, YouTube

30 lipca 2017 roku, fotograf z Cheswick w stanie Pensylwania podczas robienia zdjęć nieba zaobserwował obiekt w kształcie płaszczki wśród chmur. Udało mu się sfotografować ten obiekt, o niecodziennym wyglądzie.

Zdaniem fotografa, przedmiot, który nie miał widocznych środków napędu lub skrzydeł, przemieszczał się z prawej strony na lewą. Sprawa ta została przyjęta przez organizację MUFON i otrzymała numer 85521.

Czy dziwny kształt mógł być nieznanym stworzeniem, które porusza się po niebie? Podobny latający kształt został sfilmowany na wysokości 6 tys. metrów nad ziemią, z okna francuskiego samolotu rządowego.

Film został nakręcony przez rząd francuski około 1948 roku i pokazuje tajemniczy obiekt, który również przypomina kształtem płaszczkę. Pojazd zdaje się dryfować ponad chmurami, a następnie w ciągu sekundy spada o kilkaset metrów.

Flying Manta Ray Filmed at 20,000 ft. From Airplane Window

Jak widać, obiekty o tym kształcie pojawiały się na niebie już w przeszłości. Raczej nie są to latające płaszczki, ale czy można wykluczyć iż nie są to statki kosmiczne? Z pewnością jest to fenomen, który trudno wytłumaczyć.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Skomentuj