Tajemniczy obiekt został zauważony na niebie nad Buenos Aires

Kategorie: 

Źródło: Twitter/Fernando Figoni

Fernando Figoni, znany w swoim kraju prezenter telewizyjny, uchwycił tajemniczy obiekt przelatujący wśród chmur podczas burzy. Wydarzenie to miało miejsce w La Plata, stolicy argentyńskiej prowincji Buenos Aires.

Pewnego dnia Figoni będąc w pracy, postanowił udać się na dach budynku i obserwować silną burzę zbliżającą się do miasta. Prezenter zrobił kilka zdjęć, a kiedy później przejrzał je ponownie, zobaczył na nich niezidentyfikowany obiekt, który pojawił się wśród chmur. Mężczyzna opublikował zdjęcia w mediach społecznościowych, a internauci szybko wyrazili swoją opinię. Jedna z komentujących, Claudia Bengochea stwierdziła wtedy, że może być to obiekt UFO.

To jednak nie koniec, ponieważ okazało się, że inny internauta, niejaki Lucas Gaston Aguirre również dostrzegł podobny obiekt i nawet zdołał go sfotografować.

„Zrobiłem zdjęcie podobne do tego i na mojej fotografii również widać ten sam obiekt.”

Na zdjęciu ujawnia się połyskujący punkt świetlny, który zdaniem świadków przemieszczał się po niebie. Póki co nie udało się zbadać jego pochodzenia, ale dopóki nie dowiemy sie więcej na jego temat, znalezisko pozostaje sklasyfikowane jako niezidentyfikowany obiekt latający.

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

[ibimage==21166==Oryginalny==Oryginalny==self==null]

Skomentuj