Tajemniczy portret demona uwolniony z ściany domu 

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Stare domy, odzwierciedlające duszę minionych epok, zawsze pociągały zarówno miłośników historii, jak i wielbicieli tajemniczości. W murach tych budowli ukryte są niejednokrotnie niewyjaśnione sekrety i niespodziewane artefakty, które po latach mogą ujrzeć światło dzienne, budząc mieszane emocje. Nie inaczej było w przypadku amerykańskiej kobiety, która podczas instalacji klimatyzacji natknęła się na przerażające odkrycie.

 

Rozbierając ścianę swojego domu, natknęła się na obraz, ukryty w jej wnętrzu przez ponad cztery dekady. Był to olejny portret starca, malowany na drewnianym płótnie, pozbawiony oczu. Co więcej, na odwrocie obrazu widniał ledwo dostrzegalny napis "Stary człowiek o imieniu „Energia”". Na samym portrecie zauważono również inny napis – "Federik 1972".

 

Przestraszona, ale zaintrygowana, kobieta postanowiła podzielić się swoim odkryciem na platformach społecznościowych, gdzie otrzymała jednoznaczne rady - spalenie obrazu wraz z domem. Zdecydowała się jednak na odwrotność - zatrzymała płótno, argumentując, że "nie ma w nim nic złowrogiego". Jej córka, chociaż wiedzała o znalezisku, również nie odczuwała strachu.

 

Na pytanie, czy dostrzegła coś nadprzyrodzonego w swoim domu, kobieta odpowiedziała: "Dorastałam z duchami, które czasami były oburzające, ale nie szkodziły". Słowa te tylko podsyciły zainteresowanie społeczności internetowej.

 

W efekcie, niezwykłe znalezisko stało się przedmiotem gorących dyskusji w sieci. Wielu użytkowników zaczęło prowadzić prywatne śledztwa, starając się dowiedzieć więcej na temat Federika i "Starca o imieniu Energia". Mimo intensywnych poszukiwań, do tej pory nikt nie był w stanie odnaleźć żadnych informacji na ten temat.

 

Zdarzenie to przypomniało wszystkim, jak stare domy skrywają w sobie niezliczone tajemnice historii i osób, które kiedyś tam mieszkały. Czasami, podczas prac remontowych, możemy odkryć rzeczy, które przyprawiają nas o dreszcze i zmuszają do głębszego zastanowienia nad przeszłością. Mimo wszystko, niektóre tajemnice pozostają niewyjaśnione, dodając uroku starym budynkom i pobudzając naszą ciekawość.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ba19

Demon to inaczej zbuntowany

Demon to inaczej zbuntowany anioł ,  anioł znaczy posłaniec Boży , nie chcieli być posłańcami Bożymi i wiele aniołów się zbuntowali Bogu Biblii i dostali się pod władze Szatana Diabła , a Szatan to takie same imię jak np. Wojtek , Szatan to znaczy przeciwnik Boży ,z tyk ze oni są mistrzami zwodzenia bo przemieniają się w aniołów prawości a tak naprawdę są zwyrodnialcami i pragną wszystkich ludzi unicestwić,  bo sami będą unicestwieni , udają przyjaciół ludzi a są największymi wrogami z maskami na twarzy ;

2 Koryntian 11:14  I nic dziwnego, bo sam Szatan ciągle się przeobraża w anioła światła.+

To takie same działanie jak oszustwo na wnuczka,  tylko 1000 razy ulepszone !

Skomentuj