Tajemniczy rok 2045 – wielki światowy przełom ?!

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.com/

Rok 2045 to bardzo tajemnicza data. Jest często stosowana prze światową elitę NWO. Co oznacza dla ludzkości ? Możliwe że w tym roku, lub gdzieś w pobliżu, zaczną się dziać rzeczy przełomowe, związane z działalnością tzw. „kosmitów” oraz aniołów. 

 

Pojęcie kosmity lub „starożytnego kosmity” zostało spopularyzowane dzięki teorii Ericha von Danikena, według której kosmici odwiedzali Ziemię już w czasach prehistorycznych. Biblia natomiast opisuje swoim własnym językiem, pojawienie się na tej planecie „Synów Boga”, którzy mieli doprowadzić do zmieszania ludzkiego DNA z ich własnym, co jak się okazało zmieniło Boski układ, i zapoczątkowało powstanie wielu dziwnych stworzeń.

[ibimage==24051==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Czasy obecne pod wieloma względami wcale się nie różnią od tamtych przedpotopowych. Także i dzisiaj słychać o istotach dokonujących „medycznych zabiegów” na „wziętych” ludzkich nieszczęśnikach. Obecne elity wiedzą znacznie więcej o ich procederze, niż nas o tym informują, w tym celu światowe media zalewane są hollywódzką papka dezinformacyjną, odnośnie prawdziwej natury i działalności tych istot. Całość naszej ludzkiej cywilizacji zaczyna zmieniać się drastycznie. Pogoń za nowymi technologiami przysłania człowieczeństwo i duchowość, natomiast innowymiarowe siły starają się utrzymać wszystkich w stanie otępienia, tak byśmy nie spostrzegli się co do naszej prawdziwej historii.

[ibimage==24052==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Nie ma w chwili obecnej oficjalnych wiarygodnych danych naukowych o istnieniu inteligentnych istot pozaziemskich, choć wielu naukowców zajmujących się astronomią, astrobiologią i filozofią jest zdania, iż choćby z przyczyn statystycznych gdzieś we Wszechświecie musi istnieć życie, w tym życie świadome. Przypuszczenia na temat ewentualnego nastawienia kosmitów są tematem licznych utworów fantastyczno naukowych. Temat ten pojawia się też wśród filozofów. Sami tzw. kosmici to nie wszystko co może nam zaoferować Wszechświat !

[ibimage==24053==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Sprawy się komplikują, kiedy przyjmiemy istnienie Stwórcy Wszechświata, który nie tylko stworzył całą rzeczywistość, ale także inteligentne istoty anielskie – aniołów. Poglądy te osiągają swoją kulminację, gdy zaczyna się przed nami jawić możliwość trwania kosmicznej wojny duchowej. Jak wiemy z Ved oraz z Biblii, starożytne militarne sytuacje w naszym planie rzeczywistości były odnotowane w tych starożytnych zródłach ! 

 

Na przykład „Mahabharata” w dużej części zajmuje się działaniami wojennymi, w których biorą udział bogowie, półbogowie i ludzie. Wiemy, że Ziemia przed potopem była miejscem ‚dziwnej’ działalności anielskich (oraz demonicznych) stworzeń. Również i dzisiaj, zdaniem coraz liczniejszej grupy badaczy, przygotowują się one do czegoś gigantycznego, możliwe że do wspomnianej na początku daty, do roku 2045 ! Zresztą Pismo Święte przekazuje nam informację o przyszłej wielkiej, także militarnej bitwie wszechczasów w miejscowości Har Magedon !

[ibimage==24054==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Elity NWO oriętować się mogą znacznie lepiej w temacie zblizającego się globalnego wydarzenia, przyszłości roku 2045, czy uzyskali te informacje od istot które zajmują pozycję pośrednią między bogami a ludźmi, między sferą ziemsko-ludzką ?; pomiędzy – materialną, a sferą boską, czysto duchową; od istot o cechach na wpół ludzkich, na wpół boskich ?! Możliwe że tak właśnie jest, że kontaktują się z tego typu istotami, specjaliści tej tematyki nie mają wątpliwości, że coś dużego się kroi w tym wymiarze ! O tym właśnie opowiada film, który zmontowałem, zawiera wiele cennych informacji, które naświetlą państwu sytuację o przeszłości, oraz obecnej, w jakiej się znalazła nasza ciągle jeszcze ludzka cywilizacja. Ciągle jeszcze, bo właśnie rok 2045 ma być tym przełomowym, oby był czasem przybycia Zbawiciela Jezusa Chrystusa Pana !

 

Artykuły o podobnych tematach znajdziecie państwo na moim blogu, zapraszam: http://popotopie.blogspot.com/

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika ŚZ NY TTb...ŁUK?

23.19... Moja mania

23.19... Moja mania ...kamieniowania was,świata...nie wzięła się znikąd! Jak KAŻDY widzi...każde ciało kosmiczne jest obite owymi kamieniami z każdej strony !A meteory-ty spadają tys.non stop(od pyłku nano...do ?2km NT 7:1.2.2019 r!Itd.itp...). Problem jest tylko jeden: KIEDY spadnie cos z górnej półki !? Moje z nimi "PRZEBOJE"...jasno wskazują też ,że...jakaś KOSMICZNA SIŁA...maniPOLUJE...nimi ... Jak wam pisałem w r.się mego ur.53 inz.firmy LOCKHEAD w biały dzień wpadł w trans i wrzeszczał,że widzi SPADAJĄCY GIGA METEOR! W 88 r Amaury Rivera z Puerto Rico (10.V?)zostaje zabrany wraz z 15...sąsiadami(SIC!)na pokłąd UFO...gdzie na filmie HOLO...pokazują mu UPADEK giga meteoru! Sam w końcu ZAPOWIADAM 5.6.2002 r pojaw na dniach meteoru! Zjawił się nadlatując od SUN(dlatego zauważon po 3 dniach od minięcia nas!): 14.6.02 r 120 m śr ! Czelabińsk: 10 x mniejszy! I jak wam pokazałem też zapowiedziany wizjami Weroniki od krzyża!Zamilkła dokładnie 19 l.przed! MMMag:JA...ką wam odkrywam NIE MA KOŃCA! Otóż znamy wszyscy powiedzenie:[ciach} ... // ... [ciach]
[ciach]
edit: skasowano
skracaj i pisz bardziej zrozumiale dla wszystkich
/mod/

Portret użytkownika ŚZ NY TTb...ŁUK?

5.14...OK.Ostatni wpis bo

5.14...OK.Ostatni wpis bo właśnie skończyło mi się chorobowe...leżakowanie i mam tylko kilka dni"wolności" na wykonanie tego i owego,GDYŻ?Nie rzucam jeno slów na wiatr a CZYNIĘ...
   Opiszę więc "mgliste" me wspomnienia o...naukowym fakcie jaki od-KOPANO w historii Europy no i ziemi !
 Bodaj w początkach NEry(przed?) gdzieś na teren Niemiec spadło na tyle potężne ciało kosmiczne,że wysterylizowało ileś tam km 2 pow. ze wszystkiego! Badacze zauważyli...LUKĘ cywilizacyjną w historii tego terenu!
A potem...???NAGLE...pojawia się tam KOWALSTWO na giga skalę !
  No a ryjąc w ziemi co znaleziono?Całkiem GRUBE POKŁADY...ŻELAZA poch.kosmicznego !
No i gdy rzymianie podbijali i zabijali nieposłusznych ...te plemie...CHRONILI max !Dlaczego ?Ano...STAL jaka ono wyrabiało była NAJprzedniejszej jakości,tak więc i BROŃ takoż!
    Meteoryt,kometa ?Nieważne: ważny jest FAKT IMPAKTU!
============================================================
 Po obejrzeniu zał.filmiku YT:
  cóż, punkt widzenia UFO...zależy od punku siedzenia "badacza"!
 Podam ciąg...logiczny max:
  KAMIEŃ...roślina-zwierzę-człowiek...UFOle!...a na końcu?ON...BÓG MMMISTRZ !Z...KAMIENIEM oczywiście filozoficznym w dłoni !
    Każdemu z nas marzy się...WOLNOŚĆ I SWOBODA.Prawda? Ale...świat istnieje od..."zawsze" tak więc zwyczajnie został juz dawno podzielony na strefy wpływów i ?Pomarzyć dobra rzecz! Jedyne co nam pozostaje to...odnaleźć swego...PANA i ? Na kolana !
  Cóż...pozostaje się tylko MODLIĆ o to aby nasz PAN...nie  był z ciemnej strony MOCY...!!!
   Kiedy pewnego razu odwiedzili mnie tzw.Jehowcy...moje dwa koty(BIAŁY I CZARNY:bracia!) jak ci nie zaczną nagle drzeć ...koty!?A nigdy dotąd ! Cóż...poczułem powiew MOCY: dnia i nocy !
A potem...NAGLE...głos mój stał się ...CHRAPLIWY,jak z grobu...\?????????????????????????????????????????????????
   Tak,że WALKA o nasze DUSZE...trwa non stop !
 Zastanawiam się też co chciał mi swym RYKIEM powiedzieć ów GRYF jaki mnie naszedł z nagła jesienią 1990 r?
 Opisują(znam kilka!) fakt:
   Przed WALKĄ...wielkim wojownikom manifestuje się ...POTWORNY RYK !Sprawdza ich bojaźliwość ?
Opisał coś takiego jakiś nasz..."KOT",który z przerażenia gdy tusz obok coś RYKnęło wywalił w pow.cały MAGAZYNEK AK...w ułamku sek.!
    WALKA...jest nam zwyczajnie WPISANA od ur.po grób !
 LeRZe:nie jakie uprawiacie:bykiem...wyjdzie wam oczywiście...BOKIEM!
Pewnego razu...zostaniecie  ZASKOCZE-NI...HIL NOVI!!!
  Czuwaj...wiara !

Portret użytkownika pasjonat

Homo zapomnial wspomniec o

Homo zapomnial wspomniec o asteroidzie Apophis - ktora na kurs kolizyjny wejdzie w 2028 roku. Spotkanie z ziemia oszacowano na marzec  2029 roku, teraz fizycy glowia sie jak spowolnic ruch tej asteroidy, zaburzajac jej oddzialywanie grawitacyjne. Jak przejrzycie zmiane priorytetow nasa to zauwazycie jak poteznej mocy silniki buduja, i szukaja rozwiazan dla przestrzeni mulimodulowych zdolnych do osiagania wielkosci rzedu 400 m
 
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika indygo child

W roku 2012 wedlug kalendarza

W roku 2012 wedlug kalendarza majow nastapil przelom nigdy nie pisali o koncu swiata , i to co opisali mialo miejsce , tylko probujac cos na sile dojrzec staje sie to niewidoczne , probujac cos poczuc staje sie niewyczuwalne ... to co wtedy sie zaczelo juz niedlugo bedzie mialo swoje odzwierciedlenie ... 

Portret użytkownika aron jasnowidz

HOMO naukowe dowody na

HOMO naukowe dowody na istneinie obych są tylko ze akurat to co widzicie i macie przed oczami nie gra z waszym zarpogramowanym rozumem ,pojedz do egiptu stan przed piramidami i bedzeisz mial najwiekszy dowód na to ze obyc istnieja ,to samo w meksyku i peru ale dla ludzi którym wszczepiono program wyparcia i ślepoty i posłusznej wiary w biblie i nauke to żaden dowód bo przeciez egipcjanie ciagneli po pustyni te ciezkie bloki no i ostatniego nasze technologia nie potrafi polozyc na górze a oni umieli ,tacy byli zdolni Smile hahahah ,jak odprogramujesz swój rozum to twoje artykuły pokazą ci twoją droge do tego jak ciezko bylo sie uwolnic z dogmatów ,ale tez pokazą ze to mozliwe ,a o ufo dowiesz sie jeszcze w tym roku ze sa i beda dowody których nie podwazysz ,tylko czy zdażysz do tej pory uwolnic sie od programu w głowie ? czy ludzkośc zdązy sie uwolnic? chyba po to uwalniaja nam swaidomosc i zaczną sprzątac tą ziemie z tego sysytemu aby ludzie wreszcie byli wolni ,a gdy bedzeisz wolny nie bedzeisz szukal odpowiedzi u denikena ,biblii ,naukowców ,tylko zapytasz siebie i dostaniesz dopowiedz od swojej duszy bo ona wie wszystko tylko odgrodziłes jej wiedze swoim rozumem i dogmatami w które wierzysz ,zresztą tak jak 90% ludzkosci ,fajne jest to że teraz ta ludzkośc dostanie szanse na zmiane programu i jedni to zrobia a inni znów będa odrabiac w kolejnym wcieleniu .Wiec szukaj ,pytaj ,rozbijaj ten beton w głowie ,gdy rozbijesz swój ,razem z toba pójdą też tobie podobni i wtedy wreszcie bedzeimy mogli porozmawiac jak wolni ludzie jezykiem duszy ,a nie rozumu i ego .Ci co chociaz raz usłyszeli język duszy ,wiedzą jak rózni sie on od tego co my uwazamy za oświecony i gramatyczny język ,jaki nasz jest ubogi i słaby ,jak nie ma mocy sprawczej i jak szybko prowadzi do agresji zamiast do miłości i zrozumienia .czemu tak szybko tłumimy s wobie "sumienie"głos wewnetrzy"?czemu tak boimy sie tego co nam podpowiada? dlaczego nie idziemy w zgodzie z tym co słyszymy w sercu a nie w rozumie? ignorant napisze ze sysytem jest taki ze musimy rozmuem wszytstko ogarnać i duszy nie ma ,a wolny człowiek napisze że system stworzyły istoty poprzez rozum i obojetnie z jakiego były wymairu ich rozum jest tak samo ułomny jak nasz ,tak samo gnieje w rowie jak nasz ,daltego gdy masz wolna swaidmośc ,gdy umiesz rozmiawac z dusza ona przeprowadzi cie przez ten system bez problemów ,bo wie ze gdy twoja przestrzen duchowa sie zmienia to zmienia sie tez materia w której zyjesz bo jestescie zalezni i tworzycie jedność, tak jak ciało astralne tworzy jedność z ciałem fizycznym i zmieniając jedno zmieniasz drugie ,gdy idziesz w zło i pazernosc dostajesz to samo ,gdy rozwijasz sie w piekno i milosc ,materia daje ci wszystko aby ten stan utrzymac ,proste ale jakze trudne do zaakceptowania przez zaprogramowane rozumy ? gdy ten sysytem pokaze wam 0 na kontach i 0 w rozwoju przyszłości jaka znacie ,brak pracy ,kariery itd wtedy przyjdzie czas aby poszukac odpowiedzi w sobie ,i to bedzie wasza ostania nauka przed oczyszczeniem ziemi z niskich i marnych ,plugawych wibracji .

Portret użytkownika tubylec

To data która będzie użyta do

To data która będzie użyta do bujania następnego pokolenia, które będzie się nią nakręcać przez 30 lat a potem, tak jak my w 2012, zorientuje się że nic z tego i czas wrócić do harówy i grzecznego płacenia podatków.

Portret użytkownika ŚZwiTTolD:uw:Aj?RZ!AbbaROT:MMMistRZ!

9.11...: Panowie....Jezus

9.11...: Panowie....Jezus poza tym co wam pisałem: "DOTYKAŁ" mnie kilkukrotnie w przełomowych momentach mego życia...to ogólnie: DOBRZE GADA!
Bo nie ma NIC BARDZIEJ TRAFIONEGO niż to co proponuje !
Bez...MIŁOŚCI ???
Sonda("prymitywna" ale...z naczała ?):
Macie wybór: obcięcie "GŁOWY" czy ...główki ? Na co się zdecyduje ...99,999999% facetów ?
Ta zwierzęca służąca prokreacji "miłość" (samców do samic...tylko!)jest tak...fantastic,że...nawet ja po 60 i 1 l.żywota mam problemy z jej okiełznaniem(SIC!).
Ta Jezusowa...PRAWDZIWA MIŁOŚĆ do ...wszystkiego(!!!) jest właściwą DOJRZAŁYM BYTOM w tym i ludzkim !
Do niej niestety koteczki...powinniśmy dą:RZyĆĆĆ !
Zauważyliście chyba,że Jezus jest..."nudny" w tym monotonnym swym przekazie: KOCHAJ WSZYSTKO I WSZYSTKICH!
Dziś to zwyczajnie...NIEmożliwe!Nie potrafimy...a dlaczego ? Tak wiele ZŁA sami sobie natworzyliśmy,innym...???
Hmmmm...dlatego ja tak "ZACIEKLE" szukam...KAMIENIA...???
FILOZOFIII...???KOS MI CZNEGO!
Chlera...bodaj 2 dni temu KOS MI zaśpiewał WIOSENNĄ pieśń ...ptasiej miłości 1-raz!Bladym ŚWIT...P?e"M"!!!
????????????????????????????????????????????
WY=STADO...rozbiegliście mi się jak BICZ DZIADOWSKI...???
A ,no tak: A IMIĘ MOJE 40 i $ !!!+1-ding...GONG!!-STAR...czy?
Nie!
Jak wejdziecie na NTV J.Zagórskiego TO pod datą 28.8.14r znajdziecie YT T.Owsianki gdzie o 19.42...zostaje pokazana po raz 1-szy...derczo OBNA:ŻONA....KOS MI?CZNA...na TORUSIE(= GALA-K-TYKA!...ZEGAR...?) MMMistRZowska precyzja:
SPLOT...SUNNY! A pod nim...???co CIĄŻY yyyyyy ?
Idzie jak chole:RA(tuj się kto :MORZE?CZARNE!)K...c:JA?WWWoHHl!
Ps:
Ale coby nie mówić: czy nasza rzeczywistość nie jest o...NIEBO"zabawniejsza" niż te Hary PO?terry ?

Portret użytkownika JamJest

MO.CNY PrzeKAZ.A NIE uważasz

MO.CNY PrzeKAZ.A NIE uważasz że (o)szukasz nie tam gdzie trzeba.?
Po prostu zbyt dużo programów przyjąłeś na klatę (żąłądek) i pozwoliłeś by zadziałały i żeby się zadziało.
piszesz: "Jezus jest..."nudny" w tym monotonnym swym przekazie: KOCHAJ WSZYSTKO I WSZYSTKICH!Dziś to zwyczajnie...NIEmożliwe!Nie potrafimy...a dlaczego ? Tak wiele ZŁA sami sobie natworzyliśmy,innym...???"To nie jest <zło>,<źle> to interpretujesz. Zło nie istnieje, bo wszystko i wszędzie jest NIM, każdy przejaw czegokolwiek, jest JEGO emanacją. Przypadkowość, bezcelowość niewystępuje w tym układzie.
PoMyśl i poczuj, jak każde doświadczenie, każdy przejaw jego tchnienia, jest idealnym scenariuszem na rozbudzenie świadomości jedni.
Gdy chcesz rozpalić ognisko, dmuchasz na tlącą się, wątłą jeszcze iskierkę, a ona z każdym Twym TCHnieniem nabiera mocy i wzrasta.U.ŚWIA.Dom so.bie że każde takie "złe" czy "dobre" doŚWIADczenie, jest tylko próbą rozpalenia w TO.BiE tej mocy która pochodzi ze źródła.Tak, bierzemy udział w sztafecie, wzajemnie przekazując sobie ten płomień,by wypalił w nas wszystko co nie jest is.to.tą S.Tworzenia.
 

Strony

Skomentuj