Tajemniczy rok 2045 – wielki światowy przełom ?!

Kategorie: 

http://popotopie.blogspot.com/

Rok 2045 to bardzo tajemnicza data. Jest często stosowana prze światową elitę NWO. Co oznacza dla ludzkości ? Możliwe że w tym roku, lub gdzieś w pobliżu, zaczną się dziać rzeczy przełomowe, związane z działalnością tzw. „kosmitów” oraz aniołów. 

 

Pojęcie kosmity lub „starożytnego kosmity” zostało spopularyzowane dzięki teorii Ericha von Danikena, według której kosmici odwiedzali Ziemię już w czasach prehistorycznych. Biblia natomiast opisuje swoim własnym językiem, pojawienie się na tej planecie „Synów Boga”, którzy mieli doprowadzić do zmieszania ludzkiego DNA z ich własnym, co jak się okazało zmieniło Boski układ, i zapoczątkowało powstanie wielu dziwnych stworzeń.

Czasy obecne pod wieloma względami wcale się nie różnią od tamtych przedpotopowych. Także i dzisiaj słychać o istotach dokonujących „medycznych zabiegów” na „wziętych” ludzkich nieszczęśnikach. Obecne elity wiedzą znacznie więcej o ich procederze, niż nas o tym informują, w tym celu światowe media zalewane są hollywódzką papka dezinformacyjną, odnośnie prawdziwej natury i działalności tych istot. Całość naszej ludzkiej cywilizacji zaczyna zmieniać się drastycznie. Pogoń za nowymi technologiami przysłania człowieczeństwo i duchowość, natomiast innowymiarowe siły starają się utrzymać wszystkich w stanie otępienia, tak byśmy nie spostrzegli się co do naszej prawdziwej historii.

Nie ma w chwili obecnej oficjalnych wiarygodnych danych naukowych o istnieniu inteligentnych istot pozaziemskich, choć wielu naukowców zajmujących się astronomią, astrobiologią i filozofią jest zdania, iż choćby z przyczyn statystycznych gdzieś we Wszechświecie musi istnieć życie, w tym życie świadome. Przypuszczenia na temat ewentualnego nastawienia kosmitów są tematem licznych utworów fantastyczno naukowych. Temat ten pojawia się też wśród filozofów. Sami tzw. kosmici to nie wszystko co może nam zaoferować Wszechświat !

Sprawy się komplikują, kiedy przyjmiemy istnienie Stwórcy Wszechświata, który nie tylko stworzył całą rzeczywistość, ale także inteligentne istoty anielskie – aniołów. Poglądy te osiągają swoją kulminację, gdy zaczyna się przed nami jawić możliwość trwania kosmicznej wojny duchowej. Jak wiemy z Ved oraz z Biblii, starożytne militarne sytuacje w naszym planie rzeczywistości były odnotowane w tych starożytnych zródłach ! 

 

Na przykład „Mahabharata” w dużej części zajmuje się działaniami wojennymi, w których biorą udział bogowie, półbogowie i ludzie. Wiemy, że Ziemia przed potopem była miejscem ‚dziwnej’ działalności anielskich (oraz demonicznych) stworzeń. Również i dzisiaj, zdaniem coraz liczniejszej grupy badaczy, przygotowują się one do czegoś gigantycznego, możliwe że do wspomnianej na początku daty, do roku 2045 ! Zresztą Pismo Święte przekazuje nam informację o przyszłej wielkiej, także militarnej bitwie wszechczasów w miejscowości Har Magedon !

Elity NWO oriętować się mogą znacznie lepiej w temacie zblizającego się globalnego wydarzenia, przyszłości roku 2045, czy uzyskali te informacje od istot które zajmują pozycję pośrednią między bogami a ludźmi, między sferą ziemsko-ludzką ?; pomiędzy – materialną, a sferą boską, czysto duchową; od istot o cechach na wpół ludzkich, na wpół boskich ?! Możliwe że tak właśnie jest, że kontaktują się z tego typu istotami, specjaliści tej tematyki nie mają wątpliwości, że coś dużego się kroi w tym wymiarze ! O tym właśnie opowiada film, który zmontowałem, zawiera wiele cennych informacji, które naświetlą państwu sytuację o przeszłości, oraz obecnej, w jakiej się znalazła nasza ciągle jeszcze ludzka cywilizacja. Ciągle jeszcze, bo właśnie rok 2045 ma być tym przełomowym, oby był czasem przybycia Zbawiciela Jezusa Chrystusa Pana !

 

Artykuły o podobnych tematach znajdziecie państwo na moim blogu, zapraszam: http://popotopie.blogspot.com/

 

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika ŚZ NY TTb...ŁUK?

23.19... Moja mania

23.19... Moja mania ...kamieniowania was,świata...nie wzięła się znikąd! Jak KAŻDY widzi...każde ciało kosmiczne jest obite owymi kamieniami z każdej strony !A meteory-ty spadają tys.non stop(od pyłku nano...do ?2km NT 7:1.2.2019 r!Itd.itp...). Problem jest tylko jeden: KIEDY spadnie cos z górnej półki !? Moje z nimi "PRZEBOJE"...jasno wskazują też ,że...jakaś KOSMICZNA SIŁA...maniPOLUJE...nimi ... Jak wam pisałem w r.się mego ur.53 inz.firmy LOCKHEAD w biały dzień wpadł w trans i wrzeszczał,że widzi SPADAJĄCY GIGA METEOR! W 88 r Amaury Rivera z Puerto Rico (10.V?)zostaje zabrany wraz z 15...sąsiadami(SIC!)na pokłąd UFO...gdzie na filmie HOLO...pokazują mu UPADEK giga meteoru! Sam w końcu ZAPOWIADAM 5.6.2002 r pojaw na dniach meteoru! Zjawił się nadlatując od SUN(dlatego zauważon po 3 dniach od minięcia nas!): 14.6.02 r 120 m śr ! Czelabińsk: 10 x mniejszy! I jak wam pokazałem też zapowiedziany wizjami Weroniki od krzyża!Zamilkła dokładnie 19 l.przed! MMMag:JA...ką wam odkrywam NIE MA KOŃCA! Otóż znamy wszyscy powiedzenie:[ciach} ... // ... [ciach]
[ciach]
edit: skasowano
skracaj i pisz bardziej zrozumiale dla wszystkich
/mod/

Portret użytkownika ŚZ NY TTb...ŁUK?

5.14...OK.Ostatni wpis bo

5.14...OK.Ostatni wpis bo właśnie skończyło mi się chorobowe...leżakowanie i mam tylko kilka dni"wolności" na wykonanie tego i owego,GDYŻ?Nie rzucam jeno slów na wiatr a CZYNIĘ...
   Opiszę więc "mgliste" me wspomnienia o...naukowym fakcie jaki od-KOPANO w historii Europy no i ziemi !
 Bodaj w początkach NEry(przed?) gdzieś na teren Niemiec spadło na tyle potężne ciało kosmiczne,że wysterylizowało ileś tam km 2 pow. ze wszystkiego! Badacze zauważyli...LUKĘ cywilizacyjną w historii tego terenu!
A potem...???NAGLE...pojawia się tam KOWALSTWO na giga skalę !
  No a ryjąc w ziemi co znaleziono?Całkiem GRUBE POKŁADY...ŻELAZA poch.kosmicznego !
No i gdy rzymianie podbijali i zabijali nieposłusznych ...te plemie...CHRONILI max !Dlaczego ?Ano...STAL jaka ono wyrabiało była NAJprzedniejszej jakości,tak więc i BROŃ takoż!
    Meteoryt,kometa ?Nieważne: ważny jest FAKT IMPAKTU!
============================================================
 Po obejrzeniu zał.filmiku YT:
  cóż, punkt widzenia UFO...zależy od punku siedzenia "badacza"!
 Podam ciąg...logiczny max:
  KAMIEŃ...roślina-zwierzę-człowiek...UFOle!...a na końcu?ON...BÓG MMMISTRZ !Z...KAMIENIEM oczywiście filozoficznym w dłoni !
    Każdemu z nas marzy się...WOLNOŚĆ I SWOBODA.Prawda? Ale...świat istnieje od..."zawsze" tak więc zwyczajnie został juz dawno podzielony na strefy wpływów i ?Pomarzyć dobra rzecz! Jedyne co nam pozostaje to...odnaleźć swego...PANA i ? Na kolana !
  Cóż...pozostaje się tylko MODLIĆ o to aby nasz PAN...nie  był z ciemnej strony MOCY...!!!
   Kiedy pewnego razu odwiedzili mnie tzw.Jehowcy...moje dwa koty(BIAŁY I CZARNY:bracia!) jak ci nie zaczną nagle drzeć ...koty!?A nigdy dotąd ! Cóż...poczułem powiew MOCY: dnia i nocy !
A potem...NAGLE...głos mój stał się ...CHRAPLIWY,jak z grobu...\?????????????????????????????????????????????????
   Tak,że WALKA o nasze DUSZE...trwa non stop !
 Zastanawiam się też co chciał mi swym RYKIEM powiedzieć ów GRYF jaki mnie naszedł z nagła jesienią 1990 r?
 Opisują(znam kilka!) fakt:
   Przed WALKĄ...wielkim wojownikom manifestuje się ...POTWORNY RYK !Sprawdza ich bojaźliwość ?
Opisał coś takiego jakiś nasz..."KOT",który z przerażenia gdy tusz obok coś RYKnęło wywalił w pow.cały MAGAZYNEK AK...w ułamku sek.!
    WALKA...jest nam zwyczajnie WPISANA od ur.po grób !
 LeRZe:nie jakie uprawiacie:bykiem...wyjdzie wam oczywiście...BOKIEM!
Pewnego razu...zostaniecie  ZASKOCZE-NI...HIL NOVI!!!
  Czuwaj...wiara !

Portret użytkownika pasjonat

Homo zapomnial wspomniec o

Homo zapomnial wspomniec o asteroidzie Apophis - ktora na kurs kolizyjny wejdzie w 2028 roku. Spotkanie z ziemia oszacowano na marzec  2029 roku, teraz fizycy glowia sie jak spowolnic ruch tej asteroidy, zaburzajac jej oddzialywanie grawitacyjne. Jak przejrzycie zmiane priorytetow nasa to zauwazycie jak poteznej mocy silniki buduja, i szukaja rozwiazan dla przestrzeni mulimodulowych zdolnych do osiagania wielkosci rzedu 400 m
 
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika indygo child

W roku 2012 wedlug kalendarza

W roku 2012 wedlug kalendarza majow nastapil przelom nigdy nie pisali o koncu swiata , i to co opisali mialo miejsce , tylko probujac cos na sile dojrzec staje sie to niewidoczne , probujac cos poczuc staje sie niewyczuwalne ... to co wtedy sie zaczelo juz niedlugo bedzie mialo swoje odzwierciedlenie ... 

Portret użytkownika aron jasnowidz

HOMO naukowe dowody na

HOMO naukowe dowody na istneinie obych są tylko ze akurat to co widzicie i macie przed oczami nie gra z waszym zarpogramowanym rozumem ,pojedz do egiptu stan przed piramidami i bedzeisz mial najwiekszy dowód na to ze obyc istnieja ,to samo w meksyku i peru ale dla ludzi którym wszczepiono program wyparcia i ślepoty i posłusznej wiary w biblie i nauke to żaden dowód bo przeciez egipcjanie ciagneli po pustyni te ciezkie bloki no i ostatniego nasze technologia nie potrafi polozyc na górze a oni umieli ,tacy byli zdolni Smile hahahah ,jak odprogramujesz swój rozum to twoje artykuły pokazą ci twoją droge do tego jak ciezko bylo sie uwolnic z dogmatów ,ale tez pokazą ze to mozliwe ,a o ufo dowiesz sie jeszcze w tym roku ze sa i beda dowody których nie podwazysz ,tylko czy zdażysz do tej pory uwolnic sie od programu w głowie ? czy ludzkośc zdązy sie uwolnic? chyba po to uwalniaja nam swaidomosc i zaczną sprzątac tą ziemie z tego sysytemu aby ludzie wreszcie byli wolni ,a gdy bedzeisz wolny nie bedzeisz szukal odpowiedzi u denikena ,biblii ,naukowców ,tylko zapytasz siebie i dostaniesz dopowiedz od swojej duszy bo ona wie wszystko tylko odgrodziłes jej wiedze swoim rozumem i dogmatami w które wierzysz ,zresztą tak jak 90% ludzkosci ,fajne jest to że teraz ta ludzkośc dostanie szanse na zmiane programu i jedni to zrobia a inni znów będa odrabiac w kolejnym wcieleniu .Wiec szukaj ,pytaj ,rozbijaj ten beton w głowie ,gdy rozbijesz swój ,razem z toba pójdą też tobie podobni i wtedy wreszcie bedzeimy mogli porozmawiac jak wolni ludzie jezykiem duszy ,a nie rozumu i ego .Ci co chociaz raz usłyszeli język duszy ,wiedzą jak rózni sie on od tego co my uwazamy za oświecony i gramatyczny język ,jaki nasz jest ubogi i słaby ,jak nie ma mocy sprawczej i jak szybko prowadzi do agresji zamiast do miłości i zrozumienia .czemu tak szybko tłumimy s wobie "sumienie"głos wewnetrzy"?czemu tak boimy sie tego co nam podpowiada? dlaczego nie idziemy w zgodzie z tym co słyszymy w sercu a nie w rozumie? ignorant napisze ze sysytem jest taki ze musimy rozmuem wszytstko ogarnać i duszy nie ma ,a wolny człowiek napisze że system stworzyły istoty poprzez rozum i obojetnie z jakiego były wymairu ich rozum jest tak samo ułomny jak nasz ,tak samo gnieje w rowie jak nasz ,daltego gdy masz wolna swaidmośc ,gdy umiesz rozmiawac z dusza ona przeprowadzi cie przez ten system bez problemów ,bo wie ze gdy twoja przestrzen duchowa sie zmienia to zmienia sie tez materia w której zyjesz bo jestescie zalezni i tworzycie jedność, tak jak ciało astralne tworzy jedność z ciałem fizycznym i zmieniając jedno zmieniasz drugie ,gdy idziesz w zło i pazernosc dostajesz to samo ,gdy rozwijasz sie w piekno i milosc ,materia daje ci wszystko aby ten stan utrzymac ,proste ale jakze trudne do zaakceptowania przez zaprogramowane rozumy ? gdy ten sysytem pokaze wam 0 na kontach i 0 w rozwoju przyszłości jaka znacie ,brak pracy ,kariery itd wtedy przyjdzie czas aby poszukac odpowiedzi w sobie ,i to bedzie wasza ostania nauka przed oczyszczeniem ziemi z niskich i marnych ,plugawych wibracji .

Portret użytkownika tubylec

To data która będzie użyta do

To data która będzie użyta do bujania następnego pokolenia, które będzie się nią nakręcać przez 30 lat a potem, tak jak my w 2012, zorientuje się że nic z tego i czas wrócić do harówy i grzecznego płacenia podatków.

Portret użytkownika ŚZwiTTolD:uw:Aj?RZ!AbbaROT:MMMistRZ!

9.11...: Panowie....Jezus

9.11...: Panowie....Jezus poza tym co wam pisałem: "DOTYKAŁ" mnie kilkukrotnie w przełomowych momentach mego życia...to ogólnie: DOBRZE GADA!
Bo nie ma NIC BARDZIEJ TRAFIONEGO niż to co proponuje !
Bez...MIŁOŚCI ???
Sonda("prymitywna" ale...z naczała ?):
Macie wybór: obcięcie "GŁOWY" czy ...główki ? Na co się zdecyduje ...99,999999% facetów ?
Ta zwierzęca służąca prokreacji "miłość" (samców do samic...tylko!)jest tak...fantastic,że...nawet ja po 60 i 1 l.żywota mam problemy z jej okiełznaniem(SIC!).
Ta Jezusowa...PRAWDZIWA MIŁOŚĆ do ...wszystkiego(!!!) jest właściwą DOJRZAŁYM BYTOM w tym i ludzkim !
Do niej niestety koteczki...powinniśmy dą:RZyĆĆĆ !
Zauważyliście chyba,że Jezus jest..."nudny" w tym monotonnym swym przekazie: KOCHAJ WSZYSTKO I WSZYSTKICH!
Dziś to zwyczajnie...NIEmożliwe!Nie potrafimy...a dlaczego ? Tak wiele ZŁA sami sobie natworzyliśmy,innym...???
Hmmmm...dlatego ja tak "ZACIEKLE" szukam...KAMIENIA...???
FILOZOFIII...???KOS MI CZNEGO!
Chlera...bodaj 2 dni temu KOS MI zaśpiewał WIOSENNĄ pieśń ...ptasiej miłości 1-raz!Bladym ŚWIT...P?e"M"!!!
????????????????????????????????????????????
WY=STADO...rozbiegliście mi się jak BICZ DZIADOWSKI...???
A ,no tak: A IMIĘ MOJE 40 i $ !!!+1-ding...GONG!!-STAR...czy?
Nie!
Jak wejdziecie na NTV J.Zagórskiego TO pod datą 28.8.14r znajdziecie YT T.Owsianki gdzie o 19.42...zostaje pokazana po raz 1-szy...derczo OBNA:ŻONA....KOS MI?CZNA...na TORUSIE(= GALA-K-TYKA!...ZEGAR...?) MMMistRZowska precyzja:
SPLOT...SUNNY! A pod nim...???co CIĄŻY yyyyyy ?
Idzie jak chole:RA(tuj się kto :MORZE?CZARNE!)K...c:JA?WWWoHHl!
Ps:
Ale coby nie mówić: czy nasza rzeczywistość nie jest o...NIEBO"zabawniejsza" niż te Hary PO?terry ?

Portret użytkownika JamJest

MO.CNY PrzeKAZ.A NIE uważasz

MO.CNY PrzeKAZ.A NIE uważasz że (o)szukasz nie tam gdzie trzeba.?
Po prostu zbyt dużo programów przyjąłeś na klatę (żąłądek) i pozwoliłeś by zadziałały i żeby się zadziało.
piszesz: "Jezus jest..."nudny" w tym monotonnym swym przekazie: KOCHAJ WSZYSTKO I WSZYSTKICH!Dziś to zwyczajnie...NIEmożliwe!Nie potrafimy...a dlaczego ? Tak wiele ZŁA sami sobie natworzyliśmy,innym...???"To nie jest <zło>,<źle> to interpretujesz. Zło nie istnieje, bo wszystko i wszędzie jest NIM, każdy przejaw czegokolwiek, jest JEGO emanacją. Przypadkowość, bezcelowość niewystępuje w tym układzie.
PoMyśl i poczuj, jak każde doświadczenie, każdy przejaw jego tchnienia, jest idealnym scenariuszem na rozbudzenie świadomości jedni.
Gdy chcesz rozpalić ognisko, dmuchasz na tlącą się, wątłą jeszcze iskierkę, a ona z każdym Twym TCHnieniem nabiera mocy i wzrasta.U.ŚWIA.Dom so.bie że każde takie "złe" czy "dobre" doŚWIADczenie, jest tylko próbą rozpalenia w TO.BiE tej mocy która pochodzi ze źródła.Tak, bierzemy udział w sztafecie, wzajemnie przekazując sobie ten płomień,by wypalił w nas wszystko co nie jest is.to.tą S.Tworzenia.
 

Portret użytkownika Kazek12

Każdy wymyśla jakąś datę, a

Każdy wymyśla jakąś datę, a to wszystko po to aby utrzymać populacje w napięciu i odwrócic uwage od prawdziwych działań na jej szkodę pod każdym względem, a dzieja sie rózne rzeczy na naszą szkodę, ale większość populacji nie zwraca na to uwagi zajęta zarabianiem na utrzymanie lub sledząc poczynania sportowców i podniecając się blichtrem na czerwonym dywanie w Holywood i innych miejscach.
Ludzie obudźcie sie , juz czas, bo za chwile bedzie zbyt póxno !!!!

Portret użytkownika kimbur

Skoczyłeś mocno i to do

Skoczyłeś mocno i to do przodu! Do tej pory skakaliśmy po trochu - ostatnio modne były: 2000 i 2012. Teraz przeskok aż o 30 lat do przodu i jak to sprawdzic, jeśli się nie dożyje?

Portret użytkownika ŚZwiTT OLDuw:AJ?

20.11..: Pierwsze

20.11..: Pierwsze słysze....ale UNe mogą wiedzieć o wiele prędzej i więcej....może i nawet od NICH! A co takiego ?
Ano dziŚZrozumiałem( na... 99%?) o co tym UFOlom może chodzić !
Spójrzmy na NICH tak obiektywnie i logicznie:
Są FAKTEM...a zachowują jako widać: tajemniczo,obcesowo traktując nas jak...??? Hmmmm. i tu może być CAŁE CLOU!
Śmigając po wszechświecie przestrzennie i czasowo mogą po prostu(%-owo!!!) wiedzieć co się "za chwile" wydarzy a o czym my zwyczajnie wiedzieć nie możemy ani nawet sobie tego wyobrazić !!! Ot...pare dni temu doniesiono właśnie,że z CZARNYCH DZIUR wywala taka ilość materii i energii,że...???
Mówi się o prędkościach rzędu 1/3 V światła!!!
Widzieliśmy,że pobierają masę próbek..."grzebią" w DNA...a nas traktują jak...JUŻ MARTWYCH niemal!
Może nas ...JUŻ NIETb !?
Może właśnie wali coś do nas...WPROST NA NAS...A my ?Ślepe,naiwne...GŁUCHE!
Logicznie nawet pasi i to tym bardziej,że:
BIBLIA(V-EL BÓG) ostrzega ,że NASTANIE KONIEC...ale ???
JAK PRZYJDZIE CZAS !Czyżby WIEDZĄCo i skąd leci...CZEKAŁ ?
Pamiętacie film FARAON i...ZAĆMIENIE !?
Od centrum galaktyki dzieli nas pi Secret 28 ooo lat św.!!!
UFOle zademonstrowali kiedyś komuś...jak STADNIE oddalili się znikając na niebiesiech w okolicy...Oriona !Oddalali się aż do zaniku w PUNKCIE...
K.Bzowski opisał zaś info od nich przekazane przypadkowemu obs(załapał się do ICH windy...do "nieba": cos jak BEZKRESNA SALA...i siątki"cudaków" telepatycznie się kumających !): MAMY BAZY...dookoła? KWAZARA!!!
Także moje osobiste z nimi styki mówią coś w tenże styl:
"Twoje nasienie jest nam potrzebne dla zapłodnienia matki: DLA ODNOWY...CYKLU"! Jeśli wszystko ma trafić w niebyt...???To...nasienie NAJ jednostek jest wg.NICH jak najbardziej pożądanym dla NOWEGO POCZĄTKU !
Ja ICHH nie wzywałem!Robiłem swoje...com ta wam co nieco opisał...SAMI DO MNIE Z NAGŁA PRZYBYLI!
I dąc dalej w RÓG czy DZWON bijąc...(NOOOStrad.opisywał!)
ten słynny ZNAK ZBOŻOWY z zapisem komp.A LA ZNACZEK POCZTOWY...:
IDEAlnie tu pasuje:
JESZCZE CZAS.WIELE BÓLU.
NOSSS opisuje w 4 w.jakąś SUPER niespodziankę z kosmosu...
zamieszanie pośród GWIAZD(inne niebo!),przejście POTWORA ukrytego pośród chmur pyłu...itd.
Jaką więc niespodziankę KOSMOS nam ...Z_GOT-owAU?uuuuu???
Te RYCIE...podziemnych schowków...???
ŁOPATY W DŁOŃ!!!!
Przezorny...zabezpieczony: o tyle bym wam polecał,że...DOM POD ZIEMIĄ KOPUŁOWY...to:
IDEAU !!! W takiej np.Hiszpani domy w jaskiniach biją rekordy popularności !

Gdzieś ok 1000 l temu COŚZ...KOSMOSU przypaliło Ziemię taką dawką energii,że....DO DZIŚ NIKT NIC...poza OWOCAMI: POPIOŁEM...nie widzi ani rozumie !!!
CZ.Diurka nasza ...prykła 400 x mocniej niż "norma" no a ile 4 w ma CEN TUR JA?
TU NIE MA SŁABIZNY.
D.N..O: 21.09...
Ps:
Wkrótce pokażę wam JAK SIĘ DO...ŁOPATY należy I GDZIE zabierać !...?Ć!!!

Portret użytkownika ŚZ NY TTb...ŁUK?

6.14...A TO DOBRE(?): godz.

6.14...A TO DOBRE(?): godz. temu co do minuten(!) dokonałem ost.wpisu pisząc o...KOTACH różnego rodzaju SIC!
 A tu prosze...jeszcze jeden kot : ...
 Many,many...many blue ? Patrz w niebo GŁUPCZE!MU ?...Ano tak sun cie oślepia! Wolisz ryć pod bliźnim...jak nie po twojej m:NY...śli: do zakładu !!!
I jak tu nie MMM+"M"ia:RZ...dRŻYĆĆĆ ? 13...

Portret użytkownika Potuliusz

Na początku (czy raczej u

Na początku (czy raczej u podstaw bo przed początkiem wszechświata równie dobrze mogło być coś innego) musi być coś wiecznego, co jest samo w sobie. No bo jak inaczej wytłumaczyć to, że cokolwiek jest?

Portret użytkownika Zenek :)

  Wedle planów Nostradamusa w

 
Wedle planów Nostradamusa w okolicach tego roku bo "wielki prorok" pisał o 2047 ma się zakończyć rozpętana w 2020 27 letnia wojna światowa (ta 3 żydonazistowska po jakiej "świat na zawsze ma wpaść w ręce ich obłąkanych rabich").
 
Wedle samego Nostradamusa będzie to rok ODNOWIENIA CHRZEŚCIJAŃSTWA (nowy przekaz z Nieba), nowe lądowanie kosmitów i początek DIAMENTOWEJ ery Polski jaka ma sięgać sąsiednich galaktyk.
 
Zaś o przyszłym roku Nostradamus pisał jako o roku w jakim nastąpi WIELKI KOSMICZNY EVENT. Być może ma to związek z szykowanymi technologiami Blue Beam by OKAZAĆ ŚWIATU kolejnego ŻYDOWSKIEGO HITLERA udajacego mesjasza a jaki "już  jest na Ziemi" o czym zaswiadczają sami obłąkani żydzi swoim "certyfikatem":
http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=16450
 
 
 
 

Portret użytkownika Sidowski

Jeśli Autora tekstu to

Jeśli Autora tekstu to interesuje, to 400 lat temu Nostradamus napisał, iż w dniu 04.10.2044r. (a więc bardzo, bardzo blisko daty, którą on podał) przeleci koło Ziemi planeta Nibiru i nastąpi przebiegunowanie biegunów magnetycznych naszego Globu. To najprawdopodobniej wtedy nastąpią słynne 3 Dni Ciemności zapowiedziane np. przez Św. Ojca Pio w widzeniu z dnia 15.01.1957 roku oraz przewidziane w orędziach zmarłej w 2001r. amerykanki prorokini - Patrici Mundrof. Jak zapewne wszyscy Chrześcijanie wiedzą, w trakcie przedmiotowych dni dojdzie do ostatecznej walki między siłami Boga – Jezusa Chrystusa, a szatanem, demonami oraz ich ludzkimi sługusami z NWO. Wg Patrici Mundrof bitwa ta ma zakończyć się zwycięstwem armii dobra i cyt: „ … Jezus oczyści Ziemię z tego wszystkiego, co złe i co pochodzi od zła. Jezus położy głowę węża u Moich Stóp, a Ja ją zmiażdżę - Moje Niepokalane Serce zatriumfuje. Jezus następnie pośle wszystkie demony do piekła i tam szatana przykuje łańcuchami. Ziemia podczas tego procesu oczyszczenia, zostanie dotknięta ogniem z nieba. Wszystko to, co zostało uczynione przez zło i jest złem, zginie w tym ogniu …”. Pozdrawiam  – mam nadzieję, iż  pomogłem autorowi niniejszego tekstu w zrozumieniu znaczenia daty 2045r.
 

Portret użytkownika b@ron

a skąd żeś, jeśli mogę

a skąd żeś, jeśli mogę zapytać Homo sapiens wytrzasną tą "tajemniczą datę" czyli 2045 rok ? bo ja pierwsze słyszę, a na dodatek wydaje mi się że jeszcze za wcześnie na nakręcanie ludzi przed tak odległą datą...
na swój sposób, podziwiam cię za wiedzę starożytną i pasję...jednak jak się rozpiszesz na jakiś temat zbyt obszernie, to odlatujesz trochę Smile

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

Homoś jak podajesz jakieś

Homoś jak podajesz jakieś żarty tupu "zbawiciela jezusa chrystusa pana" no to może podałbyś dla jaj chociaż raz jeden przyklad kogokolwiek zbawionego przez niego lub ewentualnie jakiś dokument na to że on kiedykolwiek, był czyimkolwiek panem... Smile
on nawet psa lub kota nie miał...
"panem iluzjonistą" on był co najwyżej i to tyle... zamieniał wode na wino ale to każdy potrafi... zanim zacznie zbawiać niech zamieni colę w pepsi... albo hamburgera w hotdoga... na jarmarkach gawiedź się chociaż ucieszy

Portret użytkownika gość476

Wyjątkowo się z Tobą zgodzę i

Wyjątkowo się z Tobą zgodzę i nawet dałem Ci plusa, ale co ciekawe w momencie dania + dostałeś od razu 2 -
PS: Tym razem po przeczytaniu Twojego posta nie zachciało mi się kupy Smile Jest to bardzo zastanawiające i będę to musiał przemyśleć przy następnym posiedzeniu Smile

Portret użytkownika Isabella

Bog resetuje sam ludzi nikt

Bog resetuje sam ludzi nikt nie musi mu pomagac
1. bezplodnosc
2. choroby np. zoltaczka podczas porodu powoduje bezplodnosc
3. inne choroby
4. defekty genetyczne
5. brak reinkarnacji
6.najwieksze szanse przyzycia maja grupy genetyczne R1a, I1 i J1, R1b.
Kolory oczu szare, niebieskie, niebiesko-szare i dodatek ludzie z zielonymi oczami, gdyby ci pierwsi mieli problemy we wspolnym rozmnazaniu.

Portret użytkownika Terenia z Torunia

Żaden światowy przełom tylko

Żaden światowy przełom tylko punk zwrotny w realizacji planów teozofów - proponuje zapoznać się z dziełami A.Bailey - tam rok 2045 jest rokiem do którego teozfia ma wyrobić się z w zmianie myślenia ludzkości. Krótko mówiąc do 2045 cała ludzkość musi zostać przekonana, że istnieje coś takiego jak ufo (które jak to chce nas przkonać niejaki D.Icke ma podnieść ludzkość z kolan. Pytam tylko z jakich kolan i kto rzucił ludzkość na te kolana jeśli nie ona sama), wniebowstąpieni mistrzowie, kolejny mistrz objawiony (matreja) itd itd. Teozofia ma prosty cel - zaszczepić w umysłach czystą dokrtynę lucyferyzmu i tylko tyle...

Portret użytkownika TheTruth

Zauważyłem u ciebie niski

Zauważyłem u ciebie niski poziom inteligencji. Powiem tak, nie chciałbym być z tobą razem w jednostce jeśli dojdzie do wojny. Szczerze mówiąc obyś nie dostał wezwania. Nie masz wystarczającej motywacji.

Portret użytkownika pasjonat

nie martw sie schrony po LWP

nie martw sie schrony po LWP nie pomieszcza wszystkich 130 tys pracownikow wojska. za RP nie zbudowano ani jednego wiec obaj macie szanse niezmiescic sie do schronu ;]
bo do tego upowaznia karta mobilizacyjna ;]

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika drako_tr.

…lepszy niski „poziom

…lepszy niski „poziom inteligencji”, niż jego całkowity brak, drogi TheTruth
Jeżeli masz na myśli wojnę z Rosją, to zapewniam Cię, że mnie na niej, nie zobaczysz…no chyba, że w pierwszym szeregu staną ci, którzy do niej doprowadzili, mianowicie parchy z Wiejskiej.
Jeśli zaś chodzi o Ciebie TheTruth, to mam wrażenie, że na ową wojnę wyruszysz wraz z „kumplami” z „tęczowej armii”… tylko wcześniej upewnij się, czy udźwigniesz karabin…

"JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOŚIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM"
https://www.youtube.com/watch?v=XOQeHDDYSzs

Portret użytkownika TheTruth

Ja jestem dosyć tolerancyjny.

Ja jestem dosyć tolerancyjny. Jeśli ktoś ma inne poglądy seksualne to jego sprawa. Jest to mimo wszystko wbrew naturze ale widocznie niektórym to nie przeszkadza. Kwestia wychowania to nie wszystko. W późniejszym czasie człowiek podejmuje różne decyzje, nie zawsze prawidłowe. Osobiście uważam, że takie osoby nie powinny brać udziału w wojnie.

"JEŻELI BOISZ SIĘ GŁOŚIĆ PRAWDĘ - JUŻ JESTEŚ NIEWOLNIKIEM"
https://www.youtube.com/watch?v=XOQeHDDYSzs

Skomentuj