Tajemniczy samolot widmo zauważony niedaleko wybrzeży Kalifornii

Kategorie: 

Źródło: YouTube/Тайны Мира

Strefa między zachodnim wybrzeżem USA a wyspą Santa Catalina znana jest z częstych obserwacji obiektów UFO na tym obszarze. Doprowadziło to nawet do powstania teorii, że na dnie oceanu ​znajduje się podwodna baza kosmitów. Czyżby rząd Stanów Zjednoczonych starał się ją odnaleźć?

Na zdjęciu Google Earth wykonanym w tym obszarze 7 września 2016 r., można zauważyć dość osobliwy pojazd powietrzny. Samolot nie posiada żadnych oznaczeń, napisów, ani kolorów firmowych. Jest on jednak bardzo dobrze widoczny i leci na dość małej wysokości. Koordynaty, w których znaleziono samolot to 33 ° 34'45.23 "N 118 ° 8'16.89" W, jest to obszar nad oceanem pomiędzy zachodnim wybrzeżem Stany Zjednoczonych a wyspą Santa Catalina.

Oprócz niezwykle niskiej wysokości lotu i braku jakichkolwiek znaków identyfikacyjnych, pod samolotem można zobaczyć dziwny, wielobarwny blask, odbijający się na powierzchni wody. Naturalnie nie wolno nam wykluczać, że może on wiązać się z odbijanymi promieniami światła a nie niesamowitym polem siłowym otaczającym samolot. Pojazd mierzy 33 metry długości, a rozpiętość jego skrzydeł to około 35 metrów. Co ciekawe, te wymiary odpowiadają samolotom produkowanym przez firmę Boeing. Niestety, ale posiadając jedynie jedno niewyraźne zdjęcie trudno jednoznacznie stwierdzić jaki mógłby być model tego samolotu.

Mając to na uwadze, czy nazwanie tego pojazdu samolotem widmo jest przesadą? Może to być przecież jakiś nieoznakowany samolot wojskowy, który skanuje ocean w poszukiwaniu... No właśnie, czego? Co takiego może kryć się wewnątrz oceanów, aby uzasadnić umiejscowienie tego pojazdu i wysyłanie go na zwiad tuż przy wybrzeżu Kalifornii? Niezwykła aura tajemnicy okrywająca ten lot, czyni go tematem który zdecydowanie jest wart zapamiętania.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Dumdum

Ta poświata to nic innego jak

Ta poświata to nic innego jak nakładanie się obrazów podczas robienie zdjęcia. Przecież nie są one wykonywane za jednym razem, tylko składane ze zdjęć w barwach RGB. Wystarczy że obiekt porusza się szybko, bardzo trudni zestawić jego obraz. Stąd właśnie ta "tecza".

Portret użytkownika Farmer Janek

Autor przeoczył że

Autor przeoczył że kilkanaście kilometrów dalej w kierunku lotu UFO SAMOLOTU ZNAJDUJE SIĘ UWAGA "LOTNISKO" innemedium się robi dla foliarzy jak te #4konserwy z wykopu

Strony

Skomentuj