Tajemniczy stwór z ostrymi pazurami i kłami znaleziony na plaży w Kalifornii

Kategorie: 

Źródło: Keyt News

We wtorek, 16 grudnia, na plaży w Santa Barbara, odnaleziono niezidentyfikowanego stwora z ostrymi pazurami i długimi kłami. Stworzenie prawdopodobnie zginęło na skutek potężnych burz, które nawiedziły ostatnio Kalifornię.

 

Gatunek niezwykłego zwierzęcia nadal pozostaje niezidentyfikowany. Miejscowi są zdumieni jego wyglądem. Wielu z nich domaga się ustalenia, co to za stworzenie i skąd pochodzi. Zaczynają powstawać pogłoski, że istota ta była już widywana w okolicy.

 

W czerwcu 2012 roku, podobny stwór był widziany w okolicy San Diego. Według świadków, zwierzę miało około 2 metry długości i ciało, które przypominało świnię. Jednak istota ta miała wyraźnie inne, większe kły.

 

 

Ocena: 

2
Średnio: 2 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Kmieciu

Jeśli to nie fake i zdechły

Jeśli to nie fake i zdechły pies, wyłysiały od wody, to mnie to cholernie przypomina rekonstrukcję cynodonta ("psi ząb") - terapsyda czyli gada z grupy, z której powstały ssaki. Miały już zęby, pazury i szkielet podobne do ssaczych, a jak ostatni raz sprawdzałem nowinki paleontologiczne to chyba nawet postulowano, że futro też.

Portret użytkownika Sajgoniarz

Nikogo nie obrażając, ale z

Nikogo nie obrażając, ale z reguły morze wyrzuca tak dziwnie zakonswewowane zwierzęta, że Ci, którzy to "badali" to pewnie by nawet swojej matki wyrzuconej na ląd nie poznali, a co dopiero innego stworzenia. Kiedyś furorę zrobił również wyrzucony na plażę leniwiec.

Strony

Skomentuj