Tajemniczy szum wywołuje masowe samobójstwa?

Kategorie: 

Miejsca zlokalizowania nietypowego szumu - www.thehum.info/

Od wielu lat na całym świecie pojawiają się doniesienia na temat tajemniczego szumu, który słyszą niektórzy ludzie. Ostatnio pojawiły się sugestie, że tajemniczy dźwięk może być przyczyną licznych samobójstw.

 

Szum, czy też buczenie to określenie odnoszące się do dźwięków nieznanego pochodzenia, które można usłyszeć na całym świecie. Charakteryzuje się on trwałym i inwazyjnym dudnieniem o niskiej częstotliwości lub buczeniem, często towarzyszą mu wibracje.

 

Doniesienia o "niewyjaśnionych hałasach" pojawiają się w literaturze naukowej przynajmniej od XIX wieku. Współczesne przejawy tego zjawiska z niewiadomych powodów nie znajdują odpowiedniego zainteresowania mediów.

Środowisko naukowe analizuje takie przypadki od lat siedemdziesiątych. W tym czasie pojawiały się kolejne próby wyjaśnienia, co powoduje te dziwne dźwięki. Ustalono, że ten hałas to dźwięki o ekstremalnie niskiej częstotliwości, w zakresie od 3 Hz do 30 Hz i długości fali od 10 do 100 m. Ekstremalnie niskie częstotliwości lub "ELF" to fale magnetyczne, które mają tendencję do podróżowania na duże odległości i mogą wnikać do wnętrz nawet potęgując swoją intensywność w pomieszczeniach w stosunku do tej odczuwanej na zewnątrz.

Niektórzy traktują szum jako ciekawostkę, ale dla ludzi, którzy mieszkają w okolicy gdzie występuje to zjawisko, nie wydaje się to interesujące i zabawne. Dowodzą oni, że hałas ten powoduje u nich bóle głowy, drażliwość, bezsenność, a nawet depresję. Objawia się to też zmianami nastroju i innymi patologiami wynikającymi ze stresu.

 

Oficjalne raporty donoszą, że w Bristolu szum doprowadził do samobójstwa, co najmniej trzy osoby

"To całkowicie wysysa energię, powoduje stres i utratę snu" twierdziła jedna z ofiar w 1992 roku "Byłem na środkach uspokajających i straciłem już rachubę, ile nocy spędziłem trzymając głowę w dłoniach płacząc."

Udowodniono, że fale typu ELF i VLF mają potencjał, aby mieć niekorzystny wpływ na organizm człowieka. Światowa Organizacja Zdrowia wykazała, że zewnętrzne pola magnetyczne ELF mogą indukować zmiany w organizmie z generowaniem pól magnetycznych włącznie.

To, z kolei powoduje zaburzenia nerwowe i zmiany w stymulacji mięśni, a także wpływa na pobudliwość komórek nerwowych w ośrodkowym układzie nerwowym. Fale VLF (bardzo niskich częstotliwości), jak również inne promieniowanie elektromagnetyczne o niskiej częstotliwości mają również bezpośredni wpływ na funkcje biologiczne organizmu.

 

 

Źródła:

http://mic.com/articles/91091/a-mysterious-sound-is-driving-people-insan...

http://www.thehum.info/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika allsmartinone

Te "szumy" to tylko

Te "szumy" to tylko amerykanski Urban Legend powracajacy systematycznie co jakis czas od lat '50...
 
Za to noszenie wlasnych jaj w skrzyneczkach na szyi dzialo sie naprawde jeszcze XXw. albo i wciaz...

Portret użytkownika Zenek :)

Szum szumowi

Szum szumowi nierówny,
 
częstotliwości niskie 5-10 Hz są niebezpieczne dla zdrowia bo wchodzą w rezonans z narządami wewnetrzymi człowieka i stąd przymus stosowania resorów  w wypaśnych brykach (komfort ma tu znaczenie wtórne).
 
Drugim żródłem promieniowania o niskich częstotliwościach są wszelkie militarne instalacje wojskowe. uSSa jak wiadomo to jeden wielki wojskowy garnizon szpiegujący kogo i gdzie się da bo naziści semiccy u władzy boją się obalenia przez "lud" czyli "afro-amerykanów" wkurzonych brakiem darmowych talonów na GMOburgera (tylko to i brak amfy "na rogu" może tych spaślaków do czegokolwiek nakłonić, tak to będą żarli i się mnożyli aż zdechną czy pękną od pochłanianego syfu).  
 
Kolejne źródło szumów ma pochodzenie pozaziemskie. Można deliberować czy to jest celowo propagowana po gojach wiązka "promienia śmierci" z satelitów by podludziom się raźniej wymierało na co czekają z wytęsknieniem wszelcy nieukrywającyc już tego nawet teraz żydzi czy też ma ona zastosowanie militarne. W kazdym razie pan Nikołaj Lewaszow w swoim filmiku-wywiadzie odnośnię niszczących Europe 40+ stopniowych upałów wypowiedział się iż "były one konsekwencją stosowania przez nazistów w myckach zwanych też neokonami broni klimatycznej rozmieszczonej na satelitach" (satelity GPS są idealnym koniem trojańskim do takich zastosowań jak i "telekomunikacyjne") przy pomocy których lokalnie "podgrzewano atmosferę" by zaburzyć cyrkulacje powietrza i wzmóc migrację ciepła poprzez skorupe ziemską na powierzchnię.
 
 
Kolejne "szumy" są związane z tym co tu tak często jest opisywane czyli z tzw "ufo". Można deliberować czy to faktycznie coś lata wokoło czy to tylko wstęp czy objaw ataku mentalnego. W każdym, razie wiem po sobie, iż nagły wzrost "szumienia" połączony z ich intensywnością zapowiada "atak" tudzież wizytę nieproszonych gości którzy najczęściej są paleni Ogniem Swaroga co by i im nie było zbyt lekko dzięki czemu populacja archontów, żołnierzy yahwe czy innych "przyjaciół gai" drastycznie maleje z tendencją do wyginięcia. Wink
 
A czemu w ludziach szumi? Jak się wróci do CHEMTRALS i tego czym pryskają z nieba to wśród całego przekroju żydowskich darów z nieba na gojów zrzucanych są tam też zrzucane składniki potrzebne do tzw "choroby morgellonów". Dwa składniki bo trzecim ludzie są faszerowani jak bydło w tym co kupują w polecanych przez szmalcowników "marketach". Tlenek tytanu o jakim mówię, dodawany w zasadzie już do wszystkiego co się da jest podobnież idealna anteną do odbioru takich wibracji działającej jako biocybernetyczny wzmaczniacz z celowym nszczącym dla chrześcijańskiego podludzia działaniem. A im sie lepiej odbiera tym bardziej szumi w głowie z celowa misją wywołąnia masowych zamieszek by był powód do wytrzebienia stada zjudeizowanych spedalonych yahwe gojów. Bo o to w tym biega, wariaci nie myślla racjonalnie i sa łątwym łupem dla różnego rodzaju nazistowskich siepaczy jak ci z semickeigo prawego sektora mordujących w bestialski sposów ukraińskich autochtonów bo mieli niefart zyć nad złożem głupkowego gazu.
 
 
 

Portret użytkownika Kazek12

 Światło, dźwięk , barwa, to

 Światło, dźwięk , barwa, to wibracje na odpowiednim poziomie częstotliwości. Mogą one wytworem  ludzi na planecie lub pochodzic z kosmosu, podobnie jak kręgi zbożowe, które sa przyczyna odpowioednich wibracji

Portret użytkownika JWD

Zgadł Pan. To jest wytwór

Zgadł Pan. To jest wytwór ludzki.
Ilekroć sąsiad z piętra nade mną włącza pralkę, to słyszę ów dźwięk bardzo intensywnie.
Jedni piorą ubrania a inni wtedy słyszą te dżwięki. Jeśli naraz pierze więcej pralek w okolicy, to d źwięki się wzajemnie nakładają i rezonują.

Portret użytkownika kamelleon

A brał ktoś pod uwagę to ze

A brał ktoś pod uwagę to ze Ziemia obraca się z predkoscią około 1700 km/h na równiku? Ro że my z naszej perspektywy odbieramy Ziemię jako statyczną nie oznacza ze ona nie jest dynamiczna a prędkość obrotu powoduje tarcie chocby i atmosfer które utrzymuje grawitacja? Jak to mówił Tesla wszystko jest energią: magnetyzm, elektrycznośc, dźwięk, każda materia...

Portret użytkownika Homo sapiens

Kameleonie trzeba ustalić

Kameleonie trzeba ustalić wiele rzeczy, jednak oceny subiektywne zebrane od wielu osób są także cennym dowodem, że coś lub ktoś chce nami sterować. Problem tego co się dookoła dzieje jest zawiły jednak trzeba badać go i starać się ustalić co się zmienia w tej rzeczywistości. Najważniejsze dla badaczy nieznanego było by ustalenie czy UFO i czy wszystkie te zjawiska pochodzą od demonicznych istot, które wykonują skomplikowany plan mający na celu jakiś rodzaj zwiedzenia bądz jeszcze istotniejsze czy są wykonawcami planu Szatana-inteligencji kosmiczno-innowymiarowej walczcącej ze Stwórcą Wszechświata ?! Wielu badaczy takich jak panowie Zagórski i Bernatowicz mogli by ostrzec Polaków lecz nie wiemy czy są świadomi tego co się tak na prawdę dzieje ?! Czy ich poglądy nie są poglądami osób uzależnionych od tego zjawiska ?!

Czy są wystarczająco silni duchowo by publicznie ogłosić dane wskazujące na podejrzane zachowania tych bytów ? Chociaż pan Zagórski i pan Bernatowicz się uzupełniają w wielu sprawach. Pan Zagórski ogłosił publicznie wiarę w Chrystusa, natomiast pan Bernatowicz zastanawia się publicznie czy istnieje Bóg oraz wspiera istnienie Aniołów, jednak czy to wytarczy byśmy jako Polacy wyzwolili się od nieszczęść narodowych prześladujących nas od 20lecia międzywojennego ?! Czy siły stojące za UFO są nam przychylne czy większośc albo wszystkie mają na celu usypianie naszej czujności ?! Jako naród jesteśmy bardzo słabi duchowo, do tego atakowani przez siły chcące nas zniszczyć narodowo i kulturalnie. Wracając do problemu szumu i jego wpływu należało by ustalić czy bilans energetyczny człowieka jest kwestią systemu otwartego czy może zamkniętego, jakie wpływy, czynniki decydują o jego poziomie, czy można się bronić przed działaniem szkodliwych sił duchowych występujących na Ziemi i w kosmosie ? Czy starożytne metody walki duchowej w celach obronnych zdają dzisiaj egzamin ?! Czy prawdziwe chrześcijaństwo mogło by nas uratować i dać odpowiedzi na te pytania ? Czy można się zwracać do kosmicznej Inteligencji opisanej w Biblii, a sterującej wszechświatem o pomoc w duchowej bitwie toczonej każdego dnia ?

UFO byty twierdzą, że niszczymy się sami, że niszczymy naszą planetę, jeżeli tak to trzeba się dowiedzieć czy jesteśmy sterowani przez jakieś siły modelujace nasze zachowanie, co to za siły, skąd pochodzą ?  wiele wskazuje, że istnieją takie i jest to nam przekazywane na wiele sposobów poprzez telewizję i inne środki informacyjne, przez ludzi napotkanych na ulicy, przez znajomych i przez organizacje społeczno-kulturalne, w tym i ufologiczne, a zwłaszcza przez ufologiczne, bo takowe są skrycie wspierane przez UFO ! Badacze ufologiczni tacy jak Arkadiusz Miazga starają się rozgryść ten problem i dochodzą do bardzo ciekawych wniosków. Wielu badaczy dochodzi do zaskakujących wniosków, jednak mało kto o nich opowiada.

W wielu starożytnych przekazach z różnych kultur kobieta była darem od bogów oraz od Boga ( w wersji Biblijnej) na początku gdy ludzkość została stworzona..., do tego dochodzi problem dwóch potopów, problemy ludzkości są i trzeba je zbadać solidnie byśmy się wydobyli z matni niewiedzy.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika baca

to tylko karma Zibi i to jest

to tylko karma Zibi i to jest naprawdę przerąbane...
teraz Ty jesteś osaczony przez przyglądające się Tobie twarze...
jeśli się nie opamiętasz i nie wrócisz na droge rozumu skończysz jak Homoś - on już do końca życia będzie miął lęki przed pragnącymi go utopić czaszkami...

Portret użytkownika zibi1973

Nie baca ja jestem jeszcze na

Nie baca ja jestem jeszcze na ziemi wiesz dlaczego mówiłem osaczony to ci powiem wchodząc na fotosika na fotkę zaznaczasz wejście a jak napisałem że o 18:00 chciałem coś spytać Homo sapiens to parę minut już było wejść ponad 20 czyli dużo czekało i chciało coś usłyszeć,dla tego czułem się osaczony ja nie mam takich kontaktów nadprzyrodzonych,ale instynkt mnie prowadzi,trochę przemyślę układam w całość i tak to wygląda

Portret użytkownika m65

Ja na Babiej byłem również i

Ja na Babiej byłem również i zgadzam się z tezą, że znajduje się tam jedno z wejść do "podziemnego systemu". Tyle tylko, że mało komu udaje się je odnalezć. A ci co to uczynią w większości raczej nie wracają.

Portret użytkownika eglarz

Mozesz mi napisac, z jakiego

Mozesz mi napisac, z jakiego miejsca jest zdjecie na ktorym sa dwa rezonatory lustrzane - chodzi mi o pierwsze zdjecie w Twoim poscie przedstawiajace dwa kawalki ceglastego granitu.
Licze na odpowiedz.

Portret użytkownika pako1205

 W artykule jest kilka

 W artykule jest kilka błędów,czy nieścisłości. ..."Ustalono, że ten hałas to dźwięki o ekstremalnie niskiej częstotliwości, w zakresie od 3 kHz do 30 kHz i długości fali od 10 do 100 km." Jeżeli ULF i VLF(choć te skróty stosuje się do długości fali elektromagnetycznej,ale Autor wspomina o fali akustycznej,której elektromagnetyczna nie wywołuje) -to od 3Hz do 30Hz i 10 do 100 metrów,nie kilometrów. Jeżeli z tego przykładu 1000 Hz-generuje falę akustyczną o długości 34 cm,to 10 Hz wygeneruje falę 34-ro metrową,natomiast 3Hz - 102 metry.                                                                                 f = 1000 Hz = 1000 [1/s]
Długość fali wyrażamy wzorem:
λ = vT = v/f, gdzie v=prędkość rozchodzenia, T=okres, f=częstotliwość
Dla powietrza: v= 340 m/s

λ = v/f = 340/1000 [m/s*s] = 0,34 m = 34 cm      

Portret użytkownika pasjonat

pierwsze co rzucilo sie w

pierwsze co rzucilo sie w oczy Smile brawo za czujnosc
dla fali mozna przyjac λ = 1/f
 
p.s w Polsce wplywy samobojcze wykazuje wiatr halny ale udowodniono ze chodzi tu o wplyw cisnienia na ucho srodkowe. Co powoduje prawie kazdy drlugotrwaly wicher.
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika NEUTRINO

O ile dobrze pamiętam to

O ile dobrze pamiętam to jądro lub pole magnetyczne Ziemi emituje falę elektromagnetyczną w zakresie paru do kilkunastu HZ. Z pewnych obliczeń wynika że pole magnetyczne zmieni biegunowość po osiągnięciu 14 lub 16 Hz . Kilka lat temu brakowało do tej wartości około 2 Hz. Parenaście Hz to dolna granica ludzkiego słuchu i to raczej dla niewielu dobrze słyszalna. Postępuje zmiana biegunowości i prawdopodobnie stąd te dzwięki. Oczywiście Hz a nie kHz.

Portret użytkownika szumanskoje_rezonansy

Od ponad miesiaca jest ponad

Od ponad miesiaca jest ponad 20Hz i nic sie nie dzieje z przebiegunowaniem. Podniesienie czestotliwosci ma zwiazek ze zmiana gestosci ( w przestrzeni otaczajacej ziemie) - zwanej przez ze mnie eterem, przeciez Ziemia lecac sobie co kilka milinow lat przelatuje przez zageszczenia eteru. Maksymum bedzie w tym roku w listopadzie.

Portret użytkownika Dedal

w tym artykule jest o wiele

w tym artykule jest o wiele więcej niż kilka błędow; 
niestety trzeba wiedziec o czym sie pisze, a autor tego nie wie.
To, co podałeś to raptem pomyłka rzedu Hz / kHz,  ale pomieszanie fali akustycznej z magnetyczną (bez zrozumienia korelacji) już swiadczy o wagarowaniu w szkole.
 
Tak właśnie powstaje mitomania i "zaćmienia na sali gimnastycznej".

Portret użytkownika Homo sapiens

Dzięki admin za ten tekst bo

Dzięki admin za ten tekst bo wokoło nas dzieją się rzeczy, które wielu ludzi bagatelizuje albo nie jest świadomymi, coś może chcieć ludzi kontrolować, a na to nie możemy pozwolić ! Cała tzw. zachodnia cywilizacja nasladuje ufo i chce kontrolować we wszystkim ludzi, dlatego będą starać się wprowadzić globalną kontrolę ludzkości, to takie naśladowanie i rozkazy od istot demonicznych.
[...]Amy będąc w wieku czterech lat miała uczucie, że coś bliżej nieokreślonego ma na nią "wpływ". W wieku siedmiu lat poznała to nieco bliżej i określiła mianem "wielu w jednym", ponieważ słyszała mówiący do niej po cichu głos składający się z wielu głosów. Będąc nastolatką przechrzciła tę siłę na "Radę".
"Początkowo słyszałam tylko, jak rozmawiają między sobą. Kilka razy zwrócili się jednak do mnie, mówiąc szeptem, na przykład wtedy gdy powiedzieli mi, że wkrótce umrze moja matka (i rzeczywiście umarła), oraz w paru innych przypadkach dotyczących przyszłych zdarzeń (które się rzeczywiście wydarzyły)...
...Boję się" – odnotowała w swoim dzienniku w styczniu 1971 roku – "ponieważ coś nieznanego i potężnego ciągnie mnie ku sobie, nieustannie jestem zaskakiwana i pociągana. Jestem wciągana w stan lub na poziom umysłu, któremu nie mogę się przeciwstawić… i w końcu ulegnę, ale żeby nie zostać całkowicie wciągniętą, muszę się przygotować. Za każdym razem krzyczę: «Nie jestem gotowa, zostawcie mnie!» – i jeśli udaje mi się pomyśleć o czymś innym, to wszystko wraca do normy”. W innych miejscach pamiętnika pochodzących z tego samego okresu znajdują się następujące komentarze: „Wiem, że pewne rzeczy muszą być zrobione, i jak robot wykonuję rozkazy” – oraz: „Czuję się, jakbym była posłańcem. Zawsze znam cel, do którego mam zmierzać, ale nigdy nie udaje mi się go poznać".
Znaczna część wiedzy, którą otrzymała, nie była wyrażona za pomocą słów, lecz w formie obrazów i symboli. Było jednak jedno stwierdzenie, w którym słowa były wyraziste: "Ja jestem ja. Ja jestem wieloma. My jesteśmy wieloma. Ja nie jestem”[...]

Jakiś wielobyt duchowy pokazuje się nam jako humanoidzi i stwarza dla siebie specjalne ciała lub przeprowadza inne eksperymenty na ludzkości !
https://www.youtube.com/watch?v=F4ZdjcmOpQI
Do tego należy zadać pytanie co się dzieje z naszą energią życiową ?! Kto ją nam odbiera ?! Oficjalnie Stwórca dał nam 120 lat życia ! Pomijając tych, których się zmusza do nałogów typu narkomani, alkocholicy i inne, to należy wykryć kto z nas wysysa energię za pomocą maszynerii orgonicznej ? Dlaczego nie możemy oficjalnie żyć tyle ile nam przyznał Stwórca ?! Kto nam zabiera życie ?! W poprzednich wpisach dałem przykłady, że oni mogą zabierać umysły oraz myśli, a prawdopodobnie życie albo energię życiową też !
http://popotopie.blogspot.com/2014/02/dzisiejsza-paradyzja.html
Prawdziwi chrześcijanie wierzą, że każdy nałóg bierze się z demona/ów. To nie jest tak jak to przedstawia psychologia. To że ktoś zabiera się za alkochol albo narkotyki to ingerencja w umysł ofiary przez demona/w ! Można to dokonale wytłumaczyć językiem parapsychologii oraz Chrześcijaństwa, Islamu, Hinduizmy i wielu innych... Energia takiej ofiary musi być pobrana, potem ofiara wygląda jak wrak człowieka ! To jak się społeczeństwa zachowują i jakie idee propaguje się do ludności to bardzo ważna i skomplikowana sprawa ! Dzisiejsi specjaliści od manipulacji i psychomanipulacji mają plany i je propagują na różne sposoby.
Szeroko rozumiana psychomanipulacja, tj. manipulacją sferą poznawczo-emocjonalną człowieka poprzez UFO byty oraz telewizję czy inne sposoby, jest niemalże powszechna. Pewne jej formy, spotykane np. w nauce, organizacjach społecznych, reklamie, handlu czy polityce są (do pewnego stopnia) akceptowane społecznie. Inne z kolei; takie, jak oszustwa, szantaż, wyłudzenie pieniędzy, maltretowanie psychiczne, ufo porwania - są ukrywane lub mało poznane przez szeroką opinię społeczną ! Tzw. psychomanipulacja głęboka dotyka o wiele głębszych sfer życia człowieka oraz o wiele ważniejszych wyborów: np. wyboru współmałżonka, szkoły, studiów, pracy zawodowej, form zaangażowania społecznego, codziennego stylu życia, tożsamości (narodowej, seksualnej), rezygnacji ze zdrowia a niekiedy nawet i życia, może się przejawiać w osłabieniu psychiki jak i organizmu !

Na Ziemi kwitła przed tysiącami lat pracywilizacja technologiczna razem z zaawansowaną nauką duchową –  źródło wszystkich kultur starożytnych. Dlaczego więc naukowcy skrzętnie ukrywają dowody jej istnienia? Dlaczego historycy i archeolodzy zatajają świadectwa odmiennej niż powszechnie uznana wersji przeszłości?
Czy jest jednak możliwe, by starożytna cywilizacja wzniosła się na porównywalny z naszym poziom,  ale dokonała tego w inny sposób?  A może nie dość, że wzniosła się na nasz poziom osiągnięć technologicznych ale przewyższała nas pod względem duchowości i umysłowości konstruując całkiem odmienną cywilizację, którą ja nazywam „cywilizacją NATURY” ?!
http://popotopie.blogspot.com/2013/05/prawdziwy-oblivion-jest-w-nas-tu-i-teraz.html
Jeżeli człowiek ma kontakt z Bogiem to znaczy że posiada część miłości, a takie kontaktowanie się z Super Bytem wprawia wielu ludzi uduchowionych w zachwyt !

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika IDA

Piszesz, że Swórca dał nam

Piszesz, że Swórca dał nam 120 lat życia<> a jeśli dał nam tyle życia ile może żyć mózg? Kto wie jak długo może pracować mózg, umysł; ludzie umierają choć ich mózg jest w pełni sprawny nawet gdy mają sto i więcej lat; to że kot może żyć 20 lat nie znaczy, że takiego wieku dożyje ale nie możemy porównywać ludzi i zwierząt bo ludzki umysł działa na innej zasadzie a mianowicie im wyższa świadomość tym życie powinno być dłuższe, niestety obserwujemy coś wręcz odwrotnego, że ludzie o wysokiej świadomości i zaangażowaniu w rozwój ludzkości giną jak przysłowiowe muchy. Tłumaczy się to stresem, przeciążeniem organizmu i innymi bzdurami, przecież ludzki umysł jest przygotowany na takie "ekstremalne zjawiska", więc o co chodzi? Odpowiedzcie sobie sami.

Portret użytkownika Homo sapiens

Ten przykład to nie jedyny z

Ten przykład to nie jedyny z historii ufologicznych ! Są i inne ! Cała gama okaleczeń bydła oraz inne doniesienia wskazują, że wielobyt duchowy może chcieć stworzyć sobie jakiś rodzaj ciał zdolnych do przebywania w tej rzeczywistości ! O tym pisałem w "Prawdziwym władcy pierścieni", temat nie jest wcale nadzwyczajny, już w starożytności znano takie przypadki !
"...I zapytał go: "Jak ci na imię?" Odpowiedział Mu: "Na imię mi "Legion", bo nas jest wielu". I prosił Go na wszystko, żeby ich nie wyganiał z tej okolicy.  A pasła się tam na górze wielka trzoda świń.  Prosili Go więc: "Poślij nas w świnie, żebyśmy w nie wejść mogli".  I pozwolił im. Tak duchy nieczyste wyszły i weszły w świnie. A trzoda około dwutysięczna ruszyła pędem po urwistym zboczu do jeziora. I potonęły w jeziorze.  Pasterze zaś uciekli i rozpowiedzieli to w mieście i po zagrodach, a ludzie wyszli zobaczyć, co się stało.  Gdy przyszli do Jezusa, ujrzeli opętanego, który miał w sobie "legion", jak siedział ubrany i przy zdrowych zmysłach. Strach ich ogarnął.  A ci, którzy widzieli, opowiedzieli im, co się stało z opętanym, a także o świniach.  Wtedy zaczęli Go prosić, żeby odszedł z ich granic..." Ewangelia św. Marka 5:9

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika IDA

A nie wydaje ci się, że

A nie wydaje ci się, że okaleczenia bydła to sprawka tajnych laboratoriów i szalonych naukowców lub zwyczajnie wpuszczanie ludzi na fałszywe tory myślowe. Nie wiemy co jest prawdą a co zwykłym kłamstwem, zwykle prawda jest owijana w bandarze absurdu i niezrozumienia by zwykły zjadacz chleba nawet gdy będzie się interesował to tylko trafi na mur informacji, ma to prosty cel-ukryć prawdę i ukazać tyle możliwości odpowiedzi by nie znający tematu nigdy tej prawdy nie odkrył. Gdy dodamy do tego służby specjalne siejące dezinformację w każdym temacie dotyczącym prowadzonych tajnych badań na ziemi i pod ziemią i efektów tych badań i doświadczeń przedostających się do "zwykłego świata", to nikt nie jest w stanie ogarnąć przyczyn bo skutki możemy odczuwać każdego dnia lub tylko sporadycznie. Ostanio najskuteczniejszą obroną "jakichś sił" lub zwykłych ignorantów na to co dzieje się z naszą cywilizacją, zjawiskami atmosferycznymi czy widocznymi ufo, jest mówienie, że to teorie spiskowe. Gdy oczekujemy prawdy a nie jest nam ona udostępniana tworzymy teorie, tyle i tylko tyle. 

Portret użytkownika Franz

Walka dobra ze złem dzieje

Walka dobra ze złem dzieje się w nas samych. A dusze (energia) w nas, rośnie. Więcej negatywnych przeżyć , wibracje wszechświata dół, pozytwynych, boskich - w górę. Negatywne istoty ,grają nami nie uczciwie. Ktoś wchodzi na wyższe poziomy lub jest przyczyną wznoszenia się innych ludzi na wyższy poziom jest do pozbycia się. prawie wszystkie formy unicestwień są dla ludzi w schemacie/systemie, nie do ogranięcia. Nie brane w ogóle pod uwagę.
Szukajcie aż znajdziecie.

Portret użytkownika rapanui

Homo sapiens mnie ciekawi

Homo sapiens mnie ciekawi dlaczego archeolodzy ukrywają co jest za scianą i drzwiczkami w piramidzie w gizie. Dlaczego nie chcą sprawdzić i zbadać czy znajduje się tam czwarta komora ze skarbami, papirusami i odpowiedziami. Niemiecki naukowiec to odkrył wysyłając specjalnie przygotowanego robota, więc powinni to na żywo pokazać co tam odnajdują. To szumienie o czym piszesz to ludzie przy snie na jawie jak się skupiają medytując też je słyszą, osoby wrażliwe przechodzą na wyższą faze snu lub inną częstotliwość. Naukowcy to tłumaczą, że człowiek wtedy słyszy przepływającą w żyłach krew, takie jak by syczenie, szumienie. A całe te wibracje to po prostu mięsnie się rozluźniają, a wszystko inne wizje, obrazy to po prostu projekcia naszego mózgu. Możesz popróbować z dzwiękami monroe hemi-sync lub doserami, ponoć mogą wywołać jakąś autohipnozę, wizję oddzielania od ciała, ale mówić to można wiele i jeszcze więcej napisać kłamstw. Jedno jest pewne ktoś to wszystko stworzył, a przy dzisiejszej nauce fizyce kwantowej, coraz więcej naukowców zaczyna  przechodzić z ateizmu na wiarę. Ponoć duch stworzył wszelką materię i nad nią panuje, dzięki fizyce kwantowej jeszcze może się okazać że istnieją różne wymiary jak to opisał monroe czy tam obszary, poziomy. Jedni wierzą w bogów którzy mają powrócić tacy z krwi i kości jako inna cywilizacja inni w absolutnego Boga i jego armię aniołów. Przez niewiedze ludzie są rozdarci na rózne systemy przekonań, najlepiej pozostawić to czasowi - pożyjemy zobaczymy.

Skomentuj