Tajemniczy szum wywołuje masowe samobójstwa?

Kategorie: 

Miejsca zlokalizowania nietypowego szumu - www.thehum.info/

Od wielu lat na całym świecie pojawiają się doniesienia na temat tajemniczego szumu, który słyszą niektórzy ludzie. Ostatnio pojawiły się sugestie, że tajemniczy dźwięk może być przyczyną licznych samobójstw.

 

Szum, czy też buczenie to określenie odnoszące się do dźwięków nieznanego pochodzenia, które można usłyszeć na całym świecie. Charakteryzuje się on trwałym i inwazyjnym dudnieniem o niskiej częstotliwości lub buczeniem, często towarzyszą mu wibracje.

 

Doniesienia o "niewyjaśnionych hałasach" pojawiają się w literaturze naukowej przynajmniej od XIX wieku. Współczesne przejawy tego zjawiska z niewiadomych powodów nie znajdują odpowiedniego zainteresowania mediów.

[ibimage==21974==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Środowisko naukowe analizuje takie przypadki od lat siedemdziesiątych. W tym czasie pojawiały się kolejne próby wyjaśnienia, co powoduje te dziwne dźwięki. Ustalono, że ten hałas to dźwięki o ekstremalnie niskiej częstotliwości, w zakresie od 3 Hz do 30 Hz i długości fali od 10 do 100 m. Ekstremalnie niskie częstotliwości lub "ELF" to fale magnetyczne, które mają tendencję do podróżowania na duże odległości i mogą wnikać do wnętrz nawet potęgując swoją intensywność w pomieszczeniach w stosunku do tej odczuwanej na zewnątrz.

Niektórzy traktują szum jako ciekawostkę, ale dla ludzi, którzy mieszkają w okolicy gdzie występuje to zjawisko, nie wydaje się to interesujące i zabawne. Dowodzą oni, że hałas ten powoduje u nich bóle głowy, drażliwość, bezsenność, a nawet depresję. Objawia się to też zmianami nastroju i innymi patologiami wynikającymi ze stresu.

 

Oficjalne raporty donoszą, że w Bristolu szum doprowadził do samobójstwa, co najmniej trzy osoby

"To całkowicie wysysa energię, powoduje stres i utratę snu" twierdziła jedna z ofiar w 1992 roku "Byłem na środkach uspokajających i straciłem już rachubę, ile nocy spędziłem trzymając głowę w dłoniach płacząc."

Udowodniono, że fale typu ELF i VLF mają potencjał, aby mieć niekorzystny wpływ na organizm człowieka. Światowa Organizacja Zdrowia wykazała, że zewnętrzne pola magnetyczne ELF mogą indukować zmiany w organizmie z generowaniem pól magnetycznych włącznie.

To, z kolei powoduje zaburzenia nerwowe i zmiany w stymulacji mięśni, a także wpływa na pobudliwość komórek nerwowych w ośrodkowym układzie nerwowym. Fale VLF (bardzo niskich częstotliwości), jak również inne promieniowanie elektromagnetyczne o niskiej częstotliwości mają również bezpośredni wpływ na funkcje biologiczne organizmu.

 

 

Źródła:

http://mic.com/articles/91091/a-mysterious-sound-is-driving-people-insan...

http://www.thehum.info/

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Bóg stworzył nieskończone ilości istot rozumnych o różnych szczeblach bytowania. Choć rozumem nie można dowieść istnienia Aniołów, to jednak można wskazać na odpowiedniość ich istnienia.

Portret użytkownika allsmartinone

Te "szumy" to tylko

Te "szumy" to tylko amerykanski Urban Legend powracajacy systematycznie co jakis czas od lat '50...
 
Za to noszenie wlasnych jaj w skrzyneczkach na szyi dzialo sie naprawde jeszcze XXw. albo i wciaz...

Portret użytkownika Zenek :)

Szum szumowi

Szum szumowi nierówny,
 
częstotliwości niskie 5-10 Hz są niebezpieczne dla zdrowia bo wchodzą w rezonans z narządami wewnetrzymi człowieka i stąd przymus stosowania resorów  w wypaśnych brykach (komfort ma tu znaczenie wtórne).
 
Drugim żródłem promieniowania o niskich częstotliwościach są wszelkie militarne instalacje wojskowe. uSSa jak wiadomo to jeden wielki wojskowy garnizon szpiegujący kogo i gdzie się da bo naziści semiccy u władzy boją się obalenia przez "lud" czyli "afro-amerykanów" wkurzonych brakiem darmowych talonów na GMOburgera (tylko to i brak amfy "na rogu" może tych spaślaków do czegokolwiek nakłonić, tak to będą żarli i się mnożyli aż zdechną czy pękną od pochłanianego syfu).  
 
Kolejne źródło szumów ma pochodzenie pozaziemskie. Można deliberować czy to jest celowo propagowana po gojach wiązka "promienia śmierci" z satelitów by podludziom się raźniej wymierało na co czekają z wytęsknieniem wszelcy nieukrywającyc już tego nawet teraz żydzi czy też ma ona zastosowanie militarne. W kazdym razie pan Nikołaj Lewaszow w swoim filmiku-wywiadzie odnośnię niszczących Europe 40+ stopniowych upałów wypowiedział się iż "były one konsekwencją stosowania przez nazistów w myckach zwanych też neokonami broni klimatycznej rozmieszczonej na satelitach" (satelity GPS są idealnym koniem trojańskim do takich zastosowań jak i "telekomunikacyjne") przy pomocy których lokalnie "podgrzewano atmosferę" by zaburzyć cyrkulacje powietrza i wzmóc migrację ciepła poprzez skorupe ziemską na powierzchnię.
 
 
Kolejne "szumy" są związane z tym co tu tak często jest opisywane czyli z tzw "ufo". Można deliberować czy to faktycznie coś lata wokoło czy to tylko wstęp czy objaw ataku mentalnego. W każdym, razie wiem po sobie, iż nagły wzrost "szumienia" połączony z ich intensywnością zapowiada "atak" tudzież wizytę nieproszonych gości którzy najczęściej są paleni Ogniem Swaroga co by i im nie było zbyt lekko dzięki czemu populacja archontów, żołnierzy yahwe czy innych "przyjaciół gai" drastycznie maleje z tendencją do wyginięcia. Wink
 
A czemu w ludziach szumi? Jak się wróci do CHEMTRALS i tego czym pryskają z nieba to wśród całego przekroju żydowskich darów z nieba na gojów zrzucanych są tam też zrzucane składniki potrzebne do tzw "choroby morgellonów". Dwa składniki bo trzecim ludzie są faszerowani jak bydło w tym co kupują w polecanych przez szmalcowników "marketach". Tlenek tytanu o jakim mówię, dodawany w zasadzie już do wszystkiego co się da jest podobnież idealna anteną do odbioru takich wibracji działającej jako biocybernetyczny wzmaczniacz z celowym nszczącym dla chrześcijańskiego podludzia działaniem. A im sie lepiej odbiera tym bardziej szumi w głowie z celowa misją wywołąnia masowych zamieszek by był powód do wytrzebienia stada zjudeizowanych spedalonych yahwe gojów. Bo o to w tym biega, wariaci nie myślla racjonalnie i sa łątwym łupem dla różnego rodzaju nazistowskich siepaczy jak ci z semickeigo prawego sektora mordujących w bestialski sposów ukraińskich autochtonów bo mieli niefart zyć nad złożem głupkowego gazu.
 
 
 

Portret użytkownika Kazek12

 Światło, dźwięk , barwa, to

 Światło, dźwięk , barwa, to wibracje na odpowiednim poziomie częstotliwości. Mogą one wytworem  ludzi na planecie lub pochodzic z kosmosu, podobnie jak kręgi zbożowe, które sa przyczyna odpowioednich wibracji

Portret użytkownika JWD

Zgadł Pan. To jest wytwór

Zgadł Pan. To jest wytwór ludzki.
Ilekroć sąsiad z piętra nade mną włącza pralkę, to słyszę ów dźwięk bardzo intensywnie.
Jedni piorą ubrania a inni wtedy słyszą te dżwięki. Jeśli naraz pierze więcej pralek w okolicy, to d źwięki się wzajemnie nakładają i rezonują.

Portret użytkownika kamelleon

A brał ktoś pod uwagę to ze

A brał ktoś pod uwagę to ze Ziemia obraca się z predkoscią około 1700 km/h na równiku? Ro że my z naszej perspektywy odbieramy Ziemię jako statyczną nie oznacza ze ona nie jest dynamiczna a prędkość obrotu powoduje tarcie chocby i atmosfer które utrzymuje grawitacja? Jak to mówił Tesla wszystko jest energią: magnetyzm, elektrycznośc, dźwięk, każda materia...

Portret użytkownika Homo sapiens

Kameleonie trzeba ustalić

Kameleonie trzeba ustalić wiele rzeczy, jednak oceny subiektywne zebrane od wielu osób są także cennym dowodem, że coś lub ktoś chce nami sterować. Problem tego co się dookoła dzieje jest zawiły jednak trzeba badać go i starać się ustalić co się zmienia w tej rzeczywistości. Najważniejsze dla badaczy nieznanego było by ustalenie czy UFO i czy wszystkie te zjawiska pochodzą od demonicznych istot, które wykonują skomplikowany plan mający na celu jakiś rodzaj zwiedzenia bądz jeszcze istotniejsze czy są wykonawcami planu Szatana-inteligencji kosmiczno-innowymiarowej walczcącej ze Stwórcą Wszechświata ?! Wielu badaczy takich jak panowie Zagórski i Bernatowicz mogli by ostrzec Polaków lecz nie wiemy czy są świadomi tego co się tak na prawdę dzieje ?! Czy ich poglądy nie są poglądami osób uzależnionych od tego zjawiska ?!

Czy są wystarczająco silni duchowo by publicznie ogłosić dane wskazujące na podejrzane zachowania tych bytów ? Chociaż pan Zagórski i pan Bernatowicz się uzupełniają w wielu sprawach. Pan Zagórski ogłosił publicznie wiarę w Chrystusa, natomiast pan Bernatowicz zastanawia się publicznie czy istnieje Bóg oraz wspiera istnienie Aniołów, jednak czy to wytarczy byśmy jako Polacy wyzwolili się od nieszczęść narodowych prześladujących nas od 20lecia międzywojennego ?! Czy siły stojące za UFO są nam przychylne czy większośc albo wszystkie mają na celu usypianie naszej czujności ?! Jako naród jesteśmy bardzo słabi duchowo, do tego atakowani przez siły chcące nas zniszczyć narodowo i kulturalnie. Wracając do problemu szumu i jego wpływu należało by ustalić czy bilans energetyczny człowieka jest kwestią systemu otwartego czy może zamkniętego, jakie wpływy, czynniki decydują o jego poziomie, czy można się bronić przed działaniem szkodliwych sił duchowych występujących na Ziemi i w kosmosie ? Czy starożytne metody walki duchowej w celach obronnych zdają dzisiaj egzamin ?! Czy prawdziwe chrześcijaństwo mogło by nas uratować i dać odpowiedzi na te pytania ? Czy można się zwracać do kosmicznej Inteligencji opisanej w Biblii, a sterującej wszechświatem o pomoc w duchowej bitwie toczonej każdego dnia ?

UFO byty twierdzą, że niszczymy się sami, że niszczymy naszą planetę, jeżeli tak to trzeba się dowiedzieć czy jesteśmy sterowani przez jakieś siły modelujace nasze zachowanie, co to za siły, skąd pochodzą ?  wiele wskazuje, że istnieją takie i jest to nam przekazywane na wiele sposobów poprzez telewizję i inne środki informacyjne, przez ludzi napotkanych na ulicy, przez znajomych i przez organizacje społeczno-kulturalne, w tym i ufologiczne, a zwłaszcza przez ufologiczne, bo takowe są skrycie wspierane przez UFO ! Badacze ufologiczni tacy jak Arkadiusz Miazga starają się rozgryść ten problem i dochodzą do bardzo ciekawych wniosków. Wielu badaczy dochodzi do zaskakujących wniosków, jednak mało kto o nich opowiada.

W wielu starożytnych przekazach z różnych kultur kobieta była darem od bogów oraz od Boga ( w wersji Biblijnej) na początku gdy ludzkość została stworzona..., do tego dochodzi problem dwóch potopów, problemy ludzkości są i trzeba je zbadać solidnie byśmy się wydobyli z matni niewiedzy.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Strony

Skomentuj