Tajemniczy, zmieniający kształt obiekt pojawił się na niebie w mieście Wakpala w USA

Kategorie: 

Źródło: MUFON

Coraz więcej osób donosi o zauważeniu dziwnych obiektów na niebie, od niezidentyfikowanych obiektów latających po dziwne stworzenia, a nie zawsze jest to iluzja optyczna. Taki niewyjaśniony fenomen ukazał się na niebie nad miastem Wakpala w Dakocie Południowej.

Fotograf, który zrobił zdjęcie tajemniczego obiektu opisał zdarzenie:

„Moja córka i ja chodziliśmy po łąkach otaczających nasz dom przy autostradzie 1806 w Wakpala w Dakocie Południowej 7 sierpnia 2017 r. Zatrzymaliśmy się w miejscu, w którym robiłem zdjęcia córki na skałkach. Nie zauważyłem w tym czasie żadnego dziwnego obiektu. Nie słyszałem też żadnego dziwnego dźwięku. Po jakimś czasie, kiedy przeglądaliśmy zdjęcia, zauważyliśmy tajemniczy obiekt na kilku z nich.”

 

„Na pierwszym zdjęciu UFO znajduje się w chmurach, nad głową córki, ale jest dobrze widoczne, przypuszczam, że w tym czasie było nieruchome. Na drugim zdjęciu UFO przesunęło się nieco w prawo, ale nadal było wyraźnie widoczne. Na trzecim zdjęciu widać jak NOL porusza się w moim kierunku i jest nieco większy, ale również bardziej rozmazany. Na czwartym zdjęciu nie ma śladu NOLa, ponieważ musiał zniknąć nad naszymi głowami. Moment robienia tych zdjęć mógł trwać około 30–40 sekund. Byłem zajęty wtedy zajęty robieniem zdjęć, więc nie zauważyłem na niebie nic dziwnego.”

Tego typu obserwacje to już norma jeśli chodzi o zdjęcia Niezidentyfikowanych Obiektów Latających. Niemalże za każdym razem, twórcy fotografii nie zauważają dziwnego obiektu i dopiero po kilku dniach dostrzegają co udało im się uwiecznić. Tak jak w większości tego typu zjawisk fotograf przekazał zdjęcia organizacji MUFON gdzie cała sprawa oczekuje na dalsze badania.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Homo sapiens

Nie wiemy czy megalityczne

Nie wiemy czy megalityczne machiny (innowymiarowe) służyły do obrony przed istotami z innego wymiaru, czy może do łaczności z innym wymiarem, albo do jeszcze innych celów ? Zagadek ludzkości megalitycznej jest wiele. Ciekawe rzeczy posiadają dzisiejsi Japończycy, którzy odziedziczyli wielkie elementy jakiejś machiny megalitycznej ! Ten blok musiał do czegoś być przypasowany.

Ktoś go zaprojektował do innej części ! Jak olbrzymie urządzenie megalityczne to było ! Może prowadzili badania nad uzdrawianiem poprzez machiny megalityczne ? To była jakaś baśniowa cywilizacja...

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj