Tajna baza na Antarktydzie została odkryta poprzez Google Maps

Kategorie: 

Źródło: Google Maps

Youtuber o psudonimie Conspiracy Depot natrafił na ślad niezwykłej struktury położonej na śnieżnym pustkowiu Antarktydy. Ta niezidentyfikowana jeszcze konstrukcja zajmuje dość spory obszar i zdecydowanie nie przypomina ona standardowych placówek badawczych w tym obszarze świata.

 

Wiele wskazuje na to, że odnalezione tam struktury mogą skrywać jakiś podziemny kompleks budowany na Antarktydzie. Ta teoria wynika w dużej mierze z tego iż duża część z odnalezionych tam obiektów jest graficznie zacieniona, zupełnie jak gdyby firma Google została poproszona o ukrycie jakiejś tajnej placówki na Antarktydzie.

Uznanie tak regularnego skupiska budowli za zwyczajny błąd matrycy, byłoby niezwykle trudne do zaakceptowania choć zapewne znajdą się i tacy, którzy będą chcieli forsować taką opinię. W razie gdybyście byli zainteresowani tym znaleziskiem, koordynaty do sprawdzenia go na własną rękę zamieszczamy poniżej.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika wrzosowisko

haha innemedium skasowalo

haha innemedium skasowalo mojego komenta o braku konsekwencji admina Biggrin nie wiedzialam, ze taka tutaj cenzura panuje (nie na wulgaryzmy oczywiscie - te akurat sa bardzo mile widziane Wink )

' a fructibus eorum cognoscetis eos '

Portret użytkownika Kmieciu

Tia, Zimia je płaska, bo tak

Tia, Zimia je płaska, bo tak mówio guru od "ukrytej prawdy" na Jutube, Antrarkydta mo ze 100 000 km, bo ma kształt pierścienia otaczającego dysk biblijny, a to je baza NWO, która ma za zadanie płaskomózgich z "przebudzonych z kontroli fałszywej nauki" tam nie wpuścić... Biggrin Biggrin Biggrin

 

Portret użytkownika awar

Chyba tylko totalny DEBIL i

Chyba tylko totalny DEBIL i IDIOTA myśli że tam kiedyś nikt nie mieszkał!!!!!!!!

Co za Debilne myślenie bo jak śnieg i zimno to niemożliwe żeby ludzie lub inne istoty tam nie zamieszkiwały.

Wychodzi na to że przed wielkim morozem i śniegiem to był zwyczajny kawałek ziemi!!!

Portret użytkownika Mar

Bardziej dziwne jest to że w

Bardziej dziwne jest to że w mapach zamazane są bieguny ziemi. Tak samo są zamazane bieguny księżyca i Marsa. Coś jest na osiach co koniecznie ukrywają. Czegoś mamy nie wiedzieć o budowie naszej ziemi i innych planet a także księżyca.

Strony

Skomentuj