Tajne statki kosmiczne zdolne do podróży międzyplanetarnych istnieją od dawna?

Kategorie: 

Źródło: Youtube

Jak nam oficjalnie powiedziano wraz z momentem przyziemienia promu kosmicznego Atlantis skończyła się era ziemskich załogowych samolotów kosmicznych. Od tego momentu wszystkie misje załogowe są wykonywane z wykorzystaniem możliwości rosyjskich Sojuzów. Być może jest to kłamstwo a USA posiada kilka samolotów zdolnych do lotów na bardzo dużych odległościach i to nawet w dalszym kosmosie.

 

Szkocki hacker, Gary McKinnon został aresztowany w marcu 2002 roku. Pracował pod pseudonimem SOLO i jak sam twierdzi szukał informacji o ukrywanych dowodach na istnienie darmowej energii oraz UFO. To, co odkrył doprowadziło do tego, że w USA ciąży na nim wyrok 70 lat pozbawienia wolności. Amerykanie już 10 lat próbują dokonać jego ekstradycji, ale brytyjski rząd odmawia. Co takiego odkrył McKinnon, że USA ściga go tak zajadle?

 

Według informacji, jakie można znaleźć w rozmaitych artykułach na ten temat hacker włamał się do sieci intranetowych NASA i Pentagonu. W agencji kosmicznej udało mu się wykraść zdjęcie w wysokiej rozdzielczości przedstawiające cylindryczny obiekt w kosmosie gdzieś nad półkulą północną. Jak sam twierdzi 1 października 2002 roku włamał się do U.S. Space Command i odkrył tam listę oficerów z nagłówkiem 'Pozaziemscy Oficerowie". Zaczynało się robić jasne, że może istnieć coś takiego jak U.S Space Navy.

Słowo klucz to projekt "Solar Warden". Jest to tajny program kosmiczny, którego istnienie zostało ujawnione właśnie dzięki McKinnonowi. To zadziwiające w mediach wspominało się w tej sprawie wyłącznie w kontekście szkód, jakie rzekomo miał wyrządzić hacker w amerykańskich sieciach wydzielonych. Pomija się kluczową informacje, czyli to, co odkrył szkocki programista. Zwykle w przypadku takich wycieków informacji z osoby ją przekazującej stara się zrobić w zależności od opcji nieszkodliwego lub wręcz przeciwnie, wariata. Tym razem od razu dodano mu etykietkę chorego na Zespół Aspergera.

Gary McKinnon - źródło:projectcamelot.org

Konkluzja McKinnona jest taka, że istnieje jakaś flota pojazdów zdolnych do latania w przestrzeni kosmicznej. Cała zabawa z promami kosmicznymi była tylko przykrywką do znacznie bardziej zaawansowanego programu kosmicznego Solar Warden, którego celem było stworzenie pojazdu zdolnego do patrolowania najbliższego nam kosmosu. Flota kosmiczna jest ukrywana i nieznana opinii publicznej. Operuje w ramach US Naval Network and Space Operations Command (NNSOC) wcześniej zwaną Naval Space Command. W projekt jest zaangażowanych przynajmmniej kilkaset osób w bazie Dahlgren, w stanie Virginia.

 

Pojazdy budowane w ramach "Solar Warden" od lat osiemdziesiątych, były wykonywane przez podwykonawców z USA, Wielkiej Brytanii, Włoch, Austrii, Rosji i Australii. Wydaje się trochę dziwne, że projekt wykonywany takim nakładem sił i realizowany przez wiele krajów pozostał niezauważony. Według ustaleń jedna z baz, w których trzymane są statki kosmiczne znajduje się w Nevadzie na terenie słynnej Strefy 51. Nie wiadomo czy pojazdy to w pełni konstrukcja ziemska czy też przejęta technologia obcych. Być może jest to nawet wersja rozwojowa nazistowskich pojazdów z projektu Vrill i Haunebue. Skoro Amerykanie kontynuowali nazistowskie eksperymenty rakietowe to dlaczego mieli nie zrobić tego samego z techniką kosmiczną opartą o starożytne przekazy o Vimanach lub jak kto wolo powstałą na bazie skopiowania technologii w rozbitym spodku. W przypadku projektów niemieckich sa doniesienia o latajacym spodku, który w 1936 roku rozbił się w okolicy dzisiejszej miejscowości Czernica pod Jelenią Górą.

Bardzo prawdopodobne wydaje się, że tajnych baz kosmicznych może być w USA nawet kilka. Niedawno na jednej z pustyń w stanie Utah widziano dziwny ogromny obiekt o trójkątnym kształcie. Świadek sugerował, że miał około 200 metrów długości. Zresztą takich przekazów jest więcej i tajemnicze latające trójkąty są widywane praktycznie na całym świecie. Być może zdecydowana większość UFO to właśnie obserwacje floty tajnych statków kosmicznych i promów zdolnych do wykonywania operacji kosmicznych. Padają sugestie, że USA ma przynajmniej 8 dużych pojazdów kosmicznych i kilkadziesiąt mniejszych.

 

Gdyby się okazało, że jest to prawdą nagle wszystko nabrałoby nowej optyki a idea, że na Księżycu a nawet na Marsie już od dawna są ludzie nie brzmiałaby tak niedorzecznie. Oczywiście w Internecie można również wyczytać, że Amerykanie w kosmosie chronią nas i patrolują tą część przestrzeni kosmicznej starając się nie dopuścić do przestępczego wykorzystania przestrzeni kosmicznej. Niektórzy przekonują, wprost, że czynią to na podstawie jakichś ustaleń z innymi rasami. Wszystko to są jednak tylko domysły na które na razie nie ma mocnych dowodów.

 

 

Źródła:

http://www.drboylan.com/usspacefleet.html

http://en.wikipedia.org/wiki/Gary_McKinnon

http://pl.wikipedia.org/wiki/Czernica_(powiat_jeleniog%C3%B3rski)

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika akimke

Takie dzialanie  silnika

Takie dzialanie  silnika antygrafitacyjnego odkryli w Nazistowskich Niemczech. polega ono na polu magnetycznym ablo podonym jednego z metali w postaci cewek z drutu wlasciwie to kazdy moglby sobie skontruowac takie ufo/ dzialanie jednak jest często niestabilne,  zadne obowiązujące prawa fizyki nie wyjasniaja zjawiska. Jestem o tym przekonany bo moja podswiadomoćś wystarczy by znalezc odpowiedzi rzadkie. {:

Portret użytkownika Andre

Amerykanie posiadają juz od

Amerykanie posiadają juz od dawna technologie dotyczącą latających spodków zdobytą od bardzo zawansowanej cywilizacji pozaziemskiej jak również posiadają system teleportacji a na Marsie od ponad pół wieku pracuje około 90 tysięcy Amerykanów.

Portret użytkownika bryniumk

Co do tego statku z 2 filmiku

Co do tego statku z 2 filmiku i zdjęcia tematu kiedyś natrafiłem niby na filmik ze strefy 51 bardzo dziwnej jakości na którym jakiś naukowaiec chodził do okoła bardzo bodobnego pojazdu i coś notował. było to bardzo dziwne, ciągle porównywałem oba statki i były niewiarygodnie podobne

Portret użytkownika Alex

Amerykanie są zbyt głupim

Amerykanie są zbyt głupim narodem aby kontrolawać taką technologie a co dopiero stworzyć !!!
To psełdo-naród kierowany psełdo-ludźmi.
Znam tylko jeden naród króry tworzył takie zabawki podczas drugiej wojny światowej.
 
pozdrawim,
 

Portret użytkownika andy V

Każdy temat zawsze nieodmienn

Każdy temat zawsze nieodmiennie kończy się osobistymi wycieczkami i zwykłym maglem. Czy na tym polega Wasz pluralizm poglądów? Poszlibyście " wymieniać poglądy " na udeptaną ziemię albo inną ustawkę. Tak byłoby znacznie ciekawiej.

Portret użytkownika Master EVP

Drugi film z pewnością

Drugi film z pewnością autentyczny nie jest.Jest to komputerowa animacja.Za to temat jest jak najbardziej realny.Takie pojazdy są już dawno potocznie mówi się na nie UFO,ale tak naprawdę są to samoloty.Przez ostatnie lata dopracowywano technikę kamuflarzu i udało się perfekcyjnie.Wtapiają się w otoczenie jak kameleon.Potrafią być przeźroczyste.Wielu internautów wywnioskowało to po tym jak zauważyli znikanie,bądź zakrywanie tych obiektów na mapach satelitarnych,a nawet obrazie słońca czy księżyca transmitowanego na żywo do internetu.Komuś zależy by nikt się nie dowiedział,gdyby były to pojazdy obcych nikt by tego nie robił.

Portret użytkownika Cygan

Juszka czytam twoje wypociny

Juszka czytam twoje wypociny na tym portalu i ZnZ . Przyznam na poczatku uwazalem cie za inteligentna osobe , zawiodlem sie . Twoje komentarze poza ujadaniem , jadem i nienawiscia nie maja za grosz warosci merytorycznej . Czemu myslisz ze ktos ci czegos w zyciu zazdrosci?  Jestes smutnym , zalosnym i zgorzknialym czlowiekiem , ktory nie ma innego sposobu na dowarosciowanie niz opluwanie ( jakiez to zydowskie , tak jak dodawanie = tffuuu ) jadem ludzi . Moze bledem bylo wracanie do polski?  A moze tam sie na tobie poznali? 
Pozdrawiam Piotr Cygan

Portret użytkownika racja

od 1951 r. w Zjednoczone

od 1951 r. w Zjednoczone Korporacje USA złamały konstytucje ojców założycieli, każdy człek będący obywatelem USA miał założoną kartoteke...na podstawie tych danych tworzy się profil dobrego obywatela ( leminga). Efekt system edukacji jest tak skonstruwany, że 80% studentów nie wie gdzie leży Europa na mapie, bo myśli czy to nie jakaś gwiazdka porno, a 95% nie jest w stanie powiedziec gdzie lezy Polska na mapie świata... ale za to wiedzą że istniały" polskie obozy koncentracyjne", dzięki szybkiej aplikacji w komputerach jakie szkoły zostały wyposażone dzięki M...Corp. i wszystkie brednie jakie wypisuje The Times właścicielem, którego są sławni ludzie narodu wybranego, są w przekazywane i kodowane amerykanom, Wystarczy, że przed Obamą podobne słowa o obozach padały z ust Clintona czy Buscha, Prezydenci USA to nie ludzie wybrani przez Naród lecz przez Korporacje, Pierw Walka z hitlerem( zydowskie banki USA dawały pieniązki śmiało Faszystom), potem jak już nakarmili potwora jako bohater Starożytny USA dopada Hydre i ścina mu głowe, podczas drugiej wojny światowej już wykreowali drugą głowe potwora - komunistów, odmrożono zablokowane fundusze, dano pomoc techniczną, aby Stalin czuł się ważny - tylko po to aby tych Amerakanów można było prześladować, którzy mieli związki z ugrupowaniami socjalistycznymi, dlatego w USA nie ma silnej frakcji lewicowej - dzieciaki straszono strasznym Komunistycznym Wąsatym Dziadem, który przyjdzie i zabierze im wszystko...ja czasami się zastanawiam czy wszystkie te wydarzenia to nie jest jeden wielki scenariusz, który skońćzy się źle dla ludzkości dopóki się nie obudzimy...Kolejna głowa potwora to Terroryści ( BIn Laden był dobry dopóki załatwiał sprawy dla CIA - handel nielegalny bronią, narkotykami), potem jak już nie był potrzebny przerobili go na przywódce Międzynarodowego Terroryzmu, hm... hitoria sie powtarza, pierw hodują potwora a potem go ubijają, i to w taki sprytny sposób, że MOSAD zabija członków hamasu i AL-kaidy pod pretekstem ostrzałów rakietowych, ginie bliski z rodziny bina Ladena i już konflikt gotowy... gdyż jako Islamista wyznaje oko za oko...
Czwartą głowę hydry USA hodowała bardzo długo, gdyż przeniknąc do struktur władz kościelnych Katolickich i Islamskich jest trudno, ale też sobie z tym radę dali jak widać z bieżacych wiadomości , a wszystko to dzięki scenariuszowi z bibli- ciekaw jestem czym papieża zaszantażowano _ czy to dokumentami z II wojny światowej, gdyż papież Pius XII był osobą o skoncentrowanym poglądzie na inne religie dlatego też nic zrobił aby przeciwstawic się zagładzie w obozach koncentracyjnych, które z resztą pewna grupa rodzin Narodu Wybranego stworzyła specjalnie aby stworzyc sobie wiecznie żywą tarczę w postaci holokaustu, czy może też zaszatnażowano papieżą dokumentami o malwersacjach i dewacjach w Grodzie Piotrowym. Spójrzcie po smierci JANA PAWŁA II - ZRESZTĄ ZOSTAŁ WYBRANY DZIĘKI SILNEJ GRUPIE Z USA - PAPĄ zostaje przedstawiciel narodu niemieckiego  silnie związany z konserwatywną frakcją  Kongregacji doktryn  Wiary. Wniosek, osoba niezłomna, autorytet osoba nieskazitelna... którą jak każdego człowieka można złamać.
JA  nie neguje faktu,tylko pisze co sądzę o tym, spójrzcie zresztą każda historia z Narodem Wybranym  albo jest rozmywana przez media jeżeli oni są agresorem, albo wiecznie przedstawiają siebie jako ofiary jeżeli oni są w jakiś sposób pokszywdzeni, odszkodowania za mienia, za pacyfikacje.... wciągnęli w swoje rozrgywki klanowe cały świat, wykorzystując ten sam schemat, wniknąc w struktury władzy i robić wszystko tak aby ich znienawidzieć,  w czasach stalinowskich wieksząść aparatczyków i funkcjonariuszy KGB to przecież znacjonalizowani przedstawiciele Narodu Wybranego, to samo zresztą było u Faszystów...
Wiem, że nie nacja decyduje jakim się jest człowiekiem ale mam wrażenie i nie tylko ja że coś jest nie tak...gdyż oni mają od wiek wieków jakieś nie załatwione sprawy międzą sobą...
no i ciekawostka, ostatnia głowa Bestii - najazd obcej cywilzacji - czy raczej potężna przewaga technologiczna grupy trzymającej władzę, wszędzie obraz z  projektorów 4D, Reality SHOW HD super scrol
grupa najemników wyhodowna i wyposażona w cuda technologiczne,... nie wiecie o czym mówię, jako Obcy
zaglądnijcie w historie starożytną nic nowego,
teraz  parę sztuczek z meteorytami, dziwne dźwięki, jakieś obiekty latające,,, HARP, parę potężnych katastrof naturalnych, panika, kontrolowane środki masowego przekazu. Zapytacie się skąd na to cash, bardzo proste najwięcej zarabia się na Kryzysie, mając wszystkie instytucje finansowe pod władzą, przemysł, media i ludzi u władzy można wszystko, i Apokalipsa gotowa
 
TO nie jest opis Teori SPiskowej tylko fakty, cdn...

Portret użytkownika Yar

Ten pierwszy film wygląda na

Ten pierwszy film wygląda na autentyczny, drugi nie.
Czy Amerykanie z kompleksu militarno przemysłowego mają duże statki? Nie wiem, ale wątpię. Trudności technologiczne podobno mają nawet z małymi, a do tego kwestia baz, logistyki itd.
Cieszę się, że Gary McKinnon jest już bezpieczny. Rząd brytyjski ogłosił, że go nie wyda.

Portret użytkownika Zenek

"Oczywiście w Internecie

"Oczywiście w Internecie można również wyczytać, że Amerykanie w kosmosie chronią nas i patrolują tą część przestrzeni kosmicznej starając się nie dopuścić do przestępczego wykorzystania przestrzeni kosmicznej. Niektórzy przekonują, wprost, że czynią to na podstawie jakichś ustaleń z innymi rasami."
 
- amerykanie  walczący o cudze dobro. Buahahahahahahahahaah.
 
Takie "przecieki" mają dać przyzwolenie od lemingów na zbudowanie Gwiazdy Śmierci bo coś nam zagraża z kosmosu. A chodzi o to, że po jej zbudowaniu państwo jakie będzie ją miało będzie już niepokonane i będzie mogło pozostałym nawet kooperującym frajerom dyktować co mu się będzie żywnie podobało.
 
Ale ponieważ na razie wszyscy są nieufni należy zorganizować POWÓD czyli "masową obrone Ziemi przed nazistami z Księżyca". I ku temuś te wszystkie "newsy". Oswajanie lemingów z bliską już "inicjatywą zastroskanych bezpieczeństwem świata poolityyków".
 
Zresztą o tym to tu imć Twardowski już pisał. ;p
 

Portret użytkownika pako1205

Tak,ten filmik dość obrazowo

Tak,ten filmik dość obrazowo przedstawia "możliwości" kosmicznych technologii z du.y .Marzy się to śmierdzielom,panowanie nad wszystkim się marzy śmierdzielom.Ale to tylko marzenia w tej chwili,jak jest,wie tylko ten,kto miał z tym bezpośredni kontakt,ale nie z kilometrów,to musi być bardzo blisko,czar o technologii z zafajdanych usa pryska z prędkością telepatii.Dla wielu lepiej będzie,jeżeli sikiem prostym potraktują to co napisałem.Reszta wie,o czym napisałem.

Portret użytkownika NEUTRINO

Ta kowboje mają krzywe nogi

Ta kowboje mają krzywe nogi jak srają. O f-22 raptor czytałem prawie 20 lat temu , a dopiero obecnie mają ich niewielką flote. By mieć napęd tzw antygrawitacyjny najpierw należało by pojąć fizyke kwantową i przenieść ją ze skali mikro do skali makro. A to nie takie proste. Obecnie stosuje sie siłowe metody poznawania budowy atomów, to tak jakby rozwalić gitare i próbować wywnioskować ile i jakich ma strun. Jednoznaczne opisanie i poznanie czym jest grawitacja, magnetyzm, ładunek, mechanizm splotu to jedyna droga do zwiedzania i poznawania kosmosu. Jeśli mamy jakąś koncepcje odnośnie budowy atomu to nie warto o tym sie rozpisywać bo przypuszczam że sieć internetowa jest pod tym kontem kontrolowana. Internauci to jak jeden hiperkomputer . Ja osobiście widziałem nol 4 razy w postaci jasnej kuli , a na lotnictwie sie znam . moi znajomi widzieli nol w kształcie cygara i wątpię że amerykańskie ufo kłusuje nocami nad stawami hodowlanymi by wyszabrować mam karpie. Pozdrawiam

Portret użytkownika Nihil Novi

dlaczego mieliby to ukrywać?

dlaczego mieliby to ukrywać? czy wywiady obcych państw nie wiedziałyby o tym? po co by to ukrywały?-Za tym stoją osoby związane z kręgami reliijnymi nie tylko katolickimi ale i islamskimi itd.Im jest nie na rękę żeby ludzi dowiedzieli się o obcych ze względu zmniejszajacych się wpływów"na tacę" czy datków od rodziny Saudów w przypadku islamistów.

Portret użytkownika uLtra

kolego,wciaz bredzisz

kolego,wciaz bredzisz bzdury,,,,,daj jakikolwiek dowod na swoje ,,teorie,,a pozatym jezeli jestes 73 rocznik to chyba takze sciemniasz...sic..kazdy twoj wpis jedzie na kilometr napedzaniem strachu..dziwie sie zatem ze jeszcze funckjonujesz...

Portret użytkownika gość

ciekawe czemu jedne

ciekawe czemu jedne technologie są od razu przedstawiane ludziom, żeby się pochwalić , a inne nie? dlaczego mieliby to ukrywać? czy wywiady obcych państw nie wiedziałyby o tym? po co by to ukrywały? nie, ja w to nie wierzę. znowu ktoś zmontował zdjęcia, poogladał serial stargate i na tym koniec. powiem krótko: jeśli USA miałaby statki kosmiczne zdolne do dalekich podróży, to to nie byłoby tajemnicą bo po co?

Portret użytkownika zielonawyspa

Zmusiło ono mnie bowiem do

Zmusiło ono mnie bowiem do zadania sobie pytania "dlaczego wszelkie badania dotyczące UFO są prześladowane i muszą być prowadzone w głębokiej konspiracji". Badania te przecież nikogo nie krzywdzą, a ponadto biorąc pod uwagę kontrowersję jaka je otacza, są one ogromnie potrzebne naszej cywilizacji. Z czasów kiedy byłem aktywistą oryginalnej Solidarności, ciągle pamiętam podstawową zasadę, że kiedykolwiek zachodzi konieczność uciekania się do konspiracji, zawsze istnieć musi jakiś rodzaj okupanta który prześladuje owych ludzi zmuszonych do uciekania się do konspiracji. Stąd następnym moim pytaniem było: "kto jest owym niewidzialnym okupantem, jaki prześladuje wszystkich badaczy którzy dokonują rzeczowych badań UFO". Jak to doskonale już wiadomo, sukces badań naukowych głównie polega na zadawaniu właściwych pytań i potem znajdowaniu dla nich poprawnych odpowiedzi. W tym przypadku zapytanie "kto jest owym niewidzialnym okupantem" okazało się tym właściwym zapytaniem, które dostarczyło mi lawinowej odpowiedzi. Tak się stało, ponieważ poprawna odpowiedź na to pytanie brzmi owym niewidzialnym "okupantem" który prześladuje badania UFO, są sami UFOnauci, którzy z wielu najróżniejszych powodów usilnie przeszkadzają ludziom w poznaniu prawdy na ich temat, zaś w ramach tego przeszkadzania m.in. niszczą każdego kto bada ich zbyt dociekliwie. Tak samo jak owa odpowiedź szokuje, doskonale ona pasuje do wszelkich znaków zapytania dotyczących UFO. Wyjaśnia ona bowiem dlaczego istnieje tak wiele przeciwieństw i kontrowersji w naszym odbiorze zjawiska UFO, dlaczego ludzie reagują histerycznie na każdą wzmiankę słowa UFO, dlaczego istnieje cała ta oficjalna wrogość w odniesieniu do badań UFO, dlaczego każdy kto rzeczowo bada UFO zawsze dotknięty zostaje najróżniejszymi problemami i karami, dlaczego poprawne i racjonalne teorie i wyjaśnienia dotyczące UFO są zawsze krytykowane, podczas gdy najróżniejsze zwariowane teorie są rozmnażane w nieskończoność i upowszechniane bez najmniejszego oporu ani krytycyzmu, dlaczego wszelki materiał dowodowy jaki mógłby ujawnić sekretą działalność UFOnautów na Ziemi zawsze znika zanim ktokolwiek ma czas aby go dokładnie przebadać, dlaczego istnieją dosłownie tysiące i tysiące autentycznych zdjęć UFO dokumentujących z ogromną konsystencją i powtarzalnością istnienie tych samych statków międzygwiezdnych, jednak ciągle jacyś "luminarze nauki" uparcie stwierdzają że nie ma dowodów na istnienie UFO, itd., itp.
http://www.totalizm.pl/pajak_jan.htm

Portret użytkownika Yar

Nieprawda. Prawdę o UFO i

Nieprawda. Prawdę o UFO i obcych technologiach skrywają od 50 lat Amerykanie z tajnego kompleksu militarno-przemysłowego. Chodzi o technologie, ich ukrycie i to, byśmy nadal kupowali ropę naftową. Więc w sumie chodzi oczywiście o władzę i pieniądze. 
Być może współpracuje z nimi jakaś 'zła' rasa obcych, ale te życzliwe rasy przyglądają się temu z daleka. To my musimy to zmienić. Co więcej, gdyby Oni tu dziś wylądowali, przerażeni Amerykanie zaczęliby wrzask że to inwazja i zaczęli wojnę.
 
Co do 'extraterrestrial officers' to może chodziło o obcych współpracujących z Amerykanami?

Portret użytkownika nie-wierny

Popełniamy wszyscy jeden

Popełniamy wszyscy jeden podstawowy błąd: szukamy jednej prawdy, podstawowej, może ukrywanej przed nami od dawna, czujemy sie oszukiwani przez "nich" czyli polityków, przemysł lub lobby naftowe...albo jeszcze przez Bóg wie kogo. Prawda zaś jest najprawdopodobniej taka ze jednej prawdy nie ma! Są dezinformacje, celowe przecieki i te bardziej sterowane i te niedopilnowane. Są prawdy fanatyków, są prawdy naukowców oraz szarych ludzi. Ale prawda fundamentalna np. O UFO? Nie zartujmy sobie: nie wiemy nic bo jesteśmy zdalnie sterowani, idziemy na sznurku i dowiemy sie tylko tyle ile potrzeba. Nie ma przypadku bo gra idzie o podstawy władzy i to nie w jednym państwie. Juz dawno przestaliśmy samodzielnie decydować o własnym życiu, teraz za nas decyduje sie o tym co i jak mamy myśleć. Robi sie to bardzo skutecznie, ale nie jest to skutek działania jednej osoby lub grupy ludzi. To wypadkowa działań wielu grup, wielu wywiadów i elementów nacisku. Nie chodzi o to ze dowiemy sie nagle ze UFO to ziemską technologia, ucieszymy sie lub najwyżej przyjmiemy do wiadomości i juz. Chodzi o to ze ludzie dowiedzą sie nagle ze tyle lat byli wprowadzani w błąd, ze władza która wybierali oszukiwala ich ze byli tylko pionkami i bydłem do roboty... A wtedy wszystko może runąc. Cały porządek swiata. Do tego nikt z prawdziwych elit nie dopuści. Nawet stopniowo oswajajac ludzkość poprzez niby "przecieki" . Uważam ze prawdy dowiemy sie tylko w jednym przypadku: gdy nadejdzie dzień kiedy wszystko stanie sie mniej ważne od przetrwania, gdy runie porządek wskutek jakiegoś zagrożenia lub katastrofy. Wtedy zobaczymy jak jest naprawdę. Tylko co nam wtedy z tego? Ale to właśnie o to chodzi aby nie w głowie był nam bunt, wściekłość i oburzenie za ukrywanie prawdy. Wtedy liczyć sie będzie przetrwanie i będziemy wdzięczni za ukrywanie " asa w rękawie" , za to ze mamy tak cudowne środki do dyspozycji. Nie ma zagrożenia? W sytuacji konieczności zagrożenie stworzy sie błyskawicznie. To nie problem. Obawiam sie jednak ze to juz niedługo... Na razie trwa stan zawieszenia, polprawd i dezinformacji ale to  droga do nikad i powoli  docieramy do znaku " droga bez przejazdu" . A wtedy....
 
 
 

Portret użytkownika baca

no cóż ja się oparłem tylko*

no cóż ja się oparłem tylko* o relacje żołnierzy i dlatego wcale się nie przejmuj tymi bajkami
one nie są dla ciebie - dla debili stworzono zaufane** źródła:
Patryk Geryl, japońska ksiezniczka, Lucyna Łoboś, Tina, plejadanie i tak dalej... ale w pierwszej kolejnosci oczywiscie słuchaj uważnie tego, co mówią żydzi i żydowskie ewangelie
no i oczywiscie nie zapomnij posłuchać uważnie podjuszki... ona była na pielgrzymce w osraelu i nigdy*** nie kłamie
* - uzupełniające się nawzajem i mające pokrycie w historycznych faktach
** - wzięte z d..y i dlatego nie pokrywające się ani w faktach ani wzajemnie
*** - łże zawsze (nawet jak śpi Smile

Portret użytkownika Juszka1980OGL

uciekasz od rozmowy z

uciekasz od rozmowy z podkulonym ogonem jak pies do tego skamlesz i piszczysz jak scur, dowód oto naszarozmowa jak to dziecko się zachowuje:
//innemedium.pl/wideo/kula-orbs-przeleciala-przez-tunel-w-niemczech
i ty komuś zarzucasz kłamstwo hipokryto, a wzięte z 4 liter to ty masz swoje teorie niczym nie poparte- pusta ziemia i cały szajs Biggrin
Zazdrość i zawiść to twoje cechy, ty siedzisz w domu i nie stać cię na wyjazd poza miasto, i nie mowie tu o pieniądzach tylko stanie umysłu.....

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

oj juszka... oj juszka...

oj juszka... oj juszka... zaprawde powiadam Ci weź sobie antydepresyjny lek.. Pełno ich w necie..
Przypisujesz swoje cechy mnie i innym, jakbysmy mieli ci czego zazdrościc... Nikt ci nie zazdrości ania kasy, ani innych mozliwości, tylko smieje się z twojej głupoty... popatrz na punktację... nikt cie nie lubi... Sad

Portret użytkownika 85r

Wydmuszka się zaraziła od

Wydmuszka się zaraziła od swego psa wścieklizną. A może w tym lesie co chadza ją jakiś wilk napastował jak czerwonego kapturka. Choć oznaki też wskazują na Chorobę szalonych krów.
<ciach>
edit: skasowane
Moderator

Portret użytkownika 85r

Podjuszka <ciach>  jak widać

Podjuszka
<ciach>
 jak widać po wpisach, powinna czym prędzej udać się do weterynarza by ją wyleczył z wścieklizny. Niewiem czemu uczepiła się tak tej baby, jakieś kompleksy w ten sposób leczy. Biedna wydmuszka zimno jej i piec się jej maży.
<ciach>
edit: skasowane
Moderator

Portret użytkownika baca

ktoś dał dla podjuszki

ktoś dał dla podjuszki plusa!!!
no to popatrzmy: to nie bylem ja, nie był 85, na pewno nie Angelus... hmmm... to nie mógł być nikt normalny - została nam tylko jedna mozliwosc: <ciach> kliknela sobie parszywego plusika.
parszywego, bo nawoływanie do spalenia kogoś w piecu to jest chore i bardzo typowe dla <ciach>
dlaczego moderatorzy znani juz z nadgorliwosci puszczają CIĄGLE płazem nienawistne i nawolujace do samosądów wpisy tej <ciach>
ja bardzo prosze o wiecej uwagi albo jesli moderatorzy są zbyt zajeci usuwaniem patriotycznych postów Rubina, to chociaz na rozpatrzenie drobniutkiego wniosku:
<ciach>
85, ciekawe jak by to wygladało w polskim sądzie gdyby ktoś postawił dla podjuszki zarzut, bo mi ona wygląda po prostu na typową antysemitke - zarzuca Ci <ciach>(a wiadomo przecież doskonale choćby z knesetu na Wiejskiej, ze najwiecej <ciach>jest właśnie w gminie żydowskiej) no i nawołuje publicznie do spalenia Cię w piecu.
ja mysle ze nawet stalinowski sąd musiałby uznać podjuszkę za homofobkę i antysemitkę - ja na Twoim miejscu 85 nie nadstawiałbym drugiego policzka tylko od razu robił raban po to zeby przynajmniej podjuszka otrzymała ban
 
<ciach>
edit: skasowane
Moderator
 

Portret użytkownika Juszka1980OGL

boli cie panno beacuniu że

boli cie panno beacuniu że wytykam ci twoją antyżydowską postawę w ogóle twoja postawa przeciw ludziom rozsądnie myślącym jest zadziwiająca. Szukasz na siłe poparcia w AMR i 85r przy czym ten drugi włązi ci bez wazeliny. jesteś pozbawiony kręgosłupa moralnego i nie potrafisz logicznie i sensownie rozmawiać a od poważnej wymiany poglądów wolisz kłotne i obrażanie. oto dowód: //innemedium.pl/wideo/kula-orbs-przeleciala-przez-tunel-w-niemczech
Jak byś nie zauważył na chamstwo odpowiadam chamstwem, tępię twoje chore pomysły i jestem jak widzę jedyny który przeciwstawił się tobie. 
Homofob i ukryty antyżyd i antyseminista pod szyldem syjonisty to właśnie ty. <ciach>
Boisz się że stracisz tron na innemedium,<ciach> i wylewanie na wszystkich swojego jadu za niudane jak mniemam życie. 
Jak zauważyłem dowartościowujesz się plusikami które przynoszą ci ulgę i chwałe, niestety to nie jest życie, to nie jest prawdziwy świat, plusikami nie oszukasz marnoty swojego żywota a jedynie własne sumienie prubujesz oszukać.
 
<ciach>
edit: skasowane
Moderator

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

No i tak jest jak od dawna

No i tak jest jak od dawna mówiełm. UFO to ziemska technologia i to zlowrogich ludzkości sił neonazistowskiej ideologii. Nie ma żadnych "obcych" sa tylko "Nasi" i Ci co zamieszkują wnętrze pustej Ziemi od czasów Potopu... nasze "kochane biedronki" hodujące nas jak "mszyce"...
 Ale to tylko "spekulacje" / ... / umysłu...

Portret użytkownika Ankanate 9112

Ktos Was uswiadamia powoli i

Ktos Was uswiadamia powoli i z głebokim uswiadomieniem swoim Smile kieruje sie mowa "zostaw cos na pozniej"
zawsze wiedziałem ze ludzkie zycie nie ma ograniczen, ograniczenia sa swiadomie tworzone by miec nas po kontrola Smile

Strony

Skomentuj