Tajską modelką podczas kręcenia programu na żywo zawładnął zły duch

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Na video, które zebrało ponad milion odsłon, widać dziewczynę, która jest nawiedzona przez ducha. Zły demon wcielił się w kobietę w trakcie trwania programu. Tajska modelka, która znana jest pod pseudonimem Pui, zaczęła zachowywać się dość dziwnie na wizji, wrzeszczeć, jak małpa i przemawiać męskim głosem.

 

 

Zły duch, który wcielił się w Pui, zgodził się nawet na przeprowadzenie wywiadu. Powiedział prowadzącemu, że bardzo podobają mu się włosy i ciało dziewczyny. Stwierdzenia te wstrząsnęły modelką i ta zaczęła krzyczeć. Prowadzący program próbował uspokoić niewiastę, wyciągając medalion z wizerunkiem Buddy. To zadziałało - zły duch uspokoił się nieco.

 

Później Pui tłumaczyła, że duch wcielił się w nią podczas wizyty w Zatoce Tajlandzkiej. Jednak w przeważającej większości Internauci nie wierzą dziewczynie. Wielu twierdzi, że kobieta udaje, aby zdobyć sławę i skupić na sobie uwagę opinii publicznej.

Ocena: 

3
Średnio: 2.3 (3 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika skidoo23

To jeszcze nic. Ten facet to

To jeszcze nic. Ten facet to bardzo znany prowadzący w Tajlandii. W 2013, na wizji, gość w programie miał zawał i prowadzący szybko przeprowadził operację na otwartym sercu. Oczywiście wszystko się udało. Niestety wtedy, jak i teraz z przyczyn technicznych nie mozna było przerwać programu i udzielić pomocy medycznej. Biggrin

Pozdrawiam,

skidoo23

Portret użytkownika ciemnogród

W Polsce to dopiero demon,

W Polsce to dopiero demon, zły duch, wirus (jak kto woli) kwitnie. Bieda i nędza a co za tym idzie choroby fizyczne i psychiczne, to jego dzieło, są niezniszczalne.

Dziwne że egzorcysci  na to pozwalają, panoszyć się złemu.

Strony

Skomentuj