Tajwański rybak złowił fragment ludzkiej szczęki, należący do prehistorycznego giganta

Kategorie: 

Źródło: http://www.planetanovosti.com/news/tajvanskie_rybaki_vylovili_fragment_chelovecheskoj_cheljusti_prinadlezhashhej_doistoricheskomu_velikanu/2016-05-23-14203

Jeden z tajwańskich rybaków wyciągnął z sieci ludzką kość i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, ale wątpliwości wzbudziły rozmiary niebywałego znaleziska. Nietypowy fragment szkieletu ludzkiego trafił do badań, który potwierdziły, że kość należała do mężczyzny giganta. Świadczą o tym rozmiary dziwnego przedmiotu.

 

 

 

Przybliżony wiek kości wpisuje się w przedział lat od 10 do 200 tysięcy. Najprawdopodobniej jednak wyłowiony fragment liczy 55 tys. lat. Były to czasy, gdy homo sapiens na pewno nie występował na jakichkolwiek obszarach naszej planety. Eksperci uważają, że w tym czasie mogły istnieć różne podgatunki rasy ludzkiej, nieznane współczesnej nauce.

 

W ostatnich latach archeolodzy coraz częściej odnajdują szkielety niezidentyfikowanych stworzeń, zarówno ludzi, jak i zwierząt. Wynika z tego, że historia ewolucji człowieka, jako dominującego gatunku, jest bardziej skomplikowana niż mogłoby się to wszystkim wydawać.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

Zachecałem wcześniej do

Zachecałem wcześniej do wysłuchania audycji o gigantach i tajnych bazach podziemnych gdzie już są stworzone hybrydy ludzko zwierzęce, właśnie pojawiła się ta audycjha na youtube: "Wszyscy znający język angielski interesujący się tą tematyką, powinni obejrzeć i dokładnie wysłuchać program Jima Bakkera, w której Steve Quayle oraz pastor David Lankford opowiadają (ujawniają tajemnice) o czasach obecnych, starożytnych, bytach niematerialnych, a także o tłumaczeniu Apokalipsy św. Jana w temacie znaku bestii. Niezwykle ciekawy odcinek, poruszane tam tematy oraz dane są momentami wręcz bezcenne. Mowa jest tam o zagrożeniu życia badacza i pastora w związku z informowaniem społeczeństwa o tych sprawach. Do obejrzenia tutaj: 

David Lankford, Steve Quayle - The Days of Noah are Almost Upon Us (Day 2)

https://www.youtube.com/watch?v=Pi6xg9FLSvw

cała seria tu:

https://www.youtube.com/results?search_query=David+Lankford%2C+Steve+Quayle+-+The+Days+of+Noah+are+Almost+Upon+Us

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika skidoo23

Witam,

Witam,

"ok. 1,9 miliona lat temu Homo habilis (człowiek zręczny) dał początek gatunkowi Homo erectus (człowiek wyprostowany), z którego mniej więcej 190 tys. lat temu wyewoluowali obecni ludzie."

i dalej

"Mniej więcej 100 tysięcy lat temu dotarł na Bliski Wschód, ok. 60 tys. lat temu do Australii, a prawie 40 tys. lat temu do Europy (był to tzw. kromaniończyk, czyli człowiek z Cro Magnon – od nazwy stanowiska archeologicznego we Francji)"

źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Cz%C5%82owiek_rozumny

Oczywiście to tylko hipotezy, jednak w koncepcji ewolucji 200 tys. lat temu to taka najbardziej powszechnie przyjeta data pojawienia się ludzi współczesnych. 

Jeżeli dobrze rozumiem tekst rosyjski to jest tam napisane, że 55 tys. lat temu człowiek nie mógł występować w tamtej okolicy a nie na świecie w ogóle ("когда племена человека разумного еще даже не появились в этой местности"). 

Już któryś raz spotykam tu sytuacje, w której autor portalu przekręca cytowane przez siebie źródło, które samo zresztą jest wątpliwej jakości. Przydałoby się jeszcze jakieś źródło datowania znaleziska i kolejne, na podstaiw którego stwierdzono, że człowiek nie mógł tam występować w określonym czasie. Wątpliwości co do gigantyzmu znalezionych szczątków w komentarzach już przedstawiono.

Pozdrawiam,

skidoo23

Portret użytkownika tomasz26

teoria ewolucji jest pusta

teoria ewolucji jest pusta jak łby rolling stonsów. odbyła się ona w przyspieszonym tempie w laboratoriach dna ..wyłapali przygłupów poprawili geny i jest gotowy robol.:).. później żeby zapanować nad nimi dali im jakieś tam wierzenia w bożków i wista wio .. mogą kopać ,zginac karki co jakiś czas świętować w akcie poddaństwa..kluczem do zniewolenia jest ludzna emocjonalność!

Portret użytkownika Jacoo1

nie było żadnej ewolucji.. to

nie było żadnej ewolucji.. to "bogowie" bawili się DNA i tworzyli sobie nowe gatunki zwierząt i człowieka również. stąd wcześniej taki wysyp różnych hominidów i człekokształtnych. testy robili sobie.. na ziemi pozostawili gatunek najbardziej dla nich przydatny Smile

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj