Taksówka w Hongkongu została uderzona przez tajemniczą zjawę

Kategorie: 

Źródło: Facebook/Hung Leung

W sieci pojawił się film, ukazujący tajemniczą mgłę, która wydaje się uderzać w taksówkę. Nagranie zyskało ogromną popularność w mediach społecznościowych.

Wideo, które opublikował Hung Leung na swojej stronie na Facebooku, zostało nagrane z wnętrza samochodu i ukazuje taksówkę jadącą przed pojazdem.

Mężczyzna uchwycił jak przez chwilę na drodze pokazuje się tajemniczy obłok mgły, który uderza w lewą stronę taksówki. Chwilę po tym wydarzeniu taksówka zjeżdża z drogi w prawo i prawie zderza się z drzewem.

Zrzuty ekranu wyraźnie pokazują nagłe pojawienie się mgły, która wygląda nieco jak nadprzyrodzona istota. Czy mogło być to zderzenie zjawy z taksówką? Poniżej zamieszczamy film ze zdarzenia.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika eljasz

i na tym polega każdy wypadek

i na tym polega każdy wypadek, bo człowiek za kierownicą jest tylko marionetką mniej lub bardziej odporną na uderzenie INFORMACJI czyli RESET ! - im więcej Chaosu w kabinie tym skuteczniejszy jest atak co dzieje się zazwyczaj w tzw. "czarnych punktach" opisane www.lifechip.pl

 

Portret użytkownika spacepol

Szkoda, że nie wiemy co jest

Szkoda, że nie wiemy co jest po lewej stronie ulicy. Co tam się znajduje i co ewentualnie pękło "wypluwając" parę, której zwyczajnie przestraszył się kierowca i ... mamy gotowy wypadek. 
Żadna zjawa. Na litość Sad 

Portret użytkownika Kamilowski

Wytłumaczenie jak najbardziej

Wytłumaczenie jak najbardziej przekonujące i racjonalne ale na filmie widać kolejne błyśnięcia, które mają miejsce w samochodzie. Para nie mogła by się tak zachować. Dodatkowo jest tam stopklatka sugerująca, że mamy do czynienia z jakąś istotą wyposażoną w twarz. Mnie osobiście przekonuje to, że jest to kolejny fake na którym autorzy dobrze zarabiają...

Skomentuj