Taktyka małych kroków

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Spora część poszukiwaczy prawdy dostrzega w historii ludzkiej cywilizacji anomalie. Pojawiają się one na przestrzeni ostatnich kilku tysięcy lat. Można je zauważyć w pradawnych opowieściach, starożytnych rejestrach, ale i w dziejach najnowszych. Jedną z najlepszych książek w temacie polskich przedziwnych historycznych nieprawidłowości, jest szalenie interesująca praca o tytule „Baśń jak niedźwiedź” - Tom II", jej autor Gabriel Maciejewski, skumulował w swoim dziele ogromną ilość zaburzeń "historycznej czasoprzestrzeni". Polska od 15 wieku była coraz bardziej sterowana z zewnątrz. Do tego celu służyły nie tylko środki fizyczne, ale i moce nadprzyrodzone !

 

Sprawa nieprawidłowego odczytywania historii najnowszej ma swoje zródło. Wielu badaczy jest przekonanych, że jest nim oderwanie się od prawdy Chrystusa i zgodnie z Pismem Świętym podążanie za tym, który ma w swojej oszukańczej mocy kulę ziemską (1 Jana 5:19), jest nim " wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który zwodzi cały zamieszkały świat" Apokalipsa 12:9

Niestety w Polsce, tak jak i innych rejonach tej planety, mamy tych, którzy dali się uwieść. Są to jednostki które bardziej, lub mniej świadomie, wprowadzają tajemniczy plan "małych kroczków". Najbardziej znanymi polskimi demaskatorami zamysłu istoty niewidzialnej dla ludzkiego wzroku są: doktor Krajski, profesor Zwoliński oraz Ks. Natanek. To dzięki ich pracy możemy poznać sprytną taktykę "małych kroczków".

Niewidzialne małe kroczki

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Homo sapiens

W TVP widzieliśmy panią

W TVP widzieliśmy panią premier Szydło, która mówiła do Polaków by nie było więcej "exitów" w UE, by się starać o jedność UE. Niestety w zachodniej Europie politycy dążą do samozniszczenia i pociągnięcia ze sobą do piekła innych państw. Nie pozwólmy by Polska uczestniczyła w samodestrukcji i by polskojęzyczni zdrajcy nas wciągnęli w proces zabijania ludzkich dusz, lub by je nam odebrano. Elity zachodniej cywilizacji śmierci chcą nam zabrać nasze dusze i oddać je ich władcy czeluści Abaddonowi. W Polsce istnieją portale internetowe nautulisowe, które prowadzą działalność zgodną z linią ufonautów, to znaczy propagują nowy porządek światowy, w którym cywilizacja ufonautów wtopi się w ludzkość i stworzy mieszańców. Naszą szansą na normalność Boga jest ucieczka do Jezusa Chrystusa, o której mówi słynny ufolog Joe Jordan ! Jak wiecie prowadził wieloletnie badania fenomenu, jest jednym z dyrektorów MUFON'u i wie że tylko Chrystus potrafi uratować z z sideł ufonautów ! Jeżeli państwo wierzą w Boga YHWH i Jego Syna Chrystusa to powinni się modlić całą swoją mocą duchową o szybki rozpad Unii Europejskiej, by ta przestał nas okupować. Tak jak asymilacja do Unii Europejskiej była koniecznym warunkiem odsysu energetycznego, tak wszelkimi sposobami politycy chcą byśmy zostali wchłonięci przez  Nowy Porządek UFO.

http://popotopie.blogspot.com/2016/02/strzez-sie-i-pilnuj-swojej-duszy.html

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Znawca

Polska musi skierować się ku

Polska musi skierować się ku Jezusowi inaczej nie przetrwamy jako Naród, wiadomo przecież że jako panstwo jesteśmy ustanowieni przez Mieszka w ramach Kościoła Katolickiego i bez niego nie możemy liczyć na jakąś konkretną większą pomoc z Nieba od Boga.

εν αρχη ην ο λογος και ο λογος ην προς τον θεον και θεος ην ο λογος ουτος ην εν αρχη προς τον θεον

Portret użytkownika Fastwalker

Ucz się historii a nie

Ucz się historii a nie kleszych bajek watykańskiego okupanta.

Katolicyzm zmontowano w 325 r. jako element władzy cesarskiego Rzymu.Katolicyzm i jego odłamy,wprowadzano ogniem i mieczem przez 1600 lat od 395 r. ; ok.180 mln pomordowanych: w wojnach krzyżowych,likwidacja inteligencji,likwidacja chrześcijan i pism chrześcijańskich,wymordowanie gnostyków i Katarów,inkwizycja,kolonializm,holokaust,zniszczenie kultur narodowych Europy i obu Ameryk,niewolnictwo,ostatnie 1000 lat to głównie wojny "chrześcijańsko - chrześcijańskie". Nieistniejące od 1600 lat chrześcijaństwo było odłamem judaizmu nadal opartym o Tory,Magię i tradycją żydowską. Polacy to Słowianie;katolicy to żydzi w sensie wyznaniowym.

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Kimbur

Zgadza się. U mnie stoi na

Zgadza się. U mnie stoi na 205.

 

Swoją drogą to straszne jak bardzo są ogłupiali ludzie we współczesnym świecie! Przecież ta wredna makrela ma całą rzeszę swoich zwolenników pomimo zalewania Unii milionami nachodźców, pomimo odbierania obywatelom zdobyczy cywilizacyjnych i trudu pracy ich rąk. Homoś, przegrywamy ze Złem...

Skomentuj