Technika mikrofalowa umożliwia tworzenie głosów w ludzkich głowach

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Technologia wpływająca na ludzi, która dosłownie tworzy głosy w ludzkich głowach nie jest niczym nowym. Okazuje się, że kilkadziesiąt lat temu amerykańska armia przeprowadzała testy z użyciem mikrofali. Odpowiednia częstotliwość jest odbierana jako głosy a niczego nieświadomy człowiek będzie obawiał się o swoje zdrowie psychiczne

 

Doświadczenia przeprowadzone przez wojsko wskazują na to, że możliwe jest modulowanie tych dźwięków, aby przybierały formę wyraźnie rozpoznawalnej mowy. Jeśli technologia ta została udoskonalone przez te kilkadziesiąt lat nie można wykluczyć, że była wykorzystywana wielokrotnie, jako skuteczne narzędzie w celu transmitowania przekazów zarówno pozytywnych jak i negatywnych.

 

Według dostępnych informacji opierających się na badaniach prowadzonych przez amerykańskich psychologów, technologia mikrofalowego transmitowania głosów jest skuteczna w promieniu kilkuset metrów od nadajnika. Fale radiowe tego typu mogą przechodzić przez ściany, budynki lub inne przeszkody.

Można wzruszyć ramionami i powiedzieć, ze to zbyt fantastyczne, aby było możliwe, ale okazuje się, ze Aaron Alexis, który w 2013 roku zabił 12 osób w bazie marynarki wojennej pod Waszyngtonem, wcześniej poszedł na policję twierdząc, że słyszy w głowie głosy trzech osób, które zwracają się do niego nie pozwalając mu spać. Oświadczył policjantom, że wojsko posiada technologię mikrofalową za pomocą której udaje się dotrzeć z przekazem bezpośrednio do ludzkiego mózgu.

 

Oczywiście to, że Aaron Alexis twierdził, że wojsko transmituje mu jakieś informacje mogło być też po prostu efektem jego choroby psychicznej, ale biorąc pod uwagę fakt, że wojsko samo przyznało się do rozwijania technologii zdolnej do transmisji głosów wprost do ludzkich głów oznacza, że cześć przypadków spektakularnych morderstw w USA może być indukowana celowo. 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (4 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zibi1973

Myślę żeby lepiej nie słuchać

Myślę żeby lepiej nie słuchać tych głosów,chodź nie wiem czy to możliwe,stawianie oporu,może z magravem ,siostra stała na pasach i coś jej powiedziało idź i wypadek się stał,nic się poważnego nie stało,może tylko dlatego że była jeszcze 12 latkom,dzieckiem,gdyby była po 60 raczej by nie żyła

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Skomentuj