Technologia kamieniarska cywilizacji przedpotopowej, część II

Kategorie: 

Źródło: popotopie.blogspot.com

Kolejnym zagadnieniem pojawiającym się w pytaniu o zaginioną cywilizację przedpotopowych Ziemian są ślady pozostawione w kamieniołomach. Są to często niezwykłe pozostałości jakiejś technologii. Czegoś co pozwalało obrabiać skałę, granit czy inny jej rodzaj, w sposób który nie tylko wprawia w zdumienie nas zwykłych ludzi tzw. ery przemysłowej, ale także specjalistów pracujących na co dzień w dzisiejszych fabrykach wytwarzających elementy budowlane skrojone z bloków szlachetnego gatunku kamienia.

 

Ktoś kiedyś dysponował tak wspaniałą technologią obrabiania skał, że ciężko jest nam uwierzyć w takowe możliwości, gdy na okrągło słyszymy jakoby jakiś "pitekantrop" tłukł kamiennym toporem innego "neandertalczyka" Ta ciągła dezinformacja nie dopuszcza myśli, że istniała jakaś cywilizacja posiadająca zadziwiającą technikę związaną z przetwarzaniem i wykorzystywaniem ziemskich skał. Arcyciekawym i ważnym pytaniem pozostaje to, dlaczego zajmowali się tak zawzięcie skałami ? Do czego były im potrzebne ?! Z czym miały i mają związek ?!

 

Czy kwarc zawarty we wszelkich produktach wykonanych z tego materiału jest tym szczególnym składnikiem wpływającym na tak wielkie zainteresowanie starożytnych ? Czy ma on związek z ludzką umysłowością, ze świadomością ? Na pewno jest to środek budowlany ekologiczny, w przeciwieństwie do wszelkiego rodzaju betonów, czy innych sztucznych skało podobnych produktów wytworzonych przez cywilizację obecnych Ziemian, mieniących się "szczytem" rozwoju technologicznego. 

 

Czym, jaką maszynerią się posługiwała pierwsza najbardziej zaawansowana technologicznie ludzkość ? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, pozostałości ich niebywałych umiejętności są na szczęście jeszcze widoczne. Oto dzisiejsza Turcja i podziemny kamieniołom. Powstałe jaskinie ciągną się na setki metrów.

 

Jaskinie Bazda. Proszę zwrócić uwagę na naścienne charakterystyczne ślady "maszyn"

Z Turcji przenieśmy się do starożytnych Chin, przedpotopowego świata posługujacego się tą samą technologią, tą samą metodą co w Turcji. System jaskiń Longyou. Ślady podobne lub te same co z Turcji. Wyglądem przypominają starożytny Egipt oraz Indie. 

Te dwa dolne zdjęcia mówią same za siebie, a właściwie "krzyczą", jest to krzyk z odległej przeszłości gdzie świat Ziemia wyglądał inaczej, był całkiem odmienny od tego dzisiejszego, zamieszkiwany przez nadludzi żyjących 900 lat. Na ścianach pozostalość technologii "szlifiersko-zdzierającej"

Pozostańmy jeszcze chwilkę w dzisiejszych Chinach, gdzie komunistyczna grupa archeologiczna ukrywa przed nami wiele z niezwykłych znalezisk, proszę zobaczyć ślady tej samej technologii co w Ameryce czy innym zakątku świata. Ta sama starożytna metoda obrabiania zastosowana w kamieniołomie chińskim z miejscowości Yangshan. Te same ślady tzw. "wypustek" kamieniarskich co w starożytnym Egipcie, czy starożytnej Ameryce południowej ! Chyba nie macie państwo już rzadnych wątpliwości ? Do czego miały służyć te "bunkry" ? Na drugim zdjęciu/kompozycji widać olbrzymi blok skalny (pierwszy z prawej) w stanie "niedokończonym, identycznie jak w Egipcie gdzie wiele zostało "porzuconych", zapewne ze względu na nadciągającą wodę lub straszliwe wstrząsy skorupy ziemskiej podczas rozpoczynajacego się kataklizmu...

Wróćmy do Europy, wielu z was pamięta "rozrzucone", a jednak jakoś poukładane rzędy menchirów, megalitów zalegające na polach Francji, Portugalii, czy Anglii. Skąd one się tam wzieły ? Czy są zrobione ze starożytnego betonu ? Są one w większości skalnymi blokami wydobytymi prawdopodobnie przed potopem z kamieniołomów zaginionej cywilizacji Noego. Oto ślady techniki rozporowej-klinowej używanej także dzisiaj by rozdzielić skałę na dwie części. Czy po to się nawierca/dłutuje mechanicznie bloki skalne by je potem umieszczać na polach ?

 

To naprawdopodobniej pozostałości przedpotopowe, porozrzucane po danym regionie pod wpływem katastrofy potopu, a to że ludność przybyła na te tereny, układala go w jakieś wzory, to inna sprawa. Czy jest sens udowadniać, iż jest to w wiekszości przypadków skała, a nie starożytny beton ? Oczywiście starożytny beton istniał, lecz gdy się ma możliwości zmiękczania skały podczas cięcia czy innego stosowania urządzeń przecinających, to w grę wchodzi naturalny materiał, który był zapewne ceniony bardziej niż ten wytworzony sztucznie.

 

Dodatkowo musimy pamiętać, iż wody potopu niosły ze sobą straszliwe ilości błota wydobywającego się z "fontann wielkiej odchłani", te gigantyczne siły wodne roznosiły elementy budowlane na wielkie odległości, często przykrywaly je bardzo grubą warstwą tak, że nie pozostał do dzisiaj żaden ślad wielu budowli, lecz porozrzucane często dziwne wielkie głazy.

A tu kolejny dowód na sztuczne pochodzenie kompleksu Yonaguni z terenów dzisiejszej Japonii. Yonaguni jest obecnie pod wodą, co chyba już was nie dziwi ?
Struktury Yonagunii zatopione przez podnoszące się wody oceanów
 
 Starożytna Portugalia, bloki skalne przedpotopowej cywilizacji ułożone jako pamiątka potopu...?
 
No i jedna z ciekawszych rzeczy starożytnej technologii kamieniarskiej pozostawiona w kamieniołomie z miejscowości Petra. Wielkie cięcie skały. Jakim sposobem i jaką "maszynerią" wydrążono taki żleb (zdjęcie pierwsze) ?! Odnośnie Petry polecam ten wpis:
 
Kamieniołom Petra

Tak jak w Petrze, tak również na terenach dzisiejszej Birmy widać te same ślady, Mingun pagoda zostala wykonana przez tych samych budowniczych, posiadających te same możliwości obrabiania wielko powierzchniowego skał.

Proponuje zobaczyć to oto zdjęcie śladu pozostawionego na bloku skalnym. „COŚ” wykonało cięcie, ślad wskazuje na jakiś rodzaj procesu zmiękczania skały ! (jest to skala, a nie starożytny beton !) Podczas cięcia skała stawała się miękka jak masło lub plastelina ! (brak widocznych śladów procesu cieplnego !) Jaka technologia pozwalała na takie rzeczy ?! Jaką wiedzą dysponowała ludzkość ?! Więcej w tym temacie w kolejnym odcinku "technologii kamieniarskiej cywilizacji przedpotopowej"

 

Zdjęcia z Ameryki południowej

Jaką technologią wykonano te bloki skalne w przedpotopowej miejscowości Saksaywaman.

Dzisiejsze "malutkie" maszyny, ledwo radzące sobie z grubością skały sięgającą 1.5 metra...

Kilka słów komentarza. O co chodziło z całym tym niezwykłym budownictwem starożytności przedpotopowej ? Dlaczego jest ono tak niesamowite, dlaczego przyciąga wielu tak mocno, że poświęcają nie raz całe życie na poszukiwania czegoś co jest ulotne i niedostępne. Z całą pewnością świat przedpotopowy był niezwykły, a istoty zamieszkujące go posiadły niejedą tajemnicę budowy wszechświata.

 

Najważniejszą wskazówką odnośnie tych budowli, które często są określane mianem świętych jest wzmianka pochodzącą z Biblii, jedynego wiarygodnego zródła informacji o ludzkości jako całości. Nie zapominajmy, że Mojżesz wyszedł z Egiptu, miejsca gdzie takie tajemnice były czymś na porządku dziennym. 

 

Oto cytat odnoszący się do wspomnianego budownictwa i chociaż dotyczy cywilizacji popotopowej, daje nam wskazówkę, że budowle jakie stawiali starożytni miały inne zadanie niż sądzimy:

"...rzekli: "Chodźcie, zbudujemy sobie miasto i wieżę, której wierzchołek będzie sięgał nieba, i w ten sposób uczynimy sobie znak, abyśmy się nie rozproszyli po całej ziemi". A Pan zstąpił z nieba, by zobaczyć to miasto i wieżę, które budowali ludzie, i rzekł: "Są oni jednym ludem i wszyscy mają jedną mowę, i to jest przyczyną, że zaczęli budować. A zatem w przyszłości nic nie będzie dla nich niemożliwe, cokolwiek zamierzą uczynić..." 

"...zaczęli budować. A zatem w przyszłości nic nie będzie dla nich niemożliwe, cokolwiek zamierzą uczynić..."

Czy to oznacza, że przed potopem możliwości tamtej cywilizacji były nieograniczone ?

Koniec części drugiej.

 

 

Jak zwykle więcej znajdziecie państwo na blogu:

http://popotopie.blogspot.com/

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika H.R.

W dziedzinie podziemnych,

W dziedzinie podziemnych, sztucznie wykonanych przestrzeni zawsze zdumiewa mnie i bawi pewne określenie. Tego określenia, bardzo chętnie używają oficjalni, czyli, poprawni naukowo archeolodzy i bardzo je lubią. Chodzi o " podziemne kamieniołomy". Zawsze zastanawiam się, czy mozna wymyślić coś głupszego? Jednak można wymyślać rzeczy równie głupie, pod warunkiem, że jest się poprawnym naukowo archeologiem. Taki osobnik bezbłędnie wymyśla techniczne i technologiczne rozwiązania w przeróżnych dziedzinach technicznych, np. "podziemne kamieniołomy", czy budowa piramid przy użyciu piaskowej rampy, miedzianego dłuta i kilku belek itp., podczas gdy taki osobnik nie potrafi w praktyce nawet wymienić gniazdka kontaktu, czy wywiercić dziurę w betonie. Czy ktoś z tych archeologicznych mędrców spróbował zastanowić siękiedyś nad sensem tego co głosi, np. "podziemnych kamieniołomów"? Przecież to taki sam absurd, jak kuchnia na drzewie, np. na starej sekwoi.

Portret użytkownika Monolitek

Masz absolutną rację. Już

Masz absolutną rację. Już wiemy że posługiwali się jakimś rezonansem, "dźwiękiem", ale najlepiek mówi o tym pewien film, jednak aby zrozumieć co się mówi w filmie należy włożyć słuchawki albo włączyć większe głosniki niz w laptopie. Prawdopodobnie sławna, kryształowa czaszka też została właśnie tak stworzona. Niezłym przykładem technicznym tych fenomenów jest obecna głowica ultradźwiękowa do rozbijania, rozdrabniania kamieni nerkowych a tu w linku małe arcydzieło -   http://youtu.be/6m0UuEI3duU

Portret użytkownika bolobolo

Baca zbudowałby piramidę w

Baca zbudowałby piramidę w dwa dni przy pomocy kuchennego noża, zapałek i kraty piwska. A ci nasi biedni praprzodkowie musieli się męczyć kamiennymi młotkami, drewnem i linami konopnymi. Jak ktoś nie widzi, że jeżeli te kamienne budowle są dziś nie do odtworzenia przez naszą technologię, to przyjmowani przez naukę nasi przodkowie, którzy nie mieli naszych możliwości technicznych nie mieli szans na stworzenie czegoś takiego, to nic mu już nie pomoże.

Portret użytkownika Mingun

"Mingun pagoda zostala

"Mingun pagoda zostala wykonana przez tych samych budowniczych, posiadających te same możliwości obrabiania wielko powierzchniowego skał."
 
Akurat Mingun jest wykonane z cegieł i to nie przed potopem, a zaledwie w XVIII wieku  n.e.

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex2

Mamy piły diamentowe,

Mamy piły diamentowe, łańcuchowe, jakieś tam inne ... Czy ktoś widział nóz termiczny do styropianu? Gorąca struna elektrycznie podgrzana do temp 150 st C... Tnie styropian jak masło... Przecież zamiast tego mogły istniec "noże", "piły" powodujące miejscowe polaryzowanie wody związanej w kamieniu, przez  zwielokrotnienie jej napięcia powierzchniowego, ktore powodowało liniowe uplastycznienie materiału kamiennego... To proste urzadzenie wykorzystywalo zjawiska o których do znudzenia klepie tutaj i na ZnZ...

...Angelus Maximus Rex

Portret użytkownika Bahamooth

Przecież pagoda w Mingun

Przecież pagoda w Mingun została wybudowana w 18 wieku. budowali ja z cegly, a nie za pomoca jakies niewytlumaczalnej technologii.  To oczywiscie nie tlumaczy wielu zagadkowych budowli z roznych okresow, ale nie wprowadzajmy w blad ludzi. Moim zdaniem technologia cywilizacji przedpotopowych była związana z kolektywną świadomością gatunkową.  Juz nie wiem od kiedy wmawia sie nam ludziom, ze jestesmy slabi, samotni i ze musimy przestrzegac z gory okreslonych zasad. Tak naprawde wszyscy jestesmy tym samym i jestesmy polaczeni w jednej wielkiej sieci (skoro wszystko polega na konekcji, zarowno w skali mikro jak i makro, a do tego czlowiek sam dazy do tworzenia sieci, czy to informatycznej czy spolecznosciowej). My jako istoty nauczone od samego poczatku mowic JA, czyli od samego poczatku wyodrebniamy sie z grupy. Caly nasz wspolczesny jezyk mowiony jest skonstruowany tak, zeby wszystko bylo skategoryzowane, zeby wszystko mialo ODDZIELNE nazwy (wszystko pod prawa polkule mozgu).
Jakis czas temu czytalem o starozytnych jezykach i z nimi byla inna bajka, poniewaz zarowno sposob wypowiadania jak i okreslone slowa laczyly sie w roznych konfiguracjach tworzac calkowicie odmienne zdania czy tez znaczenia.  Dzwiek, mysl, swiatlo to wszystko fale elektromagnetyczne, wiec jesli je odpowiednio pokierowac to naprawde duzo mozna (Tesla dobrze o tym wiedzial).  Te aspkety naszej rzeczywistosci zostaly skutecznie wyparte do lamusa i dlatego wiele osob nie jest w stanie tego pojac. To nasze mysli, dzialania i slowa maja najwieksza moc tworzenia. Znacie pojecie CYMATICS? Widzieliscie co sie dzieje z materia jesli poddamy ja wplywowi okreslonej czestotliwosci dzwieku? moze dzieki jakies fali elektromagnetycznej, ktora nasi przodkowie umieli wytworzyc, mogli oni przenosic, zmiekczac skaly? Moze w czasach przedpotowych kazdy wiedzial, ze zyje w sieci i zamiast dzwonic z urzadzenia to telepatia byla na porzadku dziennym? Slyszeliscie o synchronicznej swiadomosci? O eksperymencie, w ktorym nauczono na jednej wyspie jeden gatunek malp myc bataty przed ich zjedzeniem. Niedaleko byla druga wyspa, na ktorej zyl ten sam gatunek malp, nie mialy ze soba zadnego kontaktu, (nie potrafia plywac, nie maja internetu, telefonow etc.) a zaczely robic dokladnie to samo, czyli myc te wielkie ziemniaki przed zjedzeniem. Moze gdyby nie ten caly syf, ktory nam sie wklada w glowy to tez bysmy mogli lepiej korzystac ze swojej swiadomosci. 
 
Jest tyle mozliwosci i tyle teorii, a do tego co czlowiek to jego jest racja, wniosek jest taki, ze i tak nie dojdziemy do tego bo tylko i wylacznie sie przekrzykujemy. I nawet jesli to zasluga pozaziemskiej cywilizacji to watpie, ze sie przyznaja, bo na pewno maja ciekawsze rzeczy do roboty niz zaduma nad nieudanym eksperymentem- albo udanym bo wlasnie, o to chodzi moze, my sie sprzeczamy, a oni robia swoje Smile

Na koniec chcialem dodac, ze znam serwis od dlugiego czasu, znam wasze komentarze i bardzo prosze o nieobrazanie mnie, bo jest to pierwszy komentarz na jaki sobie tu pozwalam, a kieruja mna tylko dobre intencje.

Peace 

 

Portret użytkownika zouzak

Baca niczego nie wnosi do

Baca niczego nie wnosi do dyskusji. Łatwo jest wykpiwać i wyszydzać innych. Spojrzeć i zastanowić się nad tym czy aby nie mają odrobiny racji - o, to już wymagałoby wypuszczenia nieco powietrza z nadętego ego Bacy a to mogłoby zaboleć... Jednak popełniane niekiedy dłuższe teksty tego osobnika są tak egocentryczne i nic nie wnoszące lecz przepełnione samozachwytem, że trudno sądzić aby potrafił uznać czyjąś rację i pochwalić lub chociażby zastanowić się nad argumentami tego kogoś. Po prostu żałosne... Dziwne tylko że jeszcze nie trafił "swój na swego" i ktoś nie odpisał mu tak jak na to zasługuje.

Portret użytkownika Kamil

Wszystko wiedzący,

Wszystko wiedzący, ignorancki, bufon, tak można w skrócie przedstawić Twoją osobę. Nadawałbyś się na lekarza, bo to oni zazwyczaj mają się za pępek świata. To, że w Twoim mniemaniu wszystko jest groteską, bo nawet nie potrafisz przedstawić argumentów, które obalą artykuły homo sapiens, wcale nie znaczy że większośc jego artukółów jest ciekawa nad którymi można się na prawdę zastanowić. Po co Ty wchodzisz na ten portal? Potrafisz tylko wysmiewać wszystkie inne artykuły, twierdzenia i tezy, których Ty sam nie przedstawiłeś. Homo sapiens przynajmniej nad ciekawymi kwestiami się zastanawia w swoim zyciu, a nie tak jak w Twoim przypadku Twoje życie polega na wyśmiewaniu się ze wszystkich innych, zaj***** masz życie człowieniu Smile umrzesz jako taki klasowy błazen!

Portret użytkownika baca

masz rację, nadawałbym się na

masz rację, nadawałbym się na lekarza - leczyłbym jak doktor House, Homosia, podjuszkę, ciebie no i innych ciężko chorych ludzi...
u ciebie na przyklad Kamil bardzo wyrażnie opadł poziom sarkazmu w ograniźmie - zapodaj trzy razy dziennie bacologię i zgłoś się za tydzień na kontrolę ...

Portret użytkownika andy V

Jak to pisał poeta? " Bez

Jak to pisał poeta? " Bez serc, bez ducha to szkieletów ludy..., albo... takie widzi świata koło jakie tępymi zakreśla oczy... . Cóż... każdy ma swoją ścieżkę którą pełza, kroczy albo gna na złamanie karku. Nihil novi sub sole. " Mają oczy a nie widzą, mają uszy a nie słyszą..."

Portret użytkownika KociDx

Bardzo dobry materiał, dobrze

Bardzo dobry materiał, dobrze ze sa jeszcze ludzie którzy szukają prawdy i sie interesują prawdziwa historia naszej planety a nie wierzą szkolnym podręcznikom bo przy tej masie rożnych dowodów to chyba tylko debil by mógł w to jeszcze wierzyć. No chyba ze ktoś pochodzi od małpy i nadal jest neandertalczykiem Smile

Portret użytkownika Homo sapiens

Te ślady są najbardziej

Te ślady są najbardziej widoczną pozostałością obrabiania maszynowego skał w przedpotopowym Egipcie..., po co miano by je robić, jaki sens mialo by męczenie się długie miesiące by wykonać te powierzchniowe wgłębienia ?! Oczywiście są to ślady zaawansowanej technologii przedpotopowej.
http://popotopie.blogspot.com/

Los dał ludziom odwagę znoszenia cierpień.-Rzeczą człowieka jest walczyć, a rzeczą nieba – dać zwycięstwo.

Portret użytkownika Helmut

Homo sapiens pisze "ciężkie"

Homo sapiens pisze "ciężkie" teksty, które się ciężko czyta (żadko włączam kolejną stronę), ale to nie powód, żeby Go obrażać !!
P.S.
Lubię tą tematykę, ale teksty są zbyt długie - to nieco zniecęca. 
Ale, rozumię. Masz taką stylistykę - może się kiedyś przekonam (poprostu nie lubię tzw. "slajdów").

Portret użytkownika obserwator_69

Homoś ma paranoję związaną z

Homoś ma paranoję związaną z potopem,gdy kran przecieka myśli że to sprawa wstrząsów sejsmicznych nieznanego pochodzenia i straszy Nas tym badziewem.
Dobrze że nie opisuje jak ma chipa i że go ufo porwało jak kiedyś...ach co to były za czasy Smile

Portret użytkownika baca

jako że Homoś nigdy,

jako że Homoś nigdy, przenigdy na pytania nie odpowiada narodził mi się dzisiaj pomysł ze jest on sondą kosmiczną którą zbudowano jeszcze przed potopem - w czasach kiedy żyły w pełnym rozkwicie cywilizacje kamieniarzy i wegetarian...
hipoteza ta ma poważne pokrycie w faktach bo jak tylko prześledzić tylko te ostatnie wiadomości jakie sonda nadaje to dowody sypią się jak z rękawa:
... starożytni wegetarianie, pi pi pip... -  [sygnał słabnie bo sonda oddala się od Ziemi...] pi pi pi bszzszsz... Czesław i tapczan pi pi pi pi.... bszszsz.... biblljny Noe.. miał romans... pi pi pi bszzszz... z żoną Czesława... bszsz [niezrozumiałe zakłócenia]... pi pi pi... szaraki to ofiary kamieniarstwa, bszsz.... pi pi  pik piiii.... po potopie będą implanty.... bip bip pi pi pi bszszsz... matka boska z gwadelupy.... bszszsz...
teraz co prawda przekaz jest coraz mniej zrozumiały ale myślę że jak tylko Homoś zrobi nawrotkę wokoło Jowisza to sygnał będzie coraz wyraźniejszy w miarę ponownego zbilżania się do Ziemi... i wtedy kto wie może uda się z nim nawiązać kontakt...

Portret użytkownika MONSTER

Bacuś dziecko! Jeżeli znasz

Bacuś dziecko! Jeżeli znasz się tylko na nazistach jeżdżących na żubrach to ogranicz wypowiedzi. Nie jest to niczyją winą że w życiu mało co potrafisz i masz wąski zakres wiedzy. Jak można dzień w dzień wchodzic na stronę żeby skrytykować wszystkie artykuły jak leci, od góry do dołu. Nikt cię nie lubi? Nie masz czym sie zająć? Idź na odwyk, może sie zaszyj, umyj z buźki tą niebieską kredkę wyjdź do ludzi. Cierpisz na jakąś manię prześladowczą? Nikt cię tu nie lubi facio! Jestes tu zbędny.O tym że sam sobie plusy wstawiasz nawet nie wspomnę.

Portret użytkownika baca

pytasz czy mnie nikt nie

pytasz czy mnie nikt nie lubi, czy stwierdzasz ze mnie nikt nie lubi?
bo są dwie wersje powyżej i nie wiadomo, której się trzymać????
aaaa załapałem - zarażony podjuszkozą jesteś i teraz sam do siebie monsterku gadasz i sam sobie wyjaśniasz to co jest dla ciebie niezrozumiałe... już kumam Smile
to co mi... przepraszam sobie jeszcze dziś ciekawgo opowiesz?
bo chyba raczej nic, prawda?
możesz tylko trolować, trolować, trolować ale... po co monsterku?
no po co?
PO CO?
podjuszki nie przebijesz a do borka nawet w snach się nie zbliżysz. nigdy. borek to jest dla ciebie poziom jakiego nigdy nie dosięgniesz. on jedno mega klamstwo podpiera setką wlasnych trollowych komentarzy, budując prawdziwą piramidę opartą wielopoziomowo na niezliczonych warstwach klamstw - a ty?
ty przegrywasz każdą dyskusję nie tylko wcześniej od borka ale dużo nawet wcześniej niż podjuszka. podjuszce potrzeba z cztery pięć ripost aby ją wpędzić w kozi róg albo wyprowadzić z równowagi a ty odpadasz po dwóch postach, trzech to najwyżej - potem już tylko wyzwiska i puste brednie, (patrz powyżej)
słaby jesteś monsterku, popracuj jeszcze i zastanów się nad soba, bo oryginalny jako nasladowca borka i podjuszki to nie jestes na pewno... żal i to wszystko
 
 

Portret użytkownika baca

to wyżej, to co to jest?

to wyżej, to co to jest? kolejna "złota myśl" czy kolejne "pytanie"?
sam się pytasz czy się zastanawiasz?
posłuchaj monster, nie idzie ci logika w tym życiu, więc jak masz "trudne" pytania typu czy bacę ktoś lubi - to je zadaj uzytkownikom a nie sobie albo bacy, no i zrób to w formie logicznego pytania a potem... poczekaj na odpowiedż...
 

Portret użytkownika cogito 9

Baca, dlaczego ukrywasz się

Baca, dlaczego ukrywasz się pod tą skorupą ironii i szyderstwa? Czy postawiłeś sobie za punkt honoru ośmieszanie wszyskiego i wszystkich?Ironia to dowód inteligencji ale trzeba zachować umiar.Nawet najlepsze rzeczy serwowane w nadmiarze stają się niestrawne.Czy upajasz się tym po ilu ripostach zapędziłeś kogoś w kozi róg? Pytanie tylko czy na pewno zapędziłes?Dlaczego nie chcesz dyskutować normalnie bez tej otoczki kpiny?Robisz z tego portalu jakąś" lożę szydercow", taki masz cel?Jesteś zgorzkniały jak człowiek ,ktoremu w życiu nie wyszło i tu szukasz potwierdzenia swjej wartości.

Portret użytkownika baca

bo świat jest wystarczająco

bo świat jest wystarczająco ponury, nie sądzisz?
a poza tym nic tak nie doprowadza nawiedzonych nieuków do szału jak fakt ze ktoś ma  dużą wiedzę, swietny humor i się ze wszystkiego potrafi uśmiać...
pomysl nad tym bo...
powaga zabija powoli.

Portret użytkownika Juszka

Oj mierny człowieczku jak ty

Oj mierny człowieczku jak ty musisz się dowartościowywać :D.
I ta wszechobecna hipokryzja, ktoś napisze negatywny koment na twój temat, jeden wystarczy, to zaczyna się twoja paplanina bełkotliwo-pijacka o niczym(wyzwiska czy ty nie rozkminiasz swojego języka?), byle zanegować, ponizyć choc moze dowartościować się, tyle że wychodzi to żałośnie, z założenia inteligencko a jak zwykle bez polotu, z marnym sarkazmem i ironią.
Szkoda bo inteligentnyuch osób jak na lekarstwo. A inteligentnych wymian zdań jeszcze mniej.
 

Portret użytkownika 4ad

Ale tak sobie Juszka

Ale tak sobie Juszka pomyśl,nie ma Bacy i 60% komentarzy znika. Baca to taki folklor tego portalu.Jak już pytacie to ja Go nawet trochę lubię,ma chłop misję a Wy się spinacie.
A tu Juszka dla Ciebie- Chciałem tylko, żebyś był fajny.
I żeby ktoś kiedyś mógł powiedzieć:
Był Noe,
Noe, gość co się czasem spinał,
ale uwierzył
i gdy szedł po gnoju
smród już się go nie imał. Lao Che

Kto bez zgody globalnej „elity” udostępnia informacje dla wszystkich, staje się najbardziej niebezpiecznym przestępcą świata” –  Gottfrid Svartholm

Skomentuj