Teleportacja kobiety koło wsi Podymałowo

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Brytyjskie tabloidy i blogerzy aktywnie omawiając film z kobietą w roli głównej w pobliżu wsi Podymałowo w Baszkirii. Vido opublikowano na brytyjskim kanale YouTube Paranormal Elite.

 

 

W komentarzach użytkownicy zauważają, że film to dowód na wprowadzenie w Rosji teleportacji. Podobnie sugerują dziennikarze tabloidu Daily Mail, w którym ukazał się artykuł zatytułowany „Teleportacja, czy szczęście przechodnia?”.

 

Z kolei w Daily Star stwierdzono, że „rosyjscy naukowcy byli w stanie teleportować pieszego na ruchliwej drodze”. W artykule jest również mowa o rosyjskim programie rządowym pn. Inicjatywa Technologiczna. Jego autorzy sugerują, że do 2035 roku planowane jest wdrożenie teleportacji kwantowej w Rosji.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika nikt33

Mam wielką ochotę

Mam wielką ochotę poprzeklinać ale się wstrzymam ( poprzeklinać na adminów). Drogi Koghar, choć nie czytałem Twojego post'u przed tym jak chciałem umieścić ładną serię bluzgów, to zgadzam się z Tobą. Kobitka stała już sobie przy drodze kiedy wydarzenie miało miejsce. Całe nagranie MOGŁO BY mieć sens, gdyby było nagrywane powiedzmy minutę wcześniej - a nie jak w tym przypadku - w momencie gdy ona wchodzi na drogę.

Do Adminów - serio... [ciach]....Panowie i Panie.... ogarniajcie filmy a nie na głupiego je wrzucacie....

Portret użytkownika Pawcio

Ja mam dobry wzrok z daleka

Ja mam dobry wzrok z daleka widać że kobieta jest na jezdni bardzo daleko chciała wtargnąć na życie przed samochodem ciężarowym Tirem a kierowcą ją ominął! I to nie żadna Teleportacja??

Portret użytkownika mks73

Uważam podobnie jak kolega...

Uważam podobnie jak kolega... Filmik, który został nagrany, zaczyna się kiedy kobieta stoi już w oddali na poboczu. Tam nie ma pojawienia się "znikąd" jak to ma miejsce podczas takich zdarzeń. Ewidentnie widać jak wchodzi z pobocza na jezdnię.

Portret użytkownika mp

Fajna strona, ale chyba

Fajna strona, ale chyba przestanę już tu wchodzić, przecież to gołym okiem widać, nie trzeba być ekspertem. To mam rozumieć że skoro z takiego filmu robi się fenoment, to reszta jest też pic na wode.

Portret użytkownika Stały bywalec

Ona dosłownie wbiegła przed

Ona dosłownie wbiegła przed tego tira, dopiero to dostrzegłem jak uruchomiłem fullscreen. Typowy sposób na harakiri, jak u mnie w mieście ludzie pod pociąg się rzucali, w ostatniej chwili z nadzieją że się uda. Taka różnica że pociąg nie zrobi uniku. Jaka obojętność gdy wracała na pobocze, pewnie sobie myślała "fuck, następnym razem się uda".

Portret użytkownika a

Talinn. Kto Ci płaci za

Talinn. Kto Ci płaci za wypisywanie takich bredni. Jak zawsze piszesz jakieś wymyślone brednie. Chyba Ciebie teleportowało z jakiegoś średniowiecznego wymiaru. Chłopie nie pisz art i nie rób z siebie pośmiewiska.

Portret użytkownika ralfik8

Hhaha jebłem normalnie ...na

Hhaha jebłem normalnie ...na moim 40" laptopie w 12k widac jak ta nieszczesna autostopowiczka próbowała przejsc na drugą strone jednak antygrawitacja TIR-a odepchneła i odwróciła ją by sobie poszła spowrotem tam skąd przyszła Haha. Ludzie błagam!! byłem przekonany że tylko w szambowych portalach takie neewsy

Portret użytkownika Reck

Filmik zaczyna sie jak już

Filmik zaczyna sie jak już kobieta jest na jezdni widać to wiec czemu taki post na takiej stronie ?? zaczynam myśleć że bierzecie wszystko na tą strone co sie da bez zwracania uwagi czy to dobry fejk czy nie ......

Portret użytkownika MłotemCzarnąHołotę!

Striptiz dla ubogich, pic na

Striptiz dla ubogich, pic na wodę fotomontaż - ciężarówka wyraźnie gwałtownie kogoś/coś omija, a potem zdenerwowany kierowca zatrzymuje TIR'a by sprawdzić czy aby nie potrącił tej pijaczki...

Portret użytkownika Bogey

Najlepsze jest to co pisał o

Najlepsze jest to co pisał o tym że do któregoś tam roku teleportacja będzie dostępna w Rosji...pewnie będą porty teleportacyjne zamiast przejść dla pieszych i świateł hahaha. Skąd ten gościu się urwał...nie wiedziałem,że w zakładzie w Lipnie pozwalają korzystać z internetu.

Wszystkim jest energia, nawet masą...a nawet przede wszystkim...

Portret użytkownika Tomek91Wroc

Zwykły fejk. Nagranie zaczyna

Zwykły fejk. Nagranie zaczyna się dopiero jak zaczyna wchodzić na drogę. Wygląda na jakąś wariatkę która błąka się na drogach. Albo szła z łózka po poranną kawę i teleportowała się na drogę Biggrin

Skomentuj