Teoria Darwina w opałach - w ludzkim genomie odnaleziono "obce' DNA

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Specjaliści z Uniwersytetu w Cambridge analizując ludzkie DNA odkryli, że część kodu genetycznego zawiera "obce" DNA, które nie mogło powstać w wyniku doboru naturalnego. Mowa o 145 genach, których obecność poddaje w wątpliwość teorię Darwina.

 

Odkrycie to implikuje bardzo poważne konsekwencje. Można to uznawać za dowód, że gatunek Homo Sapiens został stworzony sztucznie poprzez implantację pewnych genów, których obecność spowodowała, że nasz rozwój w jednym momencie nastąpił w takim tempie, że przewyższyliśmy inne formy humanoidalne na Ziemi i władamy nią po dzień dzisiejszy jako gatunek szczytowy.

 

Hipoteza ta nie jest nowa. Wcześniej sugerował tak na przykład słynny szwajcarski badacz Erich Von Daniken. Do dzisiaj teorię pozaziemskiego pochodzenia ludzkości wspiera bardzo wielu niezależnych badaczy. Teraz uzyskamy być może dowody potwierdzające to przypuszczenie.

Kadr z filmu Prometheus

Dotychczas opieraliśmy się jedynie o teksty religijne i mitologie. Wskazywano na przykład, że mity greckie opowiadające o Prometeuszu mogą być tak naprawdę opisem tego, że rasa ludzka została zaprojektowana. Wątek ten wykorzystano w filmie kinowym Prometheus. W obrazie tym sugerowano właśnie, że inny gatunek istot jest naszym stwórcą.

Poza tym mamy znane teksty religijne takie jak Księga Rodzaju i Księga Enocha, które wspominają o gościach z nieba, tajemniczych gigantach. W Księdze Rodzaju wspomina się o tym, że owi giganci są wynikiem hybrydyzacji. Istoty nazywane "synami Bogów" współżyli z ludzkimi kobietami czego wynikiem było stworzenie tak zwanych Nephilim.

 

Naukowcy, którzy odkryli obce 145 genów znaleźli się w nie lada kłopocie, bo albo mogli przyznać się do błędu, albo uznać, że jakaś obca rasa dokonała ingerencji w nasz genom. Specjaliści z Cambridge znaleźli jednak trzecie rozwiązanie. Sugerują oni, że doszło do zjawiska horyzontalnego transferu genów (HTG).

W przeciwieństwie do pionowego transferu genów dziedziczonego po przodkach, HTG umożliwia międzygatunkową wymianę genów. W tym wypadku eksperci sugerują, że ludzki genom mógł zostać wzbogacony przypadkiem przez jakiś wymarły w czasach dzisiejszych drobnoustrój, który przekazał cześć swojej puli za pomocą mechanizmu HTG.

 

 

Źródła:

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2994187/Mystery-alien-gen...

http://21stcenturywire.com/2015/03/18/discovery-of-alien-dna-in-human-ge...

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika reniferek777@interia.pl

Zauwazcie ze nasze naturalne

Zauwazcie ze nasze naturalne DNA i nasze helisy sa rozszczepione,doczepily sie nam inne numery za ''inteligentna pomoca jaszczurek".Jak to zrobili? to proste: zniknely juz sklepiki prywatne warzywniaki co jajko bez numeru bylo sprzedawane,opakowania zywnosci byly w papierowych opakowaniach,napoje w szkle bez zadnych nalepek.
Teraz? w supermarkecie sie kupuje nie zywnosc lecz produkty(boli mnie ta nazwa,tak jak ktos mowi ze uzywa sera zamiast je ser).To nowy jezyk ludzkosci.
Poza tym kazdy ow "produkt" jest oznaczony kodami kreskowymi i oblepionymi pieczatkami+naklejkami kolorowymi.Zauwazcie ze kazdy ma numer.Kazda cyfra zywnosci ktora jest oblepiona wnika w nia to znaczy ze jak je jemy to wnika i w nasze DNA.
Naukowcy juz udowodnili znaczenie dodatkowych cyfr w naszym DNA ...nawet 1 cyfra dopisana do DNA juz powoduje chorobe...
300 tys lat temu czlowiek posiadal 12 wlokien DNA i mogl dokonywac rzeczy dzis postrzegane za boskie.
Obecnie czlowiek ma tylko 2 helisy.....  nie rozumiecie?... jaszczury zadbaly zebysmy byli jak hodowla swin .Pozwalaja nam zyc by dostarczyc im "jedzonka" w postaci wojen i religii a manipuluja nami glownie poprzez srodki masowego przekazu i telewizje na czele.
 
 
 

Portret użytkownika H.R.

To jakaś lewa rewelacja.

To jakaś lewa rewelacja. Człowiek, który zajął się rozpracowaniem ludzkiego kodu genetycznego, już ok 20 lat temu stwierdził, że całkiem spora część ludzkiego kodu nie pochodzi z ziemi i bez wątpienia ma pochodzenie pozaziemskie. O tym wiadomo już raczej od dawna.  Kolejna sprawa, to "teoria" Darwina. Tezy Darwina nigdy nie były, nie są i nigdy nie staną się teorią, ponieważ nigdy nie zostały udowodnione. Tezy naukowe bez przeprowadzonego dowodu i bez dowodów empirycznych są jedynie tezami, gdyż istnienie właśnie tych elementów uprawnia do uzyskania miana "teoria naukowa". W epoce Darwina Żydokomunistom udało się wmówić publiczności że twierdzenia tegoż są prawdziwe, ponieważ potrzebowali swojej, żydokomunistycznej Biblii do skutecznej walki z konkurentem, czyli żydochrześcijaństwem. Stan ówczesnej wiedzy był na takim poziomie, że udało im się wtłoczyć do głów większości ludzkiej populacji swój przekręt. Jednak przy obecnym poziomie wiedzy i genetyce, jeżeli ktoś nadal przypadek Darwina nazywa "teorią" i nadal bierze jego prace na poważnie, to nie zasługuje na to, aby go poważnie traktować.

Portret użytkownika esa

No i z małpy po modyfikacji

No i z małpy po modyfikacji genetycznej kosmici lub bóg zrobili z nas rase prymitywnych  popaprańców zabijających się nawzajem i wszystkie stworzenia  co dookoła nas. gratuluje poziomu tych partaczy który nas stworzyli, jeszcze jakis kretyn w komentarzy stwierdza że jesteśmy na szczycie ewolucji, w dupie na szczycie, jesteśmy beznadziejnym dnem , kosmicznym odpadem porażką.

Portret użytkownika Oscarr

Problem w tym, że zgodnie z

Problem w tym, że zgodnie z zasadą brzytwy Ockhama to nie powinno się szukać kolejnych wyjaśnień mających podtrzymać walącą się teorię darwina. Już samo DNA było sprzeczne z jego teorią. Wtedy "kapłani" religii zwanej ewolucją wprowadzili modyfikację zwaną doborem naturalnym który przedszkolakom faktycznie może wydawać się przekonujący. Kolejne odkrycia wymuszają kolejne modyfikacje, a i tak teoria ewolucji nie potrafi wytłumaczyć jak powstają skomplikowane organy które musiały pojawić się w całości i funkcjonalne. Teoria ta nie tłumaczy również powstania życia w ogóle. W efekcie niektórzy naukowcy ewolucyjni zaczynają mówić o podróżach w czasie (że to niby ludzie się cofnęli w czasie i stworzyli życie) - nie obchodzi ich w ogóle problem paradoksu czasoprzestrzennego, albo twierdzą, że to kosmici stworzyli życie na ziemi. Kto stworzył kosmitów - tego nie wyjaśniają.
Tak czy inaczej - ewolucjoniści wymyślą najbzdurniejsze wytłumaczenie byleby tylko nie przyznać się do tego, że cała ich teoria ewolucyjna jest tak na prawdę jedynie hipotezą i nie da się jej udowodnić tak samo jak nie da się udowodnić istnienia Boga.
 

Portret użytkownika niebieski52

Enuma elisz (...) kiedy

Enuma elisz
(...) kiedy (bogowie) Annuna zostali zrodzeni a boginie zostały poślubione i kiedy one zostały rozdzielone między niebiosa a ziemię,kiedy to boginie zostały zapłodnione i zaszły w ciążę,[ ...] wtedy bogowie byli zmuszeni do pracy pańszczyźnianej, aby (dla siebie)zdobywać pożywienie. Liczni bogowie wzięli się do pracy, ci niższej rangi dźwigali kosze t e r h u m (wyraz nie odczytany),kopali kanały przesypując ziemię do Harali, wywozili glinę ale skarżyli się (na swój los). (...)Wtedy Namma, prarodzicielka, matka wszystkich bogów idąca na ich czele,Przyniosła ich łzy swemu synowi Enki (mówiąc):Ty pozostajesz (w łożu) nie przerywając swego snu,sam powinieneś wstać[...], ponieważ bogowie, których stworzyłam,[...](uskarżają się). (...)Na słowo swej matki Nammy Enki podniósł się z łoża,Bóg uderzył się w zamyśleniu [...] rękami po udach,Wszystkowidzący, mędrzec, światły opiekun niebios i ziemi, twórca wszystkiego, zrobił „matrycę”,[...] którą postawił przed sobą i badał uważnie. Kiedy Enki twórca przygotował projekt (?),(zwrócił się) do swej matki Nammy:„Moja matko, oto istoty, o których myślałaś, zwiąż je pracą pańszczyźnianą(dla) bogów. Kiedy ugnieciesz szczypt żyznej gliny z brzegów Abzu i sporządzisz formę (?) glinianą z matrycy (?), ty sama ukształtujesz naturę (?) (tych istot),(zaś) Ninmah będzie ci towarzyszyć, (...)O moja matko, ustal przeznaczenie (dla tych istot), a Ninmah zwiąże je pracą pańszczyźnianą dla bogów”. (...)

Portret użytkownika lipka

Biedni wielcy bogowie a małe

Biedni wielcy bogowie a małe ludki musiały za nich robić a prawda jest taka, że krąg życia dotyczy nie tylko ludzi, ale nie dotyczył bogów, dlatego bogowie robili wszystko by móc doświadczać życia jak inne istoty i im się to udało. Krąg małej Rozdymki dotyczy tylko jej potomstwa a krąg życia Wszechświata dotyczy nas wszystkich, bogów też bo to oni ten krąg zbudowali.

Portret użytkownika GrzesiuDziki

Proszę tylko zauważyć, że

Proszę tylko zauważyć, że Galileusza, Kopernika, tak jak wielu innych, też kiedyś uważano za szaleńców, kłamców bądź heretyków. Dlaczego taki np von Daniken nie mógłby być dzisiaj w takiej samej sytuacji?

Portret użytkownika Cabaj

Uważam że w  "słusznej"

Uważam że w  "słusznej" większości (99%)ludzie wierzący to ludzie leniwi intelektualnie i wygodni. To ci, którzy nie lubią stawiać pytań ani szukać odpowiedzi. Dla nich odpowiedzią na każde pytanie, na które nie znają odpowiedzi jest Bóg. Proste i wygodne. Nie trzeba myśleć, wystarczy wierzyć. Skąd się wzięło to czy tamto? Bóg stworzył. Dlaczego dzieje się tak czy tak? Bóg to sprawił. Dlaczego wydarzyło się to czy tamto? Bóg tak chciał. Bóg to, Bóg tamto, Bóg siamto... Jest jednak wśród wierzących garstka tych, którzy nie są wygodni. Oni stawiają pytania i znajdują odpowiedzi. To kler. Skoro znają odpowiedzi, to mają wiedzę. A wiedza to władza...
 

Portret użytkownika kuniowski

Ludzmi lewniwymi i

Ludzmi lewniwymi i zabobonnymi są ateiści i wszelcy zwolennicy materialistycznej wizji dziejów. I o dziwo są zwyczajnie zabobonii. Gdzie nauka nie może czegoś wujaśnić to zamiatają to pod dywan, gdy nauka staje przed bariera nie do przekroczenienia jak np co było przed Wielkim Wybuchem to nie tłumaczą sobie to faktem ze jeszcze nie odkryto przyczyn. A gdy naukowcy mówią ze to jest bariera graniczna po za która nie da się sięgnąć to odwracają głowy i nie chca słuchać.  Ateiści to najwięksi ignorancji którzy mienią się skrajnymi realistami, a tak naprawdę w swoim toku myślenia są na bakier z logiką. Zawsze istnieje przyczyna pierwsza tak jak tocząca się kula nie toczy się sama tylko została wprawiona w ruch tak i przyczyną pierwotną istnienia wszystkiego musi być BYT WYŻSZY. NIc nie może powstać samo przez się, krzesło nie staje się, ktoś je tworzy. Peirwiastki neutrony śa wynikiem dziłania sił przyrody a skąd się wzięły prawa przyrody? Jak coś może powstac z niczego. Zwolenicy terori wielkego wybuchu mówią, że przed bummmmnie było nic, więc nieskończona ilość niczego zbita w nieskończenie małe coś wybucha dając niepoliczalne ilości wszystkiego. ABSURD.  Tu jest miejsce religii i BOGA.  Musi istnieć przyczyna PIERWOTNA, STAŁA i NIEZMIENNA bo inaczej nic niema sensu.  A gdyby nawet człowiek powstał porzez interwencję OBCYCH to KTO stworzył ich?

Portret użytkownika 1234567890

Nie widzisz tego, ale sam

Nie widzisz tego, ale sam sobie zaprzeczasz. Jeżeli nic nie powstaje z niczego, to jak powstał Bóg/Stwórca/Byt Wyższy? Wiem, On "był jest i będzie". Czy to nie jest zamiatanie pod dywan? Kto stworzył Boga? Bóg istniał od zawsze. Tralalala. To jest nielogiczne. Religijne wytłumaczenie powstania świata i naukowe są równie niedoskonałe i nie znajdują odpowiedzi na wiele pytań, ale spojrzenie naukowe od religijnego różni się tym, że naukowcy próbują zrozumieć, znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania, pewnie na niektóre nigdy nie znajdą, a ludzie wierzący nie pytają, po prostu wierzą w Boga. Zastanów się nim zaczniesz coś krytykować, bo twoja teoria nie trzyma się kupy.

Portret użytkownika m200554

Brawo! Wyjales mi to z

Brawo! Wyjales mi to z ust.
Twierdzenie,ze ten caly matematyczny porzadek powstal w wyniku wybuchu wymaga gigantycznej wiary w porownaniu z twierdzeniem,ze ktos ten porzadek inteligentnie zaprojektowal.Jak w ogole jakikolwiek porzadek moze powstac przez przypadek a co dopiero kosmos i jego prawa.

Portret użytkownika niebieski52

Jeżeli chodzi o lenistwo

Jeżeli chodzi o lenistwo umysłowe to napewno można to przypisac ludziom religijnym,mózg nieużywany  "rdzewieje".Skoro Stwórca to Miłość i ateista czyniący dobro jest na pewno ulubieńcem tegoż. Stwórcy bądź Stworcom wystarcza aby ich dzieło chodziło z nimi na co dzień-czyli aby ludzie czynili dobro. Religie to feudalne systemy wladzy stworzone przez ludzi.
Jedyne prawo tego Wszechświata to PRAWO PRZYCZYNY I SKUTKU,ustanowione przez Stwórcę aby nie ingerować w każdy aspekt stworzenia;stąd wynikają moralność , etyka ,reinkarnacja. Każdy w życiu otrzymuje to na co zasłużył swoim postępowaniem i myślą w tym lub poprzednich wcieleniach. Dla "dojrzałych" dusz nagroda-stopienie się z Absolutem(zbawienie) i zależy od postępowania każdego z nas a nie od jakiegoś zbawiciela. Wiemy to od tysięcy lat a niektóre religie(szczególnie katolicyzm i islam) starają się zatrzeć prawdę dla władzy i mamony.

Portret użytkownika homogalacticus.pl

@PM ntwoi naukowcy sobie

@PM ntwoi naukowcy sobie własnych 4 liter nie potrafią zbadać dokładnie i wyjaśnić co się w nich dzieje... więc się zastanów nad tym co piszesz... to co oni wypisują to są często większe bajki od tych co Daniken kiedyś pisał...

Portret użytkownika muszelka

ot  prawda Adam i Niewinna

ot  prawda
Adam i Niewinna Kobieta... Pierwsza Para.
Adam i « samica
-
przedczłowiecza
-
ancestr »
poczęli Kaina... pierwszą hybrydę.
Adam i Niewinna Kobieta
poczęli « pierwsze dziecko genetycznie czyste»...
również jego na Obraz i Podobieństwo Moje...
Abla.
Po nim... inne dzieci genetycznie czyste.
Lecz również po Kainie były następne hybrydy.
Zarówno « czyści »... jak i « hybrydy »... inteligentni...
lecz różniący się wyglądem zewnętrznym...
i Śmierć weszła na Świat.
Dla uproszczenia powiem...
że Dobro i zło żyły już
wspólnie na tym samym terenie.
J
edn
o
i drugie
kolonizowało Planetę Ziemię
i ewoluowało na własnym obszarze.
Jedni żyli dłużej... inni krócej.
Mimo iż żyły dłużej...
czyste dzieci miały okres ciąży dłuższy...
podczas gdy hybrydy miały okres ciąży krótszy...
i w te
n sposób bardziej rozwinęły się
liczbowo
.
ZARÓWNO CZYŚCI... JAK I HYBRYDY... POCZYNILI POSTĘPY W NAUCE...
AŻ KOLONIZOWALI INNE PLANETY
I W TEN SPOSÓB ZANIEŚLI SWOJE « ODMIENNE ŻYCIA » NA INNE PLANETY...
I TAM ROZMNOŻYLI SIĘ.
I W TEN SPOSÓB ROZPRZESTRZENIŁ SIĘ CZ
ŁOWIEK
NA WIELU PLANETACH WSZECHŚWIATA...
W NASTĘPNYCH CZASACH

Portret użytkownika vandelot

Kain i Abel. Kain - coin -

Kain i Abel.
Kain - coin - moneta, pieniądz, bilon, gotówka, system monetarny, pieniężny.
Abel - able - zdolny, utalentowany, sposobny, zręczny, możliwości, rozwój.
 
Komu zależało na wprowadzeniu systemu pieniężnego na Ziemi, uzależnieniu ludzi od niego i zatrzymaniu tym samym ich możliwości?
 
...ot, taka malutka podpowiedź...

Portret użytkownika dąb

Mnie intersują dwie sprawy ,

Mnie intersują dwie sprawy , czy badano zwierzęta pod tym kątem ,a druga sprawa to czy człowiek którego badano genotyp  był katolikiem lub czy ktoś z jego przodków przyjmował Hostię . Przyjmowanie Ciała Chrystusa jest poniekąd przyjmowaniem DNA Boga . Badanie pod tym kątem dałoby ciekawą informację "za lub przeciw". Skoro teraz powszechnie przyjmuje się w pożywieniu lub lekarstwach enzymy czy hormony to czy w ten sam sposób nie można oddziałowywać na DNA ?  Nauka o genetyce badawczej ma niespełna 20 lat czyli jest to okres niemowlęcy tj. tylko pusta obserwacja bez rozumienia.

Portret użytkownika sio

Och widzę, że niektórych

Och widzę, że niektórych prawda boli.
Nie mam w sobie agresji bo jestem wegetarianinem i mam bardzo słodką naturę niemalze świętą
Nie dałem się również nabrać tzw świętym księgom, które robią dziurę w ludzkim intelekcie wzmiankując, że poprzez czytanie ich jest się lepszym od innych.
Musicie się pogodzić z tym, że jesteście na niższym stopniu rozwoju tak jak się to mówi ludziom chorym umysłowo - ot macie problem musicie się leczyć i to wszystko wielka rzecz nie ma się co obrażać
Pewna  część ludzi czy dusz jak ja była czy jest spowinowacona z bóstwami czy aniołami a reszta poprzez jedzenie i spożywanie padliny oraz wiarę w złudne niebyty z bliskiego wschodu są skoligacene z tym co spożywają fizycznie i duchowo.
jest to kwestia nie tylko genów, ale energii, aury i karmy.
Ale jak małpa jest małpą i czuje się w tym dobrze to wszystko w porządku.
Rola takiego stworzenia też jest nadaną przez wyższy Byt

Portret użytkownika Dżolka

Nie no, przecież napisał że

Nie no, przecież napisał że cały jest niezwykle słodki, niemalże święty. Założę się, że robi na złotą tacę, którą natychmiast transportują do Tybetu jako sekretne składniki używane w medycynie chińskiej, podobnie jak to się dzieje z wytworami Dalay Lamy.

Portret użytkownika Dżolka

"Nie dałem się również nabrać

"Nie dałem się również nabrać tzw świętym księgom, które robią dziurę w ludzkim intelekcie wzmiankując, że poprzez czytanie ich jest się lepszym od innych."
Ale ewidentnie dałeś się nabrać na haczyk tego rodzaju, że jak niby jesteś wege to poprzez taką dietę stajesz się lepszy od innych. Tobie akturat ta dieta mocno zaszkodziła, zrobiła nieodwracalne dziury w intelekcie. 
Dodam, że jestem wege zwyczajnie dlatego, że mięso wybitnie mi nie służy z powodu mojego kodu genetycznego, a nie odwrotonie. Ja nawet tego nie chciałam, ale mięsko by mnie wyniszczyło.

Portret użytkownika Pacal

Dodam, że jestem wege

Dodam, że jestem wege zwyczajnie dlatego, że mięso wybitnie mi nie służy z powodu mojego kodu genetycznego ....
 
Dżoka, tak samo nawiedzona jesteś. Czyli kocioł garnkowi przygania. Widzę ze wszystkim "wege" po równo dekel odbija.

Portret użytkownika Pacal

Dziękuję i dlatego

Dziękuję i dlatego powstrzymam się od złośliwości. Ale co myśleć jeżeli ja Ciebie wcale nie pozdrawiałem? To dotyczy Twojego "też", w treści napisanej do mnie. Tym razem, oczywiście, pozdrawiam.

Portret użytkownika sio

Dżolka ja nie mówię o

Dżolka ja nie mówię o diecie.
Mówię o stanie świadomości.
Dlaczego mam sobie umniejszać a kryminalistów uwznioślać?
Jak ktoś jest alkoholikiem to nim jest i jak mu z tym dobrze to jego wola.
Spójrz na sceptyka,który cuchnie tu bo ma takie myśli i jego świadomość dostrzega wszystko pod tym kątem.
Jeżeli coś tworzymy z miłością dlaczego nie siebie samego?
Dlaczego mam słuchać przygłupów?
Rozumiesz - najważniesjsze co ja o sobie myślę
 

Portret użytkownika Mej

Sio, to w czym sie poruszasz

Sio, to w czym sie poruszasz to jakas gęsta chmura iluzji, którą sam stworzyłeś, nie wiem dlaczego, nie wnikam. Wiem jednak, że tzw. wyższa świadomość przejawia sie przede wszystkim pokorą, właśnie dlatego, że w jej obliczu widzimy SWOJĄ  nieudolność. Wraz z poziomem świadomości wzrasta szacunek do ludzi, wszystkich, nawet kryminalistów, bo wiesz jak mało Cię od nich różni.  U ciebie zamiast pokory jest pogarda i przekonanie o własnej doskonałości w porównaniu z niżej stojącą całą resztą forumowiczów. To w jaki sposób piszesz jest rózwnież przejawem jakiejś pokrętnej, ukrytej agresji, której rzekomo jesteś pozbawiony. Ja tu widze tylko chaos.  To nic, ja na pewno nie odznaczam się "wyższą świadomością", ale przynajmniej to wiem.

Portret użytkownika sio

O czym ty wogóle

O czym ty wogóle piszesz?
Mogę robiś co chcę, mogę być kim chcę - ty też
Jak ktoś cos sugeruje to odpowiadam.
Piszę co wiem rzadko krytykuję - nie daję się jedynie przygłupom.(sceptyk myśli, że tu jest głęboką osobowością ha, ha)
Żartownisiów nawet lubię.
Mało tu jednak konkretów a więcej bajeczek. Ja takich bajkopisarzy znam wielu - oni żyją z pisania, wymyslania historii.
 
 
 
 

Portret użytkownika sceptyyk

sio, ja Ciebie też lubię i

sio, ja Ciebie też lubię i pozdrawiam Smile                                                                                     ps  przed napisaniem kilku słów do Ciebie, umyłem się, patrzyłem na kwiaty i słuchałem pięknej muzyki Smile Pewnie już spisz, niech Ci się przyśni wszystko co kochasz Smile

Portret użytkownika tosia

Żyjemy w błotku genetycznym.

Żyjemy w błotku genetycznym. Jedne istoty odchodzą powstają nowe. Wszystko nas przenika jak gąbkę. Nic nie jest na tym świecie stałe. O tym wiedzieli już starożytni, a my jesteśmy na tyle aroganccy że próbujemy odkrywać odkryte na własny rachunek.

Portret użytkownika angelus maximus rex4

Tosiu, twoje stwierdzenie

Tosiu, twoje stwierdzenie pachnie głupotką... Nie ma przypadków i wszystko zostało perfekcyjnie zaprojektowane.
 Nie było chaosu podczas powstawania Wszechświata, tylko uporządkowany matematycznie system.
Nie tworzą sie nowe rodzaje i nie tworzą sie mutacje bakterii z hominidami.
 Jak coś takiego czytam, to zadaję sobie pytanie jak to jest, że idioci rządzą tą planetą. ( chodzi o tłumacznie naukoffców"... by podtrzymac bzdurną hipotezę darwinistów - sam Darwin wycofał sie ze swojej hipotezy)
Jak to mozliwe, że stado niezidentyfikowanych bękartów podtrzymuje bzdurę i wprowadza ludziom głupotę od przedszkola!
 "Błotko genetyczne"... dobre sobie...
 Gratuluję pra-pra babki jako sraczki genetycznej, czy pomyj...

Portret użytkownika sio

To już dawno słyszałem, że

To już dawno słyszałem, że virus czy jakaś inna informacja mogła zmenić genotyp.
No to homosapiens ma problem -okazuje się, że jest hybrydą i nie chce zmian, nie chce usunąć z siebie obcego i nienawidzi dobroczyńców z nieba, którzy chcą zreperować błędy
A najgorsza wiadomość,że nawet Jezus nią był i nikt nie jest w pełni oryginalną istotą.
Otóż problem polega na tym, że te 142 geny pochodzą od bósstw i aniłów a reszta od małp, świń i kóz - sorry.
Gdybyście nie żarli tyle padliny od wieków może by się dało więcej uratować a tak z kim się zadajesz tym się stajesz
 
 

Portret użytkownika fred

człowieku o czym prawisz,

człowieku o czym prawisz, geny to informacja, jeśli zmienisz coś w informacji to nie bedzie już przekazu tylko śmietnik nic nie wartych danych, to tak jak byś powiedziałm ze książka sama się napisała i wydała na dodatek, pozmieniaj zdania i litery w ciągu tekstu a zrozumiesz, zmień coś w od tak bez pojęcia w kodzie jakiegokolwiek programu komputerowego a zobaczysz czy program będzie dalej działał

Portret użytkownika ajas

No, no, aleś

No, no, aleś wysmażył mądrości. Ty taki mądraliński na co dzień, czy od święta?  Zastanów się chłopie zanim coś nabazgrolisz, bo strasznie zaniżasz poziom i obrażasz inteligencję innych użytkowników    

Strony

Skomentuj