Teoria Darwina w opałach - w ludzkim genomie odnaleziono "obce' DNA

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Specjaliści z Uniwersytetu w Cambridge analizując ludzkie DNA odkryli, że część kodu genetycznego zawiera "obce" DNA, które nie mogło powstać w wyniku doboru naturalnego. Mowa o 145 genach, których obecność poddaje w wątpliwość teorię Darwina.

 

Odkrycie to implikuje bardzo poważne konsekwencje. Można to uznawać za dowód, że gatunek Homo Sapiens został stworzony sztucznie poprzez implantację pewnych genów, których obecność spowodowała, że nasz rozwój w jednym momencie nastąpił w takim tempie, że przewyższyliśmy inne formy humanoidalne na Ziemi i władamy nią po dzień dzisiejszy jako gatunek szczytowy.

 

Hipoteza ta nie jest nowa. Wcześniej sugerował tak na przykład słynny szwajcarski badacz Erich Von Daniken. Do dzisiaj teorię pozaziemskiego pochodzenia ludzkości wspiera bardzo wielu niezależnych badaczy. Teraz uzyskamy być może dowody potwierdzające to przypuszczenie.

[ibimage==24246==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Kadr z filmu Prometheus

Dotychczas opieraliśmy się jedynie o teksty religijne i mitologie. Wskazywano na przykład, że mity greckie opowiadające o Prometeuszu mogą być tak naprawdę opisem tego, że rasa ludzka została zaprojektowana. Wątek ten wykorzystano w filmie kinowym Prometheus. W obrazie tym sugerowano właśnie, że inny gatunek istot jest naszym stwórcą.

[ibimage==24247==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Poza tym mamy znane teksty religijne takie jak Księga Rodzaju i Księga Enocha, które wspominają o gościach z nieba, tajemniczych gigantach. W Księdze Rodzaju wspomina się o tym, że owi giganci są wynikiem hybrydyzacji. Istoty nazywane "synami Bogów" współżyli z ludzkimi kobietami czego wynikiem było stworzenie tak zwanych Nephilim.

 

Naukowcy, którzy odkryli obce 145 genów znaleźli się w nie lada kłopocie, bo albo mogli przyznać się do błędu, albo uznać, że jakaś obca rasa dokonała ingerencji w nasz genom. Specjaliści z Cambridge znaleźli jednak trzecie rozwiązanie. Sugerują oni, że doszło do zjawiska horyzontalnego transferu genów (HTG).

[ibimage==24248==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

W przeciwieństwie do pionowego transferu genów dziedziczonego po przodkach, HTG umożliwia międzygatunkową wymianę genów. W tym wypadku eksperci sugerują, że ludzki genom mógł zostać wzbogacony przypadkiem przez jakiś wymarły w czasach dzisiejszych drobnoustrój, który przekazał cześć swojej puli za pomocą mechanizmu HTG.

 

 

Źródła:

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2994187/Mystery-alien-gen...

http://21stcenturywire.com/2015/03/18/discovery-of-alien-dna-in-human-ge...

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika reniferek777@interia.pl

Zauwazcie ze nasze naturalne

Zauwazcie ze nasze naturalne DNA i nasze helisy sa rozszczepione,doczepily sie nam inne numery za ''inteligentna pomoca jaszczurek".Jak to zrobili? to proste: zniknely juz sklepiki prywatne warzywniaki co jajko bez numeru bylo sprzedawane,opakowania zywnosci byly w papierowych opakowaniach,napoje w szkle bez zadnych nalepek.
Teraz? w supermarkecie sie kupuje nie zywnosc lecz produkty(boli mnie ta nazwa,tak jak ktos mowi ze uzywa sera zamiast je ser).To nowy jezyk ludzkosci.
Poza tym kazdy ow "produkt" jest oznaczony kodami kreskowymi i oblepionymi pieczatkami+naklejkami kolorowymi.Zauwazcie ze kazdy ma numer.Kazda cyfra zywnosci ktora jest oblepiona wnika w nia to znaczy ze jak je jemy to wnika i w nasze DNA.
Naukowcy juz udowodnili znaczenie dodatkowych cyfr w naszym DNA ...nawet 1 cyfra dopisana do DNA juz powoduje chorobe...
300 tys lat temu czlowiek posiadal 12 wlokien DNA i mogl dokonywac rzeczy dzis postrzegane za boskie.
Obecnie czlowiek ma tylko 2 helisy.....  nie rozumiecie?... jaszczury zadbaly zebysmy byli jak hodowla swin .Pozwalaja nam zyc by dostarczyc im "jedzonka" w postaci wojen i religii a manipuluja nami glownie poprzez srodki masowego przekazu i telewizje na czele.
 
 
 

Portret użytkownika H.R.

To jakaś lewa rewelacja.

To jakaś lewa rewelacja. Człowiek, który zajął się rozpracowaniem ludzkiego kodu genetycznego, już ok 20 lat temu stwierdził, że całkiem spora część ludzkiego kodu nie pochodzi z ziemi i bez wątpienia ma pochodzenie pozaziemskie. O tym wiadomo już raczej od dawna.  Kolejna sprawa, to "teoria" Darwina. Tezy Darwina nigdy nie były, nie są i nigdy nie staną się teorią, ponieważ nigdy nie zostały udowodnione. Tezy naukowe bez przeprowadzonego dowodu i bez dowodów empirycznych są jedynie tezami, gdyż istnienie właśnie tych elementów uprawnia do uzyskania miana "teoria naukowa". W epoce Darwina Żydokomunistom udało się wmówić publiczności że twierdzenia tegoż są prawdziwe, ponieważ potrzebowali swojej, żydokomunistycznej Biblii do skutecznej walki z konkurentem, czyli żydochrześcijaństwem. Stan ówczesnej wiedzy był na takim poziomie, że udało im się wtłoczyć do głów większości ludzkiej populacji swój przekręt. Jednak przy obecnym poziomie wiedzy i genetyce, jeżeli ktoś nadal przypadek Darwina nazywa "teorią" i nadal bierze jego prace na poważnie, to nie zasługuje na to, aby go poważnie traktować.

Portret użytkownika esa

No i z małpy po modyfikacji

No i z małpy po modyfikacji genetycznej kosmici lub bóg zrobili z nas rase prymitywnych  popaprańców zabijających się nawzajem i wszystkie stworzenia  co dookoła nas. gratuluje poziomu tych partaczy który nas stworzyli, jeszcze jakis kretyn w komentarzy stwierdza że jesteśmy na szczycie ewolucji, w dupie na szczycie, jesteśmy beznadziejnym dnem , kosmicznym odpadem porażką.

Portret użytkownika Oscarr

Problem w tym, że zgodnie z

Problem w tym, że zgodnie z zasadą brzytwy Ockhama to nie powinno się szukać kolejnych wyjaśnień mających podtrzymać walącą się teorię darwina. Już samo DNA było sprzeczne z jego teorią. Wtedy "kapłani" religii zwanej ewolucją wprowadzili modyfikację zwaną doborem naturalnym który przedszkolakom faktycznie może wydawać się przekonujący. Kolejne odkrycia wymuszają kolejne modyfikacje, a i tak teoria ewolucji nie potrafi wytłumaczyć jak powstają skomplikowane organy które musiały pojawić się w całości i funkcjonalne. Teoria ta nie tłumaczy również powstania życia w ogóle. W efekcie niektórzy naukowcy ewolucyjni zaczynają mówić o podróżach w czasie (że to niby ludzie się cofnęli w czasie i stworzyli życie) - nie obchodzi ich w ogóle problem paradoksu czasoprzestrzennego, albo twierdzą, że to kosmici stworzyli życie na ziemi. Kto stworzył kosmitów - tego nie wyjaśniają.
Tak czy inaczej - ewolucjoniści wymyślą najbzdurniejsze wytłumaczenie byleby tylko nie przyznać się do tego, że cała ich teoria ewolucyjna jest tak na prawdę jedynie hipotezą i nie da się jej udowodnić tak samo jak nie da się udowodnić istnienia Boga.
 

Portret użytkownika niebieski52

Enuma elisz (...) kiedy

Enuma elisz
(...) kiedy (bogowie) Annuna zostali zrodzeni a boginie zostały poślubione i kiedy one zostały rozdzielone między niebiosa a ziemię,kiedy to boginie zostały zapłodnione i zaszły w ciążę,[ ...] wtedy bogowie byli zmuszeni do pracy pańszczyźnianej, aby (dla siebie)zdobywać pożywienie. Liczni bogowie wzięli się do pracy, ci niższej rangi dźwigali kosze t e r h u m (wyraz nie odczytany),kopali kanały przesypując ziemię do Harali, wywozili glinę ale skarżyli się (na swój los). (...)Wtedy Namma, prarodzicielka, matka wszystkich bogów idąca na ich czele,Przyniosła ich łzy swemu synowi Enki (mówiąc):Ty pozostajesz (w łożu) nie przerywając swego snu,sam powinieneś wstać[...], ponieważ bogowie, których stworzyłam,[...](uskarżają się). (...)Na słowo swej matki Nammy Enki podniósł się z łoża,Bóg uderzył się w zamyśleniu [...] rękami po udach,Wszystkowidzący, mędrzec, światły opiekun niebios i ziemi, twórca wszystkiego, zrobił „matrycę”,[...] którą postawił przed sobą i badał uważnie. Kiedy Enki twórca przygotował projekt (?),(zwrócił się) do swej matki Nammy:„Moja matko, oto istoty, o których myślałaś, zwiąż je pracą pańszczyźnianą(dla) bogów. Kiedy ugnieciesz szczypt żyznej gliny z brzegów Abzu i sporządzisz formę (?) glinianą z matrycy (?), ty sama ukształtujesz naturę (?) (tych istot),(zaś) Ninmah będzie ci towarzyszyć, (...)O moja matko, ustal przeznaczenie (dla tych istot), a Ninmah zwiąże je pracą pańszczyźnianą dla bogów”. (...)

Portret użytkownika lipka

Biedni wielcy bogowie a małe

Biedni wielcy bogowie a małe ludki musiały za nich robić a prawda jest taka, że krąg życia dotyczy nie tylko ludzi, ale nie dotyczył bogów, dlatego bogowie robili wszystko by móc doświadczać życia jak inne istoty i im się to udało. Krąg małej Rozdymki dotyczy tylko jej potomstwa a krąg życia Wszechświata dotyczy nas wszystkich, bogów też bo to oni ten krąg zbudowali.

Portret użytkownika GrzesiuDziki

Proszę tylko zauważyć, że

Proszę tylko zauważyć, że Galileusza, Kopernika, tak jak wielu innych, też kiedyś uważano za szaleńców, kłamców bądź heretyków. Dlaczego taki np von Daniken nie mógłby być dzisiaj w takiej samej sytuacji?

Strony

Skomentuj