Teorie o Nibiru mogą służyć za narzędzie do przygotowania ludzi na prawdę o UFO

Kategorie: 

Źródło: dreamstime

Zainteresowanie jakim darzona jest mityczna Dziewiąta Planeta, tajemnicze ciało niebieskie na obrzeżach Układu Słonecznego, opisywane w wielu starożytnych mitach oraz przez pracę szerokich rzeszy naukowców może być jedynie częścią większej układanki. Czegoś co zostało zapoczątkowane jeszcze przy okazji ogłoszenia istnienia wody na Marsie, co w rezultacie miało systematycznie przygotowywać nas do nadchodzących zmian.

 

Jednak cofnijmy się nieco w czasie. Naukowcy z California Institute of Technology Konstantin Batygin i Mike Brown w styczniu 2016 odkryli nieznaczne nachylenia Słońca, które wskazują na kołysanie całego układu słonecznego. Jednym z wniosków badania była sugestia odnośnie nieznanej dotąd planety daleko za orbitą Plutona.

"Ponieważ dziewiąta planeta jest tak masywna i ma orbitę nachyloną w stosunku do innych planet, Układ Słoneczny,powoli skręca na niewłaściwe miejsce - mówi Elizabeth Bailey, doktorant w Caltech i główny autor badania zapowiadająca odkrycie.

Twierdzenia Browna i Batygina, zakładają że Słońce jest okrążane przez jeszcze jedną planetę, która jest około 10 razy większa od Ziemi oraz znajduje się 20 razy dalej od Słońca niż przeciętna odległość z naszej gwiazdy do Neptuna. Nachylenie płaszczyzny orbity Układu Słonecznego od dawna zadziwiało astronomów. Ze względu na sposób tworzenia się planet przyjęto, że we wczesnym okresie istnienia układu słonecznego, chmury gruzu kosmicznego powoli ułożyły się w formę dysku aby potem przybrać postać obiektów orbitujących centralną gwiazdę. Model ten miał znaczne problemy w postaci odchyleń Słońca, jednakże dziewiąta planeta zapewnia logiczne wyjaśnienie.

Mając to na uwadze, wiele kawałków układanki zaczyna nabierać sensu. Przykładowo w 1983 roku Washington Post napisał o odkryciu nieznanego ciała niebieskiego. Następnie, w ciągu ostatnich lat kilku naukowców doniosło o istnieniu tej tajemniczej planety, a wielu z nich zmarło w podejrzanych okolicznościach. Teraz po 33 latach milczenia, astronomowie Mike Brown i Konstatin Batygin twierdzą, że "coś" czai się na obrzeżach naszego układu słonecznego.

Rewelacje opublikowane w Astronomical Journal w dniu 24 czerwca 2016 roku mimo iż nie przekazały żadnych przełomowych informacji, wywołały potężną debatę wśród zainteresowanych tematem domniemanej planety Nibiru. Biorąc pod uwage chodzące ostatnio pogłoski co do ujawnienia prawdy o UFO przez prezydenta USA Baracka Obamę, trudno nie odnieść wrażenia, że "odkrycie" planety X może być jedynie częścią większego projektu, o którym dowiemy się jż w nadchodzących latach.

 

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Viesiu

Zdanie "w ciągu ostatnich lat

Zdanie "w ciągu ostatnich lat kilku naukowców doniosło o istnieniu tej tajemniczej planety, a wielu z nich zmarło w podejrzanych okolicznościach" jest majstersztykiem i powinno być opublikowane w każdym podręczniku manipulanta opinii publicznej xD

Portret użytkownika ~prostak

Raczej chodzi o stożek

Raczej chodzi o stożek radiacji (czy jak to tam nazywa się). Słońce emituje energię z całej powierzchni, a planeta ją odbiera przekrojem powierzchni. Im dalej od słońca tym ilość energii na km2 jest mniejsza, bo kąt maleje.

p.s.

Szkoda, że Plutona zdegradowali. Miałem do niego słabość.

 

 

Portret użytkownika Kimbur

M@tisie, mnie nikt nie musi

M@tisie, mnie nikt nie musi przygotowywać - to raczej ja przygotowuję innych. O planecie X czy dwunastej planecie mówiono jeszcze wtedy, gdy Ciebie zapewne nie było na świecie ziemskim. Rząd światowy raczej knuje jak tajemnice utrzymać i dalej ludzi prowadzić niczym lemingi, a tudzież czy zainteresowania tematyką UFO i innych światów nie dałoby się wykorzystać do stworzenia NWO i ujawnienia rządu światowego by mógł w pełni światła nami sterować.

Portret użytkownika o rany

o tym że za plutonem są

o tym że za plutonem są jeszcze inne planety, mówi się już od lat. Dla twojej iformacji nie mówi się tylko o 9tej planecie, ale o jeszcze dwóch albo i więcej. Cięzko to policzyć....

Żeby wystudzić twoje zapały na pisanie kolejnych bzdur, w tych rejonach układu słonecznego  jest tak zimno, że aż skrapla się azot....

Strony

Skomentuj