"Toliatiiazot" - tajne bazy UFO?

Kategorie: 

«Тольяттиазот». Foto: chronograph.livejournal.com

Jedna z najbardziej kontrowersyjnych firm w Rosji, zakłady chemiczne "Toliattiazot", specjalizująca się w produkcji amoniaku i metanolu, skrywają tajemnicę UFO. Jeden z anonimowych pracowników przekazał tę sensacyjną wiadomość rosyjskim mediom. Według niego, "Toliattiazot" w czasach sowieckich stanowiła tajną bazą przybyszów odwiedzających Ziemię. 

 

Okazuje się, że kosmici nawet kilka razy w tygodniu stawiali swoje statki na dwóch placach mieszczących się na terytorium kombinatu. Tankowali i serwisowali tam swoje pojazdy. Wykorzystywali do tego celu specjalnie wybudowane urządzenia. Wiadomo, że mieszanka wodoru i amoniaku stanowi doskonałe paliwo silników rakietowych. W zakładach "Toliattiazot" wybudowano także ogromny bunkier sarkofag z kuloodpornymi szybami, w którym pochowano ciała trzech obcych przybyszów.

 

Zginęli oni cztery lata temu na skutek wybuchu podczas tankowania. U wejścia do obiektu, gdzie pochowano kosmitów, codziennie stoją świeże kwiaty rzekomo za sprawą osobistego polecenia Władimira Machlaja, właściciela zakładów. Wybór "Toliattiazot" na bazę, jest łatwy do wyjaśnienia. Fabryka stanowi odpowiednią platformę techniczną i swojego rodzaju warsztat. Ponadto naukowcy od dawna twierdzili, że tzw. Samarski łuk, gdzie Wołga pętlą omija Góry Żygulowskie tworzy się specyficzna anomalna strefa. W okolicach Samary, Toliatti i wspomnianych gór, spotkania z UFO rejestrowane są niemal każdego dnia.

 

W Internecie znaleźć można setki filmów przedstawiających dziwne świecące obiekty o regularnych geometrycznych kształtach, przemieszczających się co noc nad Toliatti z dużą prędkością. Według jednej z teorii wizyty UFO w tamtym rejonie wiązać się mogą z istnieniem starożytnego miasta Stavropol nad Wołgą. Zostało ono zalane podczas budowy Toliatti, a jego mieszkańcy mieli znaleźć schronienie na statkach kosmicznych. Zakłady chemiczne Toliatti są bardzo uciążliwe dla środowiska. Zimą w okolicach miasta pada żółty śnieg, a latem żółty deszcz. W lasach natknąć się można na odpady radioaktywne, a także inne toksyczne odpady.

 

 

Żródła:

http://www.epochtimes.ru/content/view/65868/3/

http://sobesednik.ru/scandals/20120828-tolyattiazot-sekretnaya-baza-nlo

http://www.youtube.com/watch?v=RnZMxxBxu0o

http://www.youtube.com/watch?v=iNtVjmPFhmg&feature=related

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

chyba tylko ja mam tu dziś

chyba tylko ja mam tu dziś wrażenie że "źródło", czyli najwyraźniej jakiś niedoceniony brygadzista z zakładów chemicznych nawąchał się amoniaku i teraz gada od rzeczy.
no nic - bywało gorzej - była już traktorzystka mająca telepatyczny kontakt z Galtycznymi Istotami, był tak zwany UFO-Billy który założył plejadańską sektę w Szwajcarii, był też słynny na cały świat polski rolnik porwany i molestowany przez Szaraków, niech będzie więc i nawąchany brygadzista.
czekam na kolejne wieści z naszej małej galaktyki

Portret użytkownika elo

A mnie podoba się

A mnie podoba się stwierdzenie że UFO postępuje prgmatycznie i oni tu przylatują po kapuśniak i grochową zupkę. Mają z tego dwojaki porzytek tj mogą coś smacznie przekąsić a potem puścić metanowego pierda do baku i wiśta-wio dalej smyrać po galaktyce na tanim eko paliwie. Gorzej jak Putin i jego przydupas Knurowski nałożą podatek na groch z kapuchą wtedy UFO bedze latać tankować do Chin ! Narazie jedynie zlikwidowali ulgę podatkową wynikającą z posiadania internetu, jednak już POrlament szykuje nową ustawe ograniczająca swobodne puszczanie pierdów w atmosferę - w przyszłości wszystkie pierdy bedą gromadzone i odsprzedawane dla UFO.

Portret użytkownika wege_reptilianie

Podziwiam Twój sceptycyzm :)

Podziwiam Twój sceptycyzm Smile Regularnie tu bywasz (tu jak i mniej oficjalnie na "zmianach") i jednak pomimo swego oporu do akceptacji, COŚ Ci podpowiada by monitorować te newsy... Dobre, co? Wink
Kwestia czasu Baca, kwestia czaaa..suuu..u HaHa Blum 3
A tak serio to nadal uważasz, że jesteśmy jedyną kumatą paczką w tym mieście? Smile
Załóżmy, że mieszkasz w Łodzi i ktoś Ci zada pytanie skąd pochodzisz to co odpowiesz? Co będzie Twoim punktem odniesienia i poczuciem pewnej  przynależności?: numer bloku swojej "ośki" czy może nazwa ulicy? Twoje miasto czy może powiat i idąc dalej województwo? Twój Fatherland (żart Wink ) czy może kontynent na którym się znajduje. Czy potrafisz wyjść poza te ograniczenia? Potrafisz Smile Założe się, że w życiu nie widziałeś niedźwiedzia polarnego w swym naturalnym środowisku a jesteś skory weń uwierzyć? Dlaczego? Ano choćby dlatego bo Tv Ci pokazała. Gdybyś nie skonfrontował się z tą "wiedzą" jako czymś oficjalnym, także i ten przykład byłby dla Ciebie bardzo obcy. 
Pozdrawiam

Portret użytkownika MASAKRA

Wiekszosc potrafi sie tylko

Wiekszosc potrafi sie tylko smiac i wysmiewac. MASAKRA !!!
Wysmiewacie wszystko co wam nie pasuje do waszego schematu !
Czy kazde ufo musi byc napedzane antygrawitacja ?
A jesli   to nie ufo ?  Jesli to nazisci ?
A moze Ci " ludkowie " tankuja sobie zapasy do oddychania ?
No ale... najlepiej wysmiac !
 

Strony

Skomentuj