Tort z wizerunkiem martwego Lenina, skonsumowany podczas dziecięcych urodzin

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Rosjanie to najbardziej dziwaczny naród na świecie. Wystarczy obejrzeć ten szokujący film…

 

Okazuje się, że nie na darmo mówi się o wrodzonej dziwaczności Rosjan. Z jednej strony obywatele Rosji oburzają się, że burzone są pomniki Lenina na Ukrainie, a z drugiej – ze smakiem jedzą swojego komunistycznego przywódcę – pisze Join Info.

 

Brzmi to absurdalnie, jednak jeden z mistrzów kuchni i spraw kulinarnych, wypiekł ogromny tort w postaci towarzysza Lenina, leżącego w trumnie. Słodkie ciało wodza spożyły dzieci podczas imprezy urodzinowej.

 

Nie opublikowano danych na temat osób, konsumujących tort, ale wygląda to dość obrzydliwie…

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika kp

Widac ze co kraj to

Widac ze co kraj to obyczaj.Trupa tez bym nie ruszyl,wole swieze mieso.Mimo wszystko,jezeli juz mowimy o dzieciach,to pomysl norwegow na sposob edukacji uwazem za bardziej kontrowersyjny.Mysle ze wszyscy wiedza o co mi chodzi.Tylko nie wiem czy wszyscy sie ze mna zgodza?

Portret użytkownika benet

Mówi się, że każde

Mówi się, że każde doświadczenie jest dobre Smile przeczytałem ? nie,nie przeczytałem, obejrzałem szokujący (!) film kurrrr... a, teraz wiem jak czuje się debil ! MASAKRA ! są pewne granice 

Portret użytkownika baca

plan był dobry -

plan był dobry - zainspirowali się katolikami i też chcieli swojego bożka zaszamać... tylko wyglądał trochę niesmacznie...
i stąd plan B
[ibimage==23097==400naszerokoscbeztxt==Oryginalny==self==null]

Portret użytkownika rimini

kiedyś oglądałam film

kiedyś oglądałam film dokumentalny "Ameryka, Ameryka" i powiem, że Rosjanie wcale nie są "lepsi" od Amerykanów, tak jest tyle obrzydliwych zwyczajów pokazanych, że leninowy tort przy tym to drobiazg.

Strony

Skomentuj