Transport nieznanego pojazdu w kształcie spodka

Kategorie: 

Od dawna pojawiają się informacje na temat prób militaryzacji technologii z przechwyconych niezidentyfikowanych obiektów latających. Oficjalnie nic takiego nie ma miejsca, ale wielu twierdzi, że istnieją tajne bazy, w których prowadzone są prace nad stworzeniem broni opartych o technologie obcych.

 

Jakiś czas temu informowaliśmy o pojeździe w kształcie spodka, który był transportowany na naczepie ciężarówki. Widok był tak zaskakujący, że wiadomość o tym transporcie bardzo długo żyła własnym życiem. Aktualnie mamy podobną historię. Amerykanie transportowali jakiś dyskoidalny pojazd, ale tym razem wykorzystali do tego śmigłowiec CH-47 Chinook.

[ibimage==11939==400naszerokosc==Oryginalny==self==null]

Dziwne, że nie zorganizowali transportu w godzinach nocnych, bo to mogłoby znacznie ułatwić utrzymanie go w tajemnicy. Jednak dzięki ich nieostrożności powstało to nagranie i możemy na jego temat porozmawiać.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika wojtekb

Witam wszystkich   Wydaje mi

Witam wszystkich Wydaje mi się większość z tych opowiastek i tajemnic o UFO to  będą  zabawki wojskowe. Na powyższym filmiku może być to dron, który uległ awarii i jest transportowany.Pamiętacie ?, była taka sytuacja, że został zestrzelony dron USA (Nie jestem pewny czy przez Iran czy przez Izrael), wyglądał bardzo podobnie do tego pwyżej  

Portret użytkownika gash

A nikt z Was nie wpadł na to,

A nikt z Was nie wpadł na to, że jest to opakowane brezentem tak aby nie uległo zniszczeniu podczas transportu? Jakość filmu jest wystarczająca tylko dla ludzi z bujną wyobraźnią. Taki "pakunek" może być czym kolwiek i ostatnią rzeczą, którą by tak transportowano to byłby statek kosmiczny!  

Portret użytkownika plejadan

przeciez to sciema jest,

przeciez to sciema jest, jakie rozmary to ma ---- masa musi byc sporawa, ktory smiglowiec podniesie wiecej niz wazy?
ladunek zazwyczaj sie "buja" w powietrzu a ten wisi sztywno jak przyklejony

Portret użytkownika qqwwee

Jestem pewien że jest to

Jestem pewien że jest to celowe działanie.Myślę,że skoro przeworzą to ciężarówką w biały dzień czy tak po prostu transportują go śmigłowcem jest to celowym zagraniem aby sprawdzić jak zaaraguję ludność.Lub przygotowują nas na nadejście prawdy.Jeśli naprawdę zależałoby im na transporcie spodka to napewno nie w ciągu dnia,na ulicy, czy na niebie na oczach wielu ludzi.

Strony

Skomentuj