Tranzyty Wenus na tle tarczy słonecznej często towarzyszą dużym kataklizmom na Ziemi

Kategorie: 

Tranzyt wenus z 2004 roku - darkskyphotos.com

Często różnego rodzaju badacze szukają powiązań między zjawiskami astronomicznymi oraz możliwymi ich konsekwencjami na naszej planecie. Na takich założeniach opierała się astrologia, ale jest nauka, która może być tutaj bardzo pomocna, jest nią statystyka.

 

Gdy przeanalizuje się poprzednie tranzyty Wenus można dojść do wniosku, że często towarzyszą im wybuchy wulkanów. Do tranzytu doszło pod koniec 1814 roku i po kilku miesiącach doszło do wybuchu wulkanu Tambora, które to zjawisko pozbawiło życia ponad 80 tysięcy osób.

 

Podobna sytuacja była w 1883 roku, kiedy wybuch Krakatau również poprzedzał tranzyt Wenus pod koniec 1882 roku. Przy poszukiwaniu takich korelacji można jeszcze wskazać wielkie trzęsienie ziemi w Mongolii w 1761 roku. Pół roku przed nim również był tranzyt Wenus.

 

Jeszcze ciekawiej wygląda to w 2004 roku, kiedy do przejścia Wenus na tarczy doszło 8 czerwca 2004 a już 26 grudnia 2004 ogromne trzęsienie ziemi i następujące po nim tsunami zabiło ponad ćwierć miliona osób w basenie Oceanu Indyjskiego.

 

Gdyby zakładać półroczny poślizg to zjawisko, do którego ma dojść z 5 na 6 czerwca 2012 może na nas sprowadzić kłopoty w grudniu 2012. Czy to nie brzmi znajomo? 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika Sanczo

Za trzęsienia Ziemi o w

Za trzęsienia Ziemi o w "kategoriach" ogólnoświatowych podlega pod planety Uran i Pluton !Przejście Wenus charakteryzuje się bardziej "łagodnością" !Jeżeli osoby interesujące się astrologią autentycznie ,  potwierdzą moje wnioski !!

Portret użytkownika kamikadz7

Wenus ma wpływ ale nie tylko

Wenus ma wpływ ale nie tylko kiedy widac  ją na tarczy słonca,  także zawsze kiedy jest po naszej stronie. A do Urana dozuciłbymSaturna Neptuna i Jowisza (najsilniejszy) , Plutona bym wyzucił a wziął pod uwagę nasz księzyc!Podobno wody oceanu podnosi około 3 metry a lądy ok 30 cm! i przez to rozładowuje naprezenia małymi trzęsieniami. Co by było z aktywnoscią sejsmiczną gdyby go nie było??????

kamikadz7

Portret użytkownika Łukasz

Ok trzęsienia ziemi są

Ok trzęsienia ziemi są wynikiem przejścia wenus przed tarczą słoneczną, natomiast jak nie ma tranzytu to co ? trzęsienia ziemi nie występują ? To tak jak z tą muchą i rosyjskimi naukowcami "mucha idi"

Portret użytkownika radzio 1970

w latach 90 tych byla gazeta

w latach 90 tych byla gazeta o tytule SKANDALE i dokladnie na tym portalu chyba ma miejsce kontynuacja tego tytulu...ludzie,  przestancie siac panike i strach..i tak sie dzieje tyle zla na swiecie a wy jeszcze dokrecacie srube...kazde wydarzenie ktore ma miejsce juz jest zapowiedzia konca poczatku konca itd...a pozatym wciaz tu sa ci sami ludzie...dzieki za uwage...

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Niewątpliwie oddziaływanie

Niewątpliwie oddziaływanie Wenus na naszą planetę wpłynie na zjawiska geologiczne skorupy ziemskiej.Nie będą one jednak zasadniczo różniły się od innych. Tak, że "końca świata" nie będzie.Lokalnie może się zdażyć. Nawet u nas....

Portret użytkownika Margotka

Myślę, że wnioski są jak

Myślę, że wnioski są jak najbardziej właściwe..."...Tranzyty Wenus są jednym z najrzadszych przewidywalnych zjawisk astronomicznych. Były już rejestrowane w starożytnym Babilonie. Występują we wzorze, który powtarza się co 243 lata z parami małych 8 letnich cykli (kiedy zamknięty zostaje rysunek Pentagramu) oddzielonymi dużymi przerwami 121,5 i 105,5 lat. 6.06.2012 zakończy sie tranzyt w parze z 8.06.2004 r i jest to 2 tranzyt tego stulecia. Kolejna para rozpoczyna się dopiero 2117 roku. Ponadto to przejście nakłada się na rok 2012- tranzytowy w 26 letnim cyklu kiedy planeta przekracza Równik Galaktyczny. To rzadkie wydarzenie astronomiczne spowoduje, że nasz system wyrównany zostanie względem Centrum Galaktyki, zwiekszając tym samym potencjal energetyczny.Od czasów pojawienia się Wenus, starożytni astrologowie zwracali na nią niezwykłą uwagę. Nie dziwi to włączając fakty o jej dawniejszej, niszczycielskiej sile. Starożytni przedstawiali ją jako węża, smoka, niebiańską pochodnię, gwiazdę długowłosą i brodatą Planeta Wenus, Gwiazda Poranna, także była uważana za nowe słońce przez starożytnych Egipcjan. Pentagram był znany jako “Gwiazda Isztar”, a później jako “Gwiadza Izydy”. Przypisywana jest jej wartośc “6″ ale czasem bywa “9″.Więcej o Wenushttp://www.czasduszy.pl/aktualnosc-Wenus__doskonala_Panna-12670162056956.html

Strony

Skomentuj