Trójkątne UFO obserwowane na niebie w Stanach Zjednoczonych i nad Wielką Brytanią

Kategorie: 

Źródło: InneMedium

Trójkątny obiekt, który był został zaobserwowany 13 marca na niebie Wielkiej Brytanii, tego samego dnia został uchwycony na niebie nad Stanami Zjednoczonymi. Czy faktycznie jest to dokładnie ten sam obiekt, czy raczej przykład identycznej technologii?

UFO uwiecznione na zdjęciach przez naocznego świadka w Stanach Zjednoczonych, zostało dostrzeżone nad miastem Woodstock, w stanie Georgia. Nie wiadomo nam o jakichkolwiek filmach z tego incydentu, co daje nam jedynie ogólny obraz całego zjawiska. Z drugiej strony, mimo iż dysponujemy nagraniem incydentu z Wielkiej Brytanii, wielką niewiadomą pozostaje jego lokalizacja. Najwcześniejsze odniesienia do tego incydentu, określają jedynie datę obserwacji na wczesny marzec 2021 roku.

Opierając się na dostępnych ujęciach, faktycznie można odnieść wrażenie, iż ukazują one ten sam lub chociaż bardzo podoby obiekt. Obserwacje trójkątnych UFO zdarzają się nagminnie na całym świecie i są one jednymi z najczęstszych kształtów jakie przybierają pojazdy UFO.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj