Trójkątne UFO pojawiło się nad Bliskim Wschodem

Kategorie: 

Źródło: Aseel Badiyan

Jemeński fotograf, Aseel Badiyan sfotografował coś, co wygląda na niezidentyfikowany obiekt latający wyłaniający się zza chmur. Do obserwacji doszło w górzystej części Jemenu.

 

Zdjęcie pokazuje biały trójkątny obiekt przenikający przez chmury. Ujęcie wykonano przypadkiem a głównym obiektem fotografii były oddalone o 90 kilometrów góry. Jemeńczyk twierdzi, że przeszukał Internet w nadziei, że odnajdzie coś podobnego i faktycznie natknął się na zdjęcia a nawet filmy przedstawiające podobne trójkątne obiekty. Jak sam stwierdził jego zdjęcie jest dość wyraźne a większość innych rejestracji tego fenomenu przedstawia raczej rozmyte wizerunki tych obiektów.

 

Aby dowiedzieć się na ten temat więcej, Assel Badiyan przekazał kopię pliku ze zdjęciem specjalistom z zakresu astronomii z pobliskiej Arabii Saudyjskiej. Tamtejsi astronomowie przyznają, że to, co sfotografował młody Jemeńczyk z pewnością wymaga wyjaśnienia. Jednocześnie saudyjscy astronomowie zasugerowali, że w tym konkretnym przypadku raczej nie możemy mówić o obiekcie z kosmosu.

 

Skoro jest to wytwór człowieka to trzeba zadać pytanie:, do kogo należą te obiekty? Czy to możliwe, że na Ziemi jest jeszcze jedna ukryta cywilizacja? A może są to przybysze z innych układów planetarnych w naszej galaktyce? Wszystkie te fantastyczne hipotezy można rozważać dopiero wtedy, gdy wykluczymy, że była to manifestacja jakiejś zaawansowanej techniki wojskowej.

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika baca

on chyba turbana nie zdjął z

on chyba turbana nie zdjął z oczu bo ma dźihad i fotografował farbkami plakatowymi z pamięci tak wiernie jak tylko zobaczył te zjawisko - potem negatyw obrobił mu znajomy rzeźbiarz no i w tej wersji jest to nawet i wyraźny drzeworyt...
każdy ma w życiu ciężko - "fotograf" z arabii sauyjskiej ma ciężko, zydzi mają nielekko, a podjuszka to już szczególnie ma w zyciu pod górkę:
[ibimage==16774==Oryginalny==none==self==null]

Strony

Skomentuj