Trójkątne UFO w okolicy Słońca

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Liczba słonecznych anomalii bynajmniej nie maleje. Wiele z nich jest tłumaczone jako tak zwane "artefakty obrazu". Jednak od czasu do czasu w okolicy tarczy słonecznej pojawiają się zdumiewające rzeczy. Tym razem wygląda na to, że w okolicy Słońca pojawił się jakiś trójkątny obiekt.

 

Niezwykłą anomalię zarejestrowano za pomocą kosmicznego obserwatorium solarnego SOHO. Zjawisko wystąpiło już jakiś czas temu, bo 10 grudnia 2014 roku o godzinie 15:48. Można to zobaczyć na zdjęciach z koronagrafu Lasco C2.

Ciekawą anomalię zaobserwowano również 24 grudnia zeszłego roku. Na zdjęciach z satelity SDO wypatrzono coś, co wygląda na obiekt wylatujący ze Słońca. Jednak nie jest to tak jednoznaczne, ponieważ równie dobrze może to być niezwykła chmura plazmy unosząca się w koronie słonecznej.

Według jednej z propagowanych w środowisku ufologicznym teorii na temat Słońca, jest ono czymś w rodzaju gwiezdnych wrót. Gwiazdy mają stanowić zakończenia wielkiej sieci transportowej, która jest spinana hubami w postaci supermasywnych czarnych dziur znajdujących się w centrum galaktyk.

 

Oczywiście nowoczesna nauka odrzuca tę hipotezę jako nieracjonalną, ale warto przypomnieć, że niedawno odkryto, że istnieje powiązanie między czarnymi dziurami z centrów galaktyk. Bez względu na odległość orientują się one względem siebie tak jakby tworzyły kosmiczną sieć.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika zielonawyspa

Doskonale jest nam wiadomym z

Doskonale jest nam wiadomym z niezliczonych rzeczywistych przypadków, że zło zawsze podszywa się pod dobro. Wiemy więc z doświadczenia, że szatańskość zawsze imituje dobro aby oszukać naiwnych ludzi. Dla przykładu bandyci którzy chcą zwabić podróżnika aby go obrabować, początkowo udają że są przyjaciółmi którzy zamierzają dopomóc lub pokazać coś interesującego. Oszuści którzy zamierzają wycyganić czyjeś pieniądze, najpierw udają że jakoby zamierzają dać temu komuś pieniądze oraz dopomóc tej osobie. Złodzieje którzy zamierzają kogoś okraść, najpierw dają doskonałe oferty swoim przyszłym ofiarom. Najróżniejsi dyktatorzy i tyrani zawsze wmawiają swoim narodom że wszystko co czynią jest dla dobra owych narodów. Itd., itp. Zasada jest więc tutaj taka, że "diabeł zawsze podszywa się pod anioła", oraz że zło zawsze udaje że jest odwrotnością tego czym jest ono naprawdę. W przeciwnym przypadku nikt nie dałby się nabrać na dane oszustwo. Nie wolno więc nam się dziwić, że dokładnie ta sama zasada używana jest przez UFOnautów. Faktycznie bowiem na przekór że UFOnauci są "diabłami" (jak to formalnie jest udowodnione obok), w rzeczywistości przez cały czas podszywają się pod "aniołów" oraz pod inne święte osoby.
http://ufonauci.w.interia.pl/

Portret użytkownika spostrzegawczy

zajrzalem do podanego

zajrzalem do podanego linku.... przeczytalem pare artykulow i mam jedno pytanie do autora.... chlopie, co ty bierzesz za towar , ze masz takie loty? Biggrin   podeslij troche , sprawdzimy Twoj narkotyk Wink

Portret użytkownika Aaron Ahmadin

Ciekawe anomalie bądź godne

Ciekawe anomalie bądź godne zaobserwowanie UFO. Obiekty koło słońca będą coraz częściej dostrzegane bo technika idzie do przodu są coraz lepsze zdjęcia także niebawem albo zobaczymy coś niesamowitego lub się rozczarujemy ale obstawiam, że słońce to akumulator dla statów kosmicznych.
Nie wiem czy ktoś oglądał Gwiezdne Wrota Continium (chyba tak to się pisze)
Ludzie byli uwięzieni na statku obcych bo przeniosły ich tam wrota. Statek był opuszczony i leciał na auto pilocie. Jeżeli natrafił na swojej drodze jakąś gwiazdę, która nadawała się do tankowania to wychodził z hiperprzestrzeni i delikatnie nurkował w zewnętrznej powłoce słońca co napęłniało jego zapas energii i mógł spowrotem wejść w hiperprzestrzeń i lecieć dalej do celu.

 

Monitoring Bezpieczeństwa Ziemi - Koniec Świata, Przepowiednie Nostradamus

Portret użytkownika zibi1973

Ktoś tu pytał o mnie,fajna

Ktoś tu pytał o mnie,fajna kompozycja twarz                                                                                                                                                                   http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/060fe04a08e37c24.html                                                                                                                                                                 

Portret użytkownika tr3b

pierwszy egzemplarz odbył lot

pierwszy egzemplarz odbył lot w 1999 roku loty odbyła regularnie słońce nie jest tym czym myślicie że jest
Prawda Was wyzwoli jeżeli będzie chcieli ją poznać nie szukajcie jej w google czy na uniwersytetach dla mas tam sprzedają kłamstwa aby jak najdłużej utrzymywać Was w niewiedzy

Portret użytkownika fantejstrony

Jakim trzeba być wulgarnym

Jakim trzeba być wulgarnym człowiekiem żeby wypisywać takie rzeczy. Zastanawiam się czy jesteś  dorosłym człowiekiem czy szczylem bez wychowania z podstawówki. Jesteś gorszy niż zwierze.

Portret użytkownika baca

to tylko ty powracasz jak

to tylko ty powracasz jak bumerang... monotonny jesteś bara baranie bo nigdy nie masz nic do powiedzenia z wyjątkiem tego że nie cierpisz bacy... a że mi zwisasz no to sam zobacz - znowu pochamiłeś forum...
pochamuj wreszcie swoje chamstwo chamie
wg Paradise jestes podobno "kreatywnym, utalentowanym archiektem" co o ile znam mowę kobiet oznacza "pieniaczego przydupasa".... co za nędza chronić się pod skrzydełkami starszej pani... spojrz na siebie nieszczęsniku: po nocach nie śpisz, bo nienawiść ci nie pozwala, nie lubisz już nie tylko mnie ale i Admina i całego portalu... twój stan się pogłębia... i jeszcze przychodzisz tam gdzie nikogo nie cierpisz żeby, co? żeby im o tym opowiedzieć?
- "Wygarnę im wszystkim" - taka mysl nie daje ci spokoju, prawda bara baranie?
znajdz grubą deskę kreślarską i zrób... bara baranka oszołomie - 3 serie po 10 powtórzeń powinny ci z zaśnięciem pomóc...
ps gdybyś nie czaił to postudiuj sobie czata z grudnia - Paradise czuła miętę do bacy tylko że ją zignorowałem, a ty byłeś tylko "planem b", rozumiesz już swoją nieciekawą sytuację?
takie jak ona zawsze potrzebują takich jak ty - no wiesz, na wszelki wypadek... jesteś tylko taką namiastką mężczyzny, marną resztką na czarną godzinę - weź to do serca i naucz się z tym żyć pieniaczu - bo i tak zresztą nie masz innego wyjścia Smile

Portret użytkownika laxim

Pozdrawiam Baco, nie przejmuj

Pozdrawiam Baco, nie przejmuj się cienkim drutem, szkoda słów, mądry nic nie powie a głupi się nie pozna, czekam na historię Co to jest Rosjanin - będziesz tak miły i rzucisz paroma faktami co do rodu który nie jest Slowiański tylko takiego udaje?

Portret użytkownika A.C.

Niewiem czy w tej wściekłości

Niewiem czy w tej wściekłości zauważyłeś,że napisałeś o"wracajacym bumerangu". Tak on wraca, pamiętaj o tym. Niewiem czy w ogóle zauważyłeś,że napisałeś ten komentarz, bo jeśli tak to skoro dla bacy należy się "plaskacz w pysk" to co tobie teraz się należy?

Portret użytkownika baca

W Układzie Słonecznym życie

W Układzie Słonecznym życie tętni że hej - zupełnie jak bąbelki w szampanie - i ciągle się rozpycha.
Niektórym z uważnych badaczy tego zjawiska typu Homoś albo pan Zagórski, (niesłusznie nazywanych oszołomami), od tych nieustannych obserwacji, czaszki już się dawno powydłużały i obecnie prawie pękają pod natłokiem spływających z kosmosu informacji.
Tymczasem samych Marsjanów jest już na Marsie dużo więcej niż w Indiach Indianów i dlatego kolonizują obecnie Słońce - a poza tym pragną uniknąć problemów jakie mają na przykład ziemscy Anglinianie z Irlandianami albo Palestynianie z Hebrajanami... migrują, emigrują, a że posiadają stosunkowo wielkie stopy dość szybko się po Układzie Słonecznym przemieszczają...
na foto Marsjanianin zmierzający w kierunku Jowisza... posiada ciemne futerko pozwalające wyłapywać promienie słoneczne nawet w najdalszych zakątkach Układu Słonecznego...
kiedy złoży tam ikrę wiosną zrzuci futro i teleportuje się bliżej Słońca... być może nawet na Ziemię...

Skomentuj