Trójkątne UFO w okolicy Słońca

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Liczba słonecznych anomalii bynajmniej nie maleje. Wiele z nich jest tłumaczone jako tak zwane "artefakty obrazu". Jednak od czasu do czasu w okolicy tarczy słonecznej pojawiają się zdumiewające rzeczy. Tym razem wygląda na to, że w okolicy Słońca pojawił się jakiś trójkątny obiekt.

 

Niezwykłą anomalię zarejestrowano za pomocą kosmicznego obserwatorium solarnego SOHO. Zjawisko wystąpiło już jakiś czas temu, bo 10 grudnia 2014 roku o godzinie 15:48. Można to zobaczyć na zdjęciach z koronagrafu Lasco C2.

Ciekawą anomalię zaobserwowano również 24 grudnia zeszłego roku. Na zdjęciach z satelity SDO wypatrzono coś, co wygląda na obiekt wylatujący ze Słońca. Jednak nie jest to tak jednoznaczne, ponieważ równie dobrze może to być niezwykła chmura plazmy unosząca się w koronie słonecznej.

Według jednej z propagowanych w środowisku ufologicznym teorii na temat Słońca, jest ono czymś w rodzaju gwiezdnych wrót. Gwiazdy mają stanowić zakończenia wielkiej sieci transportowej, która jest spinana hubami w postaci supermasywnych czarnych dziur znajdujących się w centrum galaktyk.

 

Oczywiście nowoczesna nauka odrzuca tę hipotezę jako nieracjonalną, ale warto przypomnieć, że niedawno odkryto, że istnieje powiązanie między czarnymi dziurami z centrów galaktyk. Bez względu na odległość orientują się one względem siebie tak jakby tworzyły kosmiczną sieć.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika zielonawyspa

Doskonale jest nam wiadomym z

Doskonale jest nam wiadomym z niezliczonych rzeczywistych przypadków, że zło zawsze podszywa się pod dobro. Wiemy więc z doświadczenia, że szatańskość zawsze imituje dobro aby oszukać naiwnych ludzi. Dla przykładu bandyci którzy chcą zwabić podróżnika aby go obrabować, początkowo udają że są przyjaciółmi którzy zamierzają dopomóc lub pokazać coś interesującego. Oszuści którzy zamierzają wycyganić czyjeś pieniądze, najpierw udają że jakoby zamierzają dać temu komuś pieniądze oraz dopomóc tej osobie. Złodzieje którzy zamierzają kogoś okraść, najpierw dają doskonałe oferty swoim przyszłym ofiarom. Najróżniejsi dyktatorzy i tyrani zawsze wmawiają swoim narodom że wszystko co czynią jest dla dobra owych narodów. Itd., itp. Zasada jest więc tutaj taka, że "diabeł zawsze podszywa się pod anioła", oraz że zło zawsze udaje że jest odwrotnością tego czym jest ono naprawdę. W przeciwnym przypadku nikt nie dałby się nabrać na dane oszustwo. Nie wolno więc nam się dziwić, że dokładnie ta sama zasada używana jest przez UFOnautów. Faktycznie bowiem na przekór że UFOnauci są "diabłami" (jak to formalnie jest udowodnione obok), w rzeczywistości przez cały czas podszywają się pod "aniołów" oraz pod inne święte osoby.
http://ufonauci.w.interia.pl/

Portret użytkownika spostrzegawczy

zajrzalem do podanego

zajrzalem do podanego linku.... przeczytalem pare artykulow i mam jedno pytanie do autora.... chlopie, co ty bierzesz za towar , ze masz takie loty? Biggrin   podeslij troche , sprawdzimy Twoj narkotyk Wink

Portret użytkownika Aaron Ahmadin

Ciekawe anomalie bądź godne

Ciekawe anomalie bądź godne zaobserwowanie UFO. Obiekty koło słońca będą coraz częściej dostrzegane bo technika idzie do przodu są coraz lepsze zdjęcia także niebawem albo zobaczymy coś niesamowitego lub się rozczarujemy ale obstawiam, że słońce to akumulator dla statów kosmicznych.
Nie wiem czy ktoś oglądał Gwiezdne Wrota Continium (chyba tak to się pisze)
Ludzie byli uwięzieni na statku obcych bo przeniosły ich tam wrota. Statek był opuszczony i leciał na auto pilocie. Jeżeli natrafił na swojej drodze jakąś gwiazdę, która nadawała się do tankowania to wychodził z hiperprzestrzeni i delikatnie nurkował w zewnętrznej powłoce słońca co napęłniało jego zapas energii i mógł spowrotem wejść w hiperprzestrzeń i lecieć dalej do celu.

 

Monitoring Bezpieczeństwa Ziemi - Koniec Świata, Przepowiednie Nostradamus

Portret użytkownika zibi1973

Ktoś tu pytał o mnie,fajna

Ktoś tu pytał o mnie,fajna kompozycja twarz                                                                                                                                                                   http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/060fe04a08e37c24.html                                                                                                                                                                 

Strony

Skomentuj