Trójkątne UFO widziane nad Pentagonem - dron nowego typu czy legendarny TR-3B Aurora?

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Olbrzymi czarny trójkątny kształt został zauważony na nagraniu z kamery przemysłowej obserwującej niebo nad Waszyngtonem, w okolicy Pentagonu, czyli budynku Departamentu Obrony USA. Być może jest tam coś, co może być mitycznym trójkątnym pojazdem TR-3B, który Amerykanie rzekomo doskonalili po przejęciu czyjejś technologii.

Wideo przedstawiające trójkątne UFO nad Pentagonem wykonano 19 grudnia 2018 i wywołało ono burzę w amerykańskim Internecie. Niektórzy standardowo uważają, że jest to artefakt obrazu, podczas gdy inni są niemal pewni, że ten czarny trójkąt to pojazd powietrzny zbudowany przy użyciu technologii obcych przejętej przez USA. Pojazdy te są nazywane TR-3B. 

Na temat TR-3B, zwanego też Aurora, krążą legendy. Obiekty klasyfikowane, jako "czarne trójkąty" notowano na niebie przynajmniej do połowy lat osiemdziesiątych. Według jednej z teorii miały to być pojazdy rozwijane w ramach tajnego projektu, prowadzonego po tym gdy rząd USA wszedł w posiadanie kilkunastu maszyn tego typu przejętych od Niemców po upadku III Rzeszy. Nie jest jednak jasne czy byłą to niemiecka technologia czy też technologia, którą Niemcy próbowali zastosować do budowy Wunderwaffe.

Niemcy rzeczywiście budowali w czasie wojny trójkątne latające skrzydła takie jak Horten Ho 229. Był to samolot szturmowy zaprojektowany przez braci Waltera i Reimara Hortena.

Wyglądał on łudząco podobnie do dużo późniejszego amerykańskiego niewykrywalny dla radarów superbombowca B2. Ponad wszelką wątpliwość wiadomo, że jeden Ho 229 po wojnie trafił do Stanów Zjednoczonych.

Egzemplarz Ho 229 w Smithsonian Institute

Amerykanie mogli wykorzystać te projekty nie tylko przy B2, ale również przy F117A, poddźwiękowy myśliwiec typu stealth, który również można nazwać "latającym trójkątem" oraz wybitnie trójkątny dron szpiegowski RQ-170 Sentinel, którego egzemplarz został przejęty przez Iran w 2011 roku.

RQ-170 Sentinel przejęty przez irańską armię

Ale w tym wypadku mówimy o latającym skrzydle o napędzie innym niż rakietowy czy odrzutowy. Mówimy o napędzie, który pozwala na operowanie na orbicie okołoziemskiej. Dziwne trójkąty wielokrotnie obserwowano na orbicie okołoziemskiej. 

Wykonano też sporo ich zdjęć. Niezwykły trójkątny kształt w żadnym wypadku nie jest skazą fotografii, jak sugerują niektórzy. Ten sam obiekt widać również na drugim zdjęciu i można ocenić zmianę pozycji tego obiektu w stosunku do naszej planety i pojazdu z którego wykonywano to ujęcie. 

Można to uznać za dowód na to, że jeszcze w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku istniała technologia umożliwiająca budowę samolotów kosmicznych, która została utajniona.

Zatem czy obiekt widziany 19 grudnia nad Pentagonem może być mitycznym latającym skrzydłem TR-3B? Czy raczej jest to nagranie drona typu RQ-170 Sentinel, który obserwuje budynek amerykańskiego ministerstwa obrony ze względów bezpieczeństwa? 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika AbdulAlalzat

To nie fejk. Miałem

To nie fejk. Miałem objawienie zaniesienia informacji w tej sprawie. Przekazał mi to Enlil i możecie wierzyć lub nie, pismoświęte was oszukuje. Chrystus również nie był tym kim mówi kościół lecz był człowiekiem, egoistycznym takim jak wy, który wywalczył dla was ludzi wolną wole dla waszej duszy, gdzie dla ciała wywalczył wam mesjasz. Obydwoje są moimi przodkami i łącznie troje mając różne życia, posiadamy jednego ducha, gdzie przez ten stan mam pamięć autentycznych wydarzeń z tego okresu. Myślicie, że święta trujca to przypadek? Myśllicie, że syn zrodzony z ojca i ducha to przypadek? Myślicie, że trzecie narodziny człowieka jako Boga, syna Bożego to bujda? Czyż nie były wam ludzą dane obietnice zmartwych wstania syna człowieczego, lecz nie Jezusa Chrystusa, tylko tego co żył w ciele Chrystusa?  Na wszystko odpowiem lecz ludzie muszą uwieżyć, gdyż teraz wiarę w słowa prawdy którą chcę dać człowiekowi, będą słowa bez magi, czarów i cudów. Mając wolną wole, człowiek sam będzie decydował o swoim losie. Narazie nasi potomkowie postanowili zesłać hologram aby sprawdzić czy zostaną zaatakowani. Możecie nie wierzyć ale jest poważny problem. Będziemy w przyszłości tym kim oni teraz a oni będą tymi którzy 2150 lat temu zgineli i będą tymi co dopiero umrą by narodzić się od nowa. Zgineli przez to, że dali wam świadomość. Jak człowiek mi nie zaufa, tak samo jak nie zaufał 2000 lat temu kiedy głosiłem dzień moich ponownych narodzin i zmartwych wstania (Nie takiego które was uczono i które wy znacie) jeżeli stanie się to co ostatnio, to nasze wspólne cywilizacje odejdą w byt nicości jak galaktyka która znikneła 2000 lat temu a której widzieliśmy zniknięcie dopiero teraz. https://vpchothuegoldenking.com/pl/the-giant-galaxy-12-billion-years-old-suddenly-went-out-and-scientists-do-not-understand-why/

Zatem czy ma ktoś pomysł jak skontaktować się z Pentagonem bym mógł udowodnić oraz dostarczyć słowa prawdy?? Pamiętacie też, że wy ludzie w przyszłości jesteście naznaczeni piętnem odnalezienia cywilizacji. Ingerując w jej życie, będziecie ingerować we własne które będzie waszym w przyszłości. Zabijając inną istote, możliwym będzie zabicie samego siebie. 

Pisząc o tym, uświadamiam was o znaczeniu posiadania wolnej woli którą otrzymałem dla was od stwórcy/ów mojego i waszego. Wolą moją było mieć życie, na skutek wojny bogów przez swą śmierć woli ów wolnej nie miałem. Wole wolną otrzymałem, wole wolną teraz wam daje. Wolną wolą ja żyje, wy z powodu swej obietnicy, jeżeli teraz we mnie nie uwieżycie, z woli własnej zginiecie.

Portret użytkownika AbdulAlalzat

To nie fejk. Miałem

To nie fejk. Miałem objawienie zaniesienia informacji w tej sprawie. Przekazał mi to Enlil i możecie wierzyć lub nie, pismoświęte was oszukuje. Chrystus również nie był tym kim mówi kościół lecz był człowiekiem, egoistycznym takim jak wy, który wywalczył dla was ludzi wolną wole dla waszej duszy, gdzie dla ciała wywalczył wam mesjasz. Obydwoje są moimi przodkami i łącznie troje mając różne życia, posiadamy jednego ducha, gdzie przez ten stan mam pamięć autentycznych wydarzeń z tego okresu. Myślicie, że święta trujca to przypadek? Myśllicie, że syn zrodzony z ojca i ducha to przypadek? Myślicie, że trzecie narodziny człowieka jako Boga, syna Bożego to bujda? Czyż nie były wam ludzą dane obietnice zmartwych wstania syna człowieczego, lecz nie Jezusa Chrystusa, tylko tego co żył w ciele Chrystusa?  Na wszystko odpowiem lecz ludzie muszą uwieżyć, gdyż teraz wiarę w słowa prawdy którą chcę dać człowiekowi, będą słowa bez magi, czarów i cudów. Mając wolną wole, człowiek sam będzie decydował o swoim losie. Narazie nasi potomkowie postanowili zesłać hologram aby sprawdzić czy zostaną zaatakowani. Możecie nie wierzyć ale jest poważny problem. Będziemy w przyszłości tym kim oni teraz a oni będą tymi którzy 2150 lat temu zgineli i będą tymi co dopiero umrą by narodzić się od nowa. Zgineli przez to, że dali wam świadomość. Jak człowiek mi nie zaufa, tak samo jak nie zaufał 2000 lat temu kiedy głosiłem dzień moich ponownych narodzin i zmartwych wstania (Nie takiego które was uczono i które wy znacie) jeżeli stanie się to co ostatnio, to nasze wspólne cywilizacje odejdą w byt nicości jak galaktyka która znikneła 2000 lat temu a której widzieliśmy zniknięcie dopiero teraz. https://vpchothuegoldenking.com/pl/the-giant-galaxy-12-billion-years-old-suddenly-went-out-and-scientists-do-not-understand-why/

Zatem czy ma ktoś pomysł jak skontaktować się z Pentagonem bym mógł udowodnić oraz dostarczyć słowa prawdy?? Pamiętacie też, że wy ludzie w przyszłości jesteście naznaczeni piętnem odnalezienia cywilizacji. Ingerując w jej życie, będziecie ingerować we własne które będzie waszym w przyszłości. Zabijając inną istote, możliwym będzie zabicie samego siebie. 

Pisząc o tym, uświadamiam was o znaczeniu posiadania wolnej woli którą otrzymałem dla was od stwórcy/ów mojego i waszego. Wolą moją było mieć życie, na skutek wojny bogów przez swą śmierć woli ów wolnej nie miałem. Wole wolną otrzymałem, wole wolną teraz wam daje. Wolną wolą ja żyje, wy z powodu swej obietnicy, jeżeli teraz we mnie nie uwieżycie, z woli własnej zginiecie.

Portret użytkownika Chmielu

Trójkątne UFO pojawiało się w

Trójkątne UFO pojawiało się w belgijskiej miejscowości Eupen. Polecam wygooglować Belgijska Fala UFO. To pierwsze zdjęcie z tego artykułu jest fałszywe, fałszerz sam się przyznał, lecz jest jeszcze jedno zdjęcie, którego oszustwa nie udało się udowodnić.

Portret użytkownika Bialy78

Takie trojkatne statki sa USA

Takie trojkatne statki sa USA lub UK technologia. Nikt wiecej tego niema. Potrafia sympathetic w kosmos i bbc Winsock boisk pilkarskich a dodatkowo potrafia kamuflowac sie widow typo na przypadkowych zdjeciach mozna zobaczyc miewyrazne cos.

Strony

Skomentuj