Trójkątne UFO widziane podczas dokowania statku kosmicznego SpaceX

Kategorie: 

Źródło: SpaceX

Podczas sobotniej transmisji na żywo 8 grudnia, załoga  Międzynarodowej Stacji Kosmicznej wykorzystała robotyczne ramie służące pracom na zewnątrz stacji do przechwycenia statku kosmicznego Dragon SpaceX i dołączenia go do orbitującego laboratorium. Okazuje się, że część z osób oglądających to widowisko była świadkiem dość ciekawej obserwacji.

Podczas trwania procedury dokowania kapsuły, w pobliżu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej nagle pojawił się trójkątny obiekt z wyraźnie zarysowanym konturem świateł. Obserwacja, zelektryzowała internetowych obserwatorów tego zdarzenia i skłoniła ich do wysnucia wielu teorii.

Obiekt jest widoczny w okolicy 1:33 i 4:22

Narazie nie wiadomo nam, czy obiekt widziany podczas transmisji nie pochodzi czasem z samego ISS albo nie jest elementem pojazdu firmy SpaceX. Dlatego też kwestia tego, czy był to faktycznie pojazd UFO pozostaje narazie w sferze spekulacji. Biorąc pod uwagę, że wspomniany obiekt pojawił się na transmisji dwukrotnie i znajdował się w pobliżu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej nie wykluczone, że już wkrótce poznamy więcej informacji na jego temat.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Skomentuj