Trójkątne UFO wypatrzone na niebie nad Manchesterem

Kategorie: 

Trójkątne UFO widziane nad Manchesterem

Oto kolejny przykład trójkątów widywanych w różnych częściach świata. Tylko pozornie mogą przypominać amerykański B2, to zupełnie inne konstrukcje. Z dużym prawdopodobieństwem jest to jednak jakaś tajna ziemska technologia. Prawdopodobnie samolot zdolny do lotów orbitalnych.

 

Ta obserwacja miała miejsce w Manchesterze. Film opublikowano 7 kwietnia tego roku. To trójkątne UFO poruszało się dosyć powoli. Wcześniej zarejestrowano coś bardzo podobnego podczas jazdy jedną z brytyjskich autostrad. Te obserwacje zdecydowanie wymagałyby jakiejś reakcji ze strony brytyjskiego rządu gdyby o nich nie wiedział. Można więc założyć, że dzieje się to za pozwoleniem Wielkiej Brytanii, a być może nawet uczestniczy ona w tym programie.

 

 

Być może część z tych samolotów orbitalnych stacjonuje właśnie w Wielkiej Brytanii. Internet jest pełny obserwacji latających trójkątów. Czasami mają wyraźne trzy światła obrysowe. Ich nazwa kodowa to Aurora. Wygląda na to, że jest to technologia, której początki sięgają lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika zebu

Hoax, aczkolwiek dobrze

Hoax, aczkolwiek dobrze zrobiony. Widać to szczególnie na początku (proszę przenieść wzrok obok obrazu i zauważyć, że obiekt drga odrobinę inaczej, niż reszta obrazu) i podczas przechodzenia obiektu za innymi obiektami. Orginały oczywiście wiary nie porzucą...

Portret użytkownika devoratus

Określenie "były mylone z

Określenie "były mylone z UFO" wskazuje na kompletne niezrozumienie znaczenia skrótu "UFO".
"UFO", czyli "Unidentyfied Flying Object" - to po polsku "niezidentyfikowany obiekt latający" (NOL), który nie oznacza "marsjan" czy przybyszów z kosmosu, ale każdy obiekt latający, którego nie udało się zidentyfikować.
To nie określenie "typu" obiektu, tylko stopnia jego rozpoznania. Nie można więc czegoś "pomylić z ufo", można uznać coś za "ufo" - zanim nie zostanie rozpoznane. Kiedy zostanie zidentyfikowane - przestaje być "ufo". Jeśli nie zostanie - zostaje "ufo" na wieki.

Portret użytkownika zibi1973

 dużo rodzaju ICH widać a jak

 dużo rodzaju ICH widać a jak zwykle rządasy przywłaszczają sobie ze mają taką technologie,jak ludzie wreszcie zrozumią że to ONI to tych naszych rządasów światowych kopną w pupe i tak się skończy

Portret użytkownika pako1205

Jak paradować? Wisi

Jak paradować? Wisi spokojnie,nie zasyfia atmosfery,nie wali z niczego do ludzi szerząc demokrację...,i to wg Ciebie "głupcy"? Nie wiem co tam zawisło,ale zachowuje się to neutralnie,jednak na ziemską technologię z tego co widać,nie wygląda.

Portret użytkownika devoratus

Wisząc prezentuje się

Wisząc prezentuje się elegancko "wszem i wobec" - zatem w pewnym sensie można uznać, że "paraduje".
Może technologia zrobiła się na tyle przestarzała, że nie ma sensu dalej jej utajniać i powoli przygotowuje się ludzi na "coming out".

Skomentuj