Trójkątne UFO wypatrzone w okolicy Słońca

Kategorie: 

thetruthbehindthescenes.org

Przywykliśmy już do obserwacji obiektów w okolicy Słońca. NASA nie komentuje kolejnych znalezisk tego typu a wciąż dochodzi do bardzo wielu. Niektóre z ostatnich obserwacji warte są szczególnego omówienia.

 

Obiekt uchwycił satelita SOHO po raz pierwszy 17 czerwca 2012. Było to cos, co wyglądało na trójkąt albo przynajmniej było w kształcie litery V. Nawet, jeśli wtedy ten regularny kształt można było uznać za lens flare to już ponowna obserwacja tego samego 24 czerwca zmusza do zadania pytania o pochodzenie obiektu.

Wystarczy tylko spojrzeć na poniższy film z 24 czerwca, żeby upewnić się, że mamy do czynienia z tym samym zjawiskiem.

Czy to ten sam miraż? Przypadkowy błąd cyfrowy? A może to dowód na czyjąś stałą obecność w Układzie Słonecznym. Decyzję pozostawiamy każdemu z osobna.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
loading...

Komentarze

Portret użytkownika eldomino

Ale skoro ten "obiekt" nie

Ale skoro ten "obiekt" nie wiem czy to nie jakieś zjawisko które się powtarza. To jak wiekla temperatura musi być tego obiektu. Przecierz już na marsie jest gorąco co dopiero tak blisko słońca. Dużo pytań mało sensownych odpowiedzi. 

Portret użytkownika RIK

 Wyliczenia geometrycznego

 Wyliczenia geometrycznego wynika, że obiekt orbituje w odległości przybliżonej ok. 585000 km od Słońca. Przybliżone wymiary to: - krótsze ramię ok. 80700 km (ok. 6.5 średnicy Ziemi), - dłuższe ramię ok. 121000 km ( ok. 9.5 średnicy Ziemi), - średnica ramion ok. 20.150 km (ok. 1.6 średnicy Ziemi). Według mnie to bardzo ciekawy obiekt. Zastanawiające jest, co tak wielki obiekt robi na orbicie Słońca (stacjonarnej - zdjęcia zrobione na przestrzeni kilku dni wykazują niezmienne położenie względem Słońca ?!) i skąd się tam wziął ??ĚŁĚŁ????!!!!!!!!

Portret użytkownika Rasta4Peace

Trójkąt to jest tylko częśc,

Trójkąt to jest tylko częśc, jeśli to statek to prawdopodobnie juz dawno to ogarneli, jesli wiesz co on oznacza to nie powinieneś pytać, jak dasz rade to znajdz i spójrz na rozstawienie wszystkich piramid na planecie.Poczytaj o świętej geometri troche zrozumiesz.

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Portret użytkownika kamikadz77

Nie ma o czym mówic od dawna

Nie ma o czym mówic od dawna obce nam cywilizacje są wszędzie i wielokrotnie nas odwiedzały, my dla nich nie jestesmy obcy,to tak jakby twierdzic ze niemowlak dopiero co otwierajacy oczy miał uznac za obca własna matkę, matka tego nie powie nigdy.  pzdrawiam racjonalistów którzy nie potrafią racjonalnie dopuscic logiki do swych ciasnych głów.

Portret użytkownika Rasta4Peace

Wesoły romku to nie jest

Wesoły romku to nie jest koncert śmiesznych anegdot ani żaden kabareton, jeśli nie masz się podzielić jakąs uwagą to się nie odzywaj. Milczenie jest złotem jeśli się nie wie o co chodzi.Pozdrawiam serdecznie i gorąco

V.i.P.
~~ Victoria Is Peace ~~

Strony

Skomentuj