Trójkątne UFO zaobserwowane w USA ujawnia bezradność wojska

Kategorie: 

Źródło: Jeremy Corbell

Dziennikarze śledczy Jeremy Corbell i George Knapp uzyskali i po raz pierwszy ujawniają ekskluzywny materiał filmowy przedstawiający ogromne UFO unoszące się nad bazą wojskową Stanów Zjednoczonych Twentynine Palms w Kalifornii. Do pamiętnego incydentu doszło niedawno bo jeszcze 20 kwietnia 2021 roku.

 

Wydarzenie to jest uważane za „masową obserwację UAP”. Jest ono opartę o znaczącą i różnorodną dokumentacją w postaci filmów, zdjęć i nagranych bezpośrednich zeznań naocznych świadków.

Zdarzenia znad Air Ground Combat Center piechoty morskiej w Twentynine Palms w Kalifornii były widziane przez ponad 50 amerykańskich marines. Wielu z nich nie tylko obserwowało ale i fotografowało a nawet nagrywało to co widzieli za pomocą telefonów oraz czujników na podczerwień. 
Ogromne trójkątne UFO unosiło się nad bazą przez około 10 minut, zanim spontanicznie zniknęło.


Wizualizacja zjawiska

Według relacji wielu naocznych świadków, latający obiekt był wielkości połowy boiska piłkarskiego i pomimo utrzymywania dość dużej wysokości nie wydawał żadnego dźwięku. Jeremy Corbell ujawnił nowe nagrania podczas niedawnej serii wywiadów po amerykańskich telewizjach. Prezentowane poniżej treści audiowizualne zostały zebrane w ciągu kilku godzin po spotkaniu z UFO.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika wiktor wektor

Co by się stało gdyby ktoś

Co by się stało gdyby ktoś "cofnął w czasie" współczesny oddział wojska z samolotami, czołgami i pozostałą bronią w rejon jakiegoś konfliktu 300...400 lat temu tu na ziemi ? Sytuacja byłaby podobna.. tubylcy ze swoją prymitywną bronią - skałkowe karabiny na proch i armaty lane z brązu ciskające kulami również byłyby całkowicie bezradne wobec potęgi współczesnej technologii. A to zaledwie różnica 300 lat postępu. Nie wiadomo jak daleko nam do technologii obcych "UFO-nautów" może też kilkaset lat a może kilka tysięcy ? Dla nich jesteśmy jak indianie strzelający z łuków do samolotu.  Czego to dowodzi ? Otóż tego że są oni nieporównanie bardziej cywilizowani od nas ludzi.. w przeciwnym razie gdyby byli nam mentalnie podobni - spacyfikowanie ludzkości i przejęcie palnety (co obecni ludzie zrobiliby bez wachania) zajęło by im może parę godzin. Ludzie to wciąż "małpy z karabinami" dlatego nikt nie chce z nami rozmawiać a tylko nam się przyglądają. Dlaczego ? ... bo gdy gdziekolwiek pojawi się statek obcych (zapewne to tylko prom/lądownik) to ziemskie wojsko natychmiast zaczyna do niego strzelać zamiast postarać się nawiązać pierwszy kontakt.

Skomentuj