Trójkątne UFO zaobserwowano podczas zaćmienia

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

W sieci pojawiło się ciekawe nagranie wykonane podczas niedawnego zaćmienia Słońca. Na oficjalnym przekazie, wykorzystanym w telewizjach informacyjnych pojawiła się dziwnie regularna, trójkątna chmura.

 

Badacze UFO sugerują, że trójkątny kształt obłoku jest dziwny sam w sobie, ponieważ chmury są przeważnie nieregularne. W tym wypadku trójkąt przelatuje zaraz koło Słońca, które było już częściowo przysłonięte przez Księżyc.

 

Od dawna pojawiają się sugestie, że niezidentyfikowane obiekty mogą używać metod kamuflujących ich obecność polegających na ukrywaniu się w chmurach. Takie trójkątne anomalie mają dowodzić prawdziwości tych teorii.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
loading...

Komentarze

Portret użytkownika prestissimoLIVE

Griszka dzięki. Baca wie, że

Griszka dzięki. Baca wie, że trójkatne chmury nie powstają naturalnie jak odpisał. I fakt ci co nie zrobili chociaż jednego takiego zdjęcia maja najwięcej do powiedzenia, a jeszcze więcej ci co nigdy nie zadali sobie trudu obserwacji pod tym kątem.

Portret użytkownika pasjonat

znów admin odgrzał / podsunał

znów admin odgrzał / podsunał nam merytoryczną kupę z zakamuflowanym nakręconym ufo...
 
"że niezidentyfikowane obiekty mogą używać metod kamuflujących ich obecność polegających na ukrywaniu się w chmurach."
 
Faktycznie zakamuflował sie że tylko tallinn nie rozpoznał, dodatkowo co to za przeźroczyste kulki wokół niego ? wyglądające jak brush-fiter..
 
apropos tematu podgrzewania 
https://www.youtube.com/watch?v=wFp1ad0gfko  dobre jadełko...
 
 
 

Myślę, więc jestem...

Portret użytkownika napalony spocony grubas

panie adminie. czyż masz tak

panie adminie. czyż masz tak wybujałe poczucie humoru czy po prostu [ciach] to co tutaj jest dodawane od jakiegoś czasu to jakiś żart. jak nie macie co dodawać to w ogóle nie dodawajcie bo ta strona powoli to już jeden wielki śmietnik. stracicie tylko na publikacjach dla samej publikacji. bądzie choć trochę poważni, wypisujecie takie bzdury i później ludzi zainteresowanych paranolmanymi zjawiskami uważa się za idiotów bo większość portali tego typu jest właśnie na takim poziomie jak ten wpis wyżej. baw się dalej z talinem na czele

Portret użytkownika prestissimoLIVE

Na moim forum my takie same

Na moim forum my takie same trójkąty pokazujemy już od 2013 roku i jakoś nikt się tym nie zainteresował. Zamiast tego ludzie snują pierdoły o innych wymiarach i zaginaniu czasoprzestrzeni, a tymczasem nad waszymi głowami ktoś pomyka obiektami pozostawiającymi tego typu ślady w chmurach, ktoś kto realnie istnieje obok nas w tym samym układzie słonecznym, a nawet obok nas tu na Ziemi. Proponuję się obudzić i podjąć naszym wzorem obserwacje i rejestracje z prawdziwego zdarzenia i uważnie czasem popatrzeć w chmury. Zwykły aparat w smartfonie wystarczy do ich rejestracji.
A tu od tego miejsca na naszym forum macie te wszystkie trójkąty z 2013-2014
http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?p=6321#6321
 
PS
Jeśli ktoś twierdzi, że takie formacje mogą się tworzyć naturalnie to niech to udowodni i przedstawi argumentem mechanizm powstawania tak regularnych struktur w chmurach.

Strony

Skomentuj